ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yoda vrati se!

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Go down

Yoda vrati se! - Page 13 Empty Re: Yoda vrati se!

Post by darla 18/11/2015, 00:32

epikur37 wrote:
darla wrote:
epikur37 wrote:yoda na aparatima :D

A zlikovca  :D


Morao sam :)
 
U biti vratio si temu na pravi tok  :D

darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Yoda vrati se! - Page 13 Empty Re: Yoda vrati se!

Post by darla 18/11/2015, 00:34

tre911 wrote:
epikur37 wrote:U svakom slučaju upućujem pozv  yodi da se vrati ili barem "reinkarnira" u neki drugi nick.

Natrag u Yodu, ovaj mu nije tako dobro pristajao  :D
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Yoda vrati se! - Page 13 Empty Re: Yoda vrati se!

Post by Guest 18/11/2015, 00:34

Antif_No1 wrote:
tre911 wrote:
Antif_No1 wrote:
tre911 wrote:
crvenkasti wrote:
tre911 wrote:
crvenkasti wrote:
tre911 wrote:
crvenkasti wrote:
tre911 wrote:
crvenkasti wrote:Ej tre, jesi li ti stvarno na papiru Srbin?
Jasno ko dan, pitaj onog kukavelja partizančinu iz MORHa o tome, ono isti ste pa pretpostavljam da imaš i njegov broj

Što, znači, na papiru nisi?
Papir trpi svašta pa tako i tvoj potpis da si hrvat, isto kao i brisanje guzice, otprilike isto važi i tvoj potpis i ova radnja oko anusa.

Ti ko i miha, najvoliš o govnu pisati. Vaši su opisi tako životni, kad čitam, kao da je govno tu, smrdljivo i gnjecavo.

Dobro, miha je poljoprivrednik, on mora zbati oko gnoja, to je takav posao.

Otkud tebi to?
Pa kad si govno onda je red i pisati o tom nusproduktu.

Jadno, primitivno, bez duha.

Kako da postanem poput tebe?
Ne možeš ni u snu,ti si đubre za reciklažu odavno i hebalo nanu što bi ti ja kao takvom đubretaru dao i da retka jednog ovdje napišeš smradu četnički. Pljuješ tu po hrvatima i hrvatskoj bez kazne no nije moja stvar ali da je do mene odavno bi gledao travu sa doljnje strane što se tiče foruma.
Jesi li svjestan da ovo zvuči kao genocid ?
Jesam ali crveni je navikao na to, njega samog su barem dvadeset puta genocidisali a od toga artuković dva puta lično i još pavelić tri puta, ostalo otpada na mupovce i zenge
Ako ga i Petar Brzica nije izgenocidisao,onda ovo se ne računa.
Možda i je ali ga sramota priznati da ga je ovaj za deset sekundi sredio-barem tako srpski mediji pišu o takmičenju,ono tri sata je takmičenje trajalo i ispadne da je brzica pobjedio tako da je svakog izgenocidisao za deset sekundi tokom tri sata bez odmora.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Yoda vrati se! - Page 13 Empty Re: Yoda vrati se!

Post by Guest 18/11/2015, 00:36

Antif_No1 wrote:Izet nije musliman,već ateist.Jugosloven s muslimanskim imenom,te je bolji antifašist od Pupovca.
Nova kategorija, ustaše moraju razmisliti o tome oće li takve prihvatiti ili prepustiti isilu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Yoda vrati se! - Page 13 Empty Re: Yoda vrati se!

Post by Guest 18/11/2015, 00:38

darla wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:U svakom slučaju upućujem pozv  yodi da se vrati ili barem "reinkarnira" u neki drugi nick.

Natrag u Yodu, ovaj mu nije tako dobro pristajao  :D
Ja sam bio tre91 a sad imam jednu jedinicu više, nema povratka na staro rekao bi drug milanović :DD
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Yoda vrati se! - Page 13 Empty Re: Yoda vrati se!

Post by epikur37 18/11/2015, 00:39

tre911 wrote:
epikur37 wrote:yoda na aparatima :D
Ne znam što se dogodilo no mene je onaj mutavi iknar proganjao po forumu i zaista bi prestao pisati da ga nisu trajno banirali( ili barem mjesečni banovi). U svakom slučaju upućujem pozv  yodi da se vrati ili barem "reinkarnira" u neki drugi nick.


Ma yoda je ok i nije luđak poput iknara, niti kreac poput ezekiela...i slično.

Nihi je malo pretemperamentan i plah i to je to.  Kad zagrize proguta do kraja....


S druge strane, premda je meni muka od njegovih i dedinih grafikona i "dokaza" dečki se trude, imaju neku ideju vodilju i vrte oko toga.

Nije jednom on našao nešto gdje me mogao prcnuti...al ja to iskuliram..:D

Al kad njega nađem gdje se zahebao a to nije baš rijetko i kad ga sašijem on me stavi na ignore ili se raspali :)


Sve u svemu Yoda je forumski karakter prve vrste, ovjereno.....u klasi tebe, mene, dede, ere,marca dijagrama, neve, megi, jastreba i svih ostalih da sada e nabrajam...sve i nadam se da se ne ljute koga nisam spomenuo. No u glavnom galerija prepoznatljivih forumskih likova koji grade ovu cijelu priču.

A to što se Yoda ljutnuo, aj super to ću mu odmah zapaprit čim se vrati :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Yoda vrati se! - Page 13 Empty Re: Yoda vrati se!

Post by darla 18/11/2015, 00:41

tre911 wrote:


Natrag u Yodu, ovaj mu nije tako dobro pristajao  :D
Ja sam bio tre91 a sad imam jednu jedinicu više, nema povratka na staro rekao bi drug milanović :DD

Pa to su manje kozmeticke promjene, Yoda to radikalno  :D :D

Laku noc, zapricali ste me, ali bilo je zabavno :D , ugodni ostatak veceri zelim svima koji ostajete :)
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Yoda vrati se! - Page 13 Empty Re: Yoda vrati se!

Post by Guest 18/11/2015, 00:45

epikur37 wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:yoda na aparatima :D
Ne znam što se dogodilo no mene je onaj mutavi iknar proganjao po forumu i zaista bi prestao pisati da ga nisu trajno banirali( ili barem mjesečni banovi). U svakom slučaju upućujem pozv  yodi da se vrati ili barem "reinkarnira" u neki drugi nick.


Ma yoda je ok i nije luđak poput iknara, niti kreac poput ezekiela...i slično.

Nihi je malo pretemperamentan i plah i to je to.  Kad zagrize proguta do kraja....


S druge strane, premda je meni muka od njegovih i dedinih grafikona i "dokaza" dečki se trude, imaju neku ideju vodilju i vrte oko toga.

Nije jednom on našao nešto gdje me mogao prcnuti...al ja to iskuliram..:D

Al kad njega nađem gdje se zahebao a to nije baš rijetko i kad ga sašijem on me stavi na ignore ili se raspali :)


Sve u svemu Yoda je forumski karakter prve vrste, ovjereno.....u klasi tebe, mene, dede, ere,marca dijagrama, neve, megi, jastreba i svih ostalih da sada e nabrajam...sve i nadam se da se ne ljute koga nisam spomenuo. No u glavnom galerija prepoznatljivih forumskih likova koji grade ovu cijelu priču.

A to što se Yoda ljutnuo, aj super to ću mu odmah zapaprit čim se vrati :D
Jasno, ljudi koji znaju braniti svoje stavove bez hehehlolahuahualolahaha su na cijeni i zaista je šteta takve izgubiti, daju dubinu i čar ovog i svakog drugog foruma.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Yoda vrati se! - Page 13 Empty Re: Yoda vrati se!

Post by Guest 18/11/2015, 00:46

darla wrote:
tre911 wrote:


Natrag u Yodu, ovaj mu nije tako dobro pristajao  :D
Ja sam bio tre91 a sad imam jednu jedinicu više, nema povratka na staro rekao bi drug milanović :DD

Pa to su manje kozmeticke promjene, Yoda to radikalno  :D :D

Laku noc, zapricali ste me, ali bilo je zabavno :D , ugodni ostatak veceri zelim svima koji ostajete :)
Laku noć Dubrovniku i naravno tebi :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Yoda vrati se! - Page 13 Empty Re: Yoda vrati se!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum