ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova - Page 4 Empty Re: Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova

Post by darth_vader 21/1/2020, 12:06

A tek troškovi... 💪

darth_vader

Posts : 19696
2014-04-17


Back to top Go down

Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova - Page 4 Empty Re: Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova

Post by prckov 21/1/2020, 12:12

za propast veza su krivi prekidi  :sherlock

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34149
2014-04-19


Back to top Go down

Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova - Page 4 Empty Re: Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova

Post by RayMabus 21/1/2020, 12:15

Pa da stvarno Zašto ?

Dobro do prije 12 godina san ima ideju zašto , nađeš srodnu dušu pa kreiraš zajedno ono šta je tebi i njoj viši cilj. Nakon šta san vidija emanicipaciju ( da danas su komodnije a prije nije bilo karijera nego se morala udat pa je nisi mora vuć za rukav a ona će te jebavat u mozak jer se njoj sad ne da nego će ona posli ) i kako se to sve odvilo sve san to prekrižija.

Zašto ?

Očito staviš stvari na vagu i ono koji će ti to kurac u životu , nema gušta , nema zadovoljstva a natovarit će ti obaveze za cili život i još kako su komodne to ti samo problem u kući proizvodi.

Seks staviš na stavku drkica , kad ti dođe plesneš ga , nemaš šta koga molit , gnjavaže i zavrzlama miljon puta manje , nemaš financijskih utega , jel ti se s nekim priča zovneš prijatelje na kavu il odeš na internet.

U biti baš Zašto ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova - Page 4 Empty Re: Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova

Post by prckov 21/1/2020, 12:20

a za uspjeh veze najvaznije je da uspije  study

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34149
2014-04-19


Back to top Go down

Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova - Page 4 Empty Re: Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova

Post by RayMabus 21/1/2020, 12:27

Odo popit još jednu kavu. Danas su neke utakmice.

Ono šta san ja skužija odavno je to da ću lakše postić ciljeve Aštar komande sam nego s nekim u paru. Žene su jednostavno nedorasle tome i nekakvi su uteg koji je podkapacitiran i ograničen da prati operacije Aštar komande.

Zato se najviše aštarovaca inkarnkra u muški spol a vrlo vrlo malo u ženski.

One su uteg. Balast. Lakše je radit sam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova - Page 4 Empty Re: Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova

Post by RayMabus 21/1/2020, 12:46

I jako su aberirane. Pune nekih strahova i postulata ( razmišljanja o sutra i ciljevima koje želi postići ). Ono baš blato. Na Cetini. lol!

Sam postižen više ciljeva. Aštarl su duše odnosno grupa duša razine majistori svijetlosti. Specijalci su za um.

Dakle inkarnacija gori doli to jednom inkarniranom Aštaru ne predstavlja ništa..

Viš ovo :

Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova - Page 4 Croatia-population-pyramid-2018


Ne izvadite li pare za natalitet ovo će vam cici krep.

To ste krivo zamislili da ćete troškove održavanja natallteta pribacit na muške.

Nećeš.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova - Page 4 Empty Re: Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova

Post by Guest 22/1/2020, 00:08

prckov wrote:za propast veza su krivi prekidi  :sherlock
Osim kad nisu.  :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova - Page 4 Empty Re: Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova

Post by Guest 22/1/2020, 00:11

Mislim da je za dobar brak najbitnija kompatibilnost mana. 
Vrline se lako zavole, ali ako nismo skladni u svojim manama (ne možemo ih tolerirati) onda je to velik problem. 
U tom primjeru je srodnost duša i te kako dobro došla.

Ovo što Longi opisuje je imati dijete tj. živjeti s cimerom/icom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova - Page 4 Empty Re: Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova

Post by Guest 22/1/2020, 00:22

aben wrote:
RayMabus wrote:
aben wrote:
RayMabus wrote:Pa točno to nije veza nego neveza. Ne osjećaš tu vezu kao obvezu. Jednostavno funkcionira. 

Prijatelji su ti kompaktibilne duše a ne srodne.

ne, prijatelji bi bili kompatibilne duše, a u dobron braku, duše će morati biti kompaktibilne.
Da al ako niste kompaktibilni onda je već u startu klimavo jer ti moš naletit na osobu koja je tvoja druga polovica , isti ti , to je srodna duša , imate puno zajedničkih tema i sviđanja al onda kad triba izać vani ili nešto zajedničko obavit pa nešto ne štima ti ne daš ona ne da i svak tvrdoglav. To je zato jer ste previše isti.

Pokušavam ti objasnit da to šta te netko privuće jer ti je srodna duša ne znači da ste kompaktibilni. To se meni desilo.

ne postoji srodna duša, mi smo više rozličiti nego slični is ženami. i muški i žinske moru voliti gljedati hokej, ali nakon utakmice muški će se obući i pojti se tući na čledu, a žena će pojti preminiti uložak.

ako te neko privuče, ne znoči da ste kompaktibilni, naravski. znoči da ti samo rodu evolutivni mehanizmi ki će van pomoći da dojdete blizu jedun drugomu, a kasnije je na vami oće te li uspiti uništiti brak kompatibilnošću (biti cimeri) ili ćete ga pokušati održati tako da postanete kompaktibilni, tj grow together.
Srodna duša postoji i ona nema veze s rodom ili spolom. 

Biti kompatibilan ne znači biti sličan partneru, niti postati sličan. Kompatibilnost bi prije bila nadopunjavanje osoba. Dati upravo ono što partneru nedostaje, a treba mu...i obrnuto. 
Kad bi sličnosti bile ključ uspješnih veza, hetero veze uopće ne bi postojale.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova - Page 4 Empty Re: Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova

Post by Guest 22/1/2020, 00:23

jasambrend wrote:
kic wrote:
jasambrend wrote:Svi smo danas previše razmaženi pa imamo vremena razmišljati o pizdarijama... ajd baš su nam preci razmišljali o kompaktibilnosti, kurcima, palcima... lagodniji suvremen život donosi stanje da su nam tričarije bitnije od onih koje bi trebale biti bitne pa sad morate volit istu muziku, filmove, sportove, voditi duge i sadržajne rszgovore... ajupizdmatetinu i s time... blažena vremena kada se bižalo gledati balun samo da pobigneš od kuće... danas ti žena još i tumači taktiku gaah ... znači, balote, balun, karte, lov, ribarenje... to su sve aktivnosti koje su služile muškarcima kao ispušni ventil kad te doma žena "naide" toliko da razmišljaš kako 40 godišnja robija zvuči kao lijep odmor zapravo ...sve se promijenilo kad su se svi u sve krenuli pačati... i eto ti ga na... stoj ti doma s dicom, a žena s frendicama na utakmici...da srodne duše... u dva kilometra se isposvađamo kad recimo idemo negdi autom jer za početak moja glazba nju upila jer joj je psihodelija, a onda ona meni okrene na Otvoreni, a ja kao slučajno učinim refleks kao da ću se u prvi zid zabiti, mada mi je to u biti i stvarna pomisao tad...pa me krene pilati što si agresivan kad voziš, što nisi ovog propustija, što ovo, što ono pa opet će te slikati... a kad njoj prepustim volan, imam osjećaj da ćemo u sve i jednu palinu zalipit, šalta ubi bože, ne zna što je kočenje motorom, nego koči ko manita u četvrtoj pred semaforom pa ubaci u prvu, zakolje motor na 8000 okretaja ... onda propušta ljude kad ima prednost jer je ona fina, a ja seljačina pa nam jebu mater ovi od iza... onda zakuvaš, beštimaš... onda idu suze u tri reda... onda se, jebi ga, osjećaš ka kreten pa nasjedneš na iste, ali svejedno nježno ali odlučno joj oduzmeš ključeve auta na povratku kući...i opet se na kraju dana stisne uz tebe kad idemo leći, a noge su joj klasika, Sibir gaah ... jebat ga, ali možda ne bi tako zanimljivo bilo s vlastitom kopijom...ili?

atisrca

ali ovaj, kocenje motorom nije bas dobro za motor, navodno


Ma da, čemu školski prebacivati postepeno i na vrijeme u niži prijenos, kad se na svakom semaforu može provjeriti stanje ABS-a... ili kad vidim da netko u blagom zavoju sumanuto koči nakon što doslovce leti na ravnom, oduzeo bih mu vozačku na 6 mjeseci odmah...
:^0
Malo je 6 mjeseci. Godina minimum.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova - Page 4 Empty Re: Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova

Post by aben 22/1/2020, 08:22

Ra wrote:
aben wrote:
RayMabus wrote:
aben wrote:
RayMabus wrote:Pa točno to nije veza nego neveza. Ne osjećaš tu vezu kao obvezu. Jednostavno funkcionira. 

Prijatelji su ti kompaktibilne duše a ne srodne.

ne, prijatelji bi bili kompatibilne duše, a u dobron braku, duše će morati biti kompaktibilne.
Da al ako niste kompaktibilni onda je već u startu klimavo jer ti moš naletit na osobu koja je tvoja druga polovica , isti ti , to je srodna duša , imate puno zajedničkih tema i sviđanja al onda kad triba izać vani ili nešto zajedničko obavit pa nešto ne štima ti ne daš ona ne da i svak tvrdoglav. To je zato jer ste previše isti.

Pokušavam ti objasnit da to šta te netko privuće jer ti je srodna duša ne znači da ste kompaktibilni. To se meni desilo.

ne postoji srodna duša, mi smo više rozličiti nego slični is ženami. i muški i žinske moru voliti gljedati hokej, ali nakon utakmice muški će se obući i pojti se tući na čledu, a žena će pojti preminiti uložak.

ako te neko privuče, ne znoči da ste kompaktibilni, naravski. znoči da ti samo rodu evolutivni mehanizmi ki će van pomoći da dojdete blizu jedun drugomu, a kasnije je na vami oće te li uspiti uništiti brak kompatibilnošću (biti cimeri) ili ćete ga pokušati održati tako da postanete kompaktibilni, tj grow together.
Srodna duša postoji i ona nema veze s rodom ili spolom. 

Biti kompatibilan ne znači biti sličan partneru, niti postati sličan. Kompatibilnost bi prije bila nadopunjavanje osoba. Dati upravo ono što partneru nedostaje, a treba mu...i obrnuto. 
Kad bi sličnosti bile ključ uspješnih veza, hetero veze uopće ne bi postojale.
srodna dusa ne postoji, to je romanticarski pogljed uzrokovan wishfull thinkingon i evoluitivnin reproduktivnin prilagodbami.

a ovo ostalo ni kompatibilnost, nego longislandova novotvorenica - kompaktibilnost

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova - Page 4 Empty Re: Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova

Post by Guest 22/1/2020, 18:57

aben wrote:
Ra wrote:
aben wrote:
RayMabus wrote:
aben wrote:

ne, prijatelji bi bili kompatibilne duše, a u dobron braku, duše će morati biti kompaktibilne.
Da al ako niste kompaktibilni onda je već u startu klimavo jer ti moš naletit na osobu koja je tvoja druga polovica , isti ti , to je srodna duša , imate puno zajedničkih tema i sviđanja al onda kad triba izać vani ili nešto zajedničko obavit pa nešto ne štima ti ne daš ona ne da i svak tvrdoglav. To je zato jer ste previše isti.

Pokušavam ti objasnit da to šta te netko privuće jer ti je srodna duša ne znači da ste kompaktibilni. To se meni desilo.

ne postoji srodna duša, mi smo više rozličiti nego slični is ženami. i muški i žinske moru voliti gljedati hokej, ali nakon utakmice muški će se obući i pojti se tući na čledu, a žena će pojti preminiti uložak.

ako te neko privuče, ne znoči da ste kompaktibilni, naravski. znoči da ti samo rodu evolutivni mehanizmi ki će van pomoći da dojdete blizu jedun drugomu, a kasnije je na vami oće te li uspiti uništiti brak kompatibilnošću (biti cimeri) ili ćete ga pokušati održati tako da postanete kompaktibilni, tj grow together.
Srodna duša postoji i ona nema veze s rodom ili spolom. 

Biti kompatibilan ne znači biti sličan partneru, niti postati sličan. Kompatibilnost bi prije bila nadopunjavanje osoba. Dati upravo ono što partneru nedostaje, a treba mu...i obrnuto. 
Kad bi sličnosti bile ključ uspješnih veza, hetero veze uopće ne bi postojale.
srodna dusa ne postoji, to je romanticarski pogljed uzrokovan wishfull thinkingon i evoluitivnin reproduktivnin prilagodbami.

a ovo ostalo ni kompatibilnost, nego longislandova novotvorenica - kompaktibilnost
Postoji. To što ti nešto ne vidiš (ili ne osjetiš) ne znači da toga nema. 

A što bi onda (po abendoslavovu) bila kompatibilnost?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova - Page 4 Empty Re: Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova

Post by RayMabus 22/1/2020, 19:10

Žene su se emanicipirale. Ne triba to dovodit u kuću. Fino će krahirat natalitet pa nek država i društvo smišlja šta će. Ajde majke ti za malo seksa sjebeš sebi život. Ne isplati se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova - Page 4 Empty Re: Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova

Post by RayMabus 22/1/2020, 19:55

Možemo mi ovdje pričat do beskanačno al muškarci nisu vaši volovi koje ćete vi upregnit u vaše volovske zaprege i da oru cili život za vas a od toga svega ništa ne dobivaju nego moraju trpit vaša sranja.

Meni se hrpa žena nabacivalo , neke i toliko otvoreno za brak dakle ono direktno mi upadale , samo jednom mi je došlo jednu ženit a i ta je mene prva fačkala al kad san vidija da je u kurcu i da čak i pooustim da će to za tri četiri godine bit rastava i da mi to nije računica lipo je posla u tri pičke materine i tako nepovratno zaključija tu priču.

Eto vam fino ove godine oko 900 djece manje a tako će vam biti i svake iduće.

Oćete li kao društvo proradit na natalitetu virunte mi nije me uopće briga.

Znam da morate trpat a to polako al sigurno stvara antiimigfacijsku desnicu koja bez problema može na izborima preči izborni prag pa eto fine igre dok ona ne ojača pa će bit veselo mnogima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova - Page 4 Empty Re: Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova

Post by aben 22/1/2020, 20:36

Ra wrote:
aben wrote:
Ra wrote:
aben wrote:
RayMabus wrote:
Da al ako niste kompaktibilni onda je već u startu klimavo jer ti moš naletit na osobu koja je tvoja druga polovica , isti ti , to je srodna duša , imate puno zajedničkih tema i sviđanja al onda kad triba izać vani ili nešto zajedničko obavit pa nešto ne štima ti ne daš ona ne da i svak tvrdoglav. To je zato jer ste previše isti.

Pokušavam ti objasnit da to šta te netko privuće jer ti je srodna duša ne znači da ste kompaktibilni. To se meni desilo.

ne postoji srodna duša, mi smo više rozličiti nego slični is ženami. i muški i žinske moru voliti gljedati hokej, ali nakon utakmice muški će se obući i pojti se tući na čledu, a žena će pojti preminiti uložak.

ako te neko privuče, ne znoči da ste kompaktibilni, naravski. znoči da ti samo rodu evolutivni mehanizmi ki će van pomoći da dojdete blizu jedun drugomu, a kasnije je na vami oće te li uspiti uništiti brak kompatibilnošću (biti cimeri) ili ćete ga pokušati održati tako da postanete kompaktibilni, tj grow together.
Srodna duša postoji i ona nema veze s rodom ili spolom. 

Biti kompatibilan ne znači biti sličan partneru, niti postati sličan. Kompatibilnost bi prije bila nadopunjavanje osoba. Dati upravo ono što partneru nedostaje, a treba mu...i obrnuto. 
Kad bi sličnosti bile ključ uspješnih veza, hetero veze uopće ne bi postojale.
srodna dusa ne postoji, to je romanticarski pogljed uzrokovan wishfull thinkingon i evoluitivnin reproduktivnin prilagodbami.

a ovo ostalo ni kompatibilnost, nego longislandova novotvorenica - kompaktibilnost
Postoji. To što ti nešto ne vidiš (ili ne osjetiš) ne znači da toga nema. 

A što bi onda (po abendoslavovu) bila kompatibilnost?

a je li? jebiga, to ča ti nešto vidiš ili osjetiš, ne znoči da postoji.

pa ti si objosnila ča je kompatibilnost post dvo prije, jo samo govorin da to ni dovoljno za održanje veze.


_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova - Page 4 Empty Re: Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova

Post by Trinity 22/1/2020, 23:05

Ili ide ili ne ide. Simply.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova - Page 4 Empty Re: Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova

Post by RayMabus 22/1/2020, 23:13

Spava san do tri i po popodne , diga se , popija kavu , gleda utakmicu , malo po kući , malo na internet , malo tv , lega , izdrka , počeja razmišljat zašto se još držim ovih tema kad mi žena ne triba.

Valjda želimo biti dio društva pa je onda ova druga dinamika to jer inače bi svi prestali filozofirat o ovome.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova - Page 4 Empty Re: Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova

Post by RayMabus 22/1/2020, 23:29

RayMabus wrote:Spava san do tri i po popodne , diga se , popija kavu , gleda utakmicu , malo po kući , malo na internet , malo tv , lega , izdrka , počeja razmišljat zašto se još držim ovih tema kad mi žena ne triba.

Valjda želimo biti dio društva pa je onda ova druga dinamika to jer inače bi svi prestali filozofirat o ovome.
Samo se ne isplati jer su postale emanicipirane a trpit to u kući 24 sata dnevno do kraja života nije vrijedno klauzule biti dio društva. Uostalom postoje i drugi razno razni načini da učestvuješ u društvenom biću a ne samo ovi preko druge dinamike.

Ipak je lakše spavat , drkat ,surfat po internetu , nemaš briga ni financijskih problema a još ih ne bi ni trpija pa bi na kraju završilo rastavom pa si osim problema samom sebi samo natovarija te probleme koji ti ne tribaju a i luksuz su ti financijski a opet nisi postiga ništa tj to : biti dio društva.

Slabo , slabo. Izgleda da to sve puca ti muško ženski odnosi , više manje svak vuče na svoju stranu i svak u svojoj kući i svodi se u suštini na to tj samci.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova - Page 4 Empty Re: Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova

Post by RayMabus 23/1/2020, 01:37

Triny wrote:Ili ide ili ne ide. Simply.
Da.

http://www.ljepotaizdravlje.hr/ljubav_i_seks/ljubav/vodic-do-nove-ljubavi-otkrijte-ocekivanja-i-slusajte-instinkt

Malo je kompliciranije kad si galaktička federacija koja lovi negativne vanzemaljace pa naletiš na žensku koju su oteli a ona brani Greyse pa onda zaratite jer ona nije 100% galaktička federacija nego neka siva zona između pa je to onda međugalktički rat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova - Page 4 Empty Re: Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova

Post by Guest 23/1/2020, 04:35

najbolje svak u svom stanu... :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova - Page 4 Empty Re: Loša komunikacija nije uzrok propasti veza i brakova

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum