ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EU političare dočekao i Vrapče bend

Go down

EU političare dočekao i Vrapče bend Empty EU političare dočekao i Vrapče bend

Post by vili40 10/1/2020, 06:12

EU političari došli na koncert klasike, dobili urlanje i valjanje
 Dok se predsjednica Europske komisije Ursula von der Leyen divila ljepoti zgrade HNK-a u tom trenutku su Marko i njegovi pomagači ili i najglasniji pa je zaokupio i pogled Ursulinih tjelohranitelja
 EU političare dočekao i Vrapče bend 076fcc66eea1ec01e328
Dok su visoki uzvanici domaće i europske politike ulazili u zgradu HNK-a na svečani koncert povodom presjedanja Hrvatske Europskom unijom s druge strane zdenca bila je drugačija vrsta umjetnosti. 
Naime, u umjetničkoj akciji Marka Markovića ‘Delirium interruptum’ svi su ostali zbunjeni. Marko je urlajući, trčeći i valjajući se po podu privukao poglede gostiju dok je policija stajala ispred njega kako ne bi mogao doći do samog crvenog tepiha HNK-a. U jednom trenutku mu se pridružio i nogometni trener Miroslav Ćiro Blažević

EU političare dočekao i Vrapče bend 1393ddfb580db9fcada3

Dok se predsjednica Europske komisije Ursula von der Leyen divila ljepoti zgrade HNK-a u tom trenutku su Marko i njegovi pomagači ili i najglasniji pa je zaokupio i pogled Ursulinih tjelohranitelja.
EU političare dočekao i Vrapče bend 12cfe1869af66c3c10ce

- Delirium interruptum - vokalna akcija u javnom prostoru iznosi opće stanje svijesti upitnog identiteta, emocionalne uznemirenosti, dezorijentacije i apsolutne ekstaze. Pridružite se opijenoj masi i oslobodite  svoje glasove - glasove požude, omamljene uzdahe, krikove, zvukove jecanja, zapomaganja, lizanja, deranja, vrištanja, uz intimne neartikulirane pokrete, trzaje, padanja, valjanja i skakanja - poručili su iz umjetničke grupe te naglasili da na ovakav način žele sačuvati mentalno zdravlje. 
EU političare dočekao i Vrapče bend 21b7d38ae3c76e227265

- Mi njima pripadamo, a oni su nama privrženi. Ili oni pripadaju nama, a mi smo njima privrženi. Ili mi njima pripadamo i mi smo njima privrženi. U tim prividnim odnosima društvene stvarnosti obitavamo i balansiramo. Delirium interruptum je metoda zaštite zdravog razuma od neželjenih posljedica tog odnosa - objasnili su. 
EU političare dočekao i Vrapče bend A1f7c4608501fde6a502

https://www.24sata.hr/news/eu-politicari-dosli-na-koncert-klasike-dobili-urlanje-i-valjanje-669594
vili40
vili40

Male
Posts : 10736
2015-08-02


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum