ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se Empty Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se

Post by RayMabus 10/11/2019, 14:19

Ludnica u stranci

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2130890

Veliki vođa na aparatima


https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/ne-bojte-se-stieru-se-ne-svidaju-nova-pravila-u-hdz-u-ni-drzavni-ni-partijski-organi-vise-nemaju-pravo-nadzirati-dopisivanje-gradana/9596098/
RayMabus
RayMabus

Posts : 176007
2014-04-11


Back to top Go down

Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se Empty Re: Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se

Post by debotoijusto 10/11/2019, 14:36

najbrojnija jedna WhatsApp grupa nazvana “Uskoci i hajduci”

mudante mare mulice isto dobar naziv
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se Empty Re: Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se

Post by RayMabus 10/11/2019, 14:42

Uskoci i hajduci čekaju iza kantuna povoljan trenutak da napadnu velikog vođu.

Nemaju još muda jer gledaju oće li Kolinda ispušit izbore da svale krivnju na Plenkovica.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176007
2014-04-11


Back to top Go down

Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se Empty Re: Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se

Post by £otk@ 10/11/2019, 15:21

Kakav autogol, maestralno.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se Empty Re: Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se

Post by vuksadinare 10/11/2019, 15:26

pocelo je...jbg suljo pozvan u krivo vrijeme Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se Empty Re: Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se

Post by Noor 10/11/2019, 15:27

£otk@ wrote:Kakav autogol, maestralno.
tko?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se Empty Re: Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se

Post by T. 10/11/2019, 15:31

vuksadinare wrote:pocelo je...jbg suljo pozvan u krivo vrijeme Basketball
Najgore moguće, još uvijek mislim da je neka šala u pitanju...
T.
T.

Posts : 17117
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se Empty Re: Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se

Post by jastreb 10/11/2019, 15:51

RayMabus wrote:Uskoci i hajduci 
Stojan Janković, Starina Novak, Ilija Smiljanić, Komnen barjaktar,Mali Radojica ,deli Tatomire i dijete Grujica?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se Empty Re: Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se

Post by debotoijusto 10/11/2019, 15:55

vuksadinare wrote:pocelo je...jbg suljo pozvan u krivo vrijeme Basketball
Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se 200
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se Empty Re: Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se

Post by vuksadinare 10/11/2019, 18:39

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:pocelo je ... jbg suljo pozvan u krivo vrijeme Basketball
Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se 200
pa da...kud bas sad suljo morao doci...a odbit ga ne smijes...taman na volej plenkijevim oponentima u stranci
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se Empty Re: Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se

Post by debotoijusto 10/11/2019, 19:07

vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:pocelo je ... jbg suljo pozvan u krivo vrijeme Basketball
Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se 200
pa da...kud bas sad suljo morao doci...a odbit ga ne smijes...taman na volej plenkijevim oponentima u stranci
jebes sulju , pocelo je  ;)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se Empty Re: Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se

Post by debotoijusto 10/11/2019, 19:34

“Ja bih njih radije leđno niz Savu.” “Može i da puštamo vence niz Dunav.” “Dragi moji prijatelji, vi niste baš ni racionalni ni štedljivi. Vi znate koje bi opterećenje za proračun RH bilo zatvoriti tu gamad. Puno je jeftinije metoda “leđnog” plivanja niz Savu. Brzo, jeftino i ekološki osviješteno.” “Metak u čelo.” “Svakodnevno ga treba bojkotirat i njegovu ljevičarsku protunarodnu masonsku politiku.” “Pogodio Škoro skoro sve mete.” "Na žalost, glas za listu je glas za Plenkovića i njegove janjičare. Moj glas neće dobiti. I mislim da je to za dobro HDZ-a." - To su, doznajemo, neke od poruka objavljene u Viber grupi “Zna se HDZ” koje su, kako tvrde u vrhu stranke, razljutile šefa HDZ-a Andreja Plenkovića i zbog kojih je najavio kazne za članove.

plenky salji to u pizdu materinu bezobraznu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se Empty Re: Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se

Post by RayMabus 10/11/2019, 19:36

debotoijusto wrote:
“Ja bih njih radije leđno niz Savu.” “Može i da puštamo vence niz Dunav.” “Dragi moji prijatelji, vi niste baš ni racionalni ni štedljivi. Vi znate koje bi opterećenje za proračun RH bilo zatvoriti tu gamad. Puno je jeftinije metoda “leđnog” plivanja niz Savu. Brzo, jeftino i ekološki osviješteno.” “Metak u čelo.” “Svakodnevno ga treba bojkotirat i njegovu ljevičarsku protunarodnu masonsku politiku.” “Pogodio Škoro skoro sve mete.” "Na žalost, glas za listu je glas za Plenkovića i njegove janjičare. Moj glas neće dobiti. I mislim da je to za dobro HDZ-a." - To su, doznajemo, neke od poruka objavljene u Viber grupi “Zna se HDZ” koje su, kako tvrde u vrhu stranke, razljutile šefa HDZ-a Andreja Plenkovića i zbog kojih je najavio kazne za članove.

plenky salji to u pizdu materinu bezobraznu
Nek ih izbaci iz stranke. Desnica ionako čeka nove članove.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176007
2014-04-11


Back to top Go down

Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se Empty Re: Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se

Post by jastreb 10/11/2019, 19:39

Kenwood Kenon bi,kako je krenulo mogao biti hrvatski Ivan Stambolić,u najboljem slučaju Dragiša Pavlović.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se Empty Re: Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se

Post by debotoijusto 10/11/2019, 19:41

U grupi “Zna se HDZ” su, među ostalim, Milijan Brkić i njegov brat Jozo, ministrica Marija Vučković, saborski zastupnik Ante Bačić, glasnogovornik Marko Milić, ali i Hloverka Novak Srzić i Mladen Grdović. U toj grupi bili su i Gordan Jandroković, Branko Bačić, te Tomislav Karamarko, ali su njih trojica, doznajemo, puno ranije napustili grupu.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30617
2014-04-12


Back to top Go down

Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se Empty Re: Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se

Post by jastreb 10/11/2019, 19:41

RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:
“Ja bih njih radije leđno niz Savu.” “Može i da puštamo vence niz Dunav.” “Dragi moji prijatelji, vi niste baš ni racionalni ni štedljivi. Vi znate koje bi opterećenje za proračun RH bilo zatvoriti tu gamad. Puno je jeftinije metoda “leđnog” plivanja niz Savu. Brzo, jeftino i ekološki osviješteno.” “Metak u čelo.” “Svakodnevno ga treba bojkotirat i njegovu ljevičarsku protunarodnu masonsku politiku.” “Pogodio Škoro skoro sve mete.” "Na žalost, glas za listu je glas za Plenkovića i njegove janjičare. Moj glas neće dobiti. I mislim da je to za dobro HDZ-a." - To su, doznajemo, neke od poruka objavljene u Viber grupi “Zna se HDZ” koje su, kako tvrde u vrhu stranke, razljutile šefa HDZ-a Andreja Plenkovića i zbog kojih je najavio kazne za članove.

plenky salji to u pizdu materinu bezobraznu
Nek ih izbaci iz stranke. Desnica ionako čeka nove članove.
Desnica traži vođu. HDZ toga nema. Karamarko bi mogao okupiti tu masu,ili pučem u HDZ-u,ili okupljanjem u nekom pokretu van HDZ-a.

Kenwood Kenon bi mogao nadrapati.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se Empty Re: Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se

Post by jastreb 10/11/2019, 19:42

debotoijusto wrote:U grupi “Zna se HDZ” su, među ostalim,  Mladen Grdović.  
 Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se Crazy-1
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se Empty Re: Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se

Post by RayMabus 10/11/2019, 19:46

Koje ruganje od stranke. Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se 1f602
RayMabus
RayMabus

Posts : 176007
2014-04-11


Back to top Go down

Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se Empty Re: Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se

Post by vuksadinare 11/11/2019, 04:24

jastreb wrote:
RayMabus wrote:
debotoijusto wrote:
[size=33]“Ja bih njih radije leđno niz Savu.” “Može i da puštamo vence niz Dunav.” “Dragi moji prijatelji, vi niste baš ni racionalni ni štedljivi. Vi znate koje bi opterećenje za proračun RH bilo zatvoriti tu gamad. Puno je jeftinije metoda “leđnog” plivanja niz Savu. Brzo, jeftino i ekološki osviješteno.” “Metak u čelo.” “Svakodnevno ga treba bojkotirat i njegovu ljevičarsku protunarodnu masonsku politiku.” “Pogodio Škoro skoro sve mete.” "Na žalost, glas za listu je glas za Plenkovića i njegove janjičare. Moj glas neće dobiti. I mislim da je to za dobro HDZ-a." - To su, doznajemo, neke od poruka objavljene u Viber grupi “Zna se HDZ” koje su, kako tvrde u vrhu stranke, razljutile šefa HDZ-a [/size][size=33]Andreja Plenkovića[/size][size=33] i zbog kojih je najavio kazne za članove.[/size]

plenky salji to u pizdu materinu bezobraznu
Nek ih izbaci iz stranke. Desnica ionako čeka nove članove.
Desnica traži vođu. HDZ toga nema. Karamarko bi mogao okupiti tu masu,ili pučem u HDZ-u,ili okupljanjem u nekom pokretu van HDZ-a.

Kenwood Kenon bi mogao nadrapati.
ima...ruzu tomasic
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se Empty Re: Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se

Post by darth_vader 11/11/2019, 05:20

jastreb wrote:Kenwood Kenon bi,kako je krenulo mogao biti hrvatski Ivan Stambolić,u najboljem slučaju Dragiša Pavlović.



Da bar.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se Empty Re: Stier napao Plenkovica : Pobunjeni HDZovci : Ne bojte se

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum