ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trump:'Antifu ćemo proglasiti terorističkom organizacijom'

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Trump:'Antifu ćemo proglasiti terorističkom organizacijom' - Page 3 Empty Re: Trump:'Antifu ćemo proglasiti terorističkom organizacijom'

Post by marcellus 1/6/2020, 16:56

Trump:'Antifu ćemo proglasiti terorističkom organizacijom' - Page 3 514B2UXK7to9Sb1w0oZdv6QzgJXhM-hzzXyrWtgOCVYYWFMDy1st0lIwQ8hyURBI-Exsgvby2oa19GYsWYDU7N8XJu9ckvSCxpkRGMZRpy1jOqwm35TcnsVtEVan103sEc1OMc6MvS0

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Trump:'Antifu ćemo proglasiti terorističkom organizacijom' - Page 3 Empty Re: Trump:'Antifu ćemo proglasiti terorističkom organizacijom'

Post by vuksadinare 1/6/2020, 16:58

Sora wrote:
vuksadinare wrote:davno ja rekoh ljudi kostat ce vas to jednog dana mi antife ovo ono..nema do one najsigurniji si medju bracom kakvi god bili.. :)

dobro a gdje ćete završiti vi koji se sramite antifašista
u paklu kužiš
u paklu na ražnju
...ja cu i dalje biti doma..ja sam uvijek bezvremenski spreman po sistemu 'dozvolite da me ne iznenadite' :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99451
2015-09-08


Back to top Go down

Trump:'Antifu ćemo proglasiti terorističkom organizacijom' - Page 3 Empty Re: Trump:'Antifu ćemo proglasiti terorističkom organizacijom'

Post by T. 1/6/2020, 17:27

prckov wrote:neki od ekipe koja finasira putne troskove i odvjetnike antife

steve carrell, don chadle, halsey, janelle monae, cynthia nixon, don oswalt, seth rogen, ben schwartz, harry styles, chrissy tiegen
Ček da vidiš kako će prestat plaćat samo nek trump provuče ovo...
Zna se šta se radi s ljudima i njihovim sredstvima, ako financiraju terorizam...
Samo što on ide na puno krupnije 'ribe' od tih celebrityja...
T.
T.

Posts : 17201
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Trump:'Antifu ćemo proglasiti terorističkom organizacijom' - Page 3 Empty Re: Trump:'Antifu ćemo proglasiti terorističkom organizacijom'

Post by Noor 1/6/2020, 17:42

T. wrote:
prckov wrote:neki od ekipe koja finasira putne troskove i odvjetnike antife

steve carrell, don chadle, halsey, janelle monae, cynthia nixon, don oswalt, seth rogen, ben schwartz, harry styles, chrissy tiegen
Ček da vidiš kako će prestat plaćat samo nek trump provuče ovo...
Zna se šta se radi s ljudima i njihovim sredstvima, ako financiraju terorizam...
Samo što on ide na puno krupnije 'ribe' od tih celebrityja...
jel to TO? mislim, početak TOGA?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Trump:'Antifu ćemo proglasiti terorističkom organizacijom' - Page 3 Empty Re: Trump:'Antifu ćemo proglasiti terorističkom organizacijom'

Post by T. 1/6/2020, 17:43

Počelo je prije 20 godina...
Ovo je rasplet...

_________________
Trump:'Antifu ćemo proglasiti terorističkom organizacijom' - Page 3 Unname11
T.
T.

Posts : 17201
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Trump:'Antifu ćemo proglasiti terorističkom organizacijom' - Page 3 Empty Re: Trump:'Antifu ćemo proglasiti terorističkom organizacijom'

Post by Noor 1/6/2020, 17:45

T. wrote:Počelo je prije 20 godina...
Ovo je rasplet...
znači, za 20 godina ce mozda bit i gotovo

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Trump:'Antifu ćemo proglasiti terorističkom organizacijom' - Page 3 Empty Re: Trump:'Antifu ćemo proglasiti terorističkom organizacijom'

Post by T. 1/6/2020, 18:12

Noor wrote:
T. wrote:Počelo je prije 20 godina...
Ovo je rasplet...
znači, za 20 godina ce mozda bit i gotovo
Ne znači to...
Misliš da se trumpu digla čuna jedno jutro pa zamislio da bi se malo mogao kandidirati za predsjednika?
To može proć kod nas, ne tamo, tamo nema slučajnih predsjednika...
U 2. mandatu će se sve riješiti, iako je već dosta stvari riješeno ili u procesu (hanx)...
Ovo je sada (neredi) pokušaj utjecanja na izbore koji su za 5 mjeseci...
Nikada u povijesti predsjednik SAD-a nije čitavi mandat bio opstruiran od čitavog političkog establishmenta, medija i 'kulturnjaka' (!)...
To govori samo za sebe.
Zanimljivost, demokratski guverneri i gradonačelnici koji odbijaju otvoriti gradove i države radi epidemije, koji procesuiraju brijače i frizerke koje se usude raditi svoj posao te zabranjuju okupljanja više od 10 ljudi, 'odjednom' su zašutjeli...
Opasnost od virusa je preko noći prestala...
T.
T.

Posts : 17201
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Trump:'Antifu ćemo proglasiti terorističkom organizacijom' - Page 3 Empty Re: Trump:'Antifu ćemo proglasiti terorističkom organizacijom'

Post by Brain32 1/6/2020, 18:41

AlfaOmega wrote:
OVO MOŽE BITI SAMO POČETAK SUKOBA U AMERICI:Trump u bunkeru nalazi žrtveno janje po imenu ANTIFA - lov na vještice je poziv naoružanim radikalima da izađu na površinu i brane postojeći poredak
Ovaj naslov pati od nepismenosti i neobrazovanosti.

Radikali brane postojeći poredak - to može napisati samo netko kome je domet literature Zagor i Tex Willer
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Trump:'Antifu ćemo proglasiti terorističkom organizacijom' - Page 3 Empty Re: Trump:'Antifu ćemo proglasiti terorističkom organizacijom'

Post by Guest 1/6/2020, 18:44

Brain32 wrote:
AlfaOmega wrote:
OVO MOŽE BITI SAMO POČETAK SUKOBA U AMERICI:Trump u bunkeru nalazi žrtveno janje po imenu ANTIFA - lov na vještice je poziv naoružanim radikalima da izađu na površinu i brane postojeći poredak
Ovaj naslov pati od nepismenosti i neobrazovanosti.

Radikali brane postojeći poredak - to može napisati samo netko kome je domet literature Zagor i Tex Willer
ne biti tako ostar..alfić samo ispucava svoje višful tings-e :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump:'Antifu ćemo proglasiti terorističkom organizacijom' - Page 3 Empty Re: Trump:'Antifu ćemo proglasiti terorističkom organizacijom'

Post by Brain32 1/6/2020, 18:46

Ma nemam ništa protiv, koliko sam shvatio ovo ionako nije njegov tekst nego ono...radikali koji brane postojeći poredak. To je ko pojam - voda za sušenje
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Trump:'Antifu ćemo proglasiti terorističkom organizacijom' - Page 3 Empty Re: Trump:'Antifu ćemo proglasiti terorističkom organizacijom'

Post by Guest 1/6/2020, 18:54

Kakogod,sad je vrlo osjetljivo donijeti pametne odluke...izgleda da Trump ceka da se ovi ispuhaju i smore,pa da samo od sebe nekako i zavrsi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump:'Antifu ćemo proglasiti terorističkom organizacijom' - Page 3 Empty Re: Trump:'Antifu ćemo proglasiti terorističkom organizacijom'

Post by michaellcmacha 1/6/2020, 19:12

Sora wrote:
Noor wrote:
Sora wrote:
Noor wrote:huhu, šojka nećeš smjeti u SAD, a ako Bog da, ni u Irsku :)


s hrvatskom putovnicom ?
pa u SAD sam odlučila ni mrtva ne bi išla a za irsku, ne kužim zašto ne
iako, bila sam toliko puta ..
tko me hoće vidjeti nek dođe u zagreb
jok, s dosjeom pirat

ma koji te dosje spopada
sad je demokracija, kužiš
ne kužiš?
Kako bi ti otpizdila u tri pičke materine odavde, onako demokratski, kozo jedna pijana
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Trump:'Antifu ćemo proglasiti terorističkom organizacijom' - Page 3 Empty Re: Trump:'Antifu ćemo proglasiti terorističkom organizacijom'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum