ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu Empty Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu

Post by Hektorović 10/3/2020, 12:10

Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu, u nekim regijama čak 6%
prije sat vremena

Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu 9dff8ca0-ce80-4932-8b7c-578f66618f90
Foto: Epa
BROJ smrtnih slučajeva od epidemije koronavirusa u Italiji porastao je na 463, objavila je jučer talijanska Agencija za civilnu zaštitu.
Ukupni broj slučajeva u Italiji, europskoj zemlji najteže pogođenoj epidemijom novog soja virusa, porastao je za 24% na 9172, što je najveći dnevni porast u toj zemlji od prvog zabilježenog slučaja 21. veljače.
Voditelj agencije rekao je da se od prvobitno zaraženih oporavilo njih 724, a da je oko 733 pacijenata na intenzivnoj njezi, piše Reuters.
Smrtnost od čak 6%
Iako je Svjetska zdravstvena organizacija procijenila da je trenutna globalna stopa smrtnosti od koronavirusa 3,4%, u nekim područjima Kine i Italije ona je značajno viša. U talijanskoj regiji Lombardiji smrtnost je trenutno čak 6%, što je više od stope smrtnosti u Wuhanu koja iznosi 5,8%, javlja The Wall Street Journal.
Gledano za cijelu zemlju, u Italiji trenutna stopa smrtnosti iznosi 5%, u Kini 3,9%, a u Iranu 3,3%.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu Empty Re: Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu

Post by vuksadinare 10/3/2020, 12:14

dobro je..mi se drzimo jos na brojci 13 vec dva,tri dana..od kad je ministar turizma objavio da nam padaju brojke u turizmu od korone..priču je promjenio i ministar beroš koji sad izjavljuje..'pa nije bas tako strasno' a do jucer imao katastroficne izjave..a plenki rekao da nece zatvoriti granice...strah od kraha sezone je evidentan a time dotok love...pa se sad ponasajmo kao da nas korona zaobilazi..tek uvedena mjera tj smjesna je mjera da nece smjeti piti publike na utakmicama hnl-a..ne'š ti tu velike stete ionako ih puno nije bilo..ali jbg moras uvest neku mjeru da ne bi ispalo da neces nista uvest Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu Empty Re: Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu

Post by vuksadinare 10/3/2020, 12:16

još bolje ideje ili 'ideje' t mjere imaju srbija i bosna...srbija ce zabraniti dolazak strancima iz pet zemalja ali ne i srbima iz tih zemalja...valjda nece na srbina u svicarskoj ili italiji korona...a u bosni razmatraju uvođenje mjere dezinfekcije medicinskih ustanova lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu Empty Re: Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu

Post by vuksadinare 10/3/2020, 12:18

balkan ostaje balkan..sve moze ali da nema love ne moze... Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu Empty Re: Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu

Post by vili40 10/3/2020, 12:31

do prije tjedan dana talijani su pozivali turiste a sad konačno priznali da je vrag odnio šalu i kapitulirali.Stvari se mijenjaju iz sata u sat a na korak smo od proglašenja pandemije.U americi umrlo nekoliko osoba od korone a da nisu uopće imali simptome.Talijani inače nedisciplinirani i neorganizirani idu sad na kineski model samo vjerojatno i sami znaju da je kineze teško kopirati po takvim pitanjima.A mi pustili samo u jednom danu 600 talijana pa računamo na njihov razum.Onaj naš gluposlav sad na tv tvrdi da za sada on uopće ne vidi neke značajnije posljedice po nas i tako to.Još kad vidim da neki koronu uspoređuju sa sezonskom gripom pa se kehelje jasno mi je da će biti velikih problema.
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu Empty Re: Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu

Post by vuksadinare 10/3/2020, 12:37

vili40 wrote:do prije tjedan dana talijani su pozivali turiste a sad konačno priznali da je vrag odnio šalu i kapitulirali.Stvari se mijenjaju iz sata u sat a na korak smo od proglašenja pandemije.U americi umrlo nekoliko osoba od korone a da nisu uopće imali simptome.Talijani inače nedisciplinirani i neorganizirani idu sad na kineski model samo vjerojatno i sami znaju da je kineze teško kopirati po takvim pitanjima.A mi pustili samo u jednom danu 600 talijana pa računamo na njihov razum.Onaj naš gluposlav sad na tv tvrdi da za sada on uopće ne vidi neke značajnije posljedice po nas i tako to.Još kad vidim da neki koronu uspoređuju sa sezonskom gripom pa se kehelje jasno mi je da će biti velikih problema.
600 talijana...pa pustaju ih ovi mamlazi u istri pohlepni da im ne propadne sezona...po sistemu nek crknem ali novcanik nece biti prazan...evo kinezi objavili da korona virus nije nikako bezazlen i pet puta jaci od virusa gripe..a svi znamo kako se crkaje kad imas obicnu gripu...plenki se ustrasio jer zna sto znaci ako sezona propadne..treba namac lovu...treba raditi...a tu u ovom slucaju ne mozes prodavati briselske birokratske štoseve....uglavnom predpostavljao sam da ce nakon capellijevog izvjesca o padu gostiju poceti sa ublazavanjem izjava o koroni
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu Empty Re: Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu

Post by vili40 10/3/2020, 12:39

Korona virus kontrola: Policija s megafonima tjera ljude kući
 Među prvima su kažnjene dvije žene, koje su se upravo vratile iz Lombardije, koje su umjesto poštivanja karantene otišle u restoran proslaviti 8. ožujka, a zatim video objavile na Instagramu, hvaleći se da su uspjele zaobići zabrane narančaste zone u Lombardiji.
Kažnjena su i dva mladića koji su cijelu noć čekali u parkiranom automobilu u blizini zračne luke Bologna. Njih dvojica nisu htjeli odustati od odmora u Madridu te su unatoč zabrani, htjeli uzeti let. Bilo je i onih koji su, poput dvojice turista s Bergama, uspjeli stići do željenog odredišta, ali ih je policija uhvatila i poslala natrag,
https://www.24sata.hr/news/korona-virus-kontrola-policija-s-megafonima-tjera-ljude-kuci-680266
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu Empty Re: Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu

Post by vuksadinare 10/3/2020, 12:39

....jebote zabrana okupljanja na utakmicama,koncertima..a sto ako zarazeni kihne u punom tramvaju,busu,birtiji,školi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu Empty Re: Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu

Post by vuksadinare 10/3/2020, 12:41

....azijati su disciplinirani i tu su u prednosti pred euraopljanima i svim ostalima...azijatu kad vlast naredi 'marš u kucu i ne izlazi mjesec dana' oni ce tako disciplinirano i postupiti a europljanin nece pogotovo talijani,španjolci,mi,balkanci a ni ameri...švabo ce postupiti kad ocjeni da je doslo do granice..i nece dozvoliti preko granice
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu Empty Re: Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu

Post by vuksadinare 10/3/2020, 12:42

..ne kaze se bezveze da je disciplina temelj svega...ali bas temelj
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu Empty Re: Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu

Post by vili40 10/3/2020, 12:46

panika nikad nije dobro došla ali da se na vrijeme ovom sranju pristupilo ozbiljno i disciplinirano,bilo bi puno lakše.Sad i šaljivđije polako uviđaju da se stvar otela kontroli i da će posljedice biti velike.
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu Empty Re: Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu

Post by vuksadinare 10/3/2020, 12:47

jebe se bogatasima...oni ce otici u vile na planinama ili na jahtama nasred oceana a mi svi ostali cemo metiljat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu Empty Re: Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu

Post by vuksadinare 10/3/2020, 12:50

vili40 wrote:panika nikad nije dobro došla ali da se na vrijeme ovom sranju pristupilo ozbiljno i disciplinirano,bilo bi puno lakše.Sad i šaljivđije polako uviđaju da se stvar otela kontroli i da će posljedice biti velike.
gle..budimo realni..ovaj virus je umjetno stvoren 99%...prije par godina bill gatesa i jos neke bogatase optuzilo da obilno financiraju eksperimentiranje virusima...uostalom sam bill gates je izjavio da ima previse ljudi na svijetu i da bi to trebalo malo korigirati...nakon toga s eprao da nije tako mislio i da su novinari izvukli neke recenice iz konteksta...no sad sa ove pozicije nisam bas siguran da tu nisu umijesani prst gatesa  slicnih..kad imas viska novca svasta ti pada na pamet gdje ih utrositi
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu Empty Re: Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu

Post by vili40 10/3/2020, 12:50

bilo da ćemo obolit ili ne,posljedice ćemo osjetiti svi,ja već jesam jer se taj potres osjetio i u mojoj firmi pa sam sad doma na neplaćenom a dođe tupson na tv i sere kvake kao da nas smiri.
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu Empty Re: Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu

Post by RayMabus 10/3/2020, 12:52

Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu 1414742222-morte
RayMabus
RayMabus

Posts : 176330
2014-04-11


Back to top Go down

Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu Empty Re: Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu

Post by vili40 10/3/2020, 12:52

vuksadinare wrote:
vili40 wrote:panika nikad nije dobro došla ali da se na vrijeme ovom sranju pristupilo ozbiljno i disciplinirano,bilo bi puno lakše.Sad i šaljivđije polako uviđaju da se stvar otela kontroli i da će posljedice biti velike.
gle..budimo realni..ovaj virus je umjetno stvoren 99%...prije par godina bill gatesa i jos neke bogatase optuzilo da obilno financiraju eksperimentiranje virusima...uostalom sam bill gates je izjavio da ima previse ljudi na svijetu i da bi to trebalo malo korigirati...nakon toga s eprao da nije tako mislio i da su novinari izvukli neke recenice iz konteksta...no sad sa ove pozicije nisam bas siguran da tu nisu umijesani prst gatesa  slicnih..kad imas viska novca svasta ti pada na pamet gdje ih utrositi
mogu potražiti ali još u početku sam bio tu napisao da je velika vjerojatnost da iza ovog stoje amerikanci,previše toga ukazuje na njih.
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu Empty Re: Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu

Post by vuksadinare 10/3/2020, 12:55

vili40 wrote:
vuksadinare wrote:
vili40 wrote:panika nikad nije dobro došla ali da se na vrijeme ovom sranju pristupilo ozbiljno i disciplinirano,bilo bi puno lakše.Sad i šaljivđije polako uviđaju da se stvar otela kontroli i da će posljedice biti velike.
gle..budimo realni..ovaj virus je umjetno stvoren 99%...prije par godina bill gatesa i jos neke bogatase optuzilo da obilno financiraju eksperimentiranje virusima...uostalom sam bill gates je izjavio da ima previse ljudi na svijetu i da bi to trebalo malo korigirati...nakon toga s eprao da nije tako mislio i da su novinari izvukli neke recenice iz konteksta...no sad sa ove pozicije nisam bas siguran da tu nisu umijesani prst gatesa  slicnih..kad imas viska novca svasta ti pada na pamet gdje ih utrositi
mogu potražiti ali još u početku sam bio tu napisao da je velika vjerojatnost da iza ovog stoje amerikanci,previše toga ukazuje na njih.
pa cuj...da si tezak 50-tak milijardi dolara i da imas sve i preko glave..da doniras novac u razne stvari..na koncu takvima masta i preko norme radi..pa i da im lude ideje dolaze u glave..tipa idemo malo eksperimentirati sa prirodom lova nije problem koliko trazite...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu Empty Re: Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu

Post by vuksadinare 10/3/2020, 13:00

eo austrijanci se zale da im je sve palo..zimska sezona jos traje...a hrpa im se hotela ispraznila u roku keks...od kad s ekorona u austriji pojavila i sad imaju preko sto zarazenih plus blizina italije..kukaju i svicarci...neko je napravio gadan zajeb...i sve vise mi pada na pamet onaj film gdje glumi will smith sa onim pasom gdje zivi u gradu duhova i oboljelih zomboida koji su oboljeli od virusa...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu Empty Re: Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu

Post by RayMabus 10/3/2020, 13:01

Možda se povuće sam s toplijim vremenom

https://www.jutarnji.hr/life/znanost/ne-zelimo-ljudima-davati-laznu-nadu-ali-znanstvenici-odgovorili-na-kljucno-pitanje-hoce-li-dolazak-visokih-temperatura-ubiti-koronavirus/10073380/
RayMabus
RayMabus

Posts : 176330
2014-04-11


Back to top Go down

Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu Empty Re: Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu

Post by vili40 10/3/2020, 13:02

tak kak je je ali kad vidim idiota na tv kako serucka da je sve u najboljem redu i da ne treba širiti paniku dođe mi da ga zgrabim preko tv-a za vrat i velim mu da dobro znam da se tebi i tvom novčaniku neće dogoditi ništa.Baš me zanima pod kojim izgovorom će raditi rebalans proračuna kad tvrde da to neće biti potrebno,budaletine nesposobne.
vili40
vili40

Male
Posts : 10766
2015-08-02


Back to top Go down

Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu Empty Re: Italija ima najvišu smrtnost od koronavirusa na svijetu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum