ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 6/9/2020, 11:18

I sada mozemo zakljuciti kako kvarnim umovima ne pomaze ni citanje Platona. :p


Iako ne sumnjam da ces nas opet malo iznenaditi nekim pateticnim upisom o vrijednosti citanja.

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 6/9/2020, 11:35


u pravu je Cioran bio, suicid uvijek prekasno napravimo..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 6/9/2020, 11:50

violator wrote:
Noor wrote:Eto, bravo Gnječ!!!
Znači, to je bilo miniranje negdje opet
Grade puno, a sve živa stijena

Hvala na info ;)


Uzbudljivo ti je ondje. :D Mi ovdje rekonstruiramo dogadjaje iz WW2, a tebi miniraju teren.
da :)
ok, sad bar znam zbog čega se trese :P

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 6/9/2020, 12:00

Noor wrote:
violator wrote:
Noor wrote:Eto, bravo Gnječ!!!
Znači, to je bilo miniranje negdje opet
Grade puno, a sve živa stijena




Hvala na info ;)


Uzbudljivo ti je ondje. :D Mi ovdje rekonstruiramo dogadjaje iz WW2, a tebi miniraju teren.
da :)
ok, sad bar znam zbog čega se trese :P


Gnjec rekonstruira dogadjaje s 'one strane" Ucke. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 6/9/2020, 12:08

Nego, vratimo se mi pravim.muskim ulogama. ;) Cioran je bio placljiva tetkica.




Heavy metal musicians have the correct thumos to embody solar conquerors, as their moral metric of posers (dishonesty) vs trü metal (valorous energy) contains an in-built anti-materialism and extant aggression which upsets the bourgeois and the fey. It is not possible for a trü metal practitioner to have a victim-hood mentality or to whine about failures in life. The distorted guitar, when wielded with Pythagorean skill, symbolizes the thunderbolt of Zeus.


Heroism and mastery is absent in whiny hipster bands, their deracinated gyno-folk warbling is about how miserable and lame they are. It is always anti-aristocratic, never Olympian and forthright. No heroism, their only thought being what kind of noise can they make to appeal to wine aunts.

If a new breed of Heavy metal/hard rock musicians don’t embody the virtues of the solar conqueror, who’s going to stave off the gangster rap artists? Noodle armed buskers forever warbling ‘hallelulia’?


Part of the appeal that heavily-promoted gangster rap enjoyed as it conquered the rock/heavy metal culture in the mid 90’s was simply embodying the values of the victor, even though it was expressed in a brainless, subversive manner. Hard rock and metal was originally about kicking ass, not about being a whinging hipster-victim (Curt Cobain), but a victor. People are attracted to music played by people who embody a victorious mindset; the heroes journey which results in kingship, not the limitless problems of the nihilist dependent.

We desire a culture and society that aspires to this victory, not to defeat. Important popular categories of music should be targeted towards the heroic, inflamed with Olympic values which encourage seemingly-impossible variation and experimentation. Metallers appear as the warrior, the magus, the bard, the high priest, the Troubadour; they are are in sync with both megalithic lintels and Renaissance cobblestones. But today there is too much of the chthonic money-centric mass-appeal values of losers. These wretched, fleshy posers pollute the air with universalist squawking and spiritless, effete intonations. They follow an urban trend brand guide handed to them by artless money-power. These are the people who subvert the glorious ones, with envy-fuelled henpecking and rallying emotive blubbering. Aspiring to glory is closer to divinity than being a patsy who constantly follows the latest marketing trends.

We are born to conquer, not to lose. The gods don’t care for the losers, they only care for solar striving. They are pleased by outrageous deeds, as are we all.


http://www.aureus-press.com/olympian-heavy-metal/?fbclid=IwAR3jDwxGxDWQu7A8oCMV-qSAKWdk1iFUJlh-C19682STGKbvsYRfZgjt4gY
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 6/9/2020, 12:45


kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 6/9/2020, 13:22

kic wrote:
u pravu je Cioran bio, suicid uvijek prekasno napravimo..
'ko je tai? garant neki načitanko iz siromašne kmetske obitelji, europski prosjek, po danu orao po noći čitao.
isto bi mu bilo da je bio žena.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor 6/9/2020, 13:28

violator wrote:
Noor wrote:
violator wrote:
Noor wrote:Eto, bravo Gnječ!!!
Znači, to je bilo miniranje negdje opet
Grade puno, a sve živa stijena




Hvala na info ;)


Uzbudljivo ti je ondje. :D Mi ovdje rekonstruiramo dogadjaje iz WW2, a tebi miniraju teren.
da :)
ok, sad bar znam zbog čega se trese :P


Gnjec rekonstruira dogadjaje s 'one strane" Ucke. :)
nema toga što on neće saznat, iskopat..bez obzira koja je tema :tu
stvarno si uvijek da truda :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 6/9/2020, 14:55

ebenica wrote:
kic wrote:
u pravu je Cioran bio, suicid uvijek prekasno napravimo..
'ko je tai? garant neki načitanko iz siromašne kmetske obitelji, europski prosjek, po danu orao po noći čitao.
isto bi mu bilo da je bio žena.

koja netrpeljivost prema pisanoj riječi...moroš biti malo tolerantniji, uključiviji prema knjigami

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 6/9/2020, 15:02

ebenica wrote:
kic wrote:
u pravu je Cioran bio, suicid uvijek prekasno napravimo..
'ko je tai? garant neki načitanko iz siromašne kmetske obitelji, europski prosjek, po danu orao po noći čitao.
isto bi mu bilo da je bio žena.


Najvise je i citao nocu jer je patio od visegodisnjih nesanica. Nisam sigurna da deprivacija sna najvecim dijelom nije utjecala na njegovu filozofiju pesimizma.


Ali, zapravo, voljela sam njegove misli. Uostalom, svatko od nas prolazi kroz odredjene spoznajne faze. Kad sam bila nihilisticki raspolozena i Cioran je bio prisutan. Medjutim, onog trena kad shvatis da zelis biti protagonist vlastite price, da zelis djelovati, graditi, junacki se nositi s demonima, ne posustajati, tada mnogo toga pocne otpadati.


Super mi je kod njega sto se druzio i s najvecim umovima svog vremena i s "otpadnicima" drustva.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 6/9/2020, 15:05

Noor wrote:
violator wrote:
Noor wrote:
violator wrote:
Noor wrote:Eto, bravo Gnječ!!!
Znači, to je bilo miniranje negdje opet
Grade puno, a sve živa stijena




Hvala na info ;)


Uzbudljivo ti je ondje. :D Mi ovdje rekonstruiramo dogadjaje iz WW2, a tebi miniraju teren.
da :)
ok, sad bar znam zbog čega se trese :P


Gnjec rekonstruira dogadjaje s 'one strane" Ucke. :)
nema toga što on neće saznat, iskopat..bez obzira koja je tema :tu
stvarno si uvijek da truda :)


Daaa, jos nisi ni dovrsila pitanje, eto njega s clancima, obavijestima, videozapisima. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 6/9/2020, 15:53

aben wrote:
ebenica wrote:
kic wrote:
u pravu je Cioran bio, suicid uvijek prekasno napravimo..
'ko je tai? garant neki načitanko iz siromašne kmetske obitelji, europski prosjek, po danu orao po noći čitao.
isto bi mu bilo da je bio žena.

koja netrpeljivost prema pisanoj riječi...moroš biti malo tolerantniji, uključiviji prema knjigami
vegetarijanstvo je luksuz onih koji imaju previše, razvijenog svijeta.
što mu se treba spomenik dić' zato kai je pisao? u doba kad je on pisao je to bio luksuz onih koji imaju. hrpa muškaraca i žena koji su ovom svijetu
mogli ostaviti čuda nisu niti pisali niti čitali jer jednostavno nisu imali taj luksuz. to je umrlo s njima i vrijedi jednako kao sve što je on napisao, ništa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 6/9/2020, 15:56

violator wrote:
ebenica wrote:
kic wrote:
u pravu je Cioran bio, suicid uvijek prekasno napravimo..
'ko je tai? garant neki načitanko iz siromašne kmetske obitelji, europski prosjek, po danu orao po noći čitao.
isto bi mu bilo da je bio žena.


Najvise je i citao nocu jer je patio od visegodisnjih nesanica. Nisam sigurna da deprivacija sna najvecim dijelom nije utjecala na njegovu filozofiju pesimizma.


čudne ljude ti čitaš, ili drkaju na pisma ili ne mogu spavat pa pišu i brijem da u pauzama drkaju:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 6/9/2020, 16:05

ebenica wrote:
aben wrote:
ebenica wrote:
kic wrote:
u pravu je Cioran bio, suicid uvijek prekasno napravimo..
'ko je tai? garant neki načitanko iz siromašne kmetske obitelji, europski prosjek, po danu orao po noći čitao.
isto bi mu bilo da je bio žena.

koja netrpeljivost prema pisanoj riječi...moroš biti malo tolerantniji, uključiviji prema knjigami
vegetarijanstvo je luksuz onih koji imaju previše, razvijenog svijeta.
što mu se treba spomenik dić' zato kai je pisao? u doba kad je on pisao je to bio luksuz onih koji imaju. hrpa muškaraca i žena koji su ovom svijetu
mogli ostaviti čuda nisu niti pisali niti čitali jer jednostavno nisu imali taj luksuz. to je umrlo s njima i vrijedi jednako kao sve što je on napisao, ništa.

nis razumi, napisano ne vridi jer su postojali oni ki nisu pisali?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 6/9/2020, 16:09

aben wrote:
ebenica wrote:
aben wrote:
ebenica wrote:
kic wrote:
u pravu je Cioran bio, suicid uvijek prekasno napravimo..
'ko je tai? garant neki načitanko iz siromašne kmetske obitelji, europski prosjek, po danu orao po noći čitao.
isto bi mu bilo da je bio žena.

koja netrpeljivost prema pisanoj riječi...moroš biti malo tolerantniji, uključiviji prema knjigami
vegetarijanstvo je luksuz onih koji imaju previše, razvijenog svijeta.
što mu se treba spomenik dić' zato kai je pisao? u doba kad je on pisao je to bio luksuz onih koji imaju. hrpa muškaraca i žena koji su ovom svijetu
mogli ostaviti čuda nisu niti pisali niti čitali jer jednostavno nisu imali taj luksuz. to je umrlo s njima i vrijedi jednako kao sve što je on napisao, ništa.

nis razumi, napisano ne vridi jer su postojali oni ki nisu pisali?
a kako bi ti mogao bilo što razumijeti kad ne razmišljaš, to drugi rade za tebe a ti onda čitaš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 6/9/2020, 16:10

ebenica wrote:
aben wrote:
ebenica wrote:
aben wrote:
ebenica wrote:
'ko je tai? garant neki načitanko iz siromašne kmetske obitelji, europski prosjek, po danu orao po noći čitao.
isto bi mu bilo da je bio žena.

koja netrpeljivost prema pisanoj riječi...moroš biti malo tolerantniji, uključiviji prema knjigami
vegetarijanstvo je luksuz onih koji imaju previše, razvijenog svijeta.
što mu se treba spomenik dić' zato kai je pisao? u doba kad je on pisao je to bio luksuz onih koji imaju. hrpa muškaraca i žena koji su ovom svijetu
mogli ostaviti čuda nisu niti pisali niti čitali jer jednostavno nisu imali taj luksuz. to je umrlo s njima i vrijedi jednako kao sve što je on napisao, ništa.

nis razumi, napisano ne vridi jer su postojali oni ki nisu pisali?
a kako bi ti mogao bilo što razumijeti kad ne razmišljaš, to drugi rade za tebe a ti onda čitaš.

pa vridi li to ča mi napišu, s obziron da neko nešto i ne napiše?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 6/9/2020, 16:21

kaj mene boli kurac kai tebi vrijedi, ja sam rekao da meni ne vrijedi jer si od mene tražio poštovanje tvojih vrijednosti.
da li ima koristi kod tebe? ne, nije vidljivo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 6/9/2020, 17:31

violator wrote:Nedavno sam spominjala Johna Titora pa cu ostaviti info o njemu... :) Uglavnom sam se lijepo zabavila te 2007. citajuci njegovu prepisku s ostalim chaterima. Stranice koje sam proucavala vise ne postoje ali, da postoje, bilo bi zgodno iznova ih proci.


Gnjec, sto je s tim IBMovcima 5100 koji se spominju?



-----

(No one likes you in the future.)






http://www.novi-svjetski-poredak.com/2014/08/31/john-titor-prorocanstvo-covjeka-iz-buducnosti/

uh-oh...this is a looong story. već par sati razmišljam kako tu priču sažeti u nekoliko rečenica  ali nemoguće jer je previše razgranata.

internet je twilight zone. ja sam pratio te forume onda bilo je svakakvih čudaka ali bi ih forumaši brzo podvrgli BS (bullshit) detektoru kako je napisao jedan forumaš ispod budem stavio linkove: "Ho hum…ANOTHER time travler. Well, time to run him thru the BS o'meter."

ali ovaj timetraveler_0 je bio uvjerljiv u pizdu materinu ja sam bio sejvao sve što je postao slike, manual, sheme zanimalo me odakle iz koje se pizde materine ovaj materijalizirao. uglavnom da skratim priču i detalje tu je par linkova

inače je taj stroj vremeplov patentiran i isti je kao na nacrtima koje je postao John Titor. stavit ću link na patent.

priča je zanimljiva ali nema happy end.

John Titor Full Transcript

Original John Titor Posts (Post2Post Art Bell Forum) -- Part 1

https://www.roadtoroota.com/public/John_Titor_Full_Transcript.cfm

The IBM 5100

https://computermystery.wordpress.com/2017/01/24/ibm-5100-computer/

Method of gravity distortion and time displacement

https://patents.google.com/patent/US20060073976?oq=Time+Machine

onda se našao još jedan freak koji je popizdio što je oval lik prije (možebitni nezna se je li John Titor) patentirao tu mašinu i patentirao ovo:

Method of space compression time dilation machine

https://patents.google.com/patent/WO2013088425A2/en?oq=Wasfi+Alshdaifat+Time+Machine


ovaj prvi koji je patentirao vremeplov sa istim titorovim nacrtima završio je u zatvoru zbog višestrukog silovanja.

da li je on John Titor to nitko nezna.

The Time Machine Chronicles: Where Nuts and Pencil-necks Collide

https://mysteriousuniverse.org/2013/07/the-time-machine-chronicles-where-nuts-and-pencil-necks-collide/


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 6/10/2020, 09:52

ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
kic wrote:
u pravu je Cioran bio, suicid uvijek prekasno napravimo..
'ko je tai? garant neki načitanko iz siromašne kmetske obitelji, europski prosjek, po danu orao po noći čitao.
isto bi mu bilo da je bio žena.


Najvise je i citao nocu jer je patio od visegodisnjih nesanica. Nisam sigurna da deprivacija sna najvecim dijelom nije utjecala na njegovu filozofiju pesimizma.


čudne ljude ti čitaš, ili drkaju na pisma ili ne mogu spavat pa pišu i brijem da u pauzama drkaju:D


Ne, ovaj se rado druzio s prostitutkama. Prica veli da je odlazio u bordele s knjigama filozofa pod misicom. Susretao je ondje i vlastite profesore pa vjerujem da je samo spajao ugodno s korisnim.


A na koga ili sto ti drkas kad ne mozes spavat'? Na Abenove upise?


Last edited by violator on 6/10/2020, 09:57; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 6/10/2020, 09:56

Gnječ wrote:
violator wrote:Nedavno sam spominjala Johna Titora pa cu ostaviti info o njemu... :) Uglavnom sam se lijepo zabavila te 2007. citajuci njegovu prepisku s ostalim chaterima. Stranice koje sam proucavala vise ne postoje ali, da postoje, bilo bi zgodno iznova ih proci.


Gnjec, sto je s tim IBMovcima 5100 koji se spominju?



-----

(No one likes you in the future.)






http://www.novi-svjetski-poredak.com/2014/08/31/john-titor-prorocanstvo-covjeka-iz-buducnosti/

uh-oh...this is a looong story. već par sati razmišljam kako tu priču sažeti u nekoliko rečenica  ali nemoguće jer je previše razgranata.

internet je twilight zone. ja sam pratio te forume onda bilo je svakakvih čudaka ali bi ih  forumaši brzo podvrgli BS (bullshit) detektoru kako je napisao jedan forumaš ispod budem stavio linkove: "Ho hum…ANOTHER time travler. Well, time to run him thru the BS o'meter."

ali ovaj timetraveler_0 je bio uvjerljiv u pizdu materinu ja sam bio sejvao sve što je postao slike, manual, sheme zanimalo me odakle iz koje se pizde materine ovaj materijalizirao. uglavnom da skratim priču i detalje tu je par linkova

inače je taj stroj vremeplov patentiran i isti je kao na nacrtima koje je postao John Titor. stavit ću link na patent.

priča je zanimljiva ali nema happy end.

John Titor Full Transcript

Original John Titor Posts (Post2Post Art Bell Forum) -- Part 1

https://www.roadtoroota.com/public/John_Titor_Full_Transcript.cfm

The IBM 5100

https://computermystery.wordpress.com/2017/01/24/ibm-5100-computer/

Method of gravity distortion and time displacement

https://patents.google.com/patent/US20060073976?oq=Time+Machine

onda se našao još jedan freak koji je popizdio što je oval lik prije (možebitni nezna se je li John Titor) patentirao tu mašinu i patentirao ovo:

Method of space compression time dilation machine

https://patents.google.com/patent/WO2013088425A2/en?oq=Wasfi+Alshdaifat+Time+Machine


ovaj prvi koji je patentirao vremeplov sa istim titorovim nacrtima završio je u zatvoru zbog višestrukog silovanja.

da li je on John Titor to nitko nezna.

The Time Machine Chronicles: Where Nuts and Pencil-necks Collide

https://mysteriousuniverse.org/2013/07/the-time-machine-chronicles-where-nuts-and-pencil-necks-collide/




To sam i ja napravila. Sacuvala svaku prepisku, fotografiju na koju sam mogla naici. A onda mi se pokvario komp...Dobro su ga resetali, a on je strpljivo odgovarao..


Danas cu ovo malo pregledati pa se javim. Hvala. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 6/10/2020, 10:19

violator wrote:
A na koga ili sto ti drkas kad ne mozes spavat'? Na Abenove upise?

Na princip primitivnog antiintelektualizma?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 49 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum