ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

korona

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Go down

korona - Page 2 Empty Re: korona

Post by End 24/3/2020, 20:51

fridrih_niche wrote:Najveća istina je ipak da je Messi najbolji ikad...

2011., kao 23-godišnjaka, legende liverpoola i gaynjateda te proglase za GOAT-a.
al tu je već svima bilo jasno da ništa slično nikad nije viđeno.
znači tvoja istina je messi, a moja busquets  :rasta

End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

korona - Page 2 Empty Re: korona

Post by Jack Torrance 24/3/2020, 21:08

fridrih_niche wrote:Baka, kod tebe bi izdrza i godinu dana izolacije...
Kad se ovo sranje smiri, eto me kod tebe jedan vikend...
<3

:^O

Savršeno si ti to uredija, aj lajk it a lot...
:cru
Ma može i dva amigo, tribamo samo rješit štagod skunka, ja rješavan spizu i sve drugo.
Samo da ovo govno više prođe   gaah
korona - Page 2 A3-Rrj4-Q-460swp

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

korona - Page 2 Empty Re: korona

Post by Guest 24/3/2020, 21:14

fridrih_niche wrote:
Roland Deschain wrote:
fridrih_niche wrote:
Noor wrote:ima ova korona i pozitivnih utjecaja na ovaj pdf...malo ste se uozbiljili i divno vas je vidjeti kad razgovarate normalno..kao i mi gore na VIP-u :D
Znaš šta mene najviše veseli?
Izgleda neba nakon ovih izolacija...
Bar se priroda malo rekuperala...
<3

Ma nije ovo do korone šta smo normalniji...
Nego, nema baluna hahahaha...
Bila bi drugačija pisma da se igra balun...
:D
Ovo je najveća istina koju si kad napisao na forumu. Da se igra nogomet, normalna rasprava je nemoguća. Nitko od nas ne može bit normalan kad mu se napada najdraži klub. Ja prvi, priznajem.
Ovo mi može bit druga najveća istina koju san odi napisa...
Najveća istina je ipak da je Messi najbolji ikad...
:D

Messi nije G.O.A.T. vec R.O.U.S.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 2 Empty Re: korona

Post by Guest 24/3/2020, 21:14

End wrote:

fridrih_niche wrote:Najveća istina je ipak da je Messi najbolji ikad...

2011., kao 23-godišnjaka, legende liverpoola i gaynjateda te proglase za GOAT-a.
al tu je već svima bilo jasno da ništa slično nikad nije viđeno.
znači tvoja istina je messi, a moja busquets  :rasta
:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 2 Empty Re: korona

Post by FRANK 24/3/2020, 21:16

Jack Torrance wrote:
fridrih_niche wrote:Baka, kod tebe bi izdrza i godinu dana izolacije...
Kad se ovo sranje smiri, eto me kod tebe jedan vikend...
<3

:^O

Savršeno si ti to uredija, aj lajk it a lot...
:cru
Ma može i dva amigo, tribamo samo rješit štagod skunka, ja rješavan spizu i sve drugo.
Samo da ovo govno više prođe   gaah
korona - Page 2 A3-Rrj4-Q-460swp
Cigane a di san ja u svemu tome.
Pari da tebi i nichetu nebi bila cast da u drustvu imate i navijaca najveceg hrvatskog kluba.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

korona - Page 2 Empty Re: korona

Post by Guest 24/3/2020, 21:18

Jack Torrance wrote:
fridrih_niche wrote:Baka, kod tebe bi izdrza i godinu dana izolacije...
Kad se ovo sranje smiri, eto me kod tebe jedan vikend...
<3

:^O

Savršeno si ti to uredija, aj lajk it a lot...
:cru
Ma može i dva amigo, tribamo samo rješit štagod skunka, ja rješavan spizu i sve drugo.
Samo da ovo govno više prođe   gaah
korona - Page 2 A3-Rrj4-Q-460swp
Ne brini za skunk...
Povuc ću koju vezu kad buden u Spalatu...
:D

Posto znan da voliš Napoli, evo film za tebe:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 2 Empty Re: korona

Post by Guest 24/3/2020, 21:19

Al Shining...
Koja filmcina, jeben ti sve...
<3

Danas je 90 % filmova teško smeće...
Prije je 90 % filmova bilo čisto zlato...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 2 Empty Re: korona

Post by Guest 24/3/2020, 21:20

Ante, ti si s Pujanki...
Dat će ti Baka pozivnicu...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 2 Empty Re: korona

Post by Zeko 24/3/2020, 21:31

Beroš je, vozeći se s jednog sastanka na drugi, pročitao poruku koju je dobio od prijatelja.
“Nevjerojatno kaj mi ovi dinamovci rade. Veli on meni: Znaš zakaj si tak uspješan? Pa jer si kao hajdukovac naučio desetljećima na krize. Pa kaj bi mu sad čovjek rekao”, prepričao je ministar Beroš.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

korona - Page 2 Empty Re: korona

Post by Guest 24/3/2020, 22:13

fridrih_niche wrote:Al Shining...
Koja filmcina, jeben ti sve...
<3

Danas je 90 % filmova teško smeće...
Prije je 90 % filmova bilo čisto zlato...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 2 Empty Re: korona

Post by Guest 25/3/2020, 10:15

Noor wrote:
muckodjubre wrote:Ne znam kako vama,ali meni je ovaj novi ministar zdravstva Vili pravo osvježenje!
ma svima nam je...zamisli onog starog prevaranta Kujundžića sad usred ove pandemije, pa šta bi taj napravio??
Najžalosnije u cijeloj priči što se, zasad, ovaj Beroš vau i svi ga hvale na sva zvona, a čovjek samo radi svoj posao i dobro je reagirao u ovoj teškoj situaciji. No nama je to vau jer smo navikli na razne Kujundžiće pa na sad ovaj izgleda kao Messi...

A to je ustvari žalosno. Zato treba ukinuti političke stranke, organizirano okupljanje političara u bilo kakve udruge, skupine, stranke a Vladu i zastupnike u saboru građani da biraju na javnom natječaju po jasno definiranim pravilima i parametrima. Onda nam se taj Kujundžić (koji tu u političkom i javnom životu ni od jučer, nego već čitav niz godina i dobro se zna o kakvom profilu se radi) ne bi dogodio. A on je sad trebao još uvijek biti ministar da nisu ljudi kopali, otkrivali nove i nove afere,pa ga je premijer smijenio pod pritiskom...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 2 Empty Re: korona

Post by Guest 25/3/2020, 10:20

Tek sad, kad slusan ovog policajca Božinovića, vidin da pravi problem nije koronavirus...
Ovo su neke veće igre na djelu, političke igre...
On već govori o uvođenju diktature po uzoru na Kinu...
To je njima bitno i ništa vise...
Uzalud se Beros trudija oprat ga, ja san jasno razumija šta Božinović govori...
Posljedice će bit gore nego da 10000 ljudi u Hrvatskoj odma sad umre od koronavirusa...
Tragedija...
Policijska država, here we come...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 2 Empty Re: korona

Post by darth_vader 25/3/2020, 10:58

Meni su još zloćudniji premijer i Obuljenka... nema ništa dobrog od takvih likova, mada je kod nas za neke jedini lijek represija, ali igraju se razne igrice, da... lijepo su naumili kroz ovu zdravstvenu krizu narod tako pasivizirati da nitko ne smije zucnuti, a korona im je samo paravan... jer nigdje pa čak ni na zloglasnom Indexu nisam uočio baš zlonamjerno širenje panike, nego više zabrinutost, a svako preispitivanje odluka vlasti i je u biti novinarski posao. Sve drugo je jebena Sjeverna Koreja. A vođa nam se od početka fura na Kima, to je i sa Plutona sasvim jasno...Božinović je onaj klasični podmukli komunistički aparatčik, taman za poslove represije po zadatku idealan...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

korona - Page 2 Empty Re: korona

Post by Guest 25/3/2020, 11:00

Mislim da samo represiju treba uvesti u Split i Osijek,među "genijalce"
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 2 Empty Re: korona

Post by Guest 25/3/2020, 11:08

Gledam danas prvi i zadnji iz nikaragvanske prve lige igraju , bjelorusi poceli sezonu ....idu lige na favorites
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 2 Empty Re: korona

Post by Guest 25/3/2020, 11:45

fridrih_niche wrote:
Ne brini za skunk...
Povuc ću koju vezu kad buden u Spalatu...
:D

Posto znan da voliš Napoli, evo film za tebe:
Niche,jesi gleda taj film? Kakav je?

Baš sam prije 2-3 dana gleda ponudu na Netflixu pa sam vidija,mislim pogledati...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 2 Empty Re: korona

Post by Zeko 25/3/2020, 12:28

Andreas Goldberger wrote:
Noor wrote:
muckodjubre wrote:Ne znam kako vama,ali meni je ovaj novi ministar zdravstva Vili pravo osvježenje!
ma svima nam je...zamisli onog starog prevaranta Kujundžića sad usred ove pandemije, pa šta bi taj napravio??
Najžalosnije u cijeloj priči što se, zasad, ovaj Beroš vau i svi ga hvale na sva zvona, a čovjek samo radi svoj posao i dobro je reagirao u ovoj teškoj situaciji. No nama je to vau jer smo navikli na razne Kujundžiće pa na sad ovaj izgleda kao Messi...

A to je ustvari žalosno. Zato treba ukinuti političke stranke, organizirano okupljanje političara u bilo kakve udruge, skupine, stranke a Vladu i zastupnike u saboru građani da biraju na javnom natječaju po jasno definiranim pravilima i parametrima. Onda nam se taj Kujundžić (koji tu u političkom i javnom životu ni od jučer, nego već čitav niz godina i dobro se zna o kakvom profilu se radi) ne bi dogodio. A on je sad trebao još uvijek biti ministar da nisu ljudi kopali, otkrivali nove i nove afere,pa ga je premijer smijenio pod pritiskom...
:facepalm :facepalm :facepalm

Da, tak i naš hajdučić bira NO na javnom natječaju i već 10-ak godina bira krivo. I to ne zato kaj bi oni htjeli izabrati krivo, već zato jer se krivi jave na taj njihov javni natječaj. Ne treba ni pomišljati kakvi bi se tek likovi javili na javni natječaj za sabor i bili izabrani i to iz razloga što nam je biračko tijelo takvo kakvo je. 
Isusa ti, kaj tu sve ne budemo pročitali.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

korona - Page 2 Empty Re: korona

Post by sitting_bull 25/3/2020, 12:35

jasambrend wrote:Meni su još zloćudniji premijer i Obuljenka... nema ništa dobrog od takvih likova, mada je kod nas za neke jedini lijek represija, ali igraju se razne igrice, da... lijepo su naumili kroz ovu zdravstvenu krizu narod tako pasivizirati da nitko ne smije zucnuti, a korona im je samo paravan... jer nigdje pa čak ni na zloglasnom Indexu nisam uočio baš zlonamjerno širenje panike, nego više zabrinutost, a svako preispitivanje odluka vlasti i je u biti novinarski posao. Sve drugo je jebena Sjeverna Koreja. A vođa nam se od početka fura na Kima, to je i sa Plutona sasvim jasno...Božinović je onaj klasični podmukli komunistički aparatčik, taman za poslove represije po zadatku idealan...
naravno da zgubidan Andrej pokušava iskoristiti priliku da uvede potpunu diktaturu i od hrvatske napraviti životinjsku farmu, jer je to jedini način da ga se, kad se stanje oko korone smiri, nitko neće usuditi pitati gdje si bio i što si radio zadnje četiri godine. nije Božinović slučajni  zgubidanov osobni odabir, nego poslušna preslika bahatog diktatora s briselskim glancom.

bahati ljigavac glumata facu, a zapravo je božjom voljom umjesto totalnog idiota kujundžića  morao za ministra postaviti beroša koja očigledno zna što treba u ovakvoj situaciji  pa to i radi, inače bi već bili na putu da nas corona desetkuje.

koliko je ta ekipa s bahatim zgubidanom na čelu nesposobna vidi se i po tzv. mjerama za nadvladavanje ekonomske krize u kojima se isključivo vodi briga da se nameti i porezi kad-tad naplate.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

korona - Page 2 Empty Re: korona

Post by Guest 25/3/2020, 12:51

Shitting nemoj se sramiti i priznaj da bi ti Mamica za premijera ,predsjednika i ministra svega
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 2 Empty Re: korona

Post by Guest 25/3/2020, 12:57

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2020&mm=03&dd=25&nav_id=1669595

Ne deluje mi ovo kao realna priča... :roll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

korona - Page 2 Empty Re: korona

Post by kic 25/3/2020, 13:08

Brat Brale wrote:http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2020&mm=03&dd=25&nav_id=1669595

Ne deluje mi ovo kao realna priča... :roll

da je ovo istina, imali bi milijun zaraženih već u prvih par dana..

mislim, možda i imamo, ali samo nisu svi testirani..

što sam htio reći, ovo je samo priča koja se gura kako bi se građani optužili, neodgovorne osobe itd, stalno se nameće ta priča optuživanja pete kolone i neodgovornosti, a vlade rade najbolje za svoje ljude samo :(
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

korona - Page 2 Empty Re: korona

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum