ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Perači suđa traže sedam tisuća kuna

Go down

Perači suđa traže sedam tisuća kuna Empty Perači suđa traže sedam tisuća kuna

Post by RayMabus 5/3/2020, 14:15

Pa normalno kad ima lakših poslova u sezoni pa ako ćeš ovo onda plati

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/biznis/ugostitelji-traze-jeftiniju-radnu-snagu-okrecu-se-rusima-i-filipincima-kuhari-postavljaju-nemoguce-uvjete-a-perac-suda-trazi-sedam-tisuca-kuna-1007194
RayMabus
RayMabus

Posts : 176102
2014-04-11


Back to top Go down

Perači suđa traže sedam tisuća kuna Empty Re: Perači suđa traže sedam tisuća kuna

Post by RayMabus 5/3/2020, 14:55

Ja se baš razmišljan da ne registriran auto jer ću ga onda morat i dogodine nego prodat i lagano ležarina i od početka iduće godine neman poreze na stanove i ide 2500 kuna od podstanara u kućni proračun i lipo ležat doma i boli me kurac.

Dok se ja tako izležavan a imam za osnovne životne troškove njima ode sve iseljava a novih generacija koje dolaze na tržište rade je sve manje.

Tko će ti radit sezonske poslove ako ne može zaraditi dvi plaće u sezoni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176102
2014-04-11


Back to top Go down

Perači suđa traže sedam tisuća kuna Empty Re: Perači suđa traže sedam tisuća kuna

Post by immortal 5/3/2020, 14:55

lolčina

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Perači suđa traže sedam tisuća kuna Empty Re: Perači suđa traže sedam tisuća kuna

Post by Noor 5/3/2020, 15:42

mortal wrote:lolčina
na kvadrat :^0

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Perači suđa traže sedam tisuća kuna Empty Re: Perači suđa traže sedam tisuća kuna

Post by RayMabus 5/3/2020, 15:49

Baš mi je drago šta će im korona prepolovit zaradu jer ovi iz turističkog sektora su prvi za zakon o trpačini strancima. Sad im zbog korone pola gostiju neće dolaziti u restorane
RayMabus
RayMabus

Posts : 176102
2014-04-11


Back to top Go down

Perači suđa traže sedam tisuća kuna Empty Re: Perači suđa traže sedam tisuća kuna

Post by RayMabus 5/3/2020, 15:56

Evo sad čitam : 444 zaražena u Njemačkoj. Bit će njima turizam ove godine prepolovljen. Hvala Bogu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176102
2014-04-11


Back to top Go down

Perači suđa traže sedam tisuća kuna Empty Re: Perači suđa traže sedam tisuća kuna

Post by RayMabus 5/3/2020, 17:05

Znaš kako vam funkcionira turizam ? Dok je malo turista nema problema a kad ih je puno svi dižu cijene. Onda država vidi da bi i ona tu mogla zaradit onda i ona diže poreze. Tad radnici u realnom sektoru rade za iste plaće a cijene i porezi rastu. Pa nemaju ni za sebe a kamo li kreiranje obitelji pa pada natalitet. Onda EU otvori tržište rada i svi odu radit vani. Nestane radne snage a novih generacija jednostavno nema. Onda ide trpačina. Normalno država , uhljebi i ovi šta žive od turizma njima je super.

I onda se pojavi korona il imigrantski val i sve pada u vodu.

E pa neka je.


https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/foto-pustos-ispred-turistickih-odredista-u-italiji-nema-redova-za-vatikanske-muzeje-trg-sv-petra-je-prazan-susjedi-ce-izgubiti-7-milijardi-eura/10055557/
RayMabus
RayMabus

Posts : 176102
2014-04-11


Back to top Go down

Perači suđa traže sedam tisuća kuna Empty Re: Perači suđa traže sedam tisuća kuna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum