ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ministarstvo pravde zvanično proglasilo Antifu kao terorističku grupu

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Ministarstvo pravde zvanično proglasilo Antifu kao terorističku grupu - Page 6 Empty Re: Ministarstvo pravde zvanično proglasilo Antifu kao terorističku grupu

Post by Šandor Winnetou 2/6/2020, 17:14

Sora wrote:
tre wrote:
Eroo wrote:Antife su posvuda manje više ljenčuge i štetočine.
prilično dobra definicija

desničari su kriminalci i lažljivci i tati kristušovi
vidI POD KRADEZE :fuck
baba aj se prvo dogovori sama sa sobom jel u redu ubijati ljude u ime ideologije ili nije. Kad riješiš taj kuršlus u svojoj bundevi javi se za riječ

Šandor Winnetou

Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Ministarstvo pravde zvanično proglasilo Antifu kao terorističku grupu - Page 6 Empty Re: Ministarstvo pravde zvanično proglasilo Antifu kao terorističku grupu

Post by Guest 2/6/2020, 17:14

Ringo10 wrote:
סמאל wrote:
Ringo10 wrote:
סמאל wrote:Znam da ima bojazni kako će latinosi promjeniti omjer u korist katolika,ali u rasnom smislu,ne znam koliko je to opravdano. :rasta
MAse Latinosa prelaze na Protestantizam
Je,baš,kao što mase muslimana u Europi,prelaze na kršćanstvo.
Nemas ti pojma. Protestantizam se u Lat.
 Americi siri kao epidemija.

Je, u Južnoj Americi. Ali ne i u Meksiku, iz kojeg dolazi najveći dio useljavanja latinosa u SAD.
Doduše, broj konvertita sa katolicizma na neku od tzv. reformiranih kršćanskih denominacija i tamo raste, ali u puno manjoj mjeri nego u Južnoj Americi (s naglaskom na Brazil).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ministarstvo pravde zvanično proglasilo Antifu kao terorističku grupu - Page 6 Empty Re: Ministarstvo pravde zvanično proglasilo Antifu kao terorističku grupu

Post by Ringo10 2/6/2020, 17:27

Speare Shaker wrote:
Ringo10 wrote:
Speare Shaker wrote:
Ringo10 wrote:
A kad o Srbima pričamo njih se moglo relativno jednostavno poraziti bez prevelikih žrtava.

Presječeš koridor kod Brčkog u duljini od 30 do 50 kilometara i gotova priča. 

Završeno.

I time im onemogućiš evakuaciju iz zapadnog dijela RS prema istočnom kroz koridor. U skladu sa onom famoznom Tuđmanovom salvetom. 
Slab si ti geostrateg.
A sto ih moras evakuirat. Zatvoris ih i za dva tri mjeseca slijedi kapitulacija. Ne moras mnogo da ratujes samo cekas dok ne potrose sve, hranu, municiju, medicinu...

Prisilis ih na pregovore i dogovor. 
 Kako vama u Kifli nikako nije jasno da nama potpuni nestanak Srba iz BiH nije u interesu. 

Jer tad bi mi ostali sami sa muslimanima, bili bi istjerani odmah nakon Srba. To nam se dogodilo u mnogim dijelovima BiH, odradili bi Srbe a onda bi Mujage kao vecina  u medjuvremenu naoruzana i spremna  bez problema bi odradili Hrvate. Ili bi prostim preglasavanjem na izborima pod patronatom medjunarodne zajednice lako i elegantno preuzimali vlast a mi bi ostali obespravljeni. 

Vi Kiflari u svome antisrpskom sljepilu to niste u stanju da shvatite pa ga jebi.
Ne razumijete da je BiH drukcija od Hrvatske jer su tu tri zakrvljene strane

Pa ako netko od nas dvojice ovdje pokazuje antisrpsko sljepilo, to nisam ja nego upravo ti.
I to si pokazao svojom gornjom analizom.
Ja sam rekao kako Srbe u tom zapadnom dijelu smatram manjim problemom od muslimana.
Mislim da se nismo razumjeli. 

Nema veze ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

Ministarstvo pravde zvanično proglasilo Antifu kao terorističku grupu - Page 6 Empty Re: Ministarstvo pravde zvanično proglasilo Antifu kao terorističku grupu

Post by IL Risorto 2/6/2020, 17:43

Ringo10 wrote:
סמאל wrote:
Ringo10 wrote:
סמאל wrote:Znam da ima bojazni kako će latinosi promjeniti omjer u korist katolika,ali u rasnom smislu,ne znam koliko je to opravdano. :rasta
MAse Latinosa prelaze na Protestantizam
Je,baš,kao što mase muslimana u Europi,prelaze na kršćanstvo.
Nemas ti pojma. Protestantizam se u Lat.
 Americi siri kao epidemija.
To je već drugi par čarapa, a možda to treba gledati i u drugom kontekstu.Prije nekog vremena čitao sam kako su u Venecueli za vrijeme prosvjeda protiv Madura,pojedini katolički svećenici agitirali za Madura,dok su evangelisti navijali za Juan Guaida.
Nije li to paradoks,u istočnoj Europi katoličanstvo je bilo u konfrotaciji s socijalizmom,dok u latinoameričkim državama socijalisti imaju više zajedničkog s katoličanstvom,dok protestantstke denominacije doživljavaju kao ekspoziturama kapitalizma i Amerike.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Ministarstvo pravde zvanično proglasilo Antifu kao terorističku grupu - Page 6 Empty Re: Ministarstvo pravde zvanično proglasilo Antifu kao terorističku grupu

Post by Ringo10 2/6/2020, 18:07

סמאל wrote:
Ringo10 wrote:
סמאל wrote:
Ringo10 wrote:
סמאל wrote:Znam da ima bojazni kako će latinosi promjeniti omjer u korist katolika,ali u rasnom smislu,ne znam koliko je to opravdano. :rasta
MAse Latinosa prelaze na Protestantizam
Je,baš,kao što mase muslimana u Europi,prelaze na kršćanstvo.
Nemas ti pojma. Protestantizam se u Lat.
 Americi siri kao epidemija.
To je već drugi par čarapa, a možda to treba gledati i u drugom kontekstu.Prije nekog vremena čitao sam kako su u Venecueli za vrijeme prosvjeda protiv Madura,pojedini katolički svećenici agitirali za Madura,dok su evangelisti navijali za Juan Guaida.
Nije li to paradoks,u istočnoj Europi katoličanstvo je bilo u konfrotaciji s socijalizmom,dok u latinoameričkim državama socijalisti imaju više zajedničkog s katoličanstvom,dok protestantstke denominacije doživljavaju kao ekspoziturama kapitalizma i Amerike.
Amerika u LAtinskoj AMerici koristi te Protestantske sekte za suzbijanje utjecaja tamosnje Katolicke Crkve koja se vise zalaze protiv kolonijalizma i za suverenizam.

Te sekte su u LAtinskoj Americi zestoki zagovornici USA kolonijalizma i potkupljuju sirotinju supljom demagogijom i sitnim poklonima.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21562
2015-09-24


Back to top Go down

Ministarstvo pravde zvanično proglasilo Antifu kao terorističku grupu - Page 6 Empty Re: Ministarstvo pravde zvanično proglasilo Antifu kao terorističku grupu

Post by IL Risorto 2/6/2020, 18:28

Ringo10 wrote:
סמאל wrote:
Ringo10 wrote:
סמאל wrote:
Ringo10 wrote:
MAse Latinosa prelaze na Protestantizam
Je,baš,kao što mase muslimana u Europi,prelaze na kršćanstvo.
Nemas ti pojma. Protestantizam se u Lat.
 Americi siri kao epidemija.
To je već drugi par čarapa, a možda to treba gledati i u drugom kontekstu.Prije nekog vremena čitao sam kako su u Venecueli za vrijeme prosvjeda protiv Madura,pojedini katolički svećenici agitirali za Madura,dok su evangelisti navijali za Juan Guaida.
Nije li to paradoks,u istočnoj Europi katoličanstvo je bilo u konfrotaciji s socijalizmom,dok u latinoameričkim državama socijalisti imaju više zajedničkog s katoličanstvom,dok protestantstke denominacije doživljavaju kao ekspoziturama kapitalizma i Amerike.
Amerika u LAtinskoj AMerici koristi te Protestantske sekte za suzbijanje utjecaja tamosnje Katolicke Crkve koja se vise zalaze protiv kolonijalizma i za suverenizam.

Te sekte su u LAtinskoj Americi zestoki zagovornici USA kolonijalizma i potkupljuju sirotinju supljom demagogijom i sitnim poklonima.
Znam,zato i kažem da širenje protestantizma u latinskoj Americi treba gledat u drugom kontekstu u odnosu na katolicizam u USA.
Katolički kler tamo trlja ruke zbog dolaska meksikanaca,jer računaju kako se i oni nevjerojatno kote.
Meksičke obitelji uglavnom su religiozne,te se kote kao zečevi,te kao što mujage u Europi preko,,kurca i rodnice'' misle islamizirati Europu,vjerujem da i katolička crkva u Americi ima slične vlažne snove.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Ministarstvo pravde zvanično proglasilo Antifu kao terorističku grupu - Page 6 Empty Re: Ministarstvo pravde zvanično proglasilo Antifu kao terorističku grupu

Post by vili40 3/6/2020, 11:08

Trump i republikanci za prosvjede krive Antifu, FBI ističe da nisu umiješani u to
Ministarstvo pravde zvanično proglasilo Antifu kao terorističku grupu - Page 6 75eb4c88-c89c-4399-811a-2e15b9196f37

FBI (Savezni istražni ured) izvijestio je da nema podataka koji upućuju na to da je krajnje lijevi pokret Antifa (antifašisti) na bilo koji način izravno umiješan u nerede koji već danima traju na ulicama SAD-a nakon smrti Georga Floyda, 46-godišnjeg Afroamerikanca koji je 25. svibnja izgubio život nakon brutalnog policijskog postupanja.
Američki predsjednik Donald Trump rekao je u nedjelju da će njegova administracija uvrstiti krajnje lijevi pokret "Antifa" (antifašisti) na američku listu terorističkih organizacija. Ministar pravosuđa William Barr također je okrivio Antifu za nerede koji haraju Amerikom.
No kako piše poznati američki tjednik The Nation, a prenosi ga Business Insider, izvor blizak FBI-ju kaže da nema provjerenih podataka koji bi izravno povezali pokret Antifu s nasilnim prosvjedima. U FBI-jevom izvještaju navodi se nekoliko primjera nasilja kao što su gađanje policijskih službenika ciglama, ruksacima punim eksploziva i sl.
Međutim, nema ni slova o povezanosti Antife s prosvjednicima. Barem ne izravno, dodaje The Nation. 
Nema povezanosti Antife s prosvjednicima, ali postoji veza s bijelim supremacistima
No isti tjednik, kao i časopis Politico, pišu da su s prosvjednicima povezane krajnje desne opcije koje pozivaju svoje simpatizere da napadaju federalne agente te u sukobu protiv prosvjednika slobodno koriste i automatsko oružje.
Politico je u ponedjeljak izvijestio da je Ministarstvo domovinske sigurnosti SAD-a upoznalo policiju diljem zemlje s tim da bijeli supremacisti koriste aplikaciju Telegram, čije su poruke kriptirane, kako bi potpaljivali nasilje među svojim sljedbenicima i pokrenuli rat među rasama na ulicama. 
Politico se poziva na FBI i iznosi detalj o tome da je dva dana nakon Floydove smrti u jednoj od tih Telegram grupa pozivano na nasilje, a nakon što se to obavi, poručeno je sljedbenicima bijelih supremacista da za to okrive masu prosvjednika.
Trumpa i Barra podupiru mnogi republikanci, senator Arkansasa poziva na ratni zločin
Trumpa i Barra podržalo je još mnogo republikanaca koji su Antifu okrivili za nasilne prosvjede diljem zemlje. Neki od njih pozivali su na izlazak vojske na ulice kako bi se ugušio taj pokret. 
Republikanac Matt Gaetz s Floride poručio je da je Antifa kriva za ove prosvjede te istaknuo da ih se treba goniti poput terorista. 
"Sad kad jasno vidimo da su pripadnici Antife teroristi, možemo li ih loviti kao i one na Bliskom istoku?" tvitao je Gaetz. 

Twitter je njegovu objavu sakrio zbog pozivanja na nasilje, ali ju nije obrisao jer smatra da je važna za javnost. Ipak, onemogućeno je njeno dijeljenje, lajkanje i sl. 
Senator Arkansasa Tom Cotton također je pozvao na korištenje vojnih snaga protiv prosvjednika te istaknuo da se prema njima ne treba pokazati milost.
"Trebamo nultu toleranciju na ovu destrukciju", Cotton je napisao nazvavši pripadnike Antife teroristima.
Cotton je pozvao na to da vojska ne prihvati predaju uhićenih prosvjednika, već ih odmah ubije. Takva praksa zabranjena je Ženevskom konvencijom i smatra se ratnim zločinom.
vili40
vili40

Male
Posts : 10748
2015-08-02


Back to top Go down

Ministarstvo pravde zvanično proglasilo Antifu kao terorističku grupu - Page 6 Empty Re: Ministarstvo pravde zvanično proglasilo Antifu kao terorističku grupu

Post by michaellcmacha 3/6/2020, 11:30

Sora wrote:
vuksadinare wrote:tko nije bio na bleiburgu magarac lol!
za austrijski zatvor spremni
reko sam ti ja... kad se otvori sezona lova jebali ste dikobraza stipu koji vas je rajco sve ovo vrijeme... ne bio vam ja u koži... sad ćete imati prilike glumiti filipovića....pička vam materina ološarska
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ministarstvo pravde zvanično proglasilo Antifu kao terorističku grupu - Page 6 Empty Re: Ministarstvo pravde zvanično proglasilo Antifu kao terorističku grupu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum