ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cijene goriva na hrvatskim benzinskim pumpama

Go down

cijene goriva na hrvatskim benzinskim pumpama Empty cijene goriva na hrvatskim benzinskim pumpama

Post by michaellcmacha Tue 31 Mar - 4:16

od noćas benzin 8,4 kune, a dizel 8,24 kune... to bi za 20 dana moglo biti ispod 7 kuna....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

cijene goriva na hrvatskim benzinskim pumpama Empty Re: cijene goriva na hrvatskim benzinskim pumpama

Post by T. Tue 31 Mar - 7:34

Od kad ništa ne radimo standard nam rapidno raste...

_________________
cijene goriva na hrvatskim benzinskim pumpama Unname11
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

cijene goriva na hrvatskim benzinskim pumpama Empty Re: cijene goriva na hrvatskim benzinskim pumpama

Post by veber Tue 31 Mar - 9:00

imam 50l benzina u tanku, 50l plina. auto upalim svakih nekoliko dana da se comp ne zblesavi.
može biti i 3kn kada ne vozim.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

cijene goriva na hrvatskim benzinskim pumpama Empty Re: cijene goriva na hrvatskim benzinskim pumpama

Post by danni1 Tue 31 Mar - 9:50

michaellcmacha wrote:od noćas benzin 8,4 kune, a dizel 8,24 kune... to bi za 20 dana moglo biti ispod 7 kuna....
Prije 10-ak dana sam na Tifonu natočio do čepa po cijeni od 8.38kn.

Doduše , žena na kasi veli da su ovi sjebali nešto s cijenom jer je trebalo bit gorivo 8.83. Zamjeniji zadnje dvije znamenke. Tako da je samo taj dan bilo po cijeni od 8.38.

kako kaže Veber, džaba kad se ne vozim i dalje je pun do vrha. Da je i džabe isto mi je.

_________________
cijene goriva na hrvatskim benzinskim pumpama Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

cijene goriva na hrvatskim benzinskim pumpama Empty Re: cijene goriva na hrvatskim benzinskim pumpama

Post by RayMabus Tue 31 Mar - 10:54

Normalno da je pojeftinilo kad ne smiš nigdi. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176394
2014-04-11


Back to top Go down

cijene goriva na hrvatskim benzinskim pumpama Empty Re: cijene goriva na hrvatskim benzinskim pumpama

Post by catabbath Tue 31 Mar - 11:15

Može biti sad i 4 kune kad nigdje ne idem, jednostavno mi ne treba. Neš ti ekonomije

_________________
cijene goriva na hrvatskim benzinskim pumpama Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

cijene goriva na hrvatskim benzinskim pumpama Empty Re: cijene goriva na hrvatskim benzinskim pumpama

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum