ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaštel S.-zatvorio se u kuću i prijeti da će zapaliti plinsku bocu.

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Kaštel S.-zatvorio se u kuću i prijeti da će zapaliti plinsku bocu. - Page 2 Empty Re: Kaštel S.-zatvorio se u kuću i prijeti da će zapaliti plinsku bocu.

Post by Guest 5/4/2020, 00:51

Leviathan2 wrote:
Legendovich wrote:
Leviathan2 wrote:
Legendovich wrote:Levi opet nam se Prckoff pogubio..ne zna jel socijalista ili kapitalista(u navijanju)... :rasta :rasta :rasta
ma velim ja tebi,
novokomponirani kapitalista i desnicar iako nema blage veze sto to znaci, (trump je u pravu i kad nije u pravu)
inace ja njega kuzim, 
tesko je socijalizam izbacit iz sebe ako ti je implantiran u genima, 
on otiso iz sfrj al sfrj nije iz njega, vidjam ja toga po baustelama, 
svi kapitalisti a htjeli bi besplatno zdravstvo, penziono i sve sto ide a neto placa da im bude u rangu amerike
nikak da vide onih 60 milijuna korisnika socijale u jamerici, 
isto joda, dzabana isao u skolu, ne znam jel dzabana zavrsijo fakultet, al jamerika rulz, a u jamerici bi vec bio duzan za faks da bi otplacivao do pemzije ako bi je imao jer mu nebi dostajalo za vracanje duga od fakulteta
kapitalisti sa socijalistickim mentalitetom :D
gori su nego mi iz plemena, mi svjesno izbjegavamo platit gdje je to moguce a koristimo maksimalno, al bar ne furamo ideologiju i ne vicemo kako je sistem los
sistem je los za nesposobne, sposobni se snajdu i u losem sistemu
cak stovise, cim losiji sistem to bolje al budale to ne mogu shvatit
:rasta :rasta :rasta :tu :tu :tu

ovo zlata vrijedi... :tu :tu :tu
pa jest, najveci neprijatelj nam je momentalno digitalizacija
,jeboimpasmater
sve teze provuci neku lovu da ne opaze
kazu da ce uskoro bit samo virtuelna para, znaci morat cemo prebacivat dobar dio nasih vrijednosti u zemlje koje su malo zaostale s digitalizacijom
a kvaka je da vise nemos ni zlato kupit samo tako, ovi cigani iz centralnih banaka skuzili i glume ruse, kupuju sev sto naleti
srecom, jos je ostalo nekih kanala na crnjak, inace bi bilo drz nedaj
mda..najavljeno povlachenje kesa..nego pogledaj ovaj video sto ovaj rus govori...malo frapantno ali ne i neocekivano

Guest
Guest


Back to top Go down

Kaštel S.-zatvorio se u kuću i prijeti da će zapaliti plinsku bocu. - Page 2 Empty Re: Kaštel S.-zatvorio se u kuću i prijeti da će zapaliti plinsku bocu.

Post by RayMabus 5/4/2020, 00:53

Leviathan2 wrote:
Legendovich wrote:
Leviathan2 wrote:
Legendovich wrote:Levi opet nam se Prckoff pogubio..ne zna jel socijalista ili kapitalista(u navijanju)... :rasta :rasta :rasta
ma velim ja tebi,
novokomponirani kapitalista i desnicar iako nema blage veze sto to znaci, (trump je u pravu i kad nije u pravu)
inace ja njega kuzim, 
tesko je socijalizam izbacit iz sebe ako ti je implantiran u genima, 
on otiso iz sfrj al sfrj nije iz njega, vidjam ja toga po baustelama, 
svi kapitalisti a htjeli bi besplatno zdravstvo, penziono i sve sto ide a neto placa da im bude u rangu amerike
nikak da vide onih 60 milijuna korisnika socijale u jamerici, 
isto joda, dzabana isao u skolu, ne znam jel dzabana zavrsijo fakultet, al jamerika rulz, a u jamerici bi vec bio duzan za faks da bi otplacivao do pemzije ako bi je imao jer mu nebi dostajalo za vracanje duga od fakulteta
kapitalisti sa socijalistickim mentalitetom :D
gori su nego mi iz plemena, mi svjesno izbjegavamo platit gdje je to moguce a koristimo maksimalno, al bar ne furamo ideologiju i ne vicemo kako je sistem los
sistem je los za nesposobne, sposobni se snajdu i u losem sistemu
cak stovise, cim losiji sistem to bolje al budale to ne mogu shvatit
:rasta :rasta :rasta :tu :tu :tu

ovo zlata vrijedi... :tu :tu :tu
pa jest, najveci neprijatelj nam je momentalno digitalizacija
,jeboimpasmater
sve teze provuci neku lovu da ne opaze
kazu da ce uskoro bit samo virtuelna para, znaci morat cemo prebacivat dobar dio nasih vrijednosti u zemlje koje su malo zaostale s digitalizacijom
a kvaka je da vise nemos ni zlato kupit samo tako, ovi cigani iz centralnih banaka skuzili i glume ruse, kupuju sev sto naleti
srecom, jos je ostalo nekih kanala na crnjak, inace bi bilo drz nedaj
Paragon blok je zakon. Moga si krast svašta. Nema tragova. Samo baciš papir u smeće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176397
2014-04-11


Back to top Go down

Kaštel S.-zatvorio se u kuću i prijeti da će zapaliti plinsku bocu. - Page 2 Empty Re: Kaštel S.-zatvorio se u kuću i prijeti da će zapaliti plinsku bocu.

Post by RayMabus 5/4/2020, 00:56

Ujebala ova fiksalizacija sve. Sad moraš izmišljat načine kakoš zajebat državu. A prije si bija čovik , samo napišeš paragon blok. Posli ga prepepraviš , staviš šta oćeš na njega ako uopće i to.

Ne isplati se više ni radit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176397
2014-04-11


Back to top Go down

Kaštel S.-zatvorio se u kuću i prijeti da će zapaliti plinsku bocu. - Page 2 Empty Re: Kaštel S.-zatvorio se u kuću i prijeti da će zapaliti plinsku bocu.

Post by RayMabus 5/4/2020, 01:05

Eto im sad korona pa nek fiksaliziraju a pao promet za 50%

Žele kontrolirat tokove novca. Ne smiš prnit. Zato oće izbacit keš jer ga ne mogu kontrolirat a kartice mogu a čim to mogu onda vide svaku transakciju pa ako kupuješ odma porezna dođe da vidi di je njen dio kolača ( harač , porezi i porezi na poreze ).

Crkli da Bog da svi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176397
2014-04-11


Back to top Go down

Kaštel S.-zatvorio se u kuću i prijeti da će zapaliti plinsku bocu. - Page 2 Empty Re: Kaštel S.-zatvorio se u kuću i prijeti da će zapaliti plinsku bocu.

Post by Leviathan2 5/4/2020, 01:07

RayMabus wrote:Ujebala ova fiksalizacija sve. Sad moraš izmišljat načine kakoš zajebat državu. A prije si bija čovik , samo napišeš paragon blok. Posli ga prepepraviš , staviš šta oćeš na njega ako uopće i to.

Ne isplati se više ni radit.
e longi, za jednu generaciju vise se niko nece sjecat dobrih starih fiskalnih vremena :D

_________________
Kaštel S.-zatvorio se u kuću i prijeti da će zapaliti plinsku bocu. - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Kaštel S.-zatvorio se u kuću i prijeti da će zapaliti plinsku bocu. - Page 2 Empty Re: Kaštel S.-zatvorio se u kuću i prijeti da će zapaliti plinsku bocu.

Post by RayMabus 5/4/2020, 01:11

Leviathan2 wrote:
RayMabus wrote:Ujebala ova fiksalizacija sve. Sad moraš izmišljat načine kakoš zajebat državu. A prije si bija čovik , samo napišeš paragon blok. Posli ga prepepraviš , staviš šta oćeš na njega ako uopće i to.

Ne isplati se više ni radit.
e longi, za jednu generaciju vise se niko nece sjecat dobrih starih fiskalnih vremena :D
Neka ih je korona razjebala. Neće cjepivo bar još godinu dana.

https://www.ex-iskon-pleme.com/t39169-nostradamus-avio-putnicki-prijevoz-ce-se-prizemljiti-zbog-kuge

Ima da sav proračun potroše na spašavanje gospodarstva i da ne izbiju socijalni nemiri. Dosta su nas pokradali.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176397
2014-04-11


Back to top Go down

Kaštel S.-zatvorio se u kuću i prijeti da će zapaliti plinsku bocu. - Page 2 Empty Re: Kaštel S.-zatvorio se u kuću i prijeti da će zapaliti plinsku bocu.

Post by Maggie19 5/4/2020, 01:13

Lako se zaduzit;-)

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Kaštel S.-zatvorio se u kuću i prijeti da će zapaliti plinsku bocu. - Page 2 Empty Re: Kaštel S.-zatvorio se u kuću i prijeti da će zapaliti plinsku bocu.

Post by RayMabus 5/4/2020, 01:15

Maggie19 wrote:Lako se zaduzit;-)
Pa nek se zaduže. Šta veći javni dug to manji čardak jer im na kraju ostaje samo da il režu birokraciju il lupe još veće poreze a ima i izbori pa može i čika Hitler doć na vlast pa će birokrati na vješala po kratkom postupku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176397
2014-04-11


Back to top Go down

Kaštel S.-zatvorio se u kuću i prijeti da će zapaliti plinsku bocu. - Page 2 Empty Re: Kaštel S.-zatvorio se u kuću i prijeti da će zapaliti plinsku bocu.

Post by Maggie19 5/4/2020, 01:17

RayMabus wrote:
Maggie19 wrote:Lako se zaduzit;-)
Pa nek se zaduže. Šta veći javni dug to manji čardak jer im na kraju ostaje samo da il režu birokraciju il lupe još veće poreze a ima i izbori pa može i čika Hitler doć na vlast pa će birokrati na vješala po kratkom postupku.
Upravo odradjena kontrola masa.
Sve je to interakcija.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Kaštel S.-zatvorio se u kuću i prijeti da će zapaliti plinsku bocu. - Page 2 Empty Re: Kaštel S.-zatvorio se u kuću i prijeti da će zapaliti plinsku bocu.

Post by RayMabus 5/4/2020, 01:19

Maggie19 wrote:
RayMabus wrote:
Maggie19 wrote:Lako se zaduzit;-)
Pa nek se zaduže. Šta veći javni dug to manji čardak jer im na kraju ostaje samo da il režu birokraciju il lupe još veće poreze a ima i izbori pa može i čika Hitler doć na vlast pa će birokrati na vješala po kratkom postupku.
Upravo odradjena kontrola masa.
Sve je to interakcija.
Da , pripremili su se oni i za taj scenario pa kad tto nanjuše odma minjaju političku stranku. A to je tako jbga al nisu oni meni na tapetu nego emanicipacija. Prvo to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176397
2014-04-11


Back to top Go down

Kaštel S.-zatvorio se u kuću i prijeti da će zapaliti plinsku bocu. - Page 2 Empty Re: Kaštel S.-zatvorio se u kuću i prijeti da će zapaliti plinsku bocu.

Post by Guest 5/4/2020, 01:24

e yebi ga..cim padne gvozdena zavjesa,ipak picim za Rusiju...majka..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kaštel S.-zatvorio se u kuću i prijeti da će zapaliti plinsku bocu. - Page 2 Empty Re: Kaštel S.-zatvorio se u kuću i prijeti da će zapaliti plinsku bocu.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum