ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 18/9/2020, 15:57

Roland Deschain wrote:
Dybala wrote:Grande zoki u europi 

12 win
5 draw
13 loss

Goal diff : 48-52


Goat
Očekujem da mi Zeko objasni kako je mlađi Dalton bolji trener od Bjelice. Ovo jučer je isključivo njegov poraz. Svaki drugi trener bi nakon ovakvog vođenja utakmice s promašenom taktikom i izmjenama dobio pedalu još u busu za Zagreb. Bez obzira na loše izdanje nekih igrača.
Jebiga i "veliki" Bjelica je jučer spušio od nikad lošijeg Basela i samo dokazao da trener može napraviti kurac ako nema igrače. Dok ih je u Dinamu imao sve je bilo bajno, a kad je osjetio da ih neće imati, bar ne takve, podvio je rep pod noge i zbrisao. A kaj se Zokija tiče, samo znam da nije mogao ući u igru i zabiti ona 4-5 zicera koje smo imali i da nije mogao umjesto Gvardiola izbiti onu loptu prije njihovog drugog gola. Isto kao što ni Bjelica nije mogao zavezati Teophillu ruke na leđa kako ne bi nokautirao Pjatova protiv Šahtara. S time da Zoki ima bar 30 mil. eura manje vrijednu ekipu i daleko uži igrački roster. Samo kad gledaš utakmice protiv Ferencvaroša Bjelica je tada imao Olma, Moru, Perića i Hajrovića u 11, a Zoki Gvardiola, Majera, Gojaka i Kastratija. Pametnome dosta ...

Zeko

Posts : 6712
2015-08-26


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 18/9/2020, 16:38

Nemoj spinat i izokretat. Ekipa nije bila taktički pripremljena, toliko nediscipline u igri je bilo jer igračima nije rečeno što trebaju. Prvih 25 minuta smo pojeli Mađare a onda kad smo zabili gol se povukli totalno. Zamjene krive totalno, vadi Majera i više nije bilo igre. Od početka se vidjelo da su Stojko i Kastrati ban utakmice, a drži ih do kraja. Puno previše krivih poteza.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-09


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 18/9/2020, 20:15

Nikakvo to nije spinanjei izokretanje. To su činjenice i naša trenutna realnost i vrijednost. Sad nemamo igrača koji donosi prevagu i koji može sam riješiti utakmicu kao što je bio Olmo i tu smo gdje jesmo. Realno smo za LP u ovom trenutku igrački preslabi, a da gledam ono napucavanje u LP kao prijašnjih godina, fala al' rađe ne bi ... U Euroligu budemo valjda ušli preko ovih jazavaca koje smo izvukli i tam budemo bar mogli igrati sa ravnima sebi. Zakaj je izvadio Majera ne znam valjda on zna, a da je Majer nešto posebno odigrao, pa baš i nije. Dao je onu loptu za zicer Kastratiju kad se lopta od šipca odbila k'o da je panj pogodio i baš se ne sjećam ničeg drugog od Majera plus kaj je u defanzivi čovjek manje. I ovakvi kakvi smo bili imali smo dovoljno šansi, ne da ih pobijedimo, već da ih razvalimo, nismo zabijali i to onda obično tak' završi. Kastrati je priča za sebe, rekao sam za njega čim je došao da on nije nikakvo pojačanje za Dinamo. Zabio je onaj gol Cluju na prazan gol i Hajduku sa jednog metra od crte i odmah su ga proglasili wunderkindom. On je na postavljenu obranu apsolutna nula, potpuno beskoristan igrač, a mađari su tak' igrali. On jedan jedini puta u cijeloj utakmici nije prošao pored svog beka. Najveći problem Mamića je taj kaj on sad nema koga ubaciti u igru. Pogledaj samo njegovu klupu, a onda se prisjeti kakvu klupu je Bjelica imao i sve ti bude jasno. Pa tu sad gotovo 10 igrača nema ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 18/9/2020, 21:12

Zakljucak :zdravko gad je vlastitog brata opstruirao jer mu je dao losiji kadar  :aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 18/9/2020, 21:14

ali zar nije bjelica otisao zbog para ? Sad ispada da je bio u gay vezi sa olmom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 18/9/2020, 21:17

jadni zoran dobio uigranu momcad sa godinom vise iskustva i međusobnim poznavanjem .otisao olmo jedino i nebitni moro (doduse i njega je imao na kraju prosle sezone koje se brukao)

Zoki kao pep ...dajtu mu jos 200m da bude dominantan u hnlu i da izbori ligu prvaka
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 18/9/2020, 22:09

Dybala wrote:Zakljucak :zdravko gad je vlastitog brata opstruirao jer mu je dao losiji kadar  :aw
Bjelica kad je došao je imao kadar koji je puno manje vrijedio na tržištu nego onaj koji je bio kad je otišao (unatoč prodaji Olma). To je činjenica koja se lako provjeri. Za rast vrijednosti pojedinih igrača on ima itekako zasluge. Uz to mu je klub doveo neke igrače koji je tražio, a cijena bila od 500 tisuća do milijun (i vrijednost istih), danas vrijede deseterostruko više.

Tip je šupščina, ali dobar trener. Pogotovo za veliku večinu hr trenera koji su kružili tu po GNK i Hajduku godinama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 18/9/2020, 22:28

Dybala wrote:jadni zoran dobio uigranu momcad sa godinom vise iskustva i međusobnim poznavanjem .otisao olmo jedino i nebitni moro (doduse i njega je imao na kraju prosle sezone koje se brukao)

Zoki kao pep ...dajtu mu jos 200m da bude dominantan u hnlu i da izbori ligu prvaka
Pazi ti ovoga. Otišao je JEDINO Olmo ... Isuse, bože kaj tu sve ne budemo pročitali. To je k'o da Barceloni ode Messi, a ti napišeš, otišao im je JEDINO Messi a gle ih kak' igraju ... Da me ne bi krivo shvatio jer vidim da nisi baš prepametan, nije ovo usporedba Olma i Messija, već Olma u kontekstu Dinama i Messija u kontekstu Barcelone. Nemoj više komentirati nogomet, molim te nemoj. Valjda si svjestan da to nije za tebe ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 18/9/2020, 22:31

Samo su dva krivca za ispadanje dinama iz lp.
To su dva skota kohe je okotila mater kurva.
A stara je bila kurvetina i pol
Jer nemoze jedna normalna mater a da nije kurva okotiti takva dva kopileta kao sto su zdravko i zoran

Najveci krivci za neuspjeh su njih dva. Ali sta reci kad ih koti kurva poput njihove matere

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 19/9/2020, 07:30

Dybala wrote:ali zar nije bjelica otisao zbog para ? Sad ispada da je bio u gay vezi sa olmom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 19/9/2020, 07:31

Dybala wrote:Zakljucak :zdravko gad je vlastitog brata opstruirao jer mu je dao losiji kadar  :aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Tominjo 19/9/2020, 10:03

Zeko wrote:Nikakvo to nije spinanjei izokretanje. To su činjenice i naša trenutna realnost i vrijednost. Sad nemamo igrača koji donosi prevagu i koji može sam riješiti utakmicu kao što je bio Olmo i tu smo gdje jesmo. Realno smo za LP u ovom trenutku igrački preslabi, a da gledam ono napucavanje u LP kao prijašnjih godina, fala al' rađe ne bi ... U Euroligu budemo valjda ušli preko ovih jazavaca koje smo izvukli i tam budemo bar mogli igrati sa ravnima sebi. Zakaj je izvadio Majera ne znam valjda on zna, a da je Majer nešto posebno odigrao, pa baš i nije. Dao je onu loptu za zicer Kastratiju kad se lopta od šipca odbila k'o da je panj pogodio i baš se ne sjećam ničeg drugog od Majera plus kaj je u defanzivi čovjek manje. I ovakvi kakvi smo bili imali smo dovoljno šansi, ne da ih pobijedimo, već da ih razvalimo, nismo zabijali i to onda obično tak' završi. Kastrati je priča za sebe, rekao sam za njega čim je došao da on nije nikakvo pojačanje za Dinamo. Zabio je onaj gol Cluju na prazan gol i Hajduku sa jednog metra od crte i odmah su ga proglasili wunderkindom. On je na postavljenu obranu apsolutna nula, potpuno beskoristan igrač, a mađari su tak' igrali. On jedan jedini puta u cijeloj utakmici nije prošao pored svog beka. Najveći problem Mamića je taj kaj on sad nema koga ubaciti u igru. Pogledaj samo njegovu klupu, a onda se prisjeti kakvu klupu je Bjelica imao i sve ti bude jasno. Pa tu sad gotovo 10 igrača nema ...
Znači, Sportski direktor Zoran je zajebao trenera Zorana i ovaj je ispao iz LP. A niš, onda najbolje dati obojici pedalu.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-09


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 19/9/2020, 10:49

Roland Deschain wrote:
Zeko wrote:Nikakvo to nije spinanjei izokretanje. To su činjenice i naša trenutna realnost i vrijednost. Sad nemamo igrača koji donosi prevagu i koji može sam riješiti utakmicu kao što je bio Olmo i tu smo gdje jesmo. Realno smo za LP u ovom trenutku igrački preslabi, a da gledam ono napucavanje u LP kao prijašnjih godina, fala al' rađe ne bi ... U Euroligu budemo valjda ušli preko ovih jazavaca koje smo izvukli i tam budemo bar mogli igrati sa ravnima sebi. Zakaj je izvadio Majera ne znam valjda on zna, a da je Majer nešto posebno odigrao, pa baš i nije. Dao je onu loptu za zicer Kastratiju kad se lopta od šipca odbila k'o da je panj pogodio i baš se ne sjećam ničeg drugog od Majera plus kaj je u defanzivi čovjek manje. I ovakvi kakvi smo bili imali smo dovoljno šansi, ne da ih pobijedimo, već da ih razvalimo, nismo zabijali i to onda obično tak' završi. Kastrati je priča za sebe, rekao sam za njega čim je došao da on nije nikakvo pojačanje za Dinamo. Zabio je onaj gol Cluju na prazan gol i Hajduku sa jednog metra od crte i odmah su ga proglasili wunderkindom. On je na postavljenu obranu apsolutna nula, potpuno beskoristan igrač, a mađari su tak' igrali. On jedan jedini puta u cijeloj utakmici nije prošao pored svog beka. Najveći problem Mamića je taj kaj on sad nema koga ubaciti u igru. Pogledaj samo njegovu klupu, a onda se prisjeti kakvu klupu je Bjelica imao i sve ti bude jasno. Pa tu sad gotovo 10 igrača nema ...
Znači, Sportski direktor Zoran je zajebao trenera Zorana i ovaj je ispao iz LP. A niš, onda najbolje dati obojici pedalu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 19/9/2020, 20:07

Evo, sad su igrali i Jakić i Tolić. Pa kakvi su to igrači? Pa oni nisu ni za hajdučić šrd pojačanja, a gdje će biti za Dinamo. Samo su oslabili i zajebali Lokomotivu, a na kraju i sebe s takvim igračima. A stoperi su nam priča za sebe, koju god dvojicu staviš igrati isti kurac. Meni su svi crnci slični u faci pa sve mislim da nam netko nije podvalio kakvog drugog crnca umjesto onog odličnog igrača koji je došao u Dinamo i tu prvu sezonu odigrao briljantno. Dakle, tog crnca, koji god da je, potjerati i to besplatno, Dilavera zamotati u milijun eura i netko će ga valjda uzeti, a Gvardiola odmah potjerati u Leeds ako se ovi nisu predomislili nakon ove 2 briljantno odigrane utakmice, čak i ako Leeds prepolovi ponudu opet ga potjerati tamo i za pola od tih novaca kupiti 2 stopera koji neki kurac znaju o nogometu plus Perić i to je dosta. Sa ovakvom obranom, mi protiv Flore/Floriane nismo favoriti, pa nama gol utrpa tko god hoće i kad god hoće. Da smo kojim slučajem ove godine ušli u LP, siguran sam da bi sa ovom obranom koju imamo potukli sve rekorde. Jebote, protiv Istre su nas spašavale stative i Livaković, Cluju smo poklonili  2 gola i opet je spašavao Livaković, Osijek nam je, po igri, trebao utrpati  5 komada i opet je spašavao Livaković, Ferencvarošu smo također poklonili  2 gola, a Belupu danas  3 gola, čak smo i hajdučiću šrd poklonili onaj gol koji su zabili. Onak iskreno, tako loših stopera ni u županijskim ligama nema ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 19/9/2020, 20:11

Prije godinu dana  -dinamo vs atalanta 4:0

A sada 3:3 sa belupom i poraz od fradija ...zoki "the genius" efekt
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 19/9/2020, 20:41

Dybala wrote:Prije godinu dana  -dinamo vs atalanta 4:0

A sada 3:3 sa belupom i poraz od fradija ...zoki "the genius" efekt
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 19/9/2020, 20:55

Prije godinu dana

0-1 sa Varaždinom
0-1 sa Osijekom
0-1 sa Rijekom (kup)
0-1 sa hajdučićem šrd

A bilo je Olma

Sada

4-1 sa Osijekom
2-1 sa hajdučićem šrd

A sada nema SAMO Olma ...  :^0

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 19/9/2020, 21:20

Daj nabij se na nenauljenu stangu vise
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 19/9/2020, 21:23

te 4 tekme konjino placenicka nisu odigrali u jednom tjednu

Da imalo pratis dinama zna bi da su unistili atalantu tocno prije godinu dana

A sada je mocnog zokija fradi ispratio ,a slaven ih skoro naguzio u zg ..bijednice idi pusit kurac gospodaru muha jer jedino za to sluzis
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 19/9/2020, 22:22

Da zato su protiv Atalante 4-0 i protiv Varaždina 0-1 igrali u razmaku od par dana glupane, glupi, preglupi ... Rek'o sam ti, nemoj više nogomet komentirati, nije to za tebe, preglup si za to ... Preogromna je razlika između tebe i mene. Ti si antimamićevac, a ja sam dinamovac ... I za razliku od tebe, nikad se ne budem veselio bilo kakvom lošem rezultatu Dinama pa da je baš crni vrag trener ... Jebiga, Fradi ih ispratio, Slaven skoro naguzio, a nema SAMO Olma  :^0 :^0 :^0. Jel' si ti uopće svjestan svoje glupoće? Očigledno nisi,jer valjda ne bi takve gluposti pisal ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 19/9/2020, 22:34

Nije kriv osuđeni kriminalac s adresom u Međugorju, nije kriv njegov brat-osuđeni kriminalac na mistu sportskog direktora,ma nije kriv njegov brat-osuđeni kriminalac na mistu trenera. Pa ono:



Pa nije valjda bidna Vlatka Peras?  :roflrofl :roflrofl :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 25 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum