ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uhljebi su i u krizi ostali najprivilegiranija kasta u Hrvatskoj

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Uhljebi su i u krizi ostali najprivilegiranija kasta u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Uhljebi su i u krizi ostali najprivilegiranija kasta u Hrvatskoj

Post by danni1 31/3/2020, 00:05

Triny wrote:
T. wrote:
Triny wrote:
T. wrote:
Triny wrote:
Pomalo u glavu...samo rayu nikako
Normalno da i dalje smatram da su životi i zdravlje na prvome mjestu te da se bespogovorno treba pridržavati odluka i uputa stožera...
Gospodarstvo će na dnevni red doći kasnije...
Tako je,  pa ma što stožer kaže. Oni znaju najbolje i misle na nas. :^0
Ne trebaš niti misliti, to su ljudi puno stručniji od nas za ovakvu situaciju...
Možeš razmišljati o tome kako iznova podići posao kada jednog dana stožer  obznani naciji da je opasnost za nama te da se mjere stavljaju van snage...
Koje slijepo vjerovanje autoritetima. Ma i nisi za drugo nego za bič i kavez.
U kavezu si siguran.

danni1

Posts : 5159
2014-04-16


Back to top Go down

Uhljebi su i u krizi ostali najprivilegiranija kasta u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Uhljebi su i u krizi ostali najprivilegiranija kasta u Hrvatskoj

Post by mutava baštarda 31/3/2020, 09:21


6:00 


Briselaši postali kasta

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Uhljebi su i u krizi ostali najprivilegiranija kasta u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Uhljebi su i u krizi ostali najprivilegiranija kasta u Hrvatskoj

Post by AssadNaPodmornici 31/3/2020, 09:25

melkior wrote:Samo seks na eks. Ja sam truli kapitalist. Uložio sam pare u bitcoin i popušio. Uložio sam ušteđevinu u dolare, pa evo, SAD odlazi u recesiju, a možda i u inflaciju. Imam nešto para u Allianz investicijskom fondu, prošle godine dobit fonda je bila vrtoglavih 18%. Ali avaj, sve su ulagali u dionice turističkog portfelja. Znači, propade mi kapitalizam, i zato, tuci poduzetnike, jebli mater svoju...
Nisi ništa popusio dok nisi prodao. Cijena svega toga će skočiti krouz godinu dvije
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21143
2018-06-14


Back to top Go down

Uhljebi su i u krizi ostali najprivilegiranija kasta u Hrvatskoj - Page 4 Empty Re: Uhljebi su i u krizi ostali najprivilegiranija kasta u Hrvatskoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum