ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zapadne tajne službe: Iran ipak nije oborio Boeinga

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Zapadne tajne službe: Iran ipak nije oborio Boeinga - Page 3 Empty Re: Zapadne tajne službe: Iran ipak nije oborio Boeinga

Post by Serbinho-3 10/1/2020, 06:18

Nije trebao gubiti vreme, vec spustaj odmah...

Naravno, pitanje da li je mogao.

Odmah nakon uzletanja ga gadjali, krembili primitivni.

Serbinho-3

Posts : 26522
2014-08-25


Back to top Go down

Zapadne tajne službe: Iran ipak nije oborio Boeinga - Page 3 Empty Re: Zapadne tajne službe: Iran ipak nije oborio Boeinga

Post by AlfaOmega 10/1/2020, 12:49

Zapadne tajne službe: Iran ipak nije oborio Boeinga - Page 3 EN4NCPTU0AEVBko?format=jpg&name=small

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10283
2015-09-11


Back to top Go down

Zapadne tajne službe: Iran ipak nije oborio Boeinga - Page 3 Empty Re: Zapadne tajne službe: Iran ipak nije oborio Boeinga

Post by melkior 10/1/2020, 14:56

AssadNaPodmornici wrote:
epikur37 wrote:Dečki, vrlo mlako ste probavili sve američke  informacije...zinite za još :)

i mašite repom pri tom.

Ne isključujem ništa ali ovo je najmanje vjerojatno.

A obzirom an američke informacije o: iračkom oružju, kemijskim napadima assada, putinu koji živu djecu baca lavovima i sl...khm ;)

kakve crne informacije ja sam odmah to jutro zaključio sam da ga je iran oborio

1)avioni ne padaju tek tako -godišnje na cijelom svijetu oko 2-3 aviona se sruše, ovaj se srušio baš tu noć kada je iran naredio napad na amere i protuzračna obrana bila full-alert čekali američki protu-udar
2)avion je bio novi i imao je zadnji servis 3 dana prije , dakle nije bio loše održavan
3)avion je samo odjedanput pao i u plamenu.. dakle piloti nisu prijavili nikakav problem, ništa, samo odjedanput se avion pretvorio u plamenu kuglu.. što je totalno ne-tipično za te nesreće, dok sa druge strane tipično za nešto što je pogođeno oružjem i uništeno
4)na internet su "procurile" slike sa nesreće.. oštećenja tipična za udar protuzračnog oružja, čak navodno i ostaci rakete. 
5)iran ne želi dati crnu kutiju :D 


dakle ja sam odmah čim sam pročita vijesti i malo proučio situaciju, odmah sam zbrojio 1,2,3,4,5, - i zaključio - Iranci su u panci oborili civilni avion koji je bio napunjen isključivo irancima("ovi kanađani i šveđani su iranci isto")

ne trebaš čitati izjave iranskih političara ili donalda trumpa, imaš vlastiti mozak i još si navodno doktor znanosti, pa upotrebi moždane vijuge i zaključi..
Nije pitanje je li Iran oborio zrakoplov, već zašto. I odgovor se nameće sam po sebi:
u avionu se nalazio zapadni/američki špijun iranskog podrijetla kojeg je uoči eventualnog rata s SAD-om trebalo likvidirati pošto - poto. Netko tko j imao insajderske informacije, ako već ne o raketnoj tehnologiji Irana ili fazi razvoja nuklearnog programa, a onda o međusobnim odnosima političkog vrha Irana i njihovim slabostima.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Zapadne tajne službe: Iran ipak nije oborio Boeinga - Page 3 Empty Re: Zapadne tajne službe: Iran ipak nije oborio Boeinga

Post by Guest 10/1/2020, 15:36

Rezime je sljedeci.

Ameri izgubili jednog vojnika i nesto sitno infrastrukture koju zamijene za par sati.
Ovo potonje je direktni (ne)ucinak cak desetak balistickih raketa. Iranske proizvodnje.

Ameri i dalje ostaju nazocni u Iraku i Perzijskom zaljevu i jos i podebljavaju ljudstvo.

Ameri pojacali sankcije Iranu.

Hezbolah se kurci na sjevernoj granici Izraela.

Izraelski pitbull samo ceka. Lanac mu zategnut skoro do pucanja 

Irance od unutarnjeg kolapsa spasavaju Kinezi koji kupuju njihovu naftu, vjerojatno po diskontnoj cijeni.
Irancima opet bolje ista nego nista.

Dalje Iranci izgubili generala i njegovu pratnju, pedesetak civila sto ih ljudsko krdo u stampedu pregazi i navjerojatnije neka uspanicena budala iz iranskog PZO-a srusila ukrajinski  civilni putnicki zrakoplov u kojem je bilo podosta i Iranaca. Taj tip sad vec sigurno negdje gnoji u nekom polju. Opreza radi.

Toliko o izbacivanju Amera iz Iraka i Perzijskog zaljeva uopce, toliko o guranju Izraela i cionista u Sredozemno more i toliko o ponosnoj civilizaciji staroj tri soma godina.

Pratimo dalje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zapadne tajne službe: Iran ipak nije oborio Boeinga - Page 3 Empty Re: Zapadne tajne službe: Iran ipak nije oborio Boeinga

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum