ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denkverbot

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sun 12 Apr - 14:50

Aang wrote:
hvala na pokušajima objašnjenja matematičkog "zadatka" xD


nema na čemu, da si živio kraće ne bi vidio objašnjenje i bio bi glup, neka te pametnog i dugovječnog.

Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Sun 12 Apr - 15:25


Denkverbot - Page 25 20200417

nječo i benica, zajedničkim snagama ližu neoliberalizam dole

colorized
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Sun 12 Apr - 15:37

haha, lolek i bolek:)

ali, ča in smeto ota ideja, ne razumin...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sun 12 Apr - 15:43

nabijem nakurac neoliberale, lidertarijunce, crkvu, pope, koludrice, budale, narcisoidne idiote, psihopate, polupismene, rvate, bosance, slovence, srbe, šiptare, kineze, grčke filozofe, sofiste, spletkaroše, abena, mativku, hercegovce,kapitalizam, uhljebe, plenkovića, HDZ, SDP,IDS, političare, birokraciju,ustaše, četnike,raspelo, uskrs,isusa i boga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sun 12 Apr - 15:44

aben wrote:haha, lolek i bolek:)

ali, ča in smeto ota ideja, ne razumin...

majku ti jebem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sun 12 Apr - 15:47

Aang wrote:
Denkverbot - Page 25 20200417

nječo i benica, zajedničkim snagama ližu neoliberalizam dole

colorized
haha.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Sun 12 Apr - 18:00

Gnječ wrote:nabijem nakurac neoliberale, lidertarijunce, crkvu, pope, koludrice, budale, narcisoidne idiote, psihopate, polupismene, rvate, bosance, slovence, srbe, šiptare, kineze, grčke filozofe, sofiste, spletkaroše, abena, mativku, hercegovce,kapitalizam, uhljebe, plenkovića, HDZ, SDP,IDS, političare, birokraciju,ustaše, četnike,raspelo, uskrs,isusa i boga.
a ebenicu?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Sun 12 Apr - 18:52

aben wrote:haha, lolek i bolek:)

ali, ča in smeto ota ideja, ne razumin...

okoja? ovog psihijatra?

previše liči na fraze valjda
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sun 12 Apr - 19:10

Aang wrote:
aben wrote:haha, lolek i bolek:)

ali, ča in smeto ota ideja, ne razumin...

okoja? ovog psihijatra?

previše liči na fraze valjda

to je logički iskrivljeni pogrešan  način zbrajanja činjenica kao na onom računu gdje imaš viška 10 kuna. to je taj umobolan prevarantski način razmišljanja koji na prvi pogled  izgleda dobar i zdravorazumski ali skoro svatko tko to sluša ili čita ima neki osjećaj da u tom razmišljanju-računu nešto ne štima samo nemogu otkriti gdje je zajeb i što točno ne štima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sun 12 Apr - 19:18

aben wrote:
Gnječ wrote:nabijem nakurac neoliberale, lidertarijunce, crkvu, pope, koludrice, budale, narcisoidne idiote, psihopate, polupismene, rvate, bosance, slovence, srbe, šiptare, kineze, grčke filozofe, sofiste, spletkaroše, abena, mativku, hercegovce,kapitalizam, uhljebe, plenkovića, HDZ, SDP,IDS, političare, birokraciju,ustaše, četnike,raspelo, uskrs,isusa i boga.
a ebenicu?

kako to misliš?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Sun 12 Apr - 19:20

Aang wrote:
aben wrote:haha, lolek i bolek:)

ali, ča in smeto ota ideja, ne razumin...

okoja? ovog psihijatra?

previše liči na fraze valjda

e, to je odličan nočin zbrajanja važnih činjenic u životu.


jo mislin da biblija govori o tomu, onako kako sun to reko neki dun.
za jedun lagani intervju, odlužno je saže rečenicu. metnu je jedun disclaimer, un za ljude ki tragično svršu radi genetike ili okoline, a jo bi samo još dodo one ki svršu puno dalje nego ov recept predviđo, one ki išću puno više od života, ki riskiraju. 

jer, niti jedun recept ne će se moći rastegnuti za sve ljude. ali ov ih obuhvaća nojviše, i nojbolje.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Sun 12 Apr - 19:20

Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:nabijem nakurac neoliberale, lidertarijunce, crkvu, pope, koludrice, budale, narcisoidne idiote, psihopate, polupismene, rvate, bosance, slovence, srbe, šiptare, kineze, grčke filozofe, sofiste, spletkaroše, abena, mativku, hercegovce,kapitalizam, uhljebe, plenkovića, HDZ, SDP,IDS, političare, birokraciju,ustaše, četnike,raspelo, uskrs,isusa i boga.
a ebenicu?

kako to misliš?
ča njega ne želiš nabiti na kurac?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sun 12 Apr - 19:24

aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:nabijem nakurac neoliberale, lidertarijunce, crkvu, pope, koludrice, budale, narcisoidne idiote, psihopate, polupismene, rvate, bosance, slovence, srbe, šiptare, kineze, grčke filozofe, sofiste, spletkaroše, abena, mativku, hercegovce,kapitalizam, uhljebe, plenkovića, HDZ, SDP,IDS, političare, birokraciju,ustaše, četnike,raspelo, uskrs,isusa i boga.
a ebenicu?

kako to misliš?
ča njega ne želiš nabiti na kurac?

ne razumijem pitanje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sun 12 Apr - 19:40

Aang wrote:
hvala na pokušajima objašnjenja matematičkog "zadatka" xD

sretan uskrs

Denkverbot - Page 25 9a193c12
Pokušaji!!! Nije vrag da smo zalud napisali sve ono???  :fuck 
 
A možda je problem što nismo koristili izraze umanjenik, umanitelj i razlika, nego smo zdravo seljački računali na barem minimalnu količinu logike?  :roll

( :P :P :P)



Sretan Uskrs i tebi, kao i svima kojima je to vjerski blagdan. 

Ostalima lijep dan.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Sun 12 Apr - 19:50

pokušati ću još sažeti,

Pametan je onaj kojem je malo dosta,                                  top komentor   
koji živi u ovome danu,                                                       ovo je nebitno 
koji je umjeren u svemu,                                                   ovo je reiteracija prvoga komentora
koji se ne žali,                                                                    top komentor, 
koji nije pohlepan,                                                              ovo je reiteracija prvoga kometora
koji ne zavidi,                                                                     ovo je reiteracija prvoga


koji ne zagađuje ovu jadnu Zemlju više nego što mu treba da opstane,           ovo je isto posljedica prvoga komentora, ali ne tribo previše brinuti o tomu


koji je u stanju nasmijati drugoga i koga se dade nasmijati,                          ovo je bitno 


koji dovede drugoga do orgazma, pa i sebe,                                             ovo je nebitno


koji potražuje dobro i bježi od zla kao vrag od tamjana,                             top komentor


kome je /barem/ žao kad ubije životinju da bi prehranio sebe                    ovo je preneseno znočenje, vjerojatno.



znoči, živi tako da ti je malo potribno, nemoj se žaliti, ča više se orijentiroj na smih i biži od zla.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor Sun 12 Apr - 20:58

Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:
aben wrote:
Gnječ wrote:nabijem nakurac neoliberale, lidertarijunce, crkvu, pope, koludrice, budale, narcisoidne idiote, psihopate, polupismene, rvate, bosance, slovence, srbe, šiptare, kineze, grčke filozofe, sofiste, spletkaroše, abena, mativku, hercegovce,kapitalizam, uhljebe, plenkovića, HDZ, SDP,IDS, političare, birokraciju,ustaše, četnike,raspelo, uskrs,isusa i boga.
a ebenicu?

kako to misliš?
ča njega ne želiš nabiti na kurac?

ne razumijem pitanje.
:D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Sun 12 Apr - 22:19

Ra wrote:
Aang wrote:
hvala na pokušajima objašnjenja matematičkog "zadatka" xD

sretan uskrs

Denkverbot - Page 25 9a193c12
Pokušaji!!! Nije vrag da smo zalud napisali sve ono???  :fuck 
 
A možda je problem što nismo koristili izraze umanjenik, umanitelj i razlika, nego smo zdravo seljački računali na barem minimalnu količinu logike?  :roll

( :P :P :P)



Sretan Uskrs i tebi, kao i svima kojima je to vjerski blagdan. 

Ostalima lijep dan.

nije mi ušlo u glavu, zato kažem: pokušaj :/ shvatih da nešto fali samo, sve to me asocira na medije samo, uvijek pokazuju samo dio nečeg..

mala mi je glava haha

gori nam Dinara, braćo mila, pustio sam suze danas..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by kic Sun 12 Apr - 22:24

aben wrote:pokušati ću još sažeti,

Pametan je onaj kojem je malo dosta,                                  top komentor   
koji živi u ovome danu,                                                       ovo je nebitno 
koji je umjeren u svemu,                                                   ovo je reiteracija prvoga komentora
koji se ne žali,                                                                    top komentor, 
koji nije pohlepan,                                                              ovo je reiteracija prvoga kometora
koji ne zavidi,                                                                     ovo je reiteracija prvoga


koji ne zagađuje ovu jadnu Zemlju više nego što mu treba da opstane,           ovo je isto posljedica prvoga komentora, ali ne tribo previše brinuti o tomu


koji je u stanju nasmijati drugoga i koga se dade nasmijati,                          ovo je bitno 


koji dovede drugoga do orgazma, pa i sebe,                                             ovo je nebitno


koji potražuje dobro i bježi od zla kao vrag od tamjana,                             top komentor


kome je /barem/ žao kad ubije životinju da bi prehranio sebe                    ovo je preneseno znočenje, vjerojatno.



znoči, živi tako da ti je malo potribno, nemoj se žaliti, ča više se orijentiroj na smih i biži od zla.

baš si ga sažeo, ali sviđa mi se krajnji ishod isto..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by aben Sun 12 Apr - 22:40

Aang wrote:
aben wrote:

znoči, 
živi tako da ti je malo potribno, nemoj se žaliti, ča više se orijentiroj na smih i biži od zla.

baš si ga sažeo, ali sviđa mi se krajnji ishod isto..


pa ota rečenica je sažetak, ovo ostalo je objašnjenje sažetka.

ali, morun još nešto dodati. 
danaska mi žena zabronila roditi, radi uskrsa, i to je dovoljan poticaj da se popis dopuni sa 
živi tako da ti je malo potribno, nemoj se žaliti, ča više se orijentiroj na smih i biži od zla, i rodi bar 70 % vrimena, da bi se 30 mogo odmorati.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Guest Sun 12 Apr - 22:54

Aang wrote:


nije mi ušlo u glavu, zato kažem: pokušaj :/ shvatih da nešto fali samo, sve to me asocira na medije samo, uvijek pokazuju samo dio nečeg..

mala mi je glava haha

gori nam Dinara, braćo mila, pustio sam suze danas..
Meni je trenutno velika k'o Cocin bubanj... prepuna stvari koje sam trebala nekako odbaciti, a ne ide.

Da. Malo nam je Covid, u Zagrebu opet treska, a planine gore.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Noor Sun 12 Apr - 23:05

Ra wrote:
Aang wrote:


nije mi ušlo u glavu, zato kažem: pokušaj :/ shvatih da nešto fali samo, sve to me asocira na medije samo, uvijek pokazuju samo dio nečeg..

mala mi je glava haha

gori nam Dinara, braćo mila, pustio sam suze danas..
Meni je trenutno velika k'o Cocin bubanj... prepuna stvari koje sam trebala nekako odbaciti, a ne ide.

Da. Malo nam je Covid, u Zagrebu opet treska, a planine gore.
kad? :O

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Denkverbot - Page 25 Empty Re: Denkverbot

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum