ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Resetiranje države : Što će biti s vama jutro poslije ?

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Resetiranje države : Što će biti s vama jutro poslije ? - Page 7 Empty Re: Resetiranje države : Što će biti s vama jutro poslije ?

Post by veber 15/4/2020, 09:39

vili40 wrote:
epikur37 wrote:
RayMabus wrote:Da , malo će past standard u krizi. Logično razmišljanje uhljeba koji nema niti pomisao da može ostat bez posla i jest tapete. E malo će vam past standard , nećete imat šta jist vi koji ste privatni sektor jedno godinu dana najmanje.

gluposti, nitko neće gladan ostati...malo ćemo se svi stisnuti, odgoditi neke planove i to je to.

vlada radi dobro
epi,ti si neki prosvjetni radnik pa si mogao ipak uzeti malo vremena i pročitati članak od početka do kraja onako da bar probaš shvatiti u čemu je naš veliki problem za kojega zapravo znamo i od prije ali nije na odmet potaknuti na razmišljanje opet.Matematika je prirodna znanost a naši brojevi su katastrofa.Oni kmeče a ne mi koji vidimo kuda nas sve to vodi.
epi ti nije prosvjetni radnik.
on je liječnik, pedofil. upsss pedijatar.
potpiše recept i ode čistiti apartmane.

ako mu daš sto ojra sredi ti djetetu, baki i susjedu ispričnicu.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Resetiranje države : Što će biti s vama jutro poslije ? - Page 7 Empty Re: Resetiranje države : Što će biti s vama jutro poslije ?

Post by vili40 15/4/2020, 10:56

Kenwood Kenon:Uhljebi? Gledajte, to su etikete
ovime je rekao sve
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Resetiranje države : Što će biti s vama jutro poslije ? - Page 7 Empty Re: Resetiranje države : Što će biti s vama jutro poslije ?

Post by dijagram 15/4/2020, 11:00

vili40 wrote:Kenwood Kenon:Uhljebi? Gledajte, to su etikete
ovime je rekao sve
Pa nece sam sebe vrijedjati
On i zoki olicenje su uhljebnistva
Doveli tatice djecu i predali ih prijateljima na funkcije
Mislim, ...strava
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Resetiranje države : Što će biti s vama jutro poslije ? - Page 7 Empty Re: Resetiranje države : Što će biti s vama jutro poslije ?

Post by darth_vader 15/4/2020, 11:16

AssadNaPodmornici wrote:
epikur37 wrote:
AssadNaPodmornici wrote:hehe, kada sam upozorava na razne kurvice, lopove, i ojebine (najčešće domoljubi sa kamenjara) bilo je

"yoda ljubomoran, oni uče i rade , oni su brži i sposobniji, lijeni zagorci piju "


a koliko sam puta napisao da sebe citiram "prva jača globalna kriza će nas sjebati" .. sreća naša što ECB "tiska"(nije baš tiskanje) pare, pa ćemo se moći zadužiti za 15ak milijardi € , i tako skrpati rupu.. eto sreća naša da smo dio eurozone, ali to je ono u našem slučaju -- kao da rupu na brodu u koju prodire voda pokušavate zakrpiti kesama ili nečim takvim..

sve to dolazi na naplatu.
jeste li svjesni da ćemo 2021 godine imati standard -- kao 1978 ? :D jeli tko toga svjestan :D

Kriza će povući unatrag cijelu ekonomiju svuda, no polazište krize  je vezano za epidemiju a ne za ekonomske pretpostavke...tu se samo odražava.

Kad se to završi, vraća se i ekonomija u svom kapacitetu, turizam svakako i to onaj globalni. Svijet je globalan, tehnologija postavlja nove horizonte nema nazad.

Ok malo će pasti standard u krizi, ali kako je naveo T. ako je pad standarda luksuz i dokolica, osobno ga neću ga ni osjetiti.

Iz svake situacije izvucite najbolje, ovo je vrijeme kad imamo priliku biti više s obitelji, posvetiti se malo poljoprivredi, usporiti metabolizam...odmoriti se od stresa, i jedno ljeto posvetiti sebi.

Nije da je moj izbor ali dobro će doći.

a sad vi udrite po čardaku i propasti svijeta

ti nevidiš širu sliku
tebe prvo financira soros, pa onda hdz, pa državni sektor, pa onda istina i malo ulaganje u turizam i eto te , na vrhu si

drugi hrvati, njih većina, nisu imali niti sorosa, niti hdz, niti mogućnost zaposljavanja u državni sektor koji bi im omogućio da lako uzmu kredit , jer u privatnom sektoru je nemoguće dobiti kredit, pa niti žive u kraju gdje se vrte turističke devize

tebi dobro, totenu koji je advokat ili javni biljeznik je isto dobro, ali realno - advokati i j.biljeznici zaštićena komora, mislim jebena logika imaš sve diplome, a nemozes otvoriti svoj odvjetnički ured i spuštati tarife ili svoj javno biljženički ured :D to je isto teška mafija, zato kod nas advokati i j.bilježnici , šaka pravnika živi brutalno dobro, a 90% ostalih pravnika konobare ili rade za ove gore za 4500 kn

ti nevidiš širu sliku, a šira slika je praktički da nam se raspadaju sami temelji države. ako mi ne napravimo sada reforme kako treba, za godinu dana će biti takva bežanija da će ti ono malo inžinjera, obrazovanih ljudi, doktora itd, uteći iz države, a onda će ti se raspadati infrastruktura države.  onaj dječak u metkoviću je umro jer se počela raspadati infrastruktura države zbog iseljavanja.
onda će doći do još bržeg izumiranja 70% teritorija hrvatske, i povlačenje ostatka stanovništva u 5-6 velikih gradova..  i takva država postane ekonomski neodrživa, skupa, i zrela za osvajanje. .. ali eto, nemojte vi raditi reforme,

to što iz RH u 10godina se iselilo 300 000 radno sposobnih stanovnika, to ništa.. to bi bilo kao da je Ameriku u 10godina napustilo 60 milijuna radnika

ne radi se ovdje o meni, tebi, totenu... meni će biti dobro, tebi će biti dobro, totenu će biti dobro.. ali RH nije samo ja ,ti i totenkopf. država je 4milijuna građana/Hrvata, i naši frendovi i susjedi.

Uzalud se trudiš... ne more taj promijeniti postavke da ga jebeš... sad će se samo vratiti pod okrilje Sorošu i sve pet.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Resetiranje države : Što će biti s vama jutro poslije ? - Page 7 Empty Re: Resetiranje države : Što će biti s vama jutro poslije ?

Post by epikur37 15/4/2020, 11:58

Susjed mrgud se logirao...vidi izašlo sunce hebalo nanu svoju :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Resetiranje države : Što će biti s vama jutro poslije ? - Page 7 Empty Re: Resetiranje države : Što će biti s vama jutro poslije ?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum