ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Na coolingu sam, uzela sam 6+6 pa ćemo vidjeti što dalje'

Go down

'Na coolingu sam, uzela sam 6+6 pa ćemo vidjeti što dalje'  Empty 'Na coolingu sam, uzela sam 6+6 pa ćemo vidjeti što dalje'

Post by vili40 Wed 13 Nov - 7:51

'Na coolingu sam, uzela sam 6+6 pa ćemo vidjeti što dalje'
Ja sam na svim sastancima koje je stranka imala, a što trenutno radim? Planiram budućnost i na coolingu sam, kako kažemo, objasnila je bivša ministrica regionalnog razvoja i europskih fondova
 
 'Na coolingu sam, uzela sam 6+6 pa ćemo vidjeti što dalje'  B43b508f6ab1e8e1868b
Ovo je izvrstan spoj onoga što smo nekad razgovarali, dok sam ja još bila u Vladi. Obzirom na ono i što je Vlada počela raditi, a to je Nacionalna razvojna strategija Republike Hrvatske do 2030. godine, vidim velike poveznice i onoga što je predsjednica predložila i ranije na sastancima i sada u programu i zaista mislim da je on najbolji od svih kandidata, rekla je novinarima bivša ministrica regionalnog razvoja i EU fondova Gabrijela Žalac komentirajući predstavljanje programa Kolinde Grabar Kitarović.

.- Meni se najviše sviđa drugi prioritet, koji se odnosi na razvoj Hrvatske. Mislim, to je nešto čime sam se bavila zapravo od prvog dana i to je nešto što je sigurno, po meni, najvažnije. Ne umanjujem ni važnost drugih prioriteta - rekla je Žalac i opisala čime se bavi nakon što je prestala biti ministrica.

- Ja sam na svim sastancima koje je stranka imala, a što trenutno radim? Planiram budućnost i na coolingu sam, kako kažemo. Obzirom na obnašanje dužnosti koje je završilo, uzela sam 6+6 mjeseci pa vidjet ćemo -rekla je.
https://www.24sata.hr/news/na-coolingu-sam-uzela-sam-nakna6-6-pa-cemo-vidjeti-sto-dalje-658808

ljeto64 Ponedjeljak, 11.11.2019. u 14:38
Ha? Na coolingu ? Jel to neki novi hrvatski izraz ? Bolje da si na dijeti nego na tom coolingu. Svašta.
[size=21]zg1966 Ponedjeljak, 11.11.2019. u 14:12

Ma naravno da je uzela 6+6. Narod ih bira, znači da su najbolji i da su zaslužili. Morala nigdje.


nositelj_istine Ponedjeljak, 11.11.2019. u 14:20
kad u hrvatskoj netko iz hdz-a zgazi dijete ne ide na sud nego mu država godinu dana plaća mjesečno preko 15 000 kuna plus naknade


gre
Sa 6+6 bi vrlo lako svatko bio na coolingu. Glasajte i plaćajte i dalje ovakve a ima ih na tisuće. Biti će nam svima super, živjeti ćemo dobro i sretno u lijepoj njihovoj.
superpametni
Njezinih 6+6 je meni lova za 5 godina.
Polarinjo
mrtvo ladno izjavi i odjaše u merđi...
John Doe Jr.
malo mi izgleda anoreksična, sigurno od sekiracije
Miroslav J
Za tvoj cooling (nerad) učitelj mora radit više od 4 godine.
splitmoj
Al ova nije na robiji? Pa udarila je dite bez vozacke? Jadna drzavo dizi se na noge...

[/size]
vili40
vili40

Male
Posts : 10752
2015-08-02


Back to top Go down

'Na coolingu sam, uzela sam 6+6 pa ćemo vidjeti što dalje'  Empty Re: 'Na coolingu sam, uzela sam 6+6 pa ćemo vidjeti što dalje'

Post by RayMabus Wed 13 Nov - 7:56

Ne znaš bil se smija ili plaka. A kakav narod takva vlast. U normalnim državama HDZ nakon Sanadera ne bi više nikad dobija iznad 10% glasova ( za njega bi glasali samo ova i slični ).
RayMabus
RayMabus

Posts : 176133
2014-04-11


Back to top Go down

'Na coolingu sam, uzela sam 6+6 pa ćemo vidjeti što dalje'  Empty Re: 'Na coolingu sam, uzela sam 6+6 pa ćemo vidjeti što dalje'

Post by vili40 Wed 13 Nov - 8:17

RayMabus wrote:Ne znaš bil se smija ili plaka. A kakav narod takva vlast. U normalnim državama HDZ nakon Sanadera ne bi više nikad dobija iznad 10% glasova ( za njega bi glasali samo ova i slični ).
kad takvi dođu pljeskat kolindi onda mi je sve jasno
vili40
vili40

Male
Posts : 10752
2015-08-02


Back to top Go down

'Na coolingu sam, uzela sam 6+6 pa ćemo vidjeti što dalje'  Empty Re: 'Na coolingu sam, uzela sam 6+6 pa ćemo vidjeti što dalje'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum