ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suti Kajtazi,sute 'hrvatski' mediji - ma to je samo izboden hrvatski vojnik

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Suti Kajtazi,sute 'hrvatski' mediji - ma to je samo izboden hrvatski vojnik - Page 2 Empty Re: Suti Kajtazi,sute 'hrvatski' mediji - ma to je samo izboden hrvatski vojnik

Post by Guest 3/11/2019, 16:05

mortal wrote:
pismejker wrote:

Cige su monolitni..jedinstveni,i uvijek ce 50 cigi ispranjiti 50 Hrvata namrtvo..a 100 hrvata nikad nece biti jedinstveno i naspranjiti samo 30 ciga..
ti kao da nisi upoznat s činjenicom kako su Hrvate prije 91 premlaćivali puno puta i bez razloga
nađite mi bar jednog srbina kojeg je tadašnja milicija pretukla pendrecima u Hrvatskoj
slično stanje se održalo do danas jer su nam u mup-u opet oni koji se drže nekakvih Eu pravila
svi mogu sve Hrvati ništa

da su cige jedinstveni protiv Hrvata pokazuje samo jednu stvar. nesnošljivost prema Hrvatima
neophodno je dati veća prava domicilnom narodu, ukinuti pravo glasa manjinama
neka idu kući pa neka gazduju kod svoje kuće
kod Hrvata je još uvijek snažan problem što nakon što ih se izabere postanu dio mašinerije EU zakona i podvala Hrvatima
Promasila si poantu u svemu,ali hajde..
Kko objasnjavas da takvih stvari nema u jemerici,recimo u njujorku,,gradu u kojem zivi preko 130 nacija?..

Po tebi bi trebalo hermeticki zatvoriti drzavu i iskljucivo prava dati domicilima..
Gledas na krivu stranu..hocu reci da ste razjedinjeni,i da vam se to radi toga dogadja..citaj pazljivije moj prethodni post..a usput izaberite predstavnike u politici koji imaju kicmu :cleanteeth

Guest
Guest


Back to top Go down

Suti Kajtazi,sute 'hrvatski' mediji - ma to je samo izboden hrvatski vojnik - Page 2 Empty Re: Suti Kajtazi,sute 'hrvatski' mediji - ma to je samo izboden hrvatski vojnik

Post by immortal 3/11/2019, 16:24

pismejker wrote:
mortal wrote:
pismejker wrote:

Cige su monolitni..jedinstveni,i uvijek ce 50 cigi ispranjiti 50 Hrvata namrtvo..a 100 hrvata nikad nece biti jedinstveno i naspranjiti samo 30 ciga..
ti kao da nisi upoznat s činjenicom kako su Hrvate prije 91 premlaćivali puno puta i bez razloga
nađite mi bar jednog srbina kojeg je tadašnja milicija pretukla pendrecima u Hrvatskoj
slično stanje se održalo do danas jer su nam u mup-u opet oni koji se drže nekakvih Eu pravila
svi mogu sve Hrvati ništa

da su cige jedinstveni protiv Hrvata pokazuje samo jednu stvar. nesnošljivost prema Hrvatima
neophodno je dati veća prava domicilnom narodu, ukinuti pravo glasa manjinama
neka idu kući pa neka gazduju kod svoje kuće
kod Hrvata je još uvijek snažan problem što nakon što ih se izabere postanu dio mašinerije EU zakona i podvala Hrvatima
Promasila si poantu u svemu,ali hajde..
Kko objasnjavas da takvih stvari nema u jemerici,recimo u njujorku,,gradu u kojem zivi preko 130 nacija?..

Po tebi bi trebalo hermeticki zatvoriti drzavu i iskljucivo prava dati domicilima..
Gledas na krivu stranu..hocu reci da ste razjedinjeni,i da vam se to radi toga dogadja..citaj pazljivije moj prethodni post..a usput izaberite predstavnike u politici koji imaju kicmu :cleanteeth
lijepo
cigo u jamerici bi i te kako nagrabusio da odradi ovo što je odradio u Hrvatskoj
tamo bi završio na smrtonosnoj inekciji ili električnoj stolici da je američkog vojnika pretukao i izboo
ovo što rade, rade samo u Hrvatskoj jer provodimo krivu politiku posebno prema manjinama
dopušta im se zaštita kao da su mali bogovi
immortal
immortal

Female
Posts : 23185
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Suti Kajtazi,sute 'hrvatski' mediji - ma to je samo izboden hrvatski vojnik - Page 2 Empty Re: Suti Kajtazi,sute 'hrvatski' mediji - ma to je samo izboden hrvatski vojnik

Post by jastreb 3/11/2019, 16:27

mortal wrote:

 
ti kao da nisi upoznat s činjenicom kako su Hrvate prije 91 premlaćivali puno puta i bez razloga
nađite mi bar jednog srbina kojeg je tadašnja milicija pretukla pendrecima u Hrvatskoj 
Ja ih znam ohoho. No to nije tema rasprave.   Milicija je tukla onog ko je pravio pizdarije,a ne Hrvate i Srbe.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Suti Kajtazi,sute 'hrvatski' mediji - ma to je samo izboden hrvatski vojnik - Page 2 Empty Re: Suti Kajtazi,sute 'hrvatski' mediji - ma to je samo izboden hrvatski vojnik

Post by Šandor Winnetou 3/11/2019, 16:29

jastreb wrote:
mortal wrote:

 
ti kao da nisi upoznat s činjenicom kako su Hrvate prije 91 premlaćivali puno puta i bez razloga
nađite mi bar jednog srbina kojeg je tadašnja milicija pretukla pendrecima u Hrvatskoj 
Ja ih znam ohoho. No to nije tema rasprave.   Milicija je tukla onog ko je pravio pizdarije,a ne Hrvate i Srbe.
A danas se zna samo kad neki srbo dobije po pički

_________________
Suti Kajtazi,sute 'hrvatski' mediji - ma to je samo izboden hrvatski vojnik - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Suti Kajtazi,sute 'hrvatski' mediji - ma to je samo izboden hrvatski vojnik - Page 2 Empty Re: Suti Kajtazi,sute 'hrvatski' mediji - ma to je samo izboden hrvatski vojnik

Post by Guest 3/11/2019, 17:04

mortal wrote:
pismejker wrote:
mortal wrote:
pismejker wrote:

Cige su monolitni..jedinstveni,i uvijek ce 50 cigi ispranjiti 50 Hrvata namrtvo..a 100 hrvata nikad nece biti jedinstveno i naspranjiti samo 30 ciga..
ti kao da nisi upoznat s činjenicom kako su Hrvate prije 91 premlaćivali puno puta i bez razloga
nađite mi bar jednog srbina kojeg je tadašnja milicija pretukla pendrecima u Hrvatskoj
slično stanje se održalo do danas jer su nam u mup-u opet oni koji se drže nekakvih Eu pravila
svi mogu sve Hrvati ništa

da su cige jedinstveni protiv Hrvata pokazuje samo jednu stvar. nesnošljivost prema Hrvatima
neophodno je dati veća prava domicilnom narodu, ukinuti pravo glasa manjinama
neka idu kući pa neka gazduju kod svoje kuće
kod Hrvata je još uvijek snažan problem što nakon što ih se izabere postanu dio mašinerije EU zakona i podvala Hrvatima
Promasila si poantu u svemu,ali hajde..
Kko objasnjavas da takvih stvari nema u jemerici,recimo u njujorku,,gradu u kojem zivi preko 130 nacija?..

Po tebi bi trebalo hermeticki zatvoriti drzavu i iskljucivo prava dati domicilima..
Gledas na krivu stranu..hocu reci da ste razjedinjeni,i da vam se to radi toga dogadja..citaj pazljivije moj prethodni post..a usput izaberite predstavnike u politici koji imaju kicmu :cleanteeth
lijepo
cigo u jamerici bi i te kako nagrabusio da odradi ovo što je odradio u Hrvatskoj
tamo bi završio na smrtonosnoj inekciji ili električnoj stolici da je američkog vojnika pretukao i izboo
ovo što rade, rade samo u Hrvatskoj jer provodimo krivu politiku posebno prema manjinama
dopušta im se zaštita kao da su mali bogovi

Ne budi naivna Morty,sto mislis da je u jemerici Policija tako ucinkovita u tim stvarima??
Naprotiv,policija vise niti ne trza na takva sranja,nego se cak niti ne mjesa..to tamo vise ima oblik GANG-ova,gdje se bez milosti tamane izmedju..cak su i gradovi podjeljeni na zone,i tocno se zna tko gdje smije biti..
Poanta jest,da iako policija uhvati pocinitelja,treba DOKAZATI zlocin..a vecina suti u strahu od osvete kriminalaca ili GANG-ova ,pa ne svjedoce..

Rjesenje jest,da se gradjani samorganiziraju,i uz malo maste i mozga odrade povratnu,malo sireg djelovanja..tako su Latinosi u pocetku defanzivni u Njujorku,vidjel ida ce tako ih Čamuge istrijebiti,krenuli naprijed,i gotovo da vise ite nema drugih gang-ova u njujorku osim latinosa...
Ako nisi sposoban se na ulici sam zastiti u okviru odredjene grupe ljudi,nesh niti opstati,a bogumi niti ti drzava rjesiti taj problem..cige ko cige su pojedinacno pickini dimovi,ali njih 30..to je vec druga prica..
utuci neprijatelja njegovim oruzjem..pistolji nozevi..pa brate i olovka je jebeno smrtonosna :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Suti Kajtazi,sute 'hrvatski' mediji - ma to je samo izboden hrvatski vojnik - Page 2 Empty Re: Suti Kajtazi,sute 'hrvatski' mediji - ma to je samo izboden hrvatski vojnik

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum