ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ukinuta kultna splitska emisija, Dalmatinci bijesni: "Di ide ova zemlja...?"

Go down

Ukinuta kultna splitska emisija, Dalmatinci bijesni: "Di ide ova zemlja...?" Empty Ukinuta kultna splitska emisija, Dalmatinci bijesni: "Di ide ova zemlja...?"

Post by debotoijusto 26/11/2019, 20:31

KULTNA emisija "Izgubljena generacija" koja se godinama emitirala srijedom navečer na Radiju Dalmaciji izbačena je iz programa. Svoje slušatelje i širu dalmatinsku javnost o svemu je obavijestio urednik i voditelj emisije Damir Duplančić statusom na Facebooku.
"Dragi moji pripadnici i slušatelji Izgubljene generacije... Blesavo mi je i glupo obraćat vam se ovako preko fejsam ali pošto nemam drugog izbora ni medija red je da na svom zidu sa vama podijelim jednu informaciju... Naime, od danas Izgubljena generacija više ne boravi na radio Dalmaciji. Potpisan je sporazumni raskid ugovora... i to bi bilo to... Čisto da znate...", započeo je Duplančić oproštaj s čitateljima.
"Žaj mi je jedino šta se nisam moga oprostit direktno u eteru i pozdravit vas sa jednom odlazno-odjavnom emisijom... to bi bilo puno bolje, to bi bilo normalno...kako za jedan radio tako i za mene... ovako sve ostaje nekako blesavo visit u zraku bez početka i kraja... i onda sad ja ka moram nešto pisat bezveze da bi vas informira... ...Ovih pet slušatelja koji me neće čut u sridu mislit će da sam neozbiljan, da nisam doša ili da sam bolestan... ili ka da nikad nisam ni bija na radiju... ali šta je tu je...Radio Dalmaciji želim svu sreću u daljnjem radu, fala im na svemu... a Izgubljena generacija ide sad dalje... Iden ja popit kafu... Zdravo za gotovo...", zaključio je.

https://www.index.hr/magazin/clanak/ukinuta-kultna-splitska-emisija-dalmatinci-bijesni-di-ide-ova-zemlja/2135558.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

Ukinuta kultna splitska emisija, Dalmatinci bijesni: "Di ide ova zemlja...?" Empty Re: Ukinuta kultna splitska emisija, Dalmatinci bijesni: "Di ide ova zemlja...?"

Post by debotoijusto 26/11/2019, 20:31

https://www.mixcloud.com/izgubljena2/
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

Ukinuta kultna splitska emisija, Dalmatinci bijesni: "Di ide ova zemlja...?" Empty Re: Ukinuta kultna splitska emisija, Dalmatinci bijesni: "Di ide ova zemlja...?"

Post by T. 26/11/2019, 20:33

Da još oće ukinit 'bez pardona' na jadrantv ...

_________________
Ukinuta kultna splitska emisija, Dalmatinci bijesni: "Di ide ova zemlja...?" Unname11
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Ukinuta kultna splitska emisija, Dalmatinci bijesni: "Di ide ova zemlja...?" Empty Re: Ukinuta kultna splitska emisija, Dalmatinci bijesni: "Di ide ova zemlja...?"

Post by jastreb 26/11/2019, 20:34

Bujicu bi tribalo ukinut.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ukinuta kultna splitska emisija, Dalmatinci bijesni: "Di ide ova zemlja...?" Empty Re: Ukinuta kultna splitska emisija, Dalmatinci bijesni: "Di ide ova zemlja...?"

Post by debotoijusto 26/11/2019, 20:37

jastreb wrote:Bujicu bi tribalo ukinut.
poslusaj malo  ovo ka stvoreno za tebe
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

Ukinuta kultna splitska emisija, Dalmatinci bijesni: "Di ide ova zemlja...?" Empty Re: Ukinuta kultna splitska emisija, Dalmatinci bijesni: "Di ide ova zemlja...?"

Post by RayMabus 26/11/2019, 20:55

Pa izgubila se.

Eno je u Njemačkoj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Ukinuta kultna splitska emisija, Dalmatinci bijesni: "Di ide ova zemlja...?" Empty Re: Ukinuta kultna splitska emisija, Dalmatinci bijesni: "Di ide ova zemlja...?"

Post by vuksadinare 26/11/2019, 21:00

dosadna emisija..slusao sam nekoliko puta...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Ukinuta kultna splitska emisija, Dalmatinci bijesni: "Di ide ova zemlja...?" Empty Re: Ukinuta kultna splitska emisija, Dalmatinci bijesni: "Di ide ova zemlja...?"

Post by RayMabus 26/11/2019, 21:06

Jugonostalgičari. Izgubljena generacija. Titovi mornari.

A dobro imala svojih baza samo neće nitko plakat za njom jer su svi u Njemačkoj. Izgubili se.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Ukinuta kultna splitska emisija, Dalmatinci bijesni: "Di ide ova zemlja...?" Empty Re: Ukinuta kultna splitska emisija, Dalmatinci bijesni: "Di ide ova zemlja...?"

Post by vuksadinare 26/11/2019, 21:11

tu dosadnu emisiju mogu slusati depresivci kao debo...uopce ne vidim po cemu bi trebala biti kultna..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99192
2015-09-08


Back to top Go down

Ukinuta kultna splitska emisija, Dalmatinci bijesni: "Di ide ova zemlja...?" Empty Re: Ukinuta kultna splitska emisija, Dalmatinci bijesni: "Di ide ova zemlja...?"

Post by mutava baštarda 26/11/2019, 21:19

Lustrirana emisija...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Ukinuta kultna splitska emisija, Dalmatinci bijesni: "Di ide ova zemlja...?" Empty Re: Ukinuta kultna splitska emisija, Dalmatinci bijesni: "Di ide ova zemlja...?"

Post by debotoijusto 26/11/2019, 21:34

vuksadinare wrote:tu dosadnu emisiju mogu slusati depresivci kao debo...uopce ne vidim po cemu bi trebala biti kultna..
zivot nije zacet 91 , odi slusat lelek skore kolega  ;)

Emisija se uglavnom bavi prošlošću, uz pomoć starih članaka iz arhive Slobodne Dalmacije te poezije samog voditelja ujedno i autora. Zanimljivost ove emisije jest u tome što radijski voditelj svaku emisiju započne sa svojom posebnom pričom (anegdotom) iz djetinjstva. Zbog raznih tema na koje su slušatelji u Dalmaciji zaboravili u ovom stresnom 21. stoljeću, ova emisija postala je vrlo popularna!


Urednik i voditelj emisije je Damir Duplančić. Svoj doprinos emisiji uvijek objašnjava rečenicom “Uživam u povratku u prošlost jer tako lakše kročim u budućnost”. Na temelju tema iz ove emisije nastale su brojne online stranice poput facebook stranice Izgubljena generacija 58 000 ili pak instagram profila Tetetikazete.
To je nadasve kronologija jednog vremena, pojašnjenih kroz autorove stihove i pričice o djetinjstvu, igrama, odrastanju, školi, prolaznosti života i općenito uspomenama mnogobrojnih, kako ih sam Damir naziva, Izgubljenih generacija.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30660
2014-04-12


Back to top Go down

Ukinuta kultna splitska emisija, Dalmatinci bijesni: "Di ide ova zemlja...?" Empty Re: Ukinuta kultna splitska emisija, Dalmatinci bijesni: "Di ide ova zemlja...?"

Post by £otk@ 27/11/2019, 00:43

Dok ima publike i/ili je u javnom interesu, ne bi trebalo ukidati emisije na javnim medijskim platformama.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Ukinuta kultna splitska emisija, Dalmatinci bijesni: "Di ide ova zemlja...?" Empty Re: Ukinuta kultna splitska emisija, Dalmatinci bijesni: "Di ide ova zemlja...?"

Post by £otk@ 27/11/2019, 00:46

jastreb wrote:Bujicu bi tribalo ukinut.

Ne bi, ali voditelj ne bi trebao konzumirati kokain, već travu.

Ionako je prirodno adrenalinski tip.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Ukinuta kultna splitska emisija, Dalmatinci bijesni: "Di ide ova zemlja...?" Empty Re: Ukinuta kultna splitska emisija, Dalmatinci bijesni: "Di ide ova zemlja...?"

Post by T. 27/11/2019, 09:54

inače je iz same objave autora razvidno da emsija nije ukinuta već da se je sporazumno prestala emitirati...

_________________
Ukinuta kultna splitska emisija, Dalmatinci bijesni: "Di ide ova zemlja...?" Unname11
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Ukinuta kultna splitska emisija, Dalmatinci bijesni: "Di ide ova zemlja...?" Empty Re: Ukinuta kultna splitska emisija, Dalmatinci bijesni: "Di ide ova zemlja...?"

Post by Sora 27/11/2019, 19:36

£otk@ wrote:
jastreb wrote:Bujicu bi tribalo ukinut.

Ne bi, ali voditelj ne bi trebao konzumirati kokain, već travu.

Ionako je prirodno adrenalinski tip.
Travu i gujavice 
Bicko vulgaris

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Ukinuta kultna splitska emisija, Dalmatinci bijesni: "Di ide ova zemlja...?" Empty Re: Ukinuta kultna splitska emisija, Dalmatinci bijesni: "Di ide ova zemlja...?"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum