ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu - Page 3 Empty Re: Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu

Post by melkior 20/2/2020, 23:33

Evo još par dobrih pičoka:



I tako, bolje je biti sam. To je neki drugi svijet.

melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu - Page 3 Empty Re: Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu

Post by melkior 20/2/2020, 23:46

Žena je glazba koju osjećaš u srcu. Ona je tragedija koja muškarca čini velikim.

avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu - Page 3 Empty Re: Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu

Post by RayMabus 20/2/2020, 23:48

Ja nemam s njima ništa priko 12 godina. Maloprije bacija drkicu i počeja spavat. Danas san bija u Splitu pa malo prošeta u grad , nisan na Rivi bija ima pet godina a ispod nosa mi je. Nema nešto puno svita puno , mularija iz škole i tako te šeme , koji penziner luta i tako to , uopće nema gužve.

Daleko njima kuća , šta dalje od moje.

Ja ti na ovoj slici imam kuću i dva stana , sto metara udaljeni od kuće.

Nek one idu di god oće o dižu kredit za kupit stan u Kaštelima , ja ću tu podstanre držat i ležat doma i spavat

Nek in dicu država financira koja preko tu djecu koristi kako bi stanovništvo financijski bacila na koljena i držala u ropstvu

Ja san zajeba sistem ha ha ha

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu - Page 3 Tb-w630-h354-crop-int-bbedf2e5e954b850e3a84a1953e60b60
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu - Page 3 Empty Re: Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu

Post by RayMabus 20/2/2020, 23:56

Država pokušava držat ljude u pokornosti preko financija a to se najbolje radi tako da im financijski poskupiš odgoj djece i onda roditelji trideset godina padaju od umora da bi odgojili tu djecu a istovremeno se boje šta reč protiv sistema jer će ostat bez primanja i tako se stvara vojska poslušnih robova.

Zato mi jje drago da in je pa natalitet i sad moraju trpat a to proizvodi vojsku ljutih desničara

Spavamo i čekqmo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu - Page 3 Empty Re: Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu

Post by melkior 20/2/2020, 23:58

RayMabus wrote:Ja nemam s njima ništa priko 12 godina. Maloprije bacija drkicu i počeja spavat. Danas san bija u Splitu pa malo prošeta u grad , nisan na Rivi bija ima pet godina a ispod nosa mi je. Nema nešto puno svita puno , mularija iz škole i tako te šeme , koji penziner luta i tako to , uopće nema gužve.

Daleko njima kuća , šta dalje od moje.

Ja ti na ovoj slici imam kuću i dva stana , sto metara udaljeni od kuće.

Nek one idu di god oće o dižu kredit za kupit stan u Kaštelima , ja ću tu podstanre držat i ležat doma i spavat

Nek in dicu država financira koja preko tu djecu koristi kako bi stanovništvo financijski bacila na koljena i držala u ropstvu

Ja san zajeba sistem ha ha ha

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu - Page 3 Tb-w630-h354-crop-int-bbedf2e5e954b850e3a84a1953e60b60
Država je zlo. Globalizacija je zlo. Crkva (jer je globalistička) je zlo. Čovjek treba pronaći svoj vlastiti put i ostati svoj.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu - Page 3 Empty Re: Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu

Post by melkior 21/2/2020, 00:06

RayMabus wrote:Država pokušava držat ljude u pokornosti preko financija a to se najbolje radi tako da im financijski poskupiš odgoj djece i onda roditelji trideset godina padaju od umora da bi odgojili tu djecu a istovremeno se boje šta reč protiv sistema jer će ostat bez primanja i tako se stvara vojska poslušnih robova.

Zato mi jje drago da in je pa natalitet i sad moraju trpat a to proizvodi vojsku ljutih desničara

Spavamo i čekqmo.
Sloboda nema cijene.
Ljubav nema cijene.
Istina nema cijene.

Ali ni ljubav, ni istina ne vrijede ništa ako nema slobode. Bolje mrtav nego rob. Duh ne mogu ubiti, ne mogu ukrotiti. 

avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu - Page 3 Empty Re: Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu

Post by melkior 21/2/2020, 00:15

avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu - Page 3 Empty Re: Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu

Post by melkior 21/2/2020, 00:21

Bez obzira na sve, život je u svojoj jednostavnosti dragocjen.

avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu - Page 3 Empty Re: Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu

Post by RayMabus 21/2/2020, 00:30

Samo nek nastavi padat natalitet u Europi i onda šta više trpačine i onda ide desnica i treći svjetski rat.

To je jedino šta me zanima otkako san otkrija emanicipaciju. 

Ja samo spavan doma i čekan da se Zemlja okrene oko Sunca jer čekam događaje iz Nostradamusa.

Nema budućnosti u emanicipaciji. Zato ne triba hranit taj sistem tako da mu stvaraš djecu a onda te on preko njih drži za muda.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu - Page 3 Empty Re: Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu

Post by Guest 21/2/2020, 00:37

Giljotinirati odmah.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu - Page 3 Empty Re: Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu

Post by RayMabus 21/2/2020, 01:13

Nebitni ljudi , ni po čemu nisu zadužili čovječanstvo. Eto jedino je ona ka nekakva lipotica pa je sad triba žalit. Ma moš mislit. Ima takvih na tone.

Pun je svit lipotica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu - Page 3 Empty Re: Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu

Post by vuksadinare 21/2/2020, 04:42

Rudi doso u njemacku pare zaradjivat a zena bi trosila ka da je kuci..e nece ici ovaj put nece ici..ta nije u njemacku pobiga da bi crncija od jutra do mraka a zena opet sve potrosila :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu - Page 3 Empty Re: Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu

Post by RayMabus 21/2/2020, 04:57

vuksadinare wrote:Rudi doso u njemacku pare zaradjivat a zena bi trosila ka da je kuci..e nece ici ovaj put nece ici..ta nije u njemacku pobiga da bi crncija od jutra do mraka a zena opet sve potrosila :D
Kad seljak iz Slavonije ( nije bitno odakle je jer i meni je jedna iz grada rekla da sam kaštelanski seljačina iako ja imam više stanova u gradu nego te malograđanke a mater iz grada a otac fakultetski obrazovan ) uvati Spličanku pa onda otkrije šta je to.

Pa nije za kurac u Splitu najveća stopa razvoda. Ja kad san skužija šta je to gradska cura ja od tad kad mi kaže da je iz Splita odma križan. Zato i ne iden više po Splitu vatat ženske.

https://splitskidnevnik.rtl.hr/zivot-i-stil/svaki-treci-brak-zavrsava-razvodom-split-rekorder-po-prosjeku/

40% brakova , rekorder u državi po broju razvoda.

Nije po njenome nevaljaš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu - Page 3 Empty Re: Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu

Post by Serbinho-3 22/2/2020, 13:43

Zene barem nemaju problema ovakve pronaci...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu - Page 3 Empty Re: Hrvat nožem u Njemačkoj pred djecom ubio ženu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum