ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema.

Go down

Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema. Empty Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema.

Post by RayMabus 16/12/2019, 16:37

Nigerijska mafija.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/trebate-maloljetnice-nema-problema-nova-mafija-osvaja-europu-ulice-prepune-izmrcvarenih-djevojaka-a-sigurne-kuce-su-vec-sada-prepune/9752926/

Dovedi. Fali žena. Ove emanicipirane ionako nisu za ženit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175983
2014-04-11


Back to top Go down

Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema. Empty Re: Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema.

Post by RayMabus 16/12/2019, 16:44

Svaka roba ima svog kupca. Nemoš ti ove dovest da rade a nemaju šta jebavat. Sad dovedi. Sutra će ih oženit i sretni mladenci.

Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema. 1525088903968.jpg-clandestini__i_dati_farlocchi_del_viminale___calano_gli_sbarchi___ma_dimenticano_di_dire_che___
RayMabus
RayMabus

Posts : 175983
2014-04-11


Back to top Go down

Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema. Empty Re: Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema.

Post by RayMabus 16/12/2019, 17:25

Čudi se Švabo u Diseldorfu kako poglava Nigerijski na ulicama. Jeben ti mater bezobraznu. Kako to moš uopće pitat. Majku van jeben kapitalističku , doveli bi radnike i onda bi ih trpali u šupe i da rade ko crnci za njih. Pa nisu oni roboti. Imaju seksualnost. Moraju se negdi ispraznit.

Maloljetnice dovode jer je put i pribacivanje priko granice skupo pa da ih mogu duže eksploatirat. Sad ću ti natrpat sve. Dobit ćeš crnaca ko u priči jer ih eksploatiraju do tridesete i onda prodaju za ženkdbu. Bude malih cigana ko u priči u tom Diseldorfu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175983
2014-04-11


Back to top Go down

Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema. Empty Re: Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema.

Post by Guest 16/12/2019, 17:29

Čudno samoubojstvo Europe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema. Empty Re: Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema.

Post by RayMabus 16/12/2019, 17:32

Sovak wrote:Čudno samoubojstvo Europe.
Nije čudno. To ja kao Ashtar komanda znam odavno. Zato san prominija ploču kad san prije 12 godina otkrija da živin u emanicipaciji.

https://www.dnevno.hr/vjera/vjera-kultura-i-znanost/prorocanstvo-nikole-tesle-koje-zapanjuje-ovo-je-znak-propadanja-civilizacije-1385949/

Samouništenje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175983
2014-04-11


Back to top Go down

Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema. Empty Re: Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema.

Post by RayMabus 16/12/2019, 17:49

Ja kad san bija u Italiji već ih je onda bilo masu. Crnci po danu rastegnu one lancune u kojima je neka roba , kišobrani , dranguljarije , kaiši i onda netko pozove policiju i onda ti oni uvate za kraj te lancune i samo skupe u vriču i priko leđa i trč brajo moj priko cilog grada s tin na leđima od policije. Ja to vidija na svoje oči tu scenu. Jedan vikend u Bergamu to bilo.

Crnih kurvi navečer ko u priči a sve su visoke , vitke noge , znaš kakve su , boli glava , oni samo vrhunske izaberu za prostituciju po Evropi. Jedan put mi nešto išli u kafić navečer pa falili glavni ulaz pa morali kružit i sad to neki perivoj na rubu grada , nekakva ledina , ne znan ni ja šta je to , može biti da je to gradsko groblje pa ispri toga nema ljudi puno pa mogu pobić u šumi.....njih deset stoji uz cestu.....znač kakve su ....visoke , vitke , sisate....mozak da ti stane....sve crnkinje.

U Anconi čekan vlak , cili dan ga čekan evo ti nje da jel imam vatre , ja joj da ona meni da ima auto tamo pa ako oću a meni vlak dolazi a ja u sebi a di si bila cili dan dok san luta po Anconi da mi dođe vlak za Milano.

Oni misle dovest te crnce pa onda će oni ka roboti živit u šupi i radit za kapitalistu. Ma daš ta ćeš. Možda prvu godinu tako suvog kurca a drugu već gleda di će ga kojoj metnit onda vikendom jebu te svoje crne kurvetine.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175983
2014-04-11


Back to top Go down

Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema. Empty Re: Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema.

Post by Guest 16/12/2019, 18:03

Čamuga-cure me uopce ne privlace,iako ih ima tako prezgodnih,kao da ih je sam Bog vajao...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema. Empty Re: Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema.

Post by RayMabus 16/12/2019, 18:09

pismejker wrote:Čamuga-cure me uopce ne privlace,iako ih ima tako prezgodnih,kao da ih je sam Bog vajao...
Pa tako nešto i kod mene , nisu mi nešto napete al ono nije baš da ne bi ako je dobra samo šta to moraš s kurtonom jebavat jer tko zna jel kakvu bolešćinu pokupila s obzirom kako ih dovode i tko to sve jebe.

Švabo se čudi odakle sad toliko crnih kurvica po ulicama njemačkih gradova a doveli te muškarce iz Afrike , Azije , zemalja trećeg svijeta i normalno da ovi crnci traže crnkinje jer ka šta meni nije napeta toliko crnkinja tako većini njih ono pleskaju ga na neku crnu trebu i to žele jebat. Zakon ponude i potražnje. I sad će in Merkelica pričat priče kako njemačkim kapitalistima triba svježa krv i onda trpaj muške čamuge i nakon godinu dana eto ti novo tržište za nigerijsku mafiju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175983
2014-04-11


Back to top Go down

Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema. Empty Re: Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema.

Post by Guest 16/12/2019, 18:13

RayMabus wrote:
pismejker wrote:Čamuga-cure me uopce ne privlace,iako ih ima tako prezgodnih,kao da ih je sam Bog vajao...
Pa tako nešto i kod mene , nisu mi nešto napete al ono nije baš da ne bi ako je dobra samo šta to moraš s kurtonom jebavat jer tko zna jel kakvu bolešćinu pokupila s obzirom kako ih dovode i tko to sve jebe.

Švabo se čudi odakle sad toliko crnih kurvica po ulicama njemačkih gradova a doveli te muškarce iz Afrike , Azije , zemalja trećeg svijeta i normalno da ovi crnci traže crnkinje jer ka šta meni nije napeta toliko crnkinja tako većini njih ono pleskaju ga na neku crnu trebu i to žele jebat. Zakon ponude i potražnje. I sad će in Merkelica pričat priče kako njemačkim kapitalistima triba svježa krv i onda trpaj muške čamuge i nakon godinu dana eto ti novo tržište za nigerijsku mafiju.

Pricam ti ja tak osa Turčadijom ovdasnjom..Njima nisu uopce recimo zgodne europljanke,kazu..imaju premale i prejadne guzice u prosjeku..ne vole tanke nogice niti Plivadon-guze..Camuge opet jebali bi sve,ali nisu bash neshto posebno cjenjeni u Europi,osim kod vremesnih teta,uglavnom onakvim,koje nitko nece...
Davno sam pricao da mi je sestra pricala,da kad otvore camugu-icu,na kirurgiji,da nema ijedne osobe od njih da u tijelu nema hrpu nekih tjelesnih parazita...uza to,netk oje davno na bivsem forumu ,mislim BBCap pricao, da je probao jebati crnkinju,ali miris koji imaju doli,ga je skoro natjerao da se pobljuje..e sad..de budi pametan.. :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema. Empty Re: Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema.

Post by RayMabus 16/12/2019, 18:18

A vidi ovo :

Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema. Nigeria-population-pyramid-2018


A ovako ti je svugdi u Africi , one se same nude da ih ovi pokupe i odvedu u Europu , prcat će se par godina i onda će zatrudnit s nekin i tražit azil i pomoć u sigurnoj kući. One će sve napravit samo da ih ne vrate u Afriku. Pa ne drže to muški nego one same jer ona je slobodna na ulici noći , može kad god oće oće prošetat do policije i reč da ju je netko na silu doveja u Europu. To rade tek kad ih sami macroi odjebu jer su doveli mlađe. Pa cilu tu mrežu drže madam tj svodnice. Muškarci tu samo dođu pokupit proviziju i drže pod kontrolom ulice tj mjesto rada

Neka dolaze. Ja sam za jer je puno žena kad je vidilo da dolaze samo muški pomislilo : evo još kuraca , šta više muških oko mene to sam ja više na cijeni. E nećeš Isusa mi , ajmo trpaj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175983
2014-04-11


Back to top Go down

Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema. Empty Re: Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema.

Post by Guest 16/12/2019, 18:22

a istina...no osobno bih radije vidio Čekinje,Hukrajinke i Letonke.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema. Empty Re: Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema.

Post by dijagram 16/12/2019, 18:25

Longi griješi, cure nisu takve☺
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema. Empty Re: Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema.

Post by RayMabus 16/12/2019, 18:54

pismejker wrote:a istina...no osobno bih radije vidio Čekinje,Hukrajinke i Letonke.. :clown
One su skuplje. Sve ti je to zakon ponude i potražnje. Crnci imaju robu i imaju je sve više i to do te mjere da mogu birat koju će dovest jer je u Africi sirotinje sve više i onda fino evropski gradovi a kako to nije jedna nigerijska mafija nego je to više crnačkih mafija onda se oni sami natječu za tržište a to se radi tako da se tuču s drugom mafijom šta još nije toliko prisutno nego se sad šire na Njemačku jer tržišta i te kako ima i onda svak gleda da osvoji tršište pa samo trpaju te ženske i sve mlađe jer konkuriraju između sebe.

Jednostavno to je roba , šta je mlađa i zgodnija ima bolji prođu a šta ih je više negdi to si ti jači i moš dat popust.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175983
2014-04-11


Back to top Go down

Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema. Empty Re: Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema.

Post by melkior 16/12/2019, 19:58

avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema. Empty Re: Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema.

Post by immortal 17/12/2019, 01:39

Sovak wrote:Čudno samoubojstvo Europe.
:tu
vođeno antikristima
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema. Empty Re: Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema.

Post by mutava baštarda 17/12/2019, 10:35


_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema. Empty Re: Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema.

Post by prckov 17/12/2019, 11:14

Sovak wrote:Čudno samoubojstvo Europe.
 u melburnu su doveli dosta tih iz nigerije kao izbjeglice, pa posli pljackat okolo ko da nema sutra
I napadat ljude u coporima
veli mater od jednog takvog da im drzava da vise para ne bi morali pljackat
ljevica ih naravno brani
desnica bi ih komplet sa obitelji izbacila nazad u nigeriju
prckov
prckov

Posts : 34112
2014-04-19


Back to top Go down

Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema. Empty Re: Nova mafija osvaja Europu : Trebate malojetnice ? Nema problema.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum