ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 15/5/2020, 14:38

violator wrote:
dakß wrote:Ja nisam nikakvi junak u tuđim pričama, lol. Smetalo mi je što se napadalo Abena pa sam se namjerno upleo u priču da skrenjem pažnju :D 
Aben je pametan čovjek kojeg izrazito poštujem bez obzira što možda ideološki ne razmišljamo isto.


Da, Aben je inace kulturno dobro koje treba stitit'. :)

Neka si uskocio, oj junace! Ali nemoj nam tako poosjetljiv medju hladne Germane...



Razočaran sam. Nemam više šta za reći. Ali da sam se uvrijedio, jesam, priznajem. Neka sam zbog toga osjetljiv. Vjerojatno jer nisam to od tebe očekivao :D 
Šok efekt - completly normal phenomenon
Jebiga!

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 15/5/2020, 14:46

dakß wrote:

Razočaran sam. Nemam više šta za reći
nemoj biti tako strog, mislim da je naučila lekciju i da će sljedeći puta ispuniti sve što se od nje očekuje...kao da imaš ženu..ili kućnog ljubimca npr.
ispunjavati tvoja očekivanja -completly normal phenomenon.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 15/5/2020, 14:48

ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
zapamtio sam te jučer kao bolju osobu al odyebi bokte. ja i pederi, mislim stvarno. pozdrav.


Pa mozes birat' kategoriju! : D


Ali, onako ugrubo, to smo mi za ostatak Hrvatske, je l'...
zaboravila si srbe...šugava rijeko smrdljivi grade....
svejedno mi je kako vas netko opiše, meni ste ok:)

To sam potisnula.  To mi je bas gnjusno.
zašto? kako god da me netko nazove ja to nosim ponosno...krepat ma ne molat je blizak tom stavu.


:)

To je dobar stav. Jos nisam sasvim dotle stigla, sensei. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 15/5/2020, 14:51

dakß wrote:
violator wrote:
dakß wrote:Ja nisam nikakvi junak u tuđim pričama, lol. Smetalo mi je što se napadalo Abena pa sam se namjerno upleo u priču da skrenjem pažnju :D 
Aben je pametan čovjek kojeg izrazito poštujem bez obzira što možda ideološki ne razmišljamo isto.


Da, Aben je inace kulturno dobro koje treba stitit'. :)

Neka si uskocio, oj junace! Ali nemoj nam tako poosjetljiv medju hladne Germane...



Razočaran sam. Nemam više šta za reći. Ali da sam se uvrijedio, jesam, priznajem. Neka sam zbog toga osjetljiv. Vjerojatno jer nisam to od tebe očekivao :D 
Šok efekt - completly normal phenomenon
Jebiga!


A nije ti bio sok kad ti je drug Aben zabio kacot pitanjem - zar nisi malo prestar za nove pocetke? Pa ti stiti tog zajedljivca i zavidnika.


Posalji mu razglednicu iz Njemacke s novim autom i spremnikom za vodu - s cepom!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 15/5/2020, 14:53

violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:


Pa mozes birat' kategoriju! : D


Ali, onako ugrubo, to smo mi za ostatak Hrvatske, je l'...
zaboravila si srbe...šugava rijeko smrdljivi grade....
svejedno mi je kako vas netko opiše, meni ste ok:)

To sam potisnula.  To mi je bas gnjusno.
zašto? kako god da me netko nazove ja to nosim ponosno...krepat ma ne molat je blizak tom stavu.


:)

To je dobar stav. Jos nisam sasvim dotle stigla, sensei. :)

nije to preporuka :D ne trebaš doć' do toga, počni sa pjesmicom neću kuhat neću prat, dovoljan je inat :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 15/5/2020, 15:05


daj ebenica izvuci glavu iz violine gus´ce :^^

Denkverbot - Page 26 14973f5261d20525780245304694
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 15/5/2020, 15:09

kic wrote:
daj ebenica izvuci glavu iz violine gus´ce :^^

ne želim, predivno je unutra.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 15/5/2020, 15:17


get a room e

Denkverbot - Page 26 Giphy
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 15/5/2020, 15:20

kic wrote:
get a room e

zašto? moja glava u njenoj tvoja u abenovoj i obojica smo gay, samo što moje označava osjećaj a tvoje seksualnu orijentaciju. double date (za sve ljubitelje engleskih poskočica).
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 15/5/2020, 15:36


und du laberst ohne ende
kein sinn in dem was du sagst
es ist langweilig mit dir korrespondieren
du bist der durchfall papst
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 15/5/2020, 15:50

violator wrote:
dakß wrote:
violator wrote:
dakß wrote:Ja nisam nikakvi junak u tuđim pričama, lol. Smetalo mi je što se napadalo Abena pa sam se namjerno upleo u priču da skrenjem pažnju :D 
Aben je pametan čovjek kojeg izrazito poštujem bez obzira što možda ideološki ne razmišljamo isto.


Da, Aben je inace kulturno dobro koje treba stitit'. :)

Neka si uskocio, oj junace! Ali nemoj nam tako poosjetljiv medju hladne Germane...



Razočaran sam. Nemam više šta za reći. Ali da sam se uvrijedio, jesam, priznajem. Neka sam zbog toga osjetljiv. Vjerojatno jer nisam to od tebe očekivao :D 
Šok efekt - completly normal phenomenon
Jebiga!


A nije ti bio sok kad ti je drug Aben zabio kacot pitanjem - zar nisi malo prestar za nove pocetke? Pa ti stiti tog zajedljivca i zavidnika.


Posalji mu razglednicu iz Njemacke s novim autom i spremnikom za vodu - s cepom!


kako se niko ne želi odrediti naspran teze da su gimnazijalci pametniji, na parent temu o odredjivanju udžbenikov na mit o lošijin uvjetima u grodu u 19 st, homo na drugu temu.

u uvjetima niskog osobnog uloga, puno je bolja strategija imati puno povjerenje u ljude, nego biti sumnjičav, oprezan.

sumnjičavost ni loša odlika, ali mora biti oprezno deployed, nešto go heroin. more dati izvrsne rezultata, a more i i uništiti život. nempjverenje srozava kvalitetu života, zatvoro ti mogućnosti, truje dušu.


od profesionalaca, milicija, carica i sl razviju poremećaje ke nužna nepovjerljivost nosi is sobun. na forumu, matilda je kraljica paranoje. boldano je primjer takove nepovjerljivosti, di se ambivalentno pitanje za svaki slučaj uzimo ko negativno u namjeri.
ča ti se more dogoditi ako poveruješ svetcu da imo ogromni pinac, i da stalno mrko različite žinske koje su mu zauzvrat ča ih je dobro pomrko kuvaju i podatne su? nišće. puno bolje je uzesti takove izjave ko istinu, i istrožiti mogućnosti bi li se njegovo iskustvo moglo pooćiti.
naravski, ideološka naivnost ni bezgranična, pa da se recimo veruje da je crvenkasti hrvat. medjutin, kad našto naivno i uzmemo ka činjenicu, nesto ča ni istina, ča smo izgubili? nišće. a ča smo dobili? duh čist od otrova sumnjičavosti.

ovo je integralni de moje osobne filozofije. jo sun se pomiri da morin biti nasamaren samo 7,5 mlrd puti, jedun put za svakoga čovika. a unda više od istoga ne. sa imun 40 godin, tri prekrižena čovika, i potpunu neopterećenost, ko da su mi svi ostali ljudi kolo meme prijatelji i želu mi samo nanijeti dobro.
s tin da jo nikoga od njih ne volin, jel.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 15/5/2020, 16:34

Okej, dobra je tema. Sumnjicavost vs povjerenje. Nadam se da cu se moci osvrnuti kasnije na to.


S obzirom na boldano, cini mi se da je, u najmanju ruku, neukusno covjeku, koji odlazi iz domovine i prezentira svoju situaciju s familijom koju treba prehraniti, osigurati im bolju poziciju, reci - ne mislis li da si prestar za to?

Realno, mi ne znamo u kakvom se polozaju nalazi i kako zivi i koliko se tesko (svi mi!) nosi(mo) sa svakodnevicom. On je jos prilicno mlad da zapocne s necim.ljepsim, uostalom, i da nije - zar treba odustati od prilike?


Sigurna sam da ga takvo pitanje ne bi pokolebalo, odlucio se, ali daaaj.. Moras li bas?


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 15/5/2020, 16:41

ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
zaboravila si srbe...šugava rijeko smrdljivi grade....
svejedno mi je kako vas netko opiše, meni ste ok:)

To sam potisnula.  To mi je bas gnjusno.
zašto? kako god da me netko nazove ja to nosim ponosno...krepat ma ne molat je blizak tom stavu.


:)

To je dobar stav. Jos nisam sasvim dotle stigla, sensei. :)

nije to preporuka :D ne trebaš doć' do toga, počni sa pjesmicom neću kuhat neću prat, dovoljan je inat :)

Ako kazem "dobro, sensei", onda necu biti inatljiva. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by aben 15/5/2020, 17:40

kic wrote:
https://www.theschooloflife.com/thebookoflife/why-is-the-modern-world-so-ugly/?

As a result of our lack of education, we don’t hold our governing classes to account. We don’t know how to articulate our distaste for ugliness politically. We’ve been taught how to say we want a richer world, a fairer world, even a greener world. We are still stumbling in how to clamour that we also, desperately, want a more beautiful world.

dakle, čovik je socijalist. un misli da se edukacijon more učiniti da ljudi počnu hold to account političare, ki će unda početi ziđati lipo. 

ne će.

ali obćenito, u pravu je. svit je sve grublji. jo sun izreso u  socijalističkin jugoslovenskin kvadrima, ki su jugoslovenci namijenili svojen srbskon vojnom i policijskon kadru. ako sebi i svojima tako ziđu, ča očekivati obćenito.
i ni to samo ograničeno na istočne barbare. jednostavno je, ljudi nisu obdoreni is osjećajen za lipo. 
joko moli broj ljudi imo sposobnost kreirati nešto lipo.
malo veći broj zno prepoznati i cijeni lipo.
još malo veći zno prepoznati lipo.
a nojveći jednostavno nisu blagoslovljeni/prokleti koncepton lipote.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 15/5/2020, 17:43

aben wrote:
kako se niko ne želi odrediti naspran teze da su gimnazijalci pametniji, na parent temu o odredjivanju udžbenikov na mit o lošijin uvjetima u grodu u 19 st, homo na drugu temu.

u uvjetima niskog osobnog uloga, puno je bolja strategija imati puno povjerenje u ljude, nego biti sumnjičav, oprezan.

sumnjičavost ni loša odlika, ali mora biti oprezno deployed, nešto go heroin. more dati izvrsne rezultata, a more i i uništiti život. nempjverenje srozava kvalitetu života, zatvoro ti mogućnosti, truje dušu.


od profesionalaca, milicija, carica i sl razviju poremećaje ke nužna nepovjerljivost nosi is sobun. na forumu, matilda je kraljica paranoje. boldano je primjer takove nepovjerljivosti, di se  ambivalentno pitanje za svaki slučaj uzimo ko negativno u namjeri.
ča ti se more dogoditi ako poveruješ svetcu da imo ogromni pinac, i da stalno mrko različite žinske koje su mu zauzvrat ča ih je dobro pomrko kuvaju i podatne su? nišće. puno bolje je uzesti takove izjave ko istinu, i istrožiti mogućnosti bi li se njegovo iskustvo moglo pooćiti.
naravski, ideološka naivnost ni bezgranična, pa da se recimo veruje da je crvenkasti hrvat. medjutin, kad našto naivno i uzmemo ka činjenicu, nesto ča ni istina, ča smo izgubili? nišće. a ča smo dobili? duh čist od otrova sumnjičavosti.

ovo je integralni de moje osobne filozofije. jo sun se pomiri da morin biti nasamaren samo 7,5 mlrd puti, jedun put za svakoga čovika. a unda više od istoga ne. sa imun 40 godin, tri prekrižena čovika, i potpunu neopterećenost, ko da su mi svi ostali ljudi kolo meme prijatelji i želu mi samo nanijeti dobro.
s tin da jo nikoga od njih ne volin, jel.

na trenutak sam pomislio da nas sve voleš :_|
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 15/5/2020, 19:19

violator wrote:
venus wrote:


:^0 ...samo jako, strogo i nepotrebno!!!


Nego, da vas popitam...jel ko od vas zaposlen, ono ozbiljno i za plaću  :D :_|  B-)

...samo pitam u prolazu...

Pa, eto ti u prolazu i odgovor. Ne. Ja sam princeza, a princeze ne rade. A zasto pitas?

Pa ono..vidim pišete u razna doba. 

Il ste Kicu na platnom spisku  :D il imate sponzora ili je moja mašta slaba pa imate neku sjajniju opciju.

Čestitam u svakom slučaju na dobrom životu, u dvorcu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka 15/5/2020, 19:25

aben wrote:
kic wrote:
https://www.theschooloflife.com/thebookoflife/why-is-the-modern-world-so-ugly/?

[size=36]As a result of our lack of education, we don’t hold our governing classes to account. We don’t know how to articulate our distaste for ugliness politically. We’ve been taught how to say we want a richer world, a fairer world, even a greener world. We are still stumbling in how to clamour that we also, desperately, want a more beautiful world.[/size]

dakle, čovik je socijalist. un misli da se edukacijon more učiniti da ljudi počnu hold to account političare, ki će unda početi ziđati lipo. 

ne će.

ali obćenito, u pravu je. svit je sve grublji. jo sun izreso u  socijalističkin jugoslovenskin kvadrima, ki su jugoslovenci namijenili svojen srbskon vojnom i policijskon kadru. ako sebi i svojima tako ziđu, ča očekivati obćenito.
i ni to samo ograničeno na istočne barbare. jednostavno je, ljudi nisu obdoreni is osjećajen za lipo. 
joko moli broj ljudi imo sposobnost kreirati nešto lipo.
malo veći broj zno prepoznati i cijeni lipo.
još malo veći zno prepoznati lipo.
a nojveći jednostavno nisu blagoslovljeni/prokleti koncepton lipote.
Kakav je to koncept lipote?

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 15/5/2020, 19:26

aben wrote:

u uvjetima niskog osobnog uloga, puno je bolja strategija imati puno povjerenje u ljude, nego biti sumnjičav, oprezan.

sumnjičavost ni loša odlika, ali mora biti oprezno deployed, nešto go heroin. more dati izvrsne rezultata, a more i i uništiti život. nempjverenje srozava kvalitetu života, zatvoro ti mogućnosti, truje dušu.


od profesionalaca, milicija, carica i sl razviju poremećaje ke nužna nepovjerljivost nosi is sobun. na forumu, matilda je kraljica paranoje. boldano je primjer takove nepovjerljivosti, di se  ambivalentno pitanje za svaki slučaj uzimo ko negativno u namjeri.

ča ti se more dogoditi ako poveruješ svetcu da imo ogromni pinac, i da stalno mrko različite žinske koje su mu zauzvrat ča ih je dobro pomrko kuvaju i podatne su? nišće. puno bolje je uzesti takove izjave ko istinu, i istrožiti mogućnosti bi li se njegovo iskustvo moglo pooćiti.
naravski, ideološka naivnost ni bezgranična, pa da se recimo veruje da je crvenkasti hrvat. medjutin, kad našto naivno i uzmemo ka činjenicu, nesto ča ni istina, ča smo izgubili? nišće. a ča smo dobili? duh čist od otrova sumnjičavosti.


ovo je integralni de moje osobne filozofije. jo sun se pomiri da morin biti nasamaren samo 7,5 mlrd puti, jedun put za svakoga čovika. a unda više od istoga ne. sa imun 40 godin, tri prekrižena čovika, i potpunu neopterećenost, ko da su mi svi ostali ljudi kolo meme prijatelji i želu mi samo nanijeti dobro.
s tin da jo nikoga od njih ne volin, jel.

Suze su mi pošle na ovaj boldani dio. Ja sve verujen dok se ne dokaže suprotno.. king 

Ljude koji lažu odaju sitnice. A moje soko okolovo ih uvijek uhvati. I ne kažem ja to njima, zašto bi rekla da sam primijetila. 
Jer da im kažem, bilo bi im neugodno, vrlo vjerovatno bi krenulo obranaštvo, a to nema smisla.
Pravo ćutim i pravim se grbava.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by mativka 15/5/2020, 19:26

kic wrote:
na trenutak sam pomislio da nas sve voleš :_|
Kao da ga ne poznaješ :))

_________________
On & On
mativka
mativka

Posts : 5952
2018-08-07


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by kic 15/5/2020, 19:28


but seriously, pisao si o tome, da je bolje imati stav povjerenja u startu..

ali to stvarno nije jednostavna tema opet, jer svi imamo skener koji se upali kad krenemo u interakciju s nekim, i procjenjujemo ga na temelju našeg prethodnog znanja o toj osobi i interakciji koju smo možda imali (možda ne), na temelju nekog iskustva (imaš benzinsku, i sigurno ti nije drago kad iz kombija izađe 10 torcidaša), na temelju nekih stereotipa koje i sam podržavaš abene (bolje nemat posla sa Srbima, kao što si rekao x put)..

bit otvoren i dat nekom šansu je valjda jedino što možemo napraviti, isto mislim da to nije skroz cartoon like stav, kao u Star treku kad spuste defense shield - pa valjda možeš imat obrane postavljene i opet dat šansu nekome you are dealing with?

povjerenje je sigurno jedan od uvjeta koji nam nedostaje, i zbog kojeg nemamo društvenu harmoniju, jer unaprijed mrzimo jedni druge, regionalno, po gradovima, po ideologijama, po klubovima, ne znam.. nadilazi to ukuse dobre konkurencije i rivalstava
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest 15/5/2020, 19:31

mativka wrote:
Kakav je to koncept lipote?

To je dalmatinski koncept: lip, lipši, nu ga..


Ukratko: najvažnije ti je bit lip.

Kad ostariš "ajme ča je bija lip, a vid ga sad našto liči, propa je nije to isti čovik, ne, ne.."

Ako nisi rođen lip, razvij svoje druge osobine da budeš primijećen.

hhahhahahahahaha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 26 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 50 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 38 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum