ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Otvorenom se zestoko svadjali o Romima

Go down

U Otvorenom se zestoko svadjali o Romima Empty U Otvorenom se zestoko svadjali o Romima

Post by vuksadinare Wed 19 Feb - 4:57

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2157889
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

U Otvorenom se zestoko svadjali o Romima Empty Re: U Otvorenom se zestoko svadjali o Romima

Post by vuksadinare Wed 19 Feb - 4:59

Ja kad vidim ovog Kajtazija dodje mi na povracanje..rijetko ljigavo i pokvareno stvorenje..on je valjda neka posebna klasa roma..uvijek su mu svi drugi krivi ma di bi rom..oni su takva 'nevinasca'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

U Otvorenom se zestoko svadjali o Romima Empty Re: U Otvorenom se zestoko svadjali o Romima

Post by Ringo10 Wed 19 Feb - 5:23

Ciganska mahala je postojala u mome djetinjstvu nedaleko moga naselja

Sta reći ... samo cu reći - daleka im lijepa kuća ... ne želim ih nikad blizu sebe pa nek me proglase rasistom

To je najbeskorisnija sorta na kugli zemaljskoj i od njih možeš očekivati sve sto je loše na ovome svijetu. Kradu, napadaju, potežu nož hinjski, podmuklo ...

Kod njih nema sestra, majka, rođakinja, ma Cigoši jebu sve živo ...

Sakate i iznakažuju djecu da bi mogla da prose, pa je to milicija rastjerivala ali Bog im nije u kraj mogao stati.

A tek što su mučili jadne medvjede i ostale životinje to je bilo Bogu plakat. Od djetinjstva sam bio veliki obožavatelj životinja i kad sam u ciganskoj mahali vidio kako teroriziraju jadne mede i ostale životinje nisam mogao da spavam danima. Otišao sam u društvo za zaštitu životinja pa smo pisali peticije i sastančili sa Partijskim mamlazima koje nije bilo briga.

Srećom na kraju se tome stalo u kraj kako izgleda jer je to iščezlo sa ulica Sarajeva i ostalih gradova još prije rata.

Jednom davno sam dernuo jednu Ciganku, a kad sam vidio gdje i kako živi, prao sam danima kitu Varikinom. U Otvorenom se zestoko svadjali o Romima 1f615

Ali po mučenju životinja nisu ništa gori od Kineza i ostalih Azijata. KAd sam vidio šta rade sa onim sirotim medvjedima od kojih uzimaju onu žuč za svoje debilne takozvane kineske medicine također nisam mogao da spavam od horora. Drže jadne životinje u kavezima u kojima ne mogu da se pomjere i tako do smrti. Strahota. Prosto sam plakao od muke.

Smeće ljudsko.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

U Otvorenom se zestoko svadjali o Romima Empty Re: U Otvorenom se zestoko svadjali o Romima

Post by vuksadinare Wed 19 Feb - 7:06

Ringo10 wrote:Ciganska mahala je postojala u mome djetinjstvu nedaleko moga naselja

Sta reći ... samo cu reći - daleka im lijepa kuća ... ne želim ih nikad blizu sebe pa nek me proglase rasistom

To je najbeskorisnija sorta na kugli zemaljskoj i od njih možeš očekivati sve sto je loše na ovome svijetu. Kradu, napadaju, potežu nož hinjski, podmuklo ...

Kod njih nema sestra, majka, rođakinja, ma Cigoši jebu sve živo ...

Sakate i iznakažuju djecu da bi mogla da prose, pa je to milicija rastjerivala ali Bog im nije u kraj mogao stati.

A tek što su mučili jadne medvjede i ostale životinje to je bilo Bogu plakat. Od djetinjstva sam bio veliki obožavatelj životinja i kad sam u ciganskoj mahali vidio kako teroriziraju jadne mede i ostale životinje nisam mogao da spavam danima. Otišao sam u društvo za zaštitu životinja pa smo pisali peticije i sastančili sa Partijskim mamlazima koje nije bilo briga.

Srećom na kraju se tome stalo u kraj kako izgleda jer je to iščezlo sa ulica Sarajeva i ostalih gradova još prije rata.

Jednom davno sam dernuo jednu Ciganku, a kad sam vidio gdje i kako živi, prao sam danima kitu Varikinom. U Otvorenom se zestoko svadjali o Romima 1f615

Ali po mučenju životinja nisu ništa gori od Kineza i ostalih Azijata. KAd sam vidio šta rade sa onim sirotim medvjedima od kojih uzimaju onu žuč za svoje debilne takozvane kineske medicine također nisam mogao da spavam od horora. Drže jadne životinje u kavezima u kojima ne mogu da se pomjere i tako do smrti. Strahota. Prosto sam plakao od muke.

Smeće ljudsko.
pa kad su oni isto azijati Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

U Otvorenom se zestoko svadjali o Romima Empty Re: U Otvorenom se zestoko svadjali o Romima

Post by catabbath Wed 19 Feb - 9:14

Da se ima volje riješila bi to država kao Francuzi svojevremeno.

_________________
U Otvorenom se zestoko svadjali o Romima Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

U Otvorenom se zestoko svadjali o Romima Empty Re: U Otvorenom se zestoko svadjali o Romima

Post by IL Risorto Wed 19 Feb - 9:49

Posavec ima dobru ideju,korisnicima socijalne pomoći dati vaučer,kartice,s kojima mogu plaćat ali ne mogu dizat gotovinu,a ako netko kupi duhanske ili alkoholne proizvode,automatski ukinut socijalnu pomoć.
Ma naselit ove migrante blizu  romskih naselja,pa nek se onda međusobno integriraju.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

U Otvorenom se zestoko svadjali o Romima Empty Re: U Otvorenom se zestoko svadjali o Romima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum