ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Podržavam politiku za koju se zalaže Miro Kovač

Go down

Podržavam politiku za koju se zalaže Miro Kovač Empty Podržavam politiku za koju se zalaže Miro Kovač

Post by debotoijusto Sun 9 Feb - 19:59

Zamjenik predsjednika HDZ-a Milijan Brkić je u razgovoru za Dnevnik Nove TV rekao da podržava tim Mire Kovača i politiku za koju se zalaže te da će se kandidirati za mjesto potpredsjednika stranke.
 - Ja sam u timu HDZ-a. Što tiče svrstavanja, meni je žao što je Andrej Kenwood Kenon išao u smjeru formiranja timova i smjeru podjela stranke što nije dobro. Mi svi zajedno moramo uključiti sve kapacitete i ljude za dobrobit države i stranke. HDZ se mora vratiti na pobjednički put. Podržavam opciju Mire Kovača i Ivana Penave što se tiče politika - rekao je zamjenik predsjednika HDZ-a.



https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/milijan-brkic-otkrio-za-koju-funkciju-ce-se-kandidirati-i-tko-mu-je-favorit-na-izborima-u-hdz-u-podrzavam-politiku-za-koju-se-zalaze-miro-kovac/9955006/
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30630
2014-04-12


Back to top Go down

Podržavam politiku za koju se zalaže Miro Kovač Empty Re: Podržavam politiku za koju se zalaže Miro Kovač

Post by debotoijusto Sun 9 Feb - 20:00

alkar vaso u nista
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30630
2014-04-12


Back to top Go down

Podržavam politiku za koju se zalaže Miro Kovač Empty Re: Podržavam politiku za koju se zalaže Miro Kovač

Post by vili40 Sun 9 Feb - 20:18

debotoijusto wrote:alkar vaso u nista
kako ništa?Treba im doturiti hrpu oružja da ovo ne prođe samo tako bez žrtava.
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Podržavam politiku za koju se zalaže Miro Kovač Empty Re: Podržavam politiku za koju se zalaže Miro Kovač

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum