ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nestali-druga sezona?

Go down

Nestali-druga sezona? Empty Nestali-druga sezona?

Post by jastreb 6/2/2020, 19:36

https://www.jutarnji.hr/kultura/film-i-tv/autor-hrvatske-hit-serije-koju-prati-gotovo-pola-milijuna-gledatelja-josko-lokas-ulozio-sam-i-vlastiti-novac-vec-imamo-plan-i-za-drugu-sezonu/9941242/?fbclid=IwAR0k15XT3BC9dBzcofrHDu0sM6oZ4cQ2HtcqFBfY76hYGXAa75i3PAqaZvM
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Nestali-druga sezona? Empty Re: Nestali-druga sezona?

Post by jastreb 6/2/2020, 19:39

Evo,ovo je ono o čemu sam govorio.

Dovoljno je naše vojnike prikazati u pravom svjetlu,kao obične ljude sa manama i vrlinama,i uspjeh je zagarantiran. 

Dobar hrvatski postjugoslavenski film(ili serijal) moguće je i jednostavno načiniti.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Nestali-druga sezona? Empty Re: Nestali-druga sezona?

Post by kaya 6/2/2020, 19:40

Joj netko je bio stavio gdje može pogledati prva na netu...moram pronaći
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Nestali-druga sezona? Empty Re: Nestali-druga sezona?

Post by Guest 6/2/2020, 19:51

kaya wrote:Joj netko je bio stavio gdje može pogledati prva na netu...moram pronaći
https://www.dailymotion.com/video/x7rgnlm

inače bezveze, k'o i sve ratne serije ili filmovi, sranje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nestali-druga sezona? Empty Re: Nestali-druga sezona?

Post by vuksadinare 10/2/2020, 22:18

druga epizoda-jel tko vidio cedu a prosli pola 'krajine'..na koncu naisli na makroa i nekakvu ludjakinju...najjaci lik mi je onaj snajperist koji se doista uzivio u uloku i ona poskocica
-Gdje ste ustase?
-jebemo ti sestru a onda dolazimo po tebe

...zakljucak..druga epizoda bi trebala nosit naziv-gdje je nestala akcija...dramatika...
-

vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Nestali-druga sezona? Empty Re: Nestali-druga sezona?

Post by AssadNaPodmornici 10/2/2020, 22:21

nisam gleda drugu epizodu, jel poginuo tko od naših

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20966
2018-06-14


Back to top Go down

Nestali-druga sezona? Empty Re: Nestali-druga sezona?

Post by vuksadinare 10/2/2020, 22:22

.....drugu epizodu sam skoro zaspao..zadnjih 15 minuta nesto je zivnula...hocemo akciju...dosta mi je monologa,dijaloga i psihoanaliza..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Nestali-druga sezona? Empty Re: Nestali-druga sezona?

Post by vuksadinare 10/2/2020, 22:24

AssadNaPodmornici wrote:nisam gleda drugu epizodu, jel poginuo tko od naših
ma jok...prosli pola krajine a naisli na makroa i neku ludjakinju a od cetnika ni c...tek se jedan u kadru pojavio par sekundi..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Nestali-druga sezona? Empty Re: Nestali-druga sezona?

Post by jastreb 10/2/2020, 22:32

Druga epizoda je bezze,al eto onaj Srbin priča ijekavicom i to je neki napredak,jer do sad su svi hrvatski režiseri u 90% slučajeva Krajišnike "kitili" brektanjem,ekanjem i ostalim prenebregavanjem.

Dijalozi izlizani,ili totalno glupi,ono Bitlsi i Rolingstonsi. Kao da se nisu mogli sjetiti neke pank grupe,ili metalaca,nego Bitlsi. Bezveze. To im nije trebalo.

I pomalo je naivno što se kroz živopisnu Krajinu umjesto noću kreću danju,i to brisanim prostorom i cestama.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Nestali-druga sezona? Empty Re: Nestali-druga sezona?

Post by vuksadinare 10/2/2020, 22:41

jastreb wrote:Druga epizoda je bezze,al eto onaj Srbin priča ijekavicom i to je neki napredak,jer do sad su svi hrvatski režiseri u 90% slučajeva Krajišnike "kitili" brektanjem,ekanjem i ostalim prenebregavanjem.

Dijalozi izlizani,ili totalno glupi,ono Bitlsi i Rolingstonsi. Kao da se nisu mogli sjetiti neke pank grupe,ili metalaca,nego Bitlsi. Bezveze. To im nije trebalo.

I pomalo je naivno što se kroz živopisnu Krajinu umjesto noću kreću danju,i to brisanim prostorom i cestama.
onaj makro je bosanac srbin..drugo vec sam napisao i u prvoj epizoidi malo prenaivno je onako slobodno setanje po 'krajini' u pola bijela dana a da ne naidjes na cetnike..da..tu si u pravu..previse se fokusiralo na dijaloge...a akcije malo ili nigdje u drugoj epizodi..najupecatljivi mi je lik koji je i ostavio najbolji dojam je onaj sto glumi snajperistu izvidjaca i najozbiljniji s obzirom da su se nasli iz neprijateljskih linija
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99130
2015-09-08


Back to top Go down

Nestali-druga sezona? Empty Re: Nestali-druga sezona?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum