ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na danasnji dan

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Na danasnji dan  - Page 6 Empty Re: Na danasnji dan

Post by scorpion Thu 14 May - 14:27

fridrih_niche wrote:
Bio je u Mostaru prije 4 godine. Lik napravi totalnu ludnicu :roflrofl

scorpion

Posts : 7484
2014-04-18


Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 6 Empty Re: Na danasnji dan

Post by Guest Thu 14 May - 16:12

To sa zaradom je cista laz ...hatebreeder sam sa 3000
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 6 Empty Re: Na danasnji dan

Post by Zeko Thu 14 May - 22:56

Andreas Goldberger wrote:Kod nas najviše štete državi rade one koji se najviše busaju u prsa kao veliki hrvati.

I kad pričamo o nogometu, ono što sam nazvao prćija ja uopće ne vidim da je hrvatska reprezentacija. Niti ima hrvatski grb (već grb HNS-a) niti je to domoljubna reprezentacija.

Igrači bi, u prvom redu trebali igrati besplatno za reprezentaciju, a ljudi koji vode HNS bi trebali sve puste milijune vračati nazad u nogometu i trošiti na razvoj i promociju nogometa, a ne na svoj luksuz, putovanja, luksuzne prostorije,plače i sve ostalo što koriste Šuker, Kustić i ostali političari, uhljebi...

I što bi sad trebao netko s prosječnom plaćom u Hrvatskoj štediti cijelu godinu da ode pratiti takvu reprezentaciju, pardon prćiju dok gore spomenuti istu iskorištavaju za svoje privatne interese i da uživaju u skupim jelima, pićima, luksuznim provodima,itd.?!?
Jebo ti pas mater, đubre jedno idiotsko. I da, državu nismo imali samo i isključivo radi takvih majmuna kakav si ti, koji negiraju svoje a veličaju tuđe i kakvih vas, nažalost, još uvijek ima. Pobjegao si tamo u Irsku ili kud već u pičku materinu i budi tamo i krepaj tamo. Nas ostavi da uživamo u SVOJOJ državi i SVOJOJ reprezentaciji.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 6 Empty Re: Na danasnji dan

Post by Maggie19 Thu 14 May - 23:06

Kad ce strijeljanje?
Mogu ja prva, da ne gledam i ne cujem svasta.
;-D

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 6 Empty Re: Na danasnji dan

Post by Zeko Thu 14 May - 23:09

Brat Brale wrote:
kic wrote:
kaze vracala koji navija za partizan i stalno fura te stvari..


Pa ne navijaju jugosloveni samo za partizan... :facepalm
U pravu si, ne navijaju samo za Partizan, jugoslaveni navijaju za Partizan ili Hajduk.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 6 Empty Re: Na danasnji dan

Post by darth_vader Fri 15 May - 0:56

Zeko wrote:
Andreas Goldberger wrote:Kod nas najviše štete državi rade one koji se najviše busaju u prsa kao veliki hrvati.

I kad pričamo o nogometu, ono što sam nazvao prćija ja uopće ne vidim da je hrvatska reprezentacija. Niti ima hrvatski grb (već grb HNS-a) niti je to domoljubna reprezentacija.

Igrači bi, u prvom redu trebali igrati besplatno za reprezentaciju, a ljudi koji vode HNS bi trebali sve puste milijune vračati nazad u nogometu i trošiti na razvoj i promociju nogometa, a ne na svoj luksuz, putovanja, luksuzne prostorije,plače i sve ostalo što koriste Šuker, Kustić i ostali političari, uhljebi...

I što bi sad trebao netko s prosječnom plaćom u Hrvatskoj štediti cijelu godinu da ode pratiti takvu reprezentaciju, pardon prćiju dok gore spomenuti istu iskorištavaju za svoje privatne interese i da uživaju u skupim jelima, pićima, luksuznim provodima,itd.?!?
Jebo ti pas mater, đubre jedno idiotsko. I da, državu nismo imali samo i isključivo radi takvih majmuna kakav si ti, koji negiraju svoje a veličaju tuđe i kakvih vas, nažalost, još uvijek ima. Pobjegao si tamo u Irsku ili kud već u pičku materinu i budi tamo i krepaj tamo. Nas ostavi da uživamo u SVOJOJ državi i SVOJOJ reprezentaciji.

Aj trisni se.. ustvari... aj ubij se...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 6 Empty Re: Na danasnji dan

Post by Guest Fri 15 May - 3:14

Glup je ka kurac, stari idiot!
Ne citiraj kretencinu...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 6 Empty Re: Na danasnji dan

Post by Guest Fri 15 May - 3:32

Maggie19 wrote:Kad ce strijeljanje?
Mogu ja prva, da ne gledam i ne cujem svasta.
;-D
Ovu nedilju...
Ante će objavit raspored...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 6 Empty Re: Na danasnji dan

Post by Guest Fri 15 May - 6:45

Na danasnji dan  - Page 6 9fddc010

:mog
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 6 Empty Re: Na danasnji dan

Post by Guest Fri 15 May - 7:17

Maggie19 wrote:Kad ce strijeljanje?
Mogu ja prva, da ne gledam i ne cujem svasta.
;-D
Ništa od toga. 
Ante je odsutan da duži period...  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 6 Empty Re: Na danasnji dan

Post by darth_vader Fri 15 May - 7:28

fridrih_niche wrote:Glup je ka kurac, stari idiot!
Ne citiraj kretencinu...
;)


Jebe mi se za prčiju, ali ZNA SE tko isključivo uživa u OVOJ državi...najmanje oni koji su zaslužni za ostvarenje iste. Koje izvrtanje teza, tipično kradezeovski...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 6 Empty Re: Na danasnji dan

Post by Guest Fri 15 May - 7:57

jasambrend wrote:


Jebe mi se za prčiju, ali ZNA SE tko isključivo uživa u OVOJ državi...najmanje oni koji su zaslužni za ostvarenje iste. Koje izvrtanje teza, tipično kradezeovski...
Ma gledaj, nisam htio ni ovo napisati,ali ne znam zašto se zamarate s nečim što izbacuje jedna mamićeva izdrkotina,po dobrom starom običaju skrivajući se iza tipkovnice? Jebe mi se što takav šljam piše za mene, sigurno neće ništa dobro niti očekujem niti želim da takvo nešto govore/pišu takve moralne nakaze. A ovo za vrijeđanje moje familije, znam da takve kukavice to ne bi imale muda tako pričati u 4 oka, kao što mi nikad nitko nije ni pričao, tako da. Nebitni su, i ako te iskreno mogu zamoliti da ga ne citiraš bar ne kad se obraća meni i kad piše ovakve gadosti s klasičnim primitivnim tonom po uzoru na svoje božanstvo iz Međugorja.

A ovo što si tu napisao. Pa to je dobro poznato. Vidi, u mom mistu je HDZ na vlasti gotovo 30 godina (od demokratskih izbora jedino oni vladaju) i kad sam ja bio jedan od rijetkih koji je dizao glas na sve što rade i ne rade,a trebali bi ih onda sam im došao na nišan. Pa su preko svojih pijunčića slali poruke drugim ljudima da meni pošalju poruku kako sam ja,citiram"zatvorio sebi mnoga vrata". A kažem, nisam ništa tražio za sebe privatno, osobno, nego za misto. Ono,pokreneš peticiju za izgradnju sportske dvorane jer ti rukometni, košarkaški i futsal klub s puno mladi igrača i talenata nema di igrati, postaješ neprijatelj broj 1. Moja vlastita teta (od oca sestra) je bila tajnica gradonačelnice, danas saborske zastupnice, zove me na telefon,plače da je u velikim problemima zbog mene? Zbog čega?  I da se razumijemo, nisam to radio kao član ili aktivist neke druge političke opcije. Do 30-e godine sam se borio i pokušavao promijeniti neke stvari, ali kad vidim kakvi su ljudi i kad ostaneš s par luđaka a mnogi ti okrenu leđa,e pa onda... Zatvorio sam sebi vrata, kako kažu, zato sam otišao negdje di su mi otvorili mnoga vrata, pazi u drugoj državi gdje sam stranac i gdje ću uvijek biti stranac, ali me cijene. I kažem,poslin 30-e brinem i glavu razbijam samo za svoju familiju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 6 Empty Re: Na danasnji dan

Post by darth_vader Fri 15 May - 8:12

Andreas Goldberger wrote:
jasambrend wrote:


Jebe mi se za prčiju, ali ZNA SE tko isključivo uživa u OVOJ državi...najmanje oni koji su zaslužni za ostvarenje iste. Koje izvrtanje teza, tipično kradezeovski...
Ma gledaj, nisam htio ni ovo napisati,ali ne znam zašto se zamarate s nečim što izbacuje jedna mamićeva izdrkotina,po dobrom starom običaju skrivajući se iza tipkovnice? Jebe mi se što takav šljam piše za mene, sigurno neće ništa dobro niti očekujem niti želim da takvo nešto govore/pišu takve moralne nakaze. A ovo za vrijeđanje moje familije, znam da takve kukavice to ne bi imale muda tako pričati u 4 oka, kao što mi nikad nitko nije ni pričao, tako da. Nebitni su, i ako te iskreno mogu zamoliti da ga ne citiraš bar ne kad se obraća meni i kad piše ovakve gadosti s klasičnim primitivnim tonom po uzoru na svoje božanstvo iz Međugorja.

A ovo što si tu napisao. Pa to je dobro poznato. Vidi, u mom mistu je HDZ na vlasti gotovo 30 godina (od demokratskih izbora jedino oni vladaju) i kad sam ja bio jedan od rijetkih koji je dizao glas na sve što rade i ne rade,a trebali bi ih onda sam im došao na nišan. Pa su preko svojih pijunčića slali poruke drugim ljudima da meni pošalju poruku kako sam ja,citiram"zatvorio sebi mnoga vrata". A kažem, nisam ništa tražio za sebe privatno, osobno, nego za misto. Ono,pokreneš peticiju za izgradnju sportske dvorane jer ti rukometni, košarkaški i futsal klub s puno mladi igrača i talenata nema di igrati, postaješ neprijatelj broj 1. Moja vlastita teta (od oca sestra) je bila tajnica gradonačelnice, danas saborske zastupnice, zove me na telefon,plače da je u velikim problemima zbog mene? Zbog čega?  I da se razumijemo, nisam to radio kao član ili aktivist neke druge političke opcije. Do 30-e godine sam se borio i pokušavao promijeniti neke stvari, ali kad vidim kakvi su ljudi i kad ostaneš s par luđaka a mnogi ti okrenu leđa,e pa onda... Zatvorio sam sebi vrata, kako kažu, zato sam otišao negdje di su mi otvorili mnoga vrata, pazi u drugoj državi gdje sam stranac i gdje ću uvijek biti stranac, ali me cijene. I kažem,poslin 30-e brinem i glavu razbijam samo za svoju familiju.

:cru

Sve pet, stari... samo neki put nerv mi ne da otrpit pokvarenost...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 6 Empty Re: Na danasnji dan

Post by Guest Fri 15 May - 8:15

jasambrend wrote:

:cru

Sve pet, stari... samo neki put nerv mi ne da otrpit pokvarenost...
:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 6 Empty Re: Na danasnji dan

Post by Guest Fri 15 May - 9:32

jasambrend wrote:
fridrih_niche wrote:Glup je ka kurac, stari idiot!
Ne citiraj kretencinu...
;)


Jebe mi se za prčiju, ali ZNA SE tko isključivo uživa u OVOJ državi...najmanje oni koji su zaslužni za ostvarenje iste. Koje izvrtanje teza, tipično kradezeovski...
Sve poznato, jebat ga...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 6 Empty Re: Na danasnji dan

Post by Guest Fri 15 May - 9:34

Andreas Goldberger wrote:
jasambrend wrote:

:cru

Sve pet, stari... samo neki put nerv mi ne da otrpit pokvarenost...
:cru
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 6 Empty Re: Na danasnji dan

Post by Noor Fri 15 May - 10:04

End wrote:
fridrih_niche wrote:
Andreas Goldberger wrote:Kod nas najviše štete državi rade one koji se najviše busaju u prsa kao veliki hrvati.
Ovo ti je dovoljno, ne moraš dalje pisat...
:cru
istina, pogotovo takvi kao mali gay bosanđeros 99. godište jer on zna o ratu, tako je to kad si klinjo umisli da je bio u shutzstaffelu haha
:rasta

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 6 Empty Re: Na danasnji dan

Post by End Fri 15 May - 10:09

Noor wrote:
End wrote:
fridrih_niche wrote:
Andreas Goldberger wrote:Kod nas najviše štete državi rade one koji se najviše busaju u prsa kao veliki hrvati.
Ovo ti je dovoljno, ne moraš dalje pisat...
:cru
istina, pogotovo takvi kao mali gay bosanđeros 99. godište jer on zna o ratu, tako je to kad si klinjo umisli da je bio u shutzstaffelu haha
:rasta
:D
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 6 Empty Re: Na danasnji dan

Post by Zeko Fri 15 May - 10:12

fridrih_niche wrote:
Andreas Goldberger wrote:
jasambrend wrote:

:cru

Sve pet, stari... samo neki put nerv mi ne da otrpit pokvarenost...
:cru
<3
Pokvarenjaci su vas napravili, zato i jeste kakvi jeste - 3 dalmatinska forumska idiota  jocolor jocolor jocolor

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 6 Empty Re: Na danasnji dan

Post by Guest Fri 15 May - 10:53

End wrote:
Noor wrote:
End wrote:
fridrih_niche wrote:
Andreas Goldberger wrote:Kod nas najviše štete državi rade one koji se najviše busaju u prsa kao veliki hrvati.
Ovo ti je dovoljno, ne moraš dalje pisat...
:cru
istina, pogotovo takvi kao mali gay bosanđeros 99. godište jer on zna o ratu, tako je to kad si klinjo umisli da je bio u shutzstaffelu haha
:rasta
:D
:rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 6 Empty Re: Na danasnji dan

Post by Noor Fri 15 May - 10:54

End wrote:
Noor wrote:
End wrote:
fridrih_niche wrote:
Andreas Goldberger wrote:Kod nas najviše štete državi rade one koji se najviše busaju u prsa kao veliki hrvati.
Ovo ti je dovoljno, ne moraš dalje pisat...
:cru
istina, pogotovo takvi kao mali gay bosanđeros 99. godište jer on zna o ratu, tako je to kad si klinjo umisli da je bio u shutzstaffelu haha
:rasta
:D
di si ti bio kad su on i Roky ratovali :^0

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Na danasnji dan  - Page 6 Empty Re: Na danasnji dan

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum