ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ADIO PAMETI

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

ADIO PAMETI - Page 2 Empty Re: ADIO PAMETI

Post by RayMabus Thu 19 Mar - 22:22

tre wrote:
RayMabus wrote:
tre wrote:
danni1 wrote:Ljudi zaborave. Nemožeš 24hna dan mislit na jebeni virus. Lijep dan, picigin, karte, .....zaboraviš jebga. Dok si okom trepno eto te u društvu.
Ja bi ga pusti da se širi nesmetano, ljudima preko 55 zabranio izlaske van, osigurao im dostavu tipa nestati će mi brašna, wc papira... jel možemo to sutra organizirati i tako im dao šansu da prežive dok tutnjava ne prođe. Sve ostalo mi se čini da je sviranje kurcu i mlaćenje prazne slame.
Nije. Bitno ga je u početku šta više spriječiti i da dočekamo toplije vrijeme sa šta manje zaraženih koji luta državom. To je taktika Hrvatske. I to je bolja taktika od Britanske. Nek oni slobodno umiru i tako zaustave virus. Ne moramo i mi.
Problem je longi što ga zaustaviti nećemo i ne možemo, odgađamo neminovno umjesto da se pripremimo za najcrnji scenarij, sve što izvučemo preko toga nam je debeli plus.
Da , točno al nisi u pravu kad je u pitanju ekonomija.

Nema nikave koristi ako Hrvatska napravi imunitet krda a zapadna Europa ne jer bi ti dolazili zaraženi iz drugih dijelova svijeta a u biti si prikačen na njihovu ekonomiju dakle oni to prvo moraju napravit a ne mi ako pričamo o ekonomiji jer ako mi napravimo a oni ne nismo ništa dobili i zato je naša taktika blokade svega ok za nas i sve triba blokirat na najmanje tri mjeseca.

RayMabus

Posts : 176412
2014-04-11


Back to top Go down

ADIO PAMETI - Page 2 Empty Re: ADIO PAMETI

Post by RayMabus Thu 19 Mar - 22:29

danni1 wrote:
RayMabus wrote:
tre wrote:
danni1 wrote:Ljudi zaborave. Nemožeš 24hna dan mislit na jebeni virus. Lijep dan, picigin, karte, .....zaboraviš jebga. Dok si okom trepno eto te u društvu.
Ja bi ga pusti da se širi nesmetano, ljudima preko 55 zabranio izlaske van, osigurao im dostavu tipa nestati će mi brašna, wc papira... jel možemo to sutra organizirati i tako im dao šansu da prežive dok tutnjava ne prođe. Sve ostalo mi se čini da je sviranje kurcu i mlaćenje prazne slame.
Nije. Bitno ga je u početku šta više spriječiti i da dočekamo toplije vrijeme sa šta manje zaraženih koji luta državom. To je taktika Hrvatske. I to je bolja taktika od Britanske. Nek oni slobodno umiru i tako zaustave virus. Ne moramo i mi.
Dato ima veze s toplinom nebi ga bilo u Australiji, Iranu, Arabiji....nije do temperature.
Iran je planinska zemlja. A i nije baš toliko vruća klima. Ako pogledaš zemlje di ima korone a na južnoj su polutki ( tamo je ljeto ) i ove oko ekvatora a gustoća stanovništva im je ko i u Hrvatskoj vidit ćeš da postoji širenje al ne tako jako.  Vrućina ga usporava.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176412
2014-04-11


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum