ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 2 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by kaya 9/2/2020, 17:58

ebenica wrote:Željko Kekić Pauk bio je naročito oštar u svojem govoru: “Ja doista jesam bivši udbaš. Deset godina pratio sam ljude iz hrvatske Crkve, godinama kardinala Kuharića, Kustića… pratio sam i Majku Tereziju kad god bi dolazila u Zagreb. Udba je bila sotonska služba. Novac koji je potrošen na tajne službe najprljaviji je novac. Konačnu odluku o likvidacijama Hrvata donosili su ljudi u Beogradu. Ubijalo se ljude kojima se nije moglo suditi, naše emigrante. Nisu Udbina ubojstva stala s Jugoslavijom. Ja prepoznajem Udbin potpis metaka. Veličati danas Udbu je van pameti. Jedna od najvećih žrtava Udbe bio je i pokojni dugogodišnji predsjednik HSS-a Drago Stipac”, završio je svoj govor Pauk.

koji jebeni kurac?
A jbg 😀, izgleda da su na prosvjedu udbaši koji su ljuti jer beljak nije rekao ništa protiv udbe.
A niš, treba ih odvesti onda i procesuirati...

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 2 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by jastreb 9/2/2020, 18:06

Evo počeli su i o povratku u jugosferu.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 2 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by Guest 9/2/2020, 18:07

vili40 wrote:dobro,ovaj gore što drži transparent je dimnjačar,skoknuo s posla pa mu tutnuli u ruke.
pao im je broj, nema više klemma. časno je pao u progonu udbaša.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 2 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by kaya 9/2/2020, 18:11

Pauk: Organizirao sam zadnju feštu Udbe, a godinu kasnije prvu prisegu HOS-a sa ‘Za dom spremni’
😀

E pa dakle...a čuj ako ovaj kaže da mu je šef bio mustač dok je špijunirao ljude i majku terezu onda treba provjeriti da nije on i ubijao. Veli da potpis metak pozna, a sjekiru?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 2 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by Guest 9/2/2020, 18:17

ovo je više tužno al u ovoj državi je sve tužno, od 14 ministara čini mi se 12 ih je smijenjeno od početka mandata, al veli adezeovac u otvorenom da je to normalno da svaka vlada ponekad smjenjuje ministre..ovi debili se za to nikad ne bi okupili a okupe se za twit na twiteru i govor drži bivši udbaš...da mi je barem živjet u original alan fordu, ovo nije čak ni smiješno, dobio sam ptsp.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 2 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by Guest 9/2/2020, 18:34

kaya wrote:Jedini građanski rat koji oni žele spriječiti a koji mi pada na pamet je da ih građani, ovi koji rade namlate.
definitivno tocno...narodu je pun kuratz svega,a ovi gadovi podrzavaju kojugod vlast,samo radi svojih interesa..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 2 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by kaya 9/2/2020, 18:56

ebenica wrote:ovo je više tužno al u ovoj državi je sve tužno, od 14 ministara čini mi se 12 ih je smijenjeno od početka mandata, al veli adezeovac u otvorenom da je to normalno da svaka vlada ponekad smjenjuje ministre..ovi debili se za to nikad ne bi okupili a okupe se za twit na twiteru i govor drži bivši udbaš...da mi je barem živjet u original alan fordu, ovo nije čak ni smiješno, dobio sam ptsp.
😀
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 2 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by kaya 9/2/2020, 18:58

Legendovich wrote:
kaya wrote:Jedini građanski rat koji oni žele spriječiti a koji mi pada na pamet je da ih građani, ovi koji rade namlate.
definitivno tocno...narodu je pun kuratz svega,a ovi gadovi podrzavaju kojugod vlast,samo radi svojih interesa..
Zamisli taj profil, špija majku terezu pa prosvjeduje jer su udbaši zlo.
E sad samo pitanje jel on špijao ili i sjekirao 😎
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 2 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by Šandor Winnetou 9/2/2020, 22:45

sitting_bull wrote:
jastreb wrote:Evo,vratio se i Glogoški.

Počeli su.
eto opet šatoraša.

akcija u stilu Miloševićevih jogurt revolucionara: dečki bi autobusima izvozili i poticali šatoraško domoljublje  kako hdz svira.

odgovor isto u Miloševićevom stilu: malo morgen.
Krešo beljak ugrozio HDZ? Jel ti to ozbiljno :facepalm :rofl :rofl :rofl :rofl

_________________
Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 2 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by Guest 10/2/2020, 02:19

dobro,polako se budi svijest u gradjana..vremenom ce zrihnuti sa ledja korumpiranu vlast sve ove parazite,podguzne visuljke,zasluzne borce i ostal osmece koje je osiromasilo drzavu i narod..
tiha voda brege dere.. :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 2 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by abraham 10/2/2020, 06:24

Kako jue vama lako zivjeti. Prosvjed protiv Bandica, super, napredan, ekipa samo takova. Prosvjed protiv Beljaka sranje, nazadan, ekipa ne moze gore. Jednostavno do bola. Nasi i njihovi. Kila mozga.......

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 2 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by abraham 10/2/2020, 06:26

Cist ne znam tko mi je simpaticiniji. Rada Boric ili Klem. Ok Klem mi je malo zenstveniji.Muhahahahahahahaaaaaaa Kila mozga..... bagatela...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 2 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by marcellus 10/2/2020, 06:35

vili40 wrote:dal je bio tu bar jedan koji se radeći uzdržava,za prave invalide ne pitam?Ili svi ti radno sposobni imaju PTSP?

da, moj odvjetnik recimo.

nisu svi fred matić pa da imaju PTSP po potrebi.

_________________
Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 2 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by abraham 10/2/2020, 06:40

Fred je nas. Onaj fulirant Klauski je njihov. Muhahahahahahaaaa

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 2 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by epikur37 10/2/2020, 06:40

Veli neka gospođa sa skupa: Pobijedili smo pobjednike drugog svjetskog rata..:D

Kaj ngod beljak je smeće, koje treba žurno maknuti.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 2 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by abraham 10/2/2020, 06:45

Veli saborski zastupnik da JNA nije dobro obavila posao 45-te. Razlika je??????? Razlika je u mozgu komentatora......

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 2 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by abraham 10/2/2020, 06:47

Ljudi valjaju bombe i nitko nema odgovornost za izgovorenu rijec. Sada je do nas kao pojedinaca da odobravamo ili osudjudjujemo izreceno. Razlika se vuce po nekoj crti iz 95 sa natruhama 45 te. Razlika izmedju Stazica i te zene je jedino u spolu ali eto vidim vama je ideoloska...... Da.. Dobro je vama jos uvijek...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 2 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by abraham 10/2/2020, 06:51

Po Stazicevom poucku je trebalo zatvoriti granicu u kolovozu 95 te i udri. Hmmm Bar bi bio vracen dio pokradenih traktora........DA to netko "njihov" rekne bio bi razapet kao Isus.Ovako kada "nas" Stazic to izvali.... Nikome nista. Koji sam ja majmun iliti Sizif da pokusavam ukazati na ocito. problem je medjutim, u mozgu ne u ocima.... Kila mozga.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 2 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by abraham 10/2/2020, 06:55

DA nakon dugo vremena pogledah "peti dan" i crkoh od smijeha. Aleksa ih sve ispricao, narocito. Komentar o otvaranju iz Rijeke. Pisem plus kaj bi netko ovdje reako. Da Nino standardan.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 2 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by Guest 10/2/2020, 08:08

abraham wrote:Kako jue vama lako zivjeti. Prosvjed protiv Bandica, super, napredan, ekipa samo takova. Prosvjed protiv Beljaka sranje, nazadan, ekipa ne moze gore. Jednostavno do bola. Nasi i njihovi. Kila mozga.......
ma identično je to, beljak i bandić...twit i kaj ono? heheehhahahahihihihahaha(pederski smijeh) kila mozga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 2 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by vili40 10/2/2020, 08:25

abraham wrote:Veli saborski zastupnik da JNA nije dobro obavila posao 45-te. Razlika je??????? Razlika je u mozgu komentatora......
Željko Kekić Pauk bio je naročito oštar u svojem govoru: “Ja doista jesam bivši udbaš. Deset godina pratio sam ljude iz hrvatske Crkve, godinama kardinala Kuharića, Kustića… pratio sam i Majku Tereziju kad god bi dolazila u Zagreb. Udba je bila sotonska služba. Novac koji je potrošen na tajne službe najprljaviji je novac. Konačnu odluku o likvidacijama Hrvata donosili su ljudi u Beogradu. Ubijalo se ljude kojima se nije moglo suditi, naše emigrante. Nisu Udbina ubojstva stala s Jugoslavijom. Ja prepoznajem Udbin potpis metaka. Veličati danas Udbu je van pameti. Jedna od najvećih žrtava Udbe bio je i pokojni dugogodišnji predsjednik HSS-a Drago Stipac”, završio je svoj govor Pauk.


pošto kila mozga?Nema ga više ni za lijek.
vili40
vili40

Male
Posts : 10769
2015-08-02


Back to top Go down

Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru - Page 2 Empty Re: Prosvjed protiv Beljaka u Samoboru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum