ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najvecem

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Najvecem - Page 4 Empty Re: Najvecem

Post by Guest 4/2/2020, 14:23

Proglasen od strane vecernjeg lista..novina u privatnom vlasnistvu,a znamo kakav profil ljudi citaju te novine

Ali nebitno sad , vec kako da su Suker i spomenuti Pele po IFFHS-u legende a zagrebacki skverski radnik nije ?

Umro je prije nego sam se rodio, na forumu nitko osim tominja ga nije gledao uzivo

Guest
Guest


Back to top Go down

Najvecem - Page 4 Empty Re: Najvecem

Post by Guest 4/2/2020, 15:28

Bajdo uber alles!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najvecem - Page 4 Empty Re: Najvecem

Post by Guest 4/2/2020, 15:33

Dybala wrote:Proglasen od strane vecernjeg lista..novina u privatnom vlasnistvu,a znamo kakav profil ljudi citaju te novine

Ali nebitno sad , vec kako da su Suker i spomenuti Pele po IFFHS-u legende a zagrebacki skverski radnik nije ?

Umro je prije nego sam se rodio, na forumu nitko osim tominja ga nije gledao uzivo
:facepalm :facepalm :facepalm  O bože, koje blamiranje...

Da kojim slučajem Bajdo nije umro prije nego što si se ti rodio, onda možda ne bi bio škverski radnik, nego nogometaš?
Nek ti netko pokuša objasniti da povijest nogometa ne počinje tvojim rođenjem.

Zanimljivo kako ti tu veličaš jednog igrača (Batistuta) u odnosu na drugog (Messi) iako su obojica igrali/igraju u doba suvremenog nogometa, slobodnog tržišta gdje moguće raditi transfere gdje hoćeš i kad hoćeš. Kad sam ja naljepio Bajdu, vadiš brojke (a Bajdo prije 28-e nije mogao van države, ali to ga nije spriječilo da ostvaruje uspjehe s reprezentacijom i da bude u momčadi svijeta i Europe i to najbolji, a uostalom igrao je u velikom i jakom kluba-HAJDUKU iz Splita).
Ne vadiš brojke Batistuti i Messi-u koji su puno generacijski bliži nego primjerice Bajdo i jedan Šuker kojeg tu spominješ?  Basketball Pa Batistuta je najveći trag ostavio u Fioentini, a tamo mu je najveći uspjeh kup Italije.  lol! Ustvari, daj nam malo brojke Messi-a u odnosu na Batistutu?

I da, ovo kakav profil ljudi je glasovao za Bajdu, kad je proglašen sportašem stoljeća, eto ti znaš kakav je to profil ljudi i točno si detektira taj određeni profil ljudi. :rofl Zanemarujući još povijesnu činjenicu da osim tog priznanja, ima još jedno. 

U izboru HNS-a, Vukas je 2000. godine proglašen najboljim hrvatskim nogometašem svih vremena


https://hns-cff.hr/news/917/30-godina-od-odlaska-bernarda-vukasa/

I to, vidi vraga, nakon što je spomenuti Davor Šuker ostvarija sve značajno u svojoj karijeri. No znamo kakav profil ljudi je izabrao tog škverskog radnika...  :roflrofl :roflrofl :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najvecem - Page 4 Empty Re: Najvecem

Post by Guest 4/2/2020, 15:48

Iffhs je rekao svoje 

A ni ti bajdu nisi gledao ..nitko ziv,osim tominja nije

I opet se kacis na moje trolanje nicea i drugih..odi na teme hajduk i dinamo pa se zabavljaj sa sitting zekom i slicnima.to je tvoja ekipa


A izbor VL-a je cista lakrdija ,svatko to zna
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najvecem - Page 4 Empty Re: Najvecem

Post by Guest 4/2/2020, 15:57

Batistuta 2 copa america- messi 0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najvecem - Page 4 Empty Re: Najvecem

Post by Guest 4/2/2020, 16:04

Dybala wrote:Iffhs je rekao svoje 

A ni ti bajdu nisi gledao ..nitko ziv,osim tominja nije

I opet se kacis na moje trolanje nicea i drugih..odi na teme hajduk i dinamo pa se zabavljaj sa sitting zekom i slicnima.to je tvoja ekipa


A izbor VL-a je cista lakrdija ,svatko to zna

:rofl hahaha

Lakrdija je što tebi na paše. Tvoje je trolanje, a moje nije niti si se ti zakačio na njega.  lol! 
Ja nigdje nisam omalovažavao uspjehe nekih igrača, kao što si ti krenuo Bajdine čije ime i povijest omalovažavaš. Ja Bajdu gledao nisam, ali sam zato pričao s mnogima koji jesu. Povijest ne počinje kad sam se ja ili ti rodio, to bi trebao znati. Krenuo si tu omalovažavati Bajdu i pokazao svoju razinu, zato nemoj molim te meni pričati da su ove dvi mamićeve izdrkotine moja razina jer ja s njima već dugo, dugo ne komuniciram niti čitam njihove postove. S ovim tu tvojim postovima si upravo TI pokazao da si njihova razina, ne ja...  ;)

I za kraj ove rasprave, pošto je za tebe Međunarodni Institut za nogometnu povijest i statistiku sveto pismo i jedino mjerilo (a sve ostalo je eto lakrdija), ja ću na to reći da se dobro zna kakav profil ljudi sjedi tamo i odlučuje o legendama. Za razliku od tebe, ja ću navesti primjer takvog profila ljudi:

Fani Stipković izabrana u Izvršni odbor Međunarodnog instituta za nogometnu povijest i statistiku


Najvecem - Page 4 2019-05-10_10h47_37-688x460Najvecem - Page 4 Fani-stipkovic-instagram_5b7e8e0543e31_970xr

Hrvatska novinarka, glumica i manekenka Fani Stipković izabrana je u Izvršni odbor Međunarodnog instituta za nogometnu povijest i statistiku (IFFHS) lol!

Eto, ovakav profil ljudi.  Basketball Kako je do tamo došla, možda više zna naš Lukica Modrić kojem je davala da joj razvaljuje ova silikonska usta u prohladnim madridskim noćima.  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najvecem - Page 4 Empty Re: Najvecem

Post by Guest 4/2/2020, 16:17

Znas sto ..neam vremena za ova sranja ..boli me kurac za pajdu skveranina iz zagreba...ironija je da je najveci nogometas sa starog placa purger ..a također i u novoj eri.. decko,sin dinamove legende koju je stico slavodobitno doveo u split
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najvecem - Page 4 Empty Re: Najvecem

Post by Guest 4/2/2020, 16:18

To sto ti tvrdis za fani su samo indicije kao sto i ja kazem za udrugu naš hajduk 

E sad zasto to tako mislimo o nš i fani...hmm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najvecem - Page 4 Empty Re: Najvecem

Post by Tominjo 4/2/2020, 16:21

Gdje bi ga ja gledao uživo? Ne sjećam se ni kad je umro.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Najvecem - Page 4 Empty Re: Najvecem

Post by Tominjo 4/2/2020, 16:23

Al ovo je smiješno. Svaka čast Vukasu, ali tko ga je izabrao? Večernji list u nekoj anketi? To se uzima kao nešto službeno, a osporava se Zlatna lopta Modriću. Licemjerje na stotu potenciju.

_________________

As free as the wind And hopefully learning Why the sea on the tide Has no way of turning

Tominjo
Tominjo

Posts : 3880
2018-11-10


Back to top Go down

Najvecem - Page 4 Empty Re: Najvecem

Post by Guest 4/2/2020, 16:30

Luka je busija Fani, to se zna...
Ka šta joj je sredija posa novinarke u Madridu...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najvecem - Page 4 Empty Re: Najvecem

Post by Guest 4/2/2020, 16:31

I da završimo...
Bajdo je najbolji hrvatski nogometaš ikad...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najvecem - Page 4 Empty Re: Najvecem

Post by Guest 4/2/2020, 16:32

fridrih_niche wrote:Luka je busija Fani, to se zna...
Ka šta joj je sredija posa novinarke u Madridu...
;)
Jel ti rođo Larko Krivaja poslao video ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najvecem - Page 4 Empty Re: Najvecem

Post by Guest 4/2/2020, 16:33

fridrih_niche wrote:I da završimo...
Bajdo je najbolji hrvatski nogometaš ikad...
<3
Ako je ikad do woodstocka
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najvecem - Page 4 Empty Re: Najvecem

Post by Guest 4/2/2020, 16:36

Dybala wrote:To sto ti tvrdis za fani su samo indicije kao sto i ja kazem za udrugu naš hajduk 

E sad zasto to tako mislimo o nš i fani...hmm
Ovo boldano stoji, ja sam eto čuo direktno od jedne kolegice spomenute. Dobro što priznaješ ovo za NH da su indicije, inače si prikazivao kao činjenice... 

Na kraju, jebe mi se. No činjenica da je ona u Izvršnom odboru IFFHS dosta toga govori. Imamo mi dosta ljudi koji bi tamo trebali biti prije nje...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najvecem - Page 4 Empty Re: Najvecem

Post by Guest 4/2/2020, 16:37

ZG prike su mi ti dojavile...
:D

A Bajdo je proglašen najboljim sportašem 20.-og stoljeća...
Kakav Woodstock...
Bajdo živi vječno!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najvecem - Page 4 Empty Re: Najvecem

Post by Guest 4/2/2020, 16:38

fridrih_niche wrote:ZG prike su mi ti dojavile...
:D

A Bajdo je proglašen najboljim sportašem 20.-og stoljeća...
Kakav Woodstock...
Bajdo živi vječno!
<3
Od strane ljudi, navijača, simpatizera, i najboljim hr nogometašem od strane HNS-a.

Ključaj raspravu i temu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najvecem - Page 4 Empty Re: Najvecem

Post by Guest 4/2/2020, 16:44

BAJDO!
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Najvecem - Page 4 Empty Re: Najvecem

Post by muckodjubre 4/2/2020, 17:53

Andreas Goldberger wrote:
Dybala wrote:Proglasen od strane vecernjeg lista..novina u privatnom vlasnistvu,a znamo kakav profil ljudi citaju te novine

Ali nebitno sad , vec kako da su Suker i spomenuti Pele po IFFHS-u legende a zagrebacki skverski radnik nije ?

Umro je prije nego sam se rodio, na forumu nitko osim tominja ga nije gledao uzivo
:facepalm :facepalm :facepalm  O bože, koje blamiranje...

Da kojim slučajem Bajdo nije umro prije nego što si se ti rodio, onda možda ne bi bio škverski radnik, nego nogometaš?
Nek ti netko pokuša objasniti da povijest nogometa ne počinje tvojim rođenjem.

Zanimljivo kako ti tu veličaš jednog igrača (Batistuta) u odnosu na drugog (Messi) iako su obojica igrali/igraju u doba suvremenog nogometa, slobodnog tržišta gdje moguće raditi transfere gdje hoćeš i kad hoćeš. Kad sam ja naljepio Bajdu, vadiš brojke (a Bajdo prije 28-e nije mogao van države, ali to ga nije spriječilo da ostvaruje uspjehe s reprezentacijom i da bude u momčadi svijeta i Europe i to najbolji, a uostalom igrao je u velikom i jakom kluba-HAJDUKU iz Splita).
Ne vadiš brojke Batistuti i Messi-u koji su puno generacijski bliži nego primjerice Bajdo i jedan Šuker kojeg tu spominješ?  Basketball Pa Batistuta je najveći trag ostavio u Fioentini, a tamo mu je najveći uspjeh kup Italije.  lol! Ustvari, daj nam malo brojke Messi-a u odnosu na Batistutu?

I da, ovo kakav profil ljudi je glasovao za Bajdu, kad je proglašen sportašem stoljeća, eto ti znaš kakav je to profil ljudi i točno si detektira taj određeni profil ljudi. :rofl Zanemarujući još povijesnu činjenicu da osim tog priznanja, ima još jedno. 

U izboru HNS-a, Vukas je 2000. godine proglašen najboljim hrvatskim nogometašem svih vremena



https://hns-cff.hr/news/917/30-godina-od-odlaska-bernarda-vukasa/

I to, vidi vraga, nakon što je spomenuti Davor Šuker ostvarija sve značajno u svojoj karijeri. No znamo kakav profil ljudi je izabrao tog škverskog radnika...  :roflrofl :roflrofl :roflrofl
. Šuker je 2000. imao 32g,još aktivno igrao. To sada znas da je sve ostvario,2000.nisi znao! Npr.Modrić je s 33g postigao uspjeh koji nema ni jedan HR igrac niti ce ikada imati i bez konkurencije je najveći hr igrac ikada. Posebno u odnosu na Bajdu kojemu je vrh karijere prijateljska utakmica!

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Najvecem - Page 4 6b8efe2f85c2b63406b2Najvecem - Page 4 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Najvecem - Page 4 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Najvecem - Page 4 Empty Re: Najvecem

Post by muckodjubre 4/2/2020, 18:01

Roland Deschain wrote:Al ovo je smiješno. Svaka čast Vukasu, ali tko ga je izabrao? Večernji list u nekoj anketi? To se uzima kao nešto službeno, a osporava se Zlatna lopta Modriću. Licemjerje na stotu potenciju.

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Najvecem - Page 4 6b8efe2f85c2b63406b2Najvecem - Page 4 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Najvecem - Page 4 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Najvecem - Page 4 Empty Re: Najvecem

Post by muckodjubre 4/2/2020, 18:10

Najvecem - Page 4 Luka%20modri%C4%87%20pokali%202018

ključaj temu

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Najvecem - Page 4 6b8efe2f85c2b63406b2Najvecem - Page 4 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Najvecem - Page 4 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Najvecem - Page 4 Empty Re: Najvecem

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum