ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Proslava dana mladosti.........

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 2 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by Yehudi 5/5/2014, 20:41

Sora wrote:
abraham wrote:Neke stvari ne mogu nikako razumjeti. Naime u govoru na komemoraciji u Jasenovcu predsjednik Josipovic je jasno naveo fasizam kao nesto najgore sto se desilo ljudskoj rasi. Slazem se. Poslije se Gdin nastavio, fasizam i druge zlocinacke ideologije. Ok za fsizam svi znamo i mislimo isti koa i on ali koje su to druge ideologije koje su jednako bile i jesu pogubne kao i fasizam. Vegetarijanstvo, zen budizam, nudizam ??? Koje ili koja jos ideologija je kostala desetke milijuna ljudi zivota?? Zasto se i ona ne stavi na stup srama koji zasluzuje jednako kao i fasizam i nacizam. Mozda ideologija njegovog oca?? Ovako uopceno lementiranje o nekoj tamo zloj ideologiji kojoj ne znamo ime je krajnje neukusno. Gledajuci poziciju koju obnasa pokvareno. No u DNRH nikada ne treba cekati dugo. Sada ce Titov rodjendan te u medjuvremenu Josipovic nadodje na to koja je jos ideologija odnijela desetke miljune zivota paraleleno poslije fasstickog orgijanja. Nada umire zadnja.
Naravno da je komunizam ideologija njegova oca
Naravno da je ideologija milijuna očeva koji su živjeli u to vrijeme
 Kaj tebe jebe abro?
Uništili ste radničku klasu s tim nacifasizmom, osiromašili sve države na Bslkanu i uvalili u dužničke ropstvo 
I još imate petlje se pojaviti tu na javnom mjestu
I mljeti gluposti.... :stop

 Imati par debila kojimapomoći nema (osimu ludari) , pod tableticama su svejedno. Ako cijeli Svijet osudjuje ustaške zločine i RH top političari otvoreno govore istinu,to njih smeta. Onda znaš kakvo je to smeće od ljudi. Isti zločin i klaonicu bi takvi ponovili,samo da mogu. Stoga se protivu neofašista triba boriti svim sredstvima. SMRT FAŠIZMU

Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 2 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by Ero0 5/5/2014, 21:36

Sora wrote:
Ero0 wrote:Đes ba, komšinice, ša ima?  B-)
Nista posebno 
Idem u komsiluka na prelo i ojkanje
Nego kaj ucis kaj taj engleski? Te Jehudi opro lol! na onom o Ukrajini prijevodu
Ma SRP i čekić uzmi ti moj Ero KOJI CE TI MOJ TAJ ENGLESKI.
Vidiš kako je tebi lijepo. Pjevaš borbene i nitko te ne šljivi ni jedan posto...Imaš  i Kumrovec kao sanatorij otvorenog tipa...Sve je to vama vaša borba dala, jelda... :]
Ero0
Ero0

Posts : 498
2014-04-24


Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 2 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by Sora 5/5/2014, 22:00

Ero0 wrote:
Sora wrote:
Ero0 wrote:Đes ba, komšinice, ša ima?  B-)
Nista posebno 
Idem u komsiluka na prelo i ojkanje
Nego kaj ucis kaj taj engleski? Te Jehudi opro lol! na onom o Ukrajini prijevodu
Ma SRP i čekić uzmi ti moj Ero KOJI CE TI MOJ TAJ ENGLESKI.
Vidiš kako je tebi lijepo. Pjevaš borbene i nitko te ne šljivi ni jedan posto...Imaš  i Kumrovec kao sanatorij otvorenog tipa...Sve je to vama vaša borba dala, jelda... :]
Zasto me ne bi šljivio?
Ja sam ostvarila vas nacionalni san. Svoja sam na svom.
A za tebe ne bi rekla da si na svom.... :? 
Tujina ke ne ?
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 2 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by Iosephvs 5/5/2014, 23:05

Ero0 wrote:Vidiš kako je tebi lijepo. Pjevaš borbene i nitko te ne šljivi ni jedan posto...Imaš  i Kumrovec kao sanatorij otvorenog tipa...Sve je to vama vaša borba dala, jelda... :]

 :^0

odlična definicija 'kumrovečkog okupljanja'.
Iosephvs
Iosephvs

Male
Posts : 240
2014-04-15

Lokacija: : Res Pvblica Corrvptia

Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 2 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by Sora 6/5/2014, 06:45

Iosephvs wrote:
Ero0 wrote:Vidiš kako je tebi lijepo. Pjevaš borbene i nitko te ne šljivi ni jedan posto...Imaš  i Kumrovec kao sanatorij otvorenog tipa...Sve je to vama vaša borba dala, jelda... :]

 :^0

odlična definicija 'kumrovečkog okupljanja'.
Bolje nego da se okupljamo oko jama i kostura
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 2 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by Trinity 6/5/2014, 07:15

Sora wrote:
Iosephvs wrote:
Ero0 wrote:Vidiš kako je tebi lijepo. Pjevaš borbene i nitko te ne šljivi ni jedan posto...Imaš  i Kumrovec kao sanatorij otvorenog tipa...Sve je to vama vaša borba dala, jelda... :]

 :^0

odlična definicija 'kumrovečkog okupljanja'.
Bolje nego da se okupljamo oko jama i kostura
A što je Tito nego...kostur?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 2 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by Sora 6/5/2014, 07:18

Trinity wrote:
Sora wrote:
Iosephvs wrote:
Ero0 wrote:Vidiš kako je tebi lijepo. Pjevaš borbene i nitko te ne šljivi ni jedan posto...Imaš  i Kumrovec kao sanatorij otvorenog tipa...Sve je to vama vaša borba dala, jelda... :]

 :^0

odlična definicija 'kumrovečkog okupljanja'.
Bolje nego da se okupljamo oko jama i kostura
A što je Tito nego...kostur?
A ne odgovaram na tako teška pitanja 
Rano je i kavu nisam popila
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 2 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by Trinity 6/5/2014, 07:20

Sora wrote:
Trinity wrote:
Sora wrote:
Iosephvs wrote:
Ero0 wrote:Vidiš kako je tebi lijepo. Pjevaš borbene i nitko te ne šljivi ni jedan posto...Imaš  i Kumrovec kao sanatorij otvorenog tipa...Sve je to vama vaša borba dala, jelda... :]

 :^0

odlična definicija 'kumrovečkog okupljanja'.
Bolje nego da se okupljamo oko jama i kostura
A što je Tito nego...kostur?
A ne odgovaram na tako teška pitanja 
Rano je i kavu nisam popila
Sad si me razočarala. Očekivala sam bar pet postova uvredljivog sadržaja. :)
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 2 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by abraham 6/5/2014, 07:49

Vidim da se crno-bijelo razmisljanje nastavlja. Bilo kako bilo ali uset cu primjer Zidova u DNRH. PAevlic i NDH su napravile holokaust i otele imovinu. Sto je napavila iduca vlast. Nista. Fakticki nastavila tamo gdje je NDH stala. Imovina nije vracena, sinagoge nisu obnovljene i sa drzavom Izrael nikada nisu uspostavljeni diplomatski odnosi. Groblja su devastirana i kamen se koristio za temelje kuca.  Za razliku od sovjeta , nisu ubijali zidove ali su im svim srcem pomogli da odsele u Izrael. Razlika , drassttiiiccnnnaaaaa.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14084
2014-04-14


Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 2 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by Sora 6/5/2014, 13:53

Pa koliko je uopće 
Zidova ostalo u Jugi? 
Nakon trebljenja...koje je provela ustaska vlast

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 2 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by Michael1 6/5/2014, 14:18

Sora wrote:Pa koliko je uopće 
Zidova ostalo u Jugi? 
Nakon trebljenja...koje je provela ustaska vlast

I komunisti, to si zaboravila. Na koncu je koliko se sjecam, ostao iskljucivo usamljeni Zidov u Jugoslaviji,  Mosa Pijade!

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 2 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by Michael1 6/5/2014, 14:19

abraham wrote:Vidim da se crno-bijelo razmisljanje nastavlja. Bilo kako bilo ali uset cu primjer Zidova u DNRH. PAevlic i NDH su napravile holokaust i otele imovinu. Sto je napavila iduca vlast. Nista. Fakticki nastavila tamo gdje je NDH stala. Imovina nije vracena, sinagoge nisu obnovljene i sa drzavom Izrael nikada nisu uspostavljeni diplomatski odnosi. Groblja su devastirana i kamen se koristio za temelje kuca.  Za razliku od sovjeta , nisu ubijali zidove ali su im svim srcem pomogli da odsele u Izrael. Razlika , drassttiiiccnnnaaaaa.

Ispravna argumentacija! Komunisti su se u svojim zemljama na koncu konca obracunali sa Zidovima. To je veoma tuzna prica.

_________________
Fide, sed cui, vide!
Michael1
Michael1

Male
Posts : 1933
2014-04-23

Lokacija: : Burgenland

Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 2 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by Goto 6/5/2014, 20:43

tito je kurvin sin koji je zločinima izvršio državni udar i nastavio sa teroriziranjem (osporavanjem državnog prava, ljudskih prava, osobnog vlasništva i prava proisteklih iz povelje UNa)

_________________
mother of pearl 
Goto
Goto

Male
Posts : 56
2014-04-18


http://www.goto.blog.hr

Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 2 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by T. 6/5/2014, 20:52

Michael1 wrote:
abraham wrote:Vidim da se crno-bijelo razmisljanje nastavlja. Bilo kako bilo ali uset cu primjer Zidova u DNRH. PAevlic i NDH su napravile holokaust i otele imovinu. Sto je napavila iduca vlast. Nista. Fakticki nastavila tamo gdje je NDH stala. Imovina nije vracena, sinagoge nisu obnovljene i sa drzavom Izrael nikada nisu uspostavljeni diplomatski odnosi. Groblja su devastirana i kamen se koristio za temelje kuca.  Za razliku od sovjeta , nisu ubijali zidove ali su im svim srcem pomogli da odsele u Izrael. Razlika , drassttiiiccnnnaaaaa.

Ispravna argumentacija! Komunisti su se u svojim zemljama na koncu konca obracunali sa Zidovima. To je veoma tuzna prica.

vodeći boljševici bili su židovi, pa su si dakle sami krivi za sudbinu koja ih je na koncu konca snašla, te ih nimalo ne žalim.....
niti su moja rasa, niti vjera, niti narod, niti ikoji ku*ac, te uopće ne shvaćam ljude koji suosjećaju s potpunim strancima.....
T.
T.

Posts : 17125
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 2 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by abraham 6/5/2014, 21:02

Jebi ga , ja suosjecam i sa jadnicima iz Kambodze koje su  ubili jer su nosili naocale.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14084
2014-04-14


Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 2 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by T. 6/5/2014, 21:06

abraham wrote:Jebi ga , ja suosjecam i sa jadnicima iz Kambodze koje su  ubili jer su nosili naocale.

to je lažno suosjećanje, odnosno ti smatraš da suosjećaš ali u stvarnosti nisi...
deklarativno suosjećaš ali to tvoje tzv. susojećanje ne prate odgovarajući osjećaji...
i to je sasvim prirodno i ljudski, da čovjek suosjeća sa onima koji su mu bliski, u prvome redu s rodbinom, prijateljima, a ne može se susojećati s nekime koga uopće ne poznaješ, niti si ga ikad u životu vidio, nego si na tv-u vidio nekakve slike nečijeg stradanja i onda eto, sam sebe uvjeravaš kako suosjećaš jer je to kao ljudski, smatram da tome nije tako...
T.
T.

Posts : 17125
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 2 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by abraham 6/5/2014, 21:12

Ne slazem se. Dio mogu kupiti ali evo jedan primjer. JA ne poznam ni tebe ni tvoju obitelj ali da sam svjedeok da te netko pokusava ubiti, tebe, djete ili nekog drugog, pomogao bih. Ne bih gledao. Inace sebe ne bih mogao pogledati u ogledalu.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14084
2014-04-14


Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 2 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by Sora 6/5/2014, 21:16

Goto wrote:tito je kurvin sin koji je zločinima izvršio državni udar i nastavio sa teroriziranjem (osporavanjem državnog prava, ljudskih prava, osobnog vlasništva i prava proisteklih iz povelje UNa)
Eli?
Ti si Goto isto sin ne znam čiji. Ali nije lijepo tako vrijeđati majke
To je balkanski neandertalac kojem je psovka na usnama prije nego pametna misao
 Ti di Goto blebetalo staro kojem ne bi ni rođena majka povjerovala 
Posto takva blebetanjem spadaju u patološke ispade iz usta lol!
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 2 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by T. 6/5/2014, 21:23

abraham wrote:Ne slazem se. Dio mogu kupiti ali evo jedan primjer. JA ne poznam ni tebe ni tvoju obitelj ali da sam svjedeok da te netko pokusava ubiti, tebe, djete ili nekog drugog, pomogao bih. Ne bih gledao. Inace sebe ne bih mogao pogledati u ogledalu.



to nije suosjećanje, to je ljudski nagon za pomoći drugome u nevolji, ako se događa u živo i tome si svjedok onda bez razmišljanja ili skačeš ili okreneš glavu, ovisi o tome da li si ispravan ili nisi, ali ne radi se o suosjećanju...
sasvim je drugo kazati da suosjećamo s nekim tko je poginuo/umro/ubijen prije 50 ili 70 godina, a tada se nismo niti bili rodili, kamoli da smo na bilo koji način bili povezani s tim žrtvama... 
npr. suosjećam s roditeljima mog pok. prijatelja koji je poginuo 1993. na južnom bojištu, ali ne mogu kazati da suosjećam s roditeljima marka markovića koji je također poginuo 1993.  u npr. slavoniji, jer ne znam ni marka markovića, ni njegove roditelje, niti sam ikada za njega ili njih čuo, niti znam tko je on bio, kako je poginuo ili na kojoj strani...
zato smatram da se ne radi o pravom osjećaju suosjećanja nego o lažnom, koji netko nameće sam sebi da bi izgledao 'politički korektan' ili slično...
T.
T.

Posts : 17125
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 2 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by abraham 6/5/2014, 21:28

Ok. Bio osjecaj lazni ili pravi, zahvaljujuci njemu postoje i Crveni Kriz i Caritas i Razne druge udruge koje od nepoznatih ljudi skupljaju pomoc da se pomogne nepoznatima. Druge rase, vjere, kulturoloskih i svih drugih razlika.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14084
2014-04-14


Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 2 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by Sora 6/5/2014, 21:39

Čovjek suosjeća s drugima 
 Na temelju vlastitog iskustva 
Tako da je dovoljno saznanje.... da 
Drugo biće pati i muci se 
 Samo sociopati i emocionalno tupi to ne priznaju i ne dijele suosjećanje 
Tu nije bitno poznamo li drugoga iako se naravno jače suosjeća s poznatima

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

Proslava dana mladosti......... - Page 2 Empty Re: Proslava dana mladosti.........

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum