ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Tko je jebao moju kozu? "

Go down

"Tko je jebao moju kozu? "   Empty "Tko je jebao moju kozu? "

Post by mutava baštarda Tue 5 May - 22:11

Kako je moguće da koza i prepelica budu pozitivne na koronavirus, čudi se predsjednik Tanzanije

Tanzanijski predsjednik John Magufuli javno je u nedjelju analizirao službene podatke o koronavirusu u svojoj zemlji, pozivajući na istragu navodnih nepravilnosti u nacionalnom laboratoriju.
Za razliku od većine zemalja na kontinentu, koje su usprkos znatno nižim broju slučajeva nego u većini drugih regija svijeta, odredile mjere zaštite i policijski sat, Tanzanija se zasad zatvorila samo škole, trgovine i javni prijevoz i dalje normalno funkcionira. Zemlja službeno ima 480 potvrđenih slučajeva koronavirusa, uključujući 16 mrtvih, navodi se u posljednjem izvješću objavljenom u srijedu, ali oporba optužuje vlasti za prikrivanje i da nije ozbiljno shvatila epidemiju.

John Magufuli je također doveo u pitanje ovu procjenu. Tanzanijski predsjednik je sa svoje strane govorio o lažno pozitivnim slučajevima. Uvjeravajući da je potajno testirao papaju, prepelicu i kozu koje su bile pozitivne na koronavirus, te je doveo u pitanje pouzdanost opreme i laboratorijskog osoblja prije nego što je spomenuo moguće “sabotaže”. „Moguće je da postoje tehničke pogreške ili da uvezeni reagensi imaju problema. Možda su tehničari bili plaćeni za zabludu”, rekao je u govoru koji je emitiran na javnoj televiziji TBC.

U travnju je parlament objavio da je jedan od njegovih zastupnika pozitivno testirao koronavirus, bez davanja imena, a oporba je u petak objavila da je tražila od svojih izabranih zastupnika da više ne sjede tamo. Dok je tanzanijski predsjednik pozvao svoje sugrađane da izbjegavaju “nepotrebna okupljanja” , on ih je također ohrabrio da nastave s ekonomijom i da slobodno idu u džamije ili crkve

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

"Tko je jebao moju kozu? "   Empty Re: "Tko je jebao moju kozu? "

Post by T. Tue 5 May - 22:18

Ma ti testovi su prevara samo takva...
Pozitivni lavovi, tigrovi, ljudi, šišmiši, samo reci...

_________________
"Tko je jebao moju kozu? "   Unname11
T.
T.

Posts : 17110
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

"Tko je jebao moju kozu? "   Empty Re: "Tko je jebao moju kozu? "

Post by mutava baštarda Tue 5 May - 23:09

T. wrote:Ma ti testovi su prevara samo takva...
Pozitivni lavovi, tigrovi, ljudi, šišmiši, samo reci...
ovome kozom mi je jasno. Neko je opalio kozu i eto virusa.Prepelice i papaje neka mi gnječ objasni.
Ne znam ni što je s onom tigricom i lavovima iz NY. Jesu završili na respiratorima...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

"Tko je jebao moju kozu? "   Empty Re: "Tko je jebao moju kozu? "

Post by immortal Wed 6 May - 10:08

sve više govore da je sve samo izgovor za ćipiranje ljudi
pa čak i da to rade s tim kontrolnim pretragama na koronu

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23148
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

"Tko je jebao moju kozu? "   Empty Re: "Tko je jebao moju kozu? "

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum