ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dodik-Čović: Razumijevanje i značajna saradnja po svim pitanjima

Go down

Dodik-Čović: Razumijevanje i značajna saradnja po svim pitanjima Empty Dodik-Čović: Razumijevanje i značajna saradnja po svim pitanjima

Post by Hektorović 15/11/2019, 13:48

[size=30]Dodik-Čović: Razumijevanje i značajna saradnja po svim pitanjima (VIDEO)[/size]

Srpski član Predsjedništva BiH i predsjednik SNSD-a Milorad Dodik i predsjednik HDZ-a Dragan Čović razgovarali su danas u Mostaru o mogućnostima formiranja vlasti na nivou BiH.



Dodik-Čović: Razumijevanje i značajna saradnja po svim pitanjima 151398
Dodik i Čović - presFoto: RTRS

Dodik je rekao da postoji dobra saradnja i potpuno razumijevanje po svim pitanjima.
- Mi se dogovaramo u kontinuitetu. Imao sam priliku da upoznam Čovića sa namjerama Republike Srpske oko kršenja Dejtonskog sporazuma, zaključcima Narodne skupštine Srpske. Ta vrsta priča oko formiranja Savjeta ministara je svakako zamorna. Mi imamo načelnu saglasnost i ne treba ni da se dogovaramo - poručio je Dodik.
Istakao je da je za sve u BiH potrebna i treća strana.

Predsjednik SNSD-a naveo je da Srpska treba u Federaciji da ima svoje legitimne predstavnike, a ne neke spekulante.
- Volio bih da sam optimista poput Čovića, ali "zezatori" iz Sarajeva to mi oneomogućavaju - rekao je Dodik i dodao - Srešćemo se ponovo, vjerujem u narednih 15 dana i pokušaćemo da sve završimo.
Poručio je da BiH pomaže jasna i principijelna politika svih.
- Јedino oko čega se ne slažemo Čović i ja jeste ovaj optimizam - naveo je Dodik. 

Predsjednik HDZ-a BiH Dragan Čović vjeruje da će vrlo brzo doći do formiranja Savjeta ministara i deblokade rada Parlamentarne skupštine BiH.
Čović je naglasio da između SNSD-a i HDU-a nema nikakvih problema, da postoji razumijevanje i saradnja.
- Vjerujem da ćemo veoma brzo biti u prilici da uskoro sve finalizujemo - naglasio je Čović.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Dodik-Čović: Razumijevanje i značajna saradnja po svim pitanjima Empty Re: Dodik-Čović: Razumijevanje i značajna saradnja po svim pitanjima

Post by Noor 15/11/2019, 13:48

link

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Dodik-Čović: Razumijevanje i značajna saradnja po svim pitanjima Empty Re: Dodik-Čović: Razumijevanje i značajna saradnja po svim pitanjima

Post by Eroo 15/11/2019, 13:51

Noor wrote:link
Kome kažeš, Hektoroviću? Taj ne skida slušalice s ušiju ili mu je to prirodno. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74403
2016-07-22


Back to top Go down

Dodik-Čović: Razumijevanje i značajna saradnja po svim pitanjima Empty Re: Dodik-Čović: Razumijevanje i značajna saradnja po svim pitanjima

Post by Hektorović 15/11/2019, 13:54

Noor wrote:link
https://lat.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=358367
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Dodik-Čović: Razumijevanje i značajna saradnja po svim pitanjima Empty Re: Dodik-Čović: Razumijevanje i značajna saradnja po svim pitanjima

Post by Noor 15/11/2019, 14:00

Eroo wrote:
Noor wrote:link
Kome kažeš, Hektoroviću? Taj ne skida slušalice s ušiju ili mu je to prirodno. :D
naučit će, još je zelen :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Dodik-Čović: Razumijevanje i značajna saradnja po svim pitanjima Empty Re: Dodik-Čović: Razumijevanje i značajna saradnja po svim pitanjima

Post by epikur37 15/11/2019, 14:23

Herceg-Srpaka ratura BiH provizorij....nagazi.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dodik-Čović: Razumijevanje i značajna saradnja po svim pitanjima Empty Re: Dodik-Čović: Razumijevanje i značajna saradnja po svim pitanjima

Post by Eroo 15/11/2019, 15:22

epikur37 wrote:Herceg-Srpaka ratura BiH provizorij....nagazi.
S ti je desno od a, brajo. Nešto mi u zadnje vrime vučeš ulijevo.  :)
Eroo
Eroo

Posts : 74403
2016-07-22


Back to top Go down

Dodik-Čović: Razumijevanje i značajna saradnja po svim pitanjima Empty Re: Dodik-Čović: Razumijevanje i značajna saradnja po svim pitanjima

Post by FRANK 15/11/2019, 15:32

Oh evo ga ..
Pasic boysi na djelu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dodik-Čović: Razumijevanje i značajna saradnja po svim pitanjima Empty Re: Dodik-Čović: Razumijevanje i značajna saradnja po svim pitanjima

Post by epikur37 15/11/2019, 15:37

Eroo wrote:
epikur37 wrote:Herceg-Srpaka ratura BiH provizorij....nagazi.
S ti je desno od a, brajo. Nešto mi u zadnje vrime vučeš ulijevo.  :)
Srpska, brate Ero, Srpska.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dodik-Čović: Razumijevanje i značajna saradnja po svim pitanjima Empty Re: Dodik-Čović: Razumijevanje i značajna saradnja po svim pitanjima

Post by FRANK 15/11/2019, 15:45

epikur37 wrote:
Eroo wrote:
epikur37 wrote:Herceg-Srpaka ratura BiH provizorij....nagazi.
S ti je desno od a, brajo. Nešto mi u zadnje vrime vučeš ulijevo.  :)
Srpska, brate Ero, Srpska.
Ocete li do virovitice karlovca i karlobaga ili su apetiti porasli do umaga a mozda cak i do Tokija.
Evo na danasnji dan stozerni admiral Sveto Letica Barba je izdao zapovjed Raspali po srpskoj gamadi. I jbg tvoj djeneral Mladic nije popio kavu ma splitskoj rivi.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dodik-Čović: Razumijevanje i značajna saradnja po svim pitanjima Empty Re: Dodik-Čović: Razumijevanje i značajna saradnja po svim pitanjima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum