ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nakon godinu dana u svemiru najviše se razveselila svom psu

Go down

Nakon godinu dana u svemiru najviše se razveselila svom psu Empty Nakon godinu dana u svemiru najviše se razveselila svom psu

Post by Eroo 21/2/2020, 23:48

Nakon godinu dana u svemiru najviše se razveselila svom psu




NASA-ina astronautkinja Christina Koch se vratila na Zemlju nakon rekordnih 328 dana provedenih na Međunarodnoj svemirskoj postaji. Ona je time postala žena s najdužim neprekidnim boravkom u svemiru ikada.
Koliko je značajna daljina i vrijeme koje ju je razdvajalo od doma, pokazuje i reakcija njenog psa Sadie Lou, koja nikako nije mogla sakriti svoje uzbuđenje kada je ugledala Christinu.

Ne možemo sa sigurnošću reći čije srce je bilo punije, ali prizor njihovog susreta nakon gotovo godinu dana je zaista dirljiv (The Dodo).
Eroo
Eroo

Posts : 74403
2016-07-22


Back to top Go down

Nakon godinu dana u svemiru najviše se razveselila svom psu Empty Re: Nakon godinu dana u svemiru najviše se razveselila svom psu

Post by Eroo 21/2/2020, 23:49

Mene je moj ovako dočekao (nakon godinu dana izbivanja) na autobusnoj postaji.
Eroo
Eroo

Posts : 74403
2016-07-22


Back to top Go down

Nakon godinu dana u svemiru najviše se razveselila svom psu Empty Re: Nakon godinu dana u svemiru najviše se razveselila svom psu

Post by crvenkasti 21/2/2020, 23:59

Eroo wrote:Mene je moj ovako dočekao (nakon godinu dana izbivanja) na autobusnoj postaji.

Što si radio godinu dana na autobusnoj postaji?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Nakon godinu dana u svemiru najviše se razveselila svom psu Empty Re: Nakon godinu dana u svemiru najviše se razveselila svom psu

Post by Eroo 22/2/2020, 00:03

crvenkasti wrote:
Eroo wrote:Mene je moj ovako dočekao (nakon godinu dana izbivanja) na autobusnoj postaji.

Što si radio godinu dana na autobusnoj postaji?
Čekao psa da dođe.
Eroo
Eroo

Posts : 74403
2016-07-22


Back to top Go down

Nakon godinu dana u svemiru najviše se razveselila svom psu Empty Re: Nakon godinu dana u svemiru najviše se razveselila svom psu

Post by crvenkasti 22/2/2020, 00:06

Eroo wrote:
crvenkasti wrote:
Eroo wrote:Mene je moj ovako dočekao (nakon godinu dana izbivanja) na autobusnoj postaji.

Što si radio godinu dana na autobusnoj postaji?
Čekao psa da dođe.

I kako si izgledao i ponašao se? Znam, ko da si pao s Marsa. I od tada te to drži?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28714
2014-04-17


Back to top Go down

Nakon godinu dana u svemiru najviše se razveselila svom psu Empty Re: Nakon godinu dana u svemiru najviše se razveselila svom psu

Post by Guest 22/2/2020, 00:38

crvenkasti wrote:
Eroo wrote:Mene je moj ovako dočekao (nakon godinu dana izbivanja) na autobusnoj postaji.

Što si radio godinu dana na autobusnoj postaji?

prodavao je škiju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nakon godinu dana u svemiru najviše se razveselila svom psu Empty Re: Nakon godinu dana u svemiru najviše se razveselila svom psu

Post by mutava baštarda 22/2/2020, 11:19

Eroo wrote:Nakon godinu dana u svemiru najviše se razveselila svom psu


.

Neće čopor dice, ne boj se....

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Nakon godinu dana u svemiru najviše se razveselila svom psu Empty Re: Nakon godinu dana u svemiru najviše se razveselila svom psu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum