ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izbavite me iz ovog pakla da mogu spasiti djecu

Go down

Izbavite me iz ovog pakla da mogu spasiti djecu Empty Izbavite me iz ovog pakla da mogu spasiti djecu

Post by RayMabus 9/2/2020, 22:46

Šta ti je birokracija , ima pravo na 1300 kuna dječjeg dohotka al nema prijavljeno prebivalište bla bla bla i ništa ne dobija

https://slobodnadalmacija.hr/dalmacija/zagora/slomljena-je-i-iscrpljena-ali-jos-ima-snage-za-borbu-vrgorska-majka-hrabrost-sanja-topli-dom-izbavite-me-iz-ovoga-pakla-da-mogu-spasiti-svoju-djecu-1002889

Bravo birokracija. Stalo vama do nataliteta i djece ko do lanjskog snijega.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Izbavite me iz ovog pakla da mogu spasiti djecu Empty Re: Izbavite me iz ovog pakla da mogu spasiti djecu

Post by RayMabus 9/2/2020, 23:02

Ukratko : muž , žena , troje male djece , ona odseli u drugu općinu al muž ne da se djecu prijavi u drugoj općini i onda nema dječji doplatak , pravo na vrrić itd itd itd.

Koja pravna caka a totalno na štetu djece.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Izbavite me iz ovog pakla da mogu spasiti djecu Empty Re: Izbavite me iz ovog pakla da mogu spasiti djecu

Post by RayMabus 9/2/2020, 23:38

Meni se čini da dicu triba spasit od tebe. Nema posla , stana , nema joj tko pričuvat troje dice a ona bi u podstanare i radila i tko će tu dicu čuvat ?

De , de , djeca u dom i gotova priča.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Izbavite me iz ovog pakla da mogu spasiti djecu Empty Re: Izbavite me iz ovog pakla da mogu spasiti djecu

Post by Guest 10/2/2020, 02:06

a sto muž kazeee?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbavite me iz ovog pakla da mogu spasiti djecu Empty Re: Izbavite me iz ovog pakla da mogu spasiti djecu

Post by RayMabus 10/2/2020, 02:13

Legendovich wrote:a sto muž kazeee?
Utekla od njega , rastavljaju se. Ma uglavnom dici je bolje u domu nego s njom. Ženska nema posal , nema stan , nema joj tko pričuvat dicu ako se zaposli a fantazira kako će ih sama odgajat. Nema ništa od toga , u domu im je bolje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Izbavite me iz ovog pakla da mogu spasiti djecu Empty Re: Izbavite me iz ovog pakla da mogu spasiti djecu

Post by Guest 10/2/2020, 02:16

eeeee..takve se i ne znaju pojebati,da odma ne zatrudne..mislim,yebote..ides se omužiti,djecu raditi,a nemas bar dvi godine unaprijed sve isplanirano do detalja...katastrofa.. No
kazes utekla..pa yebo joj pas guzicu,umjesto da je roge spustila i jezicinu,poganu svezala u cvor..takve su sebi bitnije nego djeca..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izbavite me iz ovog pakla da mogu spasiti djecu Empty Re: Izbavite me iz ovog pakla da mogu spasiti djecu

Post by RayMabus 10/2/2020, 03:38

Legendovich wrote:eeeee..takve se i ne znaju pojebati,da odma ne zatrudne..mislim,yebote..ides se omužiti,djecu raditi,a nemas bar dvi godine unaprijed sve isplanirano do detalja...katastrofa.. No
kazes utekla..pa yebo joj pas guzicu,umjesto da je roge spustila i jezicinu,poganu svezala u cvor..takve su sebi bitnije nego djeca..
Tri puta joj je uša milokliz i tad joj nije bija nasilan. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Izbavite me iz ovog pakla da mogu spasiti djecu Empty Re: Izbavite me iz ovog pakla da mogu spasiti djecu

Post by RayMabus 10/2/2020, 03:46

Bilo ono u Županji , muž , žena , troje male dice a nema posla , pa žicali pomoć za dogradit tu baraku jer te curice odrastaju pa san posla blizu tri tisuće kuna i to se napravilo a ovo mi ide na živce jer pajdo se nauživa , napravija troje dice i onda je potira i sad mi svi ostali da uskačemo a on će ladit jaja. 

Ajde prošetaj i ti i on i tvoja i njegova dičica.

Eno općina će joj pomoć , ionako je depopulacija tamo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176453
2014-04-11


Back to top Go down

Izbavite me iz ovog pakla da mogu spasiti djecu Empty Re: Izbavite me iz ovog pakla da mogu spasiti djecu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum