ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Raspudic razvalio Odojka Obija

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Raspudic razvalio Odojka Obija - Page 6 Empty Re: Raspudic razvalio Odojka Obija

Post by T. 8/2/2020, 00:33

Legendovich wrote:
T. wrote:A to je ok...
Mislio sam da imaš nešto protiv ugnjetavanja srbah...
To bi već bilo sumljivo...
Srbi to vole, navikli su, zato se tako i nazivaju...
ne bih se stel mesati medj vas..vas problem je vas problem..vjerovao ili ne.. :starac
Ne volim ni mađare, iz povijesnih razloga...
Talijane jer su mi spalili pok. babe kuću...
Židove, jer su židovi...
Bosance jer su glupi...
Crnce jer, nije potrebno obrazlagati...
Žute jer prenose viruse...
Itd. ...

T.

Posts : 17143
2014-04-14


Back to top Go down

Raspudic razvalio Odojka Obija - Page 6 Empty Re: Raspudic razvalio Odojka Obija

Post by T. 8/2/2020, 00:34

Gnječ wrote:
T. wrote:
Legendovich wrote:
Noor wrote:
Legendovich wrote:
sto lazem??:
uglavno sve što ovdje napišeš  :clown
evo, neki dan si rekao da više ne ideš srbiju sa hr putovnicom jer imaš s njom probleme...pa je kaya zakljucila da valjda onda ideš s hr osobnom, jer s njom tih problema nemaš 😂
pa ne idem..sto je tu laz?..ustrucavam se..2-3 lika i mogu servisirati,ali vise od toga me izgazi na mrtvo,a sve radi likova poput onih koji lome srbe u RH..
Šta fali lomljenju srbenzi u RH?
Zar to nije poželjno i domoljubno? scratch

je. dok ne dobiješ po pički pa onda skužiš da za domoljublje treba žrtvovat i nekoliko slomljenih kostiju, potres mozga natečeni bubrezi, jaja pa te prođe volja za domoljubljem.
:tu ...
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Raspudic razvalio Odojka Obija - Page 6 Empty Re: Raspudic razvalio Odojka Obija

Post by Guest 8/2/2020, 00:34

T. wrote:
Legendovich wrote:
T. wrote:A to je ok...
Mislio sam da imaš nešto protiv ugnjetavanja srbah...
To bi već bilo sumljivo...
Srbi to vole, navikli su, zato se tako i nazivaju...
ne bih se stel mesati medj vas..vas problem je vas problem..vjerovao ili ne.. :starac
Ne volim ni mađare, iz povijesnih razloga...
Talijane jer su mi spalili pok. babe kuću...
Židove, jer su židovi...
Bosance jer su glupi...
Crnce jer, nije potrebno obrazlagati...
Žute jer prenose viruse...
Itd. ...
lol! lol! lol! ..Dobro,nisam nacionalno Madjar,ali hajde..jako fina i cestita nacija.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Raspudic razvalio Odojka Obija - Page 6 Empty Re: Raspudic razvalio Odojka Obija

Post by Noor 8/2/2020, 00:35

Legendovich wrote:Noorka,ti si jednajako podla ..bičez..NISAM rekao daimam problema sa pasosom,nego da mogu imati problema radi sigurnosti osobne..
jel? jako me to dira 😀
sveto, rekao si da kad ides u srbiju,moras doma ostaviti RH paseport...
Ok, s kojim dokumentom onda ulazis u srbiju?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Raspudic razvalio Odojka Obija - Page 6 Empty Re: Raspudic razvalio Odojka Obija

Post by Guest 8/2/2020, 00:36

Tej,reci jel volis svoju zenu josh..?


( ..u pozadini,gospodja Tej,ostrim okom,preko ruba naočala,budno motri svoga muza,gospodina Teja,sto ce napisati..)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Raspudic razvalio Odojka Obija - Page 6 Empty Re: Raspudic razvalio Odojka Obija

Post by Guest 8/2/2020, 00:37

Noor wrote:
Legendovich wrote:Noorka,ti si jednajako podla ..bičez..NISAM rekao daimam problema sa pasosom,nego da mogu imati problema radi sigurnosti osobne..
jel? jako me to dira 😀
sveto, rekao si da kad ides u srbiju,moras doma ostaviti RH paseport...
Ok, s kojim dokumentom onda ulazis u srbiju?
sto te briga..?? :cleanteeth Vama sve ljudi moraju kao podastrijeti.. No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Raspudic razvalio Odojka Obija - Page 6 Empty Re: Raspudic razvalio Odojka Obija

Post by Guest 8/2/2020, 00:38

Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:
i pojede, i ukrade i potroši....žulja me i to, naravno. zašto misliš da ne?

zato jer vrištiš  i galamiš na tu kulturnu manifestacju kao da je coronavirus u điru. da je neznam kako napravljeno nikada ti ne bi bilo po volji i dalje bi gunđala jer tebi je to političko pitanje u Rijeci su komunisti, partizani...pogledaj na YT druge gradove koji imaju tu titulu pa ocijeni njihovo baš me zanima što ćeš reć.
čuj, vrisnula sam kad sam vidla cifru, jer smatram da je to ogromna lova, a bačena , još je najgore što je iz našeg džepa
da si je rijeka sve to sama isfinancirala, uz naravno i neke donacije....ne bih rekla mi riječ, osim da je i dalje sve skupa trulo i dekadentno

ok, pogledat cu ako nađem vremena.

mislim da u rh ima jako puno slučajeva otimanja love poreznih obveznika i to ogromno veće cifre se otimaju i zamrače  a nitko ni da zucne a kamoli vrišti ili galami. da krenemo od sanacije banaka koje su onda prodane za 1 kunu stranim bankama i opskurnim firmama sa kajmanskih otoka čiji su vlasnici udbaši? da nne nabrajam dalje ne da mi se već zilion puta prožvakano. i dalje kradu. koliko ono ulupaju novca za nove automobile???

ova manifestacija u Rijeci traje 12 mjeseci pa podijeli 20 milijuna kuna na 12 djelova.

usput Galway je isto europska prijestolnica kulture zajedno sa Rijekom pa pogledaj koliku cifru su oni spizdili. evo da ti lakšam potragu:

186,373,701.60 Croatian Kuna

The City Council has already sanctioned a total of €6 million for the project. Galway County Council is providing a further €4 million and the Department of Culture has committed €15 million towards the events.

That combined total of €25 million in taxpayer funding is almost €15 million short of the projected overall cost of staging the year long celebration of culture.

https://www.rte.ie/news/regional/2020/0127/1111186-galway-2020/

The project is still relying heavily on the Government’s promised €15m, €6m from Galway City Council and €2m from Galway County Council — which accounts for half of the original bid book budget of almost €46m.

https://www.irishexaminer.com/breakingnews/ireland/game-is-up-for-city-of-culture-project-as-galway-2020-falls-short-of-target-914290.html
nema se tu sta reci...automobili, računi na kajmanskom itd, u pravu si, sve poloviti i izbaciti iznad pacifika,  ali...
usporedba irske i hrvatske na žalost nije izvediva.
da je to isto, ili bar slično, ne bi iz hr u irsku iselilo njih  20000..
u irskoj je voda besplatna, a ovdje plaćamo skoro i zrak koji dišemo...i onda 20+ milja eura ode u luft!
pa da postreljaš one koji su to odobrili

kako ode u luft? pa toliko ako ne i više koštaju bandićeve ćenife i ukrasni akvedukti po zagrebu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Raspudic razvalio Odojka Obija - Page 6 Empty Re: Raspudic razvalio Odojka Obija

Post by T. 8/2/2020, 00:39

Legendovich wrote:Tej,reci jel volis svoju zenu josh..?


( ..u pozadini,gospodja Tej,ostrim okom,preko ruba naočala,budno motri svoga muza,gospodina Teja,sto ce napisati..)
Gđa. je 100% hrvatica, ljuta hercegovka...
To je odgovor ujedno...
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Raspudic razvalio Odojka Obija - Page 6 Empty Re: Raspudic razvalio Odojka Obija

Post by Guest 8/2/2020, 00:40

3 miljuna ojrova,Bandicev vecej na okretistu tramvaja...svabi bi pocinili masovno samoubojstvo da se to dogodi..kod njia..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Raspudic razvalio Odojka Obija - Page 6 Empty Re: Raspudic razvalio Odojka Obija

Post by Guest 8/2/2020, 00:41

T. wrote:
Legendovich wrote:Tej,reci jel volis svoju zenu josh..?


( ..u pozadini,gospodja Tej,ostrim okom,preko ruba naočala,budno motri svoga muza,gospodina Teja,sto ce napisati..)
Gđa. je 100% hrvatica, ljuta hercegovka...
To je odgovor ujedno...
uffff..disciplina i kontrola,do zadnjeg mrdaja Tejovih tjelesnih molekula.. affraid affraid affraid
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Raspudic razvalio Odojka Obija - Page 6 Empty Re: Raspudic razvalio Odojka Obija

Post by Noor 8/2/2020, 00:43

Legendovich wrote:
Noor wrote:
Legendovich wrote:Noorka,ti si jednajako podla ..bičez..NISAM rekao daimam problema sa pasosom,nego da mogu imati problema radi sigurnosti osobne..
jel? jako me to dira 😀
sveto, rekao si da kad ides u srbiju,moras doma ostaviti RH paseport...
Ok, s kojim dokumentom onda ulazis u srbiju?
sto te briga..?? :cleanteeth Vama sve ljudi moraju kao podastrijeti.. No
pa zasto skrivas? ako imas strah da vide hr putovnicu, onda jednako tako strahujes i sa hr osobnom, jel :))
jedino ako ides sa srpskim pasošem, naravno da si tada siguran, ali zasto se toga sramiš? Levi je faca, on bez kompleksa nabroji svih 6 pasosa koje ima
i jel sad vidis kako su u laži kratke noge :rasta

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Raspudic razvalio Odojka Obija - Page 6 Empty Re: Raspudic razvalio Odojka Obija

Post by Guest 8/2/2020, 00:45

Noor wrote:
Legendovich wrote:
Noor wrote:
Legendovich wrote:Noorka,ti si jednajako podla ..bičez..NISAM rekao daimam problema sa pasosom,nego da mogu imati problema radi sigurnosti osobne..
jel? jako me to dira 😀
sveto, rekao si da kad ides u srbiju,moras doma ostaviti RH paseport...
Ok, s kojim dokumentom onda ulazis u srbiju?
sto te briga..?? :cleanteeth Vama sve ljudi moraju kao podastrijeti.. No
pa zasto skrivas? ako imas strah da vide hr putovnicu, onda jednako tako strahujes i sa hr osobnom, jel :))
jedino ako ides sa srpskim pasošem, naravno da si tada siguran, ali zasto se toga sramiš? Levi je faca, on bez kompleksa nabroji svih 6 pasosa koje ima
i jel sad vidis kako su u laži kratke noge :rasta
kako mogu imati srpski pasos,"genijalko" ?..mislim,rado cu ga primiti,posto je iza njega im+pak normalnija drzava,bar neekon rata..a Istina je nesto sto Vi ne bi trebali niti izustiti..dakle pssst..Noorka,prodala si ti davno sebe..davno.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Raspudic razvalio Odojka Obija - Page 6 Empty Re: Raspudic razvalio Odojka Obija

Post by Noor 8/2/2020, 00:45

Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:

zato jer vrištiš  i galamiš na tu kulturnu manifestacju kao da je coronavirus u điru. da je neznam kako napravljeno nikada ti ne bi bilo po volji i dalje bi gunđala jer tebi je to političko pitanje u Rijeci su komunisti, partizani...pogledaj na YT druge gradove koji imaju tu titulu pa ocijeni njihovo baš me zanima što ćeš reć.
čuj, vrisnula sam kad sam vidla cifru, jer smatram da je to ogromna lova, a bačena , još je najgore što je iz našeg džepa
da si je rijeka sve to sama isfinancirala, uz naravno i neke donacije....ne bih rekla mi riječ, osim da je i dalje sve skupa trulo i dekadentno

ok, pogledat cu ako nađem vremena.

mislim da u rh ima jako puno slučajeva otimanja love poreznih obveznika i to ogromno veće cifre se otimaju i zamrače  a nitko ni da zucne a kamoli vrišti ili galami. da krenemo od sanacije banaka koje su onda prodane za 1 kunu stranim bankama i opskurnim firmama sa kajmanskih otoka čiji su vlasnici udbaši? da nne nabrajam dalje ne da mi se već zilion puta prožvakano. i dalje kradu. koliko ono ulupaju novca za nove automobile???

ova manifestacija u Rijeci traje 12 mjeseci pa podijeli 20 milijuna kuna na 12 djelova.

usput Galway je isto europska prijestolnica kulture zajedno sa Rijekom pa pogledaj koliku cifru su oni spizdili. evo da ti lakšam potragu:

186,373,701.60 Croatian Kuna

The City Council has already sanctioned a total of €6 million for the project. Galway County Council is providing a further €4 million and the Department of Culture has committed €15 million towards the events.

That combined total of €25 million in taxpayer funding is almost €15 million short of the projected overall cost of staging the year long celebration of culture.

https://www.rte.ie/news/regional/2020/0127/1111186-galway-2020/

The project is still relying heavily on the Government’s promised €15m, €6m from Galway City Council and €2m from Galway County Council — which accounts for half of the original bid book budget of almost €46m.

https://www.irishexaminer.com/breakingnews/ireland/game-is-up-for-city-of-culture-project-as-galway-2020-falls-short-of-target-914290.html
nema se tu sta reci...automobili, računi na kajmanskom itd, u pravu si, sve poloviti i izbaciti iznad pacifika,  ali...
usporedba irske i hrvatske na žalost nije izvediva.
da je to isto, ili bar slično, ne bi iz hr u irsku iselilo njih  20000..
u irskoj je voda besplatna, a ovdje plaćamo skoro i zrak koji dišemo...i onda 20+ milja eura ode u luft!
pa da postreljaš one koji su to odobrili

kako ode u luft? pa toliko ako ne i više koštaju bandićeve ćenife i ukrasni akvedukti po zagrebu.
neće ni njemu vječno gorjeti...uje je na kraju

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Raspudic razvalio Odojka Obija - Page 6 Empty Re: Raspudic razvalio Odojka Obija

Post by Guest 8/2/2020, 00:46

zasto se skrivam?..ne skrivam,nego biram drustvo..dopustas valjda??.. :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Raspudic razvalio Odojka Obija - Page 6 Empty Re: Raspudic razvalio Odojka Obija

Post by Guest 8/2/2020, 00:47

vama stvarno fali ljubavi..toliko da bi nepoznatu osobu posto poto pretvorili u poznanika..kako pateticno..drmo se foruma..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Raspudic razvalio Odojka Obija - Page 6 Empty Re: Raspudic razvalio Odojka Obija

Post by Guest 8/2/2020, 00:47

ž
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Raspudic razvalio Odojka Obija - Page 6 Empty Re: Raspudic razvalio Odojka Obija

Post by vuksadinare 8/2/2020, 00:49

kaya wrote:A ovaj raspudić se vječno negdje gura a nitko ne zna što je on uopće po zanimanju? Da je novinar imao bi različite teme..
opet jebe ovrha
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Raspudic razvalio Odojka Obija - Page 6 Empty Re: Raspudic razvalio Odojka Obija

Post by Noor 8/2/2020, 00:50

Legendovich wrote:
Noor wrote:
Legendovich wrote:
Noor wrote:
Legendovich wrote:Noorka,ti si jednajako podla ..bičez..NISAM rekao daimam problema sa pasosom,nego da mogu imati problema radi sigurnosti osobne..
jel? jako me to dira 😀
sveto, rekao si da kad ides u srbiju,moras doma ostaviti RH paseport...
Ok, s kojim dokumentom onda ulazis u srbiju?
sto te briga..?? :cleanteeth Vama sve ljudi moraju kao podastrijeti.. No
pa zasto skrivas? ako imas strah da vide hr putovnicu, onda jednako tako strahujes i sa hr osobnom, jel :))
jedino ako ides sa srpskim pasošem, naravno da si tada siguran, ali zasto se toga sramiš? Levi je faca, on bez kompleksa nabroji svih 6 pasosa koje ima
i jel sad vidis kako su u laži kratke noge :rasta

kako mogu imati srpski pasos,"genijalko" ?..mislim,rado cu ga primiti,posto je iza njega im+pak normalnija drzava,bar neekon rata..a Istina je nesto sto Vi ne bi trebali niti izustiti..dakle pssst..Noorka,prodala si ti davno sebe..davno.. :cleanteeth
pa ne kažem da imas, samo te pitam s kojom putnom ispravom, kako bi se osobno osjecao sigurnim, ulazis u srbiju?
evo, ja cu ti reci za sebe...u srbiju ulazim sa HR putovnicom ili osobnom i ni las sa glave mi ne fali, i policija i carinici pristojni i normalni ljudi.
Cega se ti bojis?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Raspudic razvalio Odojka Obija - Page 6 Empty Re: Raspudic razvalio Odojka Obija

Post by vuksadinare 8/2/2020, 00:52

Gnječ wrote:
Hektorović wrote:
Gnječ wrote:

hercegovac izbosne filozofira o Rijeci koja je u drugoj državi.

Nino radi i na faxu u ZG i na faxu u Mostaru

kakve veze ima gdje radi? on je hercegovac koji veze sa Rijekom nema nego prodaje hercegovačku kamenjarsku filozofiju fijumanima koji su 10 stoljeća ispred njegove zatucane hercegbosanske kasabe. neka bude iskren i neka javno kaže ja sam hercegovac i želim u RH nametnuti hercegovačku filozofiju i kulturu.
jesu...zato ih fali trecina a u prvi plan istaknuli-tranvestita lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Raspudic razvalio Odojka Obija - Page 6 Empty Re: Raspudic razvalio Odojka Obija

Post by vuksadinare 8/2/2020, 00:54

ebenica wrote:
Noor wrote:ta titula dođe ko i ona lorda Hadžihafizbegovića, s tim da je ova riječka skuplja za nekih 30 miliona eura
jedina razlika je što lord za svoju nije dao ni lipe, a Odojko je 20 i kusur miliona izvukao iz džepova građana hrvatske
i u čemu je točno problem? rijeka je dobila taj projekt, izvukla je novac za takav projekt koji se inače daje, ima pravo financirat kaj god hoće i iskoristi te novce kako god hoće za taj projekt.
u čemu je točno problem? 
nek se sljedeće godine kandidira neki drugi grad čavoglave npr., pa radite dernek kakav god hoćete i nek vam sve bude u šahovnicama i onak kak vama paše, nek vam nino raspudić organizira pa vam onda ništa neće bit problem.
koji grad zovu hrvatskom atenom?
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Raspudic razvalio Odojka Obija - Page 6 Empty Re: Raspudic razvalio Odojka Obija

Post by Guest 8/2/2020, 01:01

Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:
Gnječ wrote:
Noor wrote:
čuj, vrisnula sam kad sam vidla cifru, jer smatram da je to ogromna lova, a bačena , još je najgore što je iz našeg džepa
da si je rijeka sve to sama isfinancirala, uz naravno i neke donacije....ne bih rekla mi riječ, osim da je i dalje sve skupa trulo i dekadentno

ok, pogledat cu ako nađem vremena.

mislim da u rh ima jako puno slučajeva otimanja love poreznih obveznika i to ogromno veće cifre se otimaju i zamrače  a nitko ni da zucne a kamoli vrišti ili galami. da krenemo od sanacije banaka koje su onda prodane za 1 kunu stranim bankama i opskurnim firmama sa kajmanskih otoka čiji su vlasnici udbaši? da nne nabrajam dalje ne da mi se već zilion puta prožvakano. i dalje kradu. koliko ono ulupaju novca za nove automobile???

ova manifestacija u Rijeci traje 12 mjeseci pa podijeli 20 milijuna kuna na 12 djelova.

usput Galway je isto europska prijestolnica kulture zajedno sa Rijekom pa pogledaj koliku cifru su oni spizdili. evo da ti lakšam potragu:

186,373,701.60 Croatian Kuna

The City Council has already sanctioned a total of €6 million for the project. Galway County Council is providing a further €4 million and the Department of Culture has committed €15 million towards the events.

That combined total of €25 million in taxpayer funding is almost €15 million short of the projected overall cost of staging the year long celebration of culture.

https://www.rte.ie/news/regional/2020/0127/1111186-galway-2020/

The project is still relying heavily on the Government’s promised €15m, €6m from Galway City Council and €2m from Galway County Council — which accounts for half of the original bid book budget of almost €46m.

https://www.irishexaminer.com/breakingnews/ireland/game-is-up-for-city-of-culture-project-as-galway-2020-falls-short-of-target-914290.html
nema se tu sta reci...automobili, računi na kajmanskom itd, u pravu si, sve poloviti i izbaciti iznad pacifika,  ali...
usporedba irske i hrvatske na žalost nije izvediva.
da je to isto, ili bar slično, ne bi iz hr u irsku iselilo njih  20000..
u irskoj je voda besplatna, a ovdje plaćamo skoro i zrak koji dišemo...i onda 20+ milja eura ode u luft!
pa da postreljaš one koji su to odobrili

kako ode u luft? pa toliko ako ne i više koštaju bandićeve ćenife i ukrasni akvedukti po zagrebu.
neće ni njemu vječno gorjeti...uje je na kraju

svi su hrvatski političari isti nebitno right wing ili left wing sve su to kurvini sinovi. ali ovdje je tema kultura a ne politika.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Raspudic razvalio Odojka Obija - Page 6 Empty Re: Raspudic razvalio Odojka Obija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum