ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde - Page 6 Empty Re: Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde

Post by Noor 28/10/2019, 20:39

jastreb wrote:
Noor wrote:
jastreb wrote:
Noor wrote:Pa ni ti nemas cesto nikakvih dokaza i mislis da je dovoljno da tvrdnje navodis na temelju svog 'znanstvenog istrazivanja' :))) 
Ja navedem knjige. Citiram stranicu i sl. Ako netko traži ,onda uslikam tekst i kačim tu.

Inače stavljam linkove.

Vuk već godinama sastavljan izmišljene razgovore ili izjave raznih političara,generala,navijača i sl.

Svi pamtimo još kad je ovdje objavio nepostojeći intervju sa Šešeljem objavljen na nepostojećoj TV Čačak.  lol!
ma nije valjda scratch
Pa pročitaj samo ovo. Navodno izjava nekog veterana navijača CZ. Ovakve gluposti može u svojoj glavi izmisliti samo VSD. 

inace samo zvezdini navijaci(a to mozete procitati na internet stranicama delija na pdf veteranske price)...pricaju da su im sami naviajci rijeke prilazili 1987 godine na finalu kupa hajduk-rijeka u beogradu i htjeli se druziti sa njima..pa tako jedan kaze..'a sta ces prihvatili smo ih bili su u nekim manjim grupicama valjda bojeci se batina a mi nismo imali namere da ih napadamo jer nisu bili nas nivo za razliku od hajdukovaca pa smo ih pustali na miru a neki nasi su sa recanima znali piti po kafanama.Oni su hteli to drugarstvo sa nama ne mi sa njima,pa smo razmenili šalove,kape,zastave.Neki navijaci recani su hteli zajedno sa nama da se biju protiv hajdukovaca ali su odustali kad su videli da ovih ima mnogo'.

Pa naveo je odakle mu...Veteranske priče

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde - Page 6 Empty Re: Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde

Post by kaya 28/10/2019, 20:45

Maggie19 wrote:
jastreb wrote:Opet Vuk izmislja i pise bedastoce.
Ti, jastrebe, mrzis vuka skoro ko kaya mene ;-D
😲...nemoj si laskati
To su već velika osjećanja i nisu za nebitne
To ovako malo što ti ukažem na mane i sitni revašnizam zbog taštine nije mržnja...pozitivna kritika jel
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde - Page 6 Empty Re: Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde

Post by jastreb 28/10/2019, 21:04

Noor wrote: 
Pa naveo je odakle mu...Veteranske priče
Prvo. Nije stavio link. Tu imaš 200 stranica. Pa ti traži. 

Drugo,vidi se njegov stil pisanja. To bi i malo dijete skužilo.

Treće. Te priče su obična forumaška laprdanja,koja nikako ne možemo uzeti kao relevatne činjenice.

Zamisli kad bih se ja na nekim drugim forumima ili ozbiljnim raspravama pozivao na piskaranja Vuka sa Dinare, ili Iknara i navodio ih kao dokaz za nešto!!!
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde - Page 6 Empty Re: Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde

Post by Maggie19 28/10/2019, 21:05

jastreb wrote:
Maggie19 wrote:
jastreb wrote:Opet Vuk izmislja i pise bedastoce.
Ti, jastrebe, mrzis vuka skoro ko kaya mene ;-D
Ne mrzim ja nikoga,ali ove gluposti koje izmišlja,trebalo bi brisati.

Zar ga još nisi skontala. neka svoja mišljenja stavlja u usta postojećih i izmišljenih likova.

Šešelja,Martića,nekih "Hrvata iz Knina" nekih "veterana Delija" i slične bedastoće.

I za niša od toga nema linka,niti nekog dokaza o istome.
Isto kao i ti. Zato i ocekujem da ga bas ti i razumijes. Kad ono...
I mislim na forumsku netrpeljvost, naravno, ne na neku pravu mrznju.
Zasto bi se brisao on ili ti.
Pa vi ste šug ovog foruma.
Forumski kolorit.
Samo nastavi/te.
;-)))

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde - Page 6 Empty Re: Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde

Post by Noor 28/10/2019, 21:06

dobro, ti se pozoves na svoja znanstvena istrazivanja :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde - Page 6 Empty Re: Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde

Post by jastreb 28/10/2019, 21:21

A na kakva se on istraživanja poziva???

Već godinama piše neku knjigu o Dom.ratu.  

jednom je ovdje pisao neke članke o tome.

U stilu: oko 15 sati i 35 minuta pobunjeni Srbi iz (onda nabraja 10 sela i 20 zaseoka)uz pomoć Milicije SAO Krajine,JNA i paravojnih skupina iz Srbije,Bosne,istočne Hercegovine, Kosova, Grčke ,potpomognuti snagama TO Vojnić,Vrginmost,Topusko i Krnjak,napali su malobrojne snage branitelja koje su činili domaći dragovoljci.

Napadi su odbijeni. Među braniteljima nije bilo gubitaka,osim što je jedan branitelj ranjen prilikom rušenja jedne štale,dok su srpske snage pretrpjele ogromne gubitke(31 poginuli, 48 ranjenih i 6 nestalih srbo-četnika).

Nakon ovog neuspjelog napada neprijatelj je započeo artiljerijski napad na Mjesto,gdje su nastale ogromne štete na civilnim objektima,a ubijeno je 86 ovaca i tri krave.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde - Page 6 Empty Re: Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde

Post by prckov 28/10/2019, 21:24

koly  :x

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34112
2014-04-19


Back to top Go down

Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde - Page 6 Empty Re: Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde

Post by prckov 28/10/2019, 21:25

prckov wrote:koly  :x
:love
prckov
prckov

Posts : 34112
2014-04-19


Back to top Go down

Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde - Page 6 Empty Re: Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde

Post by prckov 28/10/2019, 21:26

prckov wrote:
prckov wrote:koly  :x
:love
:cro
prckov
prckov

Posts : 34112
2014-04-19


Back to top Go down

Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde - Page 6 Empty Re: Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde

Post by AssadNaPodmornici 28/10/2019, 23:57

inače toliko o tome kako epikur kaže, Škoro mrzi Srbe(iako ništa tako nije se čovjek izjasnio), dok eto Kolinda je kao i epikur srbofilna pa je treba podržati.. lol.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20948
2018-06-14


Back to top Go down

Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde - Page 6 Empty Re: Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde

Post by Serbinho-3 29/10/2019, 00:18

https://www.kurir.rs/sport/fudbal/3347981/niko-ne-zna-sta-je-kolinda-htela-da-kaze-ovo-je-njena-clanska-karta-kluba-koji-je-povezala-sa-partizanom-i-crvenom-zvezdom
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde - Page 6 Empty Re: Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde

Post by Eroo 29/10/2019, 00:26

Kraljica. :x :cro

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74792
2016-07-22


Back to top Go down

Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde - Page 6 Empty Re: Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde

Post by vuksadinare 29/10/2019, 00:58

AssadNaPodmornici wrote:inače toliko o tome kako epikur kaže, Škoro mrzi Srbe (iako ništa tako nije se čovjek izjasnio), dok eto Kolinda je kao i epikur srbofilna pa treba podržati .. lol.
lol... lol! ...jos je skoro podrzao i herceg bosnu...ali jbg nije hdz/sdp...a epi mora vjecno da im zahvaljuje na kruhu danasnjem inace bi mozda danas bio uco u mahali donjoj ispod majevice..ili na bausteli i dojclandu...pa sad i da je bakir u hdz-u valjao bi.. Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde - Page 6 Empty Re: Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde

Post by dzango 29/10/2019, 07:09

Debela opet hiperventilira sa glupostima. Ništa novo posle čokolade, jogurta i sličnih bisera.

_________________
Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde - Page 6 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde - Page 6 Empty Re: Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde

Post by vuksadinare 29/10/2019, 07:36

jastreb wrote:A na kakva se on istraživanja poziva???

Već godinama piše neku knjigu o Dom.ratu.  

jednom je ovdje pisao neke članke o tome.

U stilu: oko 15 sati i 35 minuta pobunjeni Srbi iz (onda nabraja 10 sela i 20 zaseoka)uz pomoć Milicije SAO Krajine,JNA i paravojnih skupina iz Srbije,Bosne,istočne Hercegovine, Kosova, Grčke ,potpomognuti snagama TO Vojnić,Vrginmost,Topusko i Krnjak,napali su malobrojne snage branitelja koje su činili domaći dragovoljci.

Napadi su odbijeni. Među braniteljima nije bilo gubitaka,osim što je jedan branitelj ranjen prilikom rušenja jedne štale,dok su srpske snage pretrpjele ogromne gubitke(31 poginuli, 48 ranjenih i 6 nestalih srbo-četnika).

Nakon ovog neuspjelog napada neprijatelj je započeo artiljerijski napad na Mjesto,gdje su nastale ogromne štete na civilnim objektima,a ubijeno je 86 ovaca i tri krave.
ha,ha....jastreba da nema trebalo bi ga izmisliti Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde - Page 6 Empty Re: Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde

Post by vuksadinare 29/10/2019, 07:38

Noor wrote:
jastreb wrote:
Noor wrote:
jastreb wrote:
Noor wrote:Pa ni ti nemas cesto nikakvih dokaza i mislis da je dovoljno da tvrdnje navodis na temelju svog 'znanstvenog istrazivanja' :))) 
Ja navedem knjige. Citiram stranicu i sl. Ako netko traži ,onda uslikam tekst i kačim tu.

Inače stavljam linkove.

Vuk već godinama sastavljan izmišljene razgovore ili izjave raznih političara,generala,navijača i sl.

Svi pamtimo još kad je ovdje objavio nepostojeći intervju sa Šešeljem objavljen na nepostojećoj TV Čačak.  lol!
ma nije valjda scratch
Pa pročitaj samo ovo. Navodno izjava nekog veterana navijača CZ. Ovakve gluposti može u svojoj glavi izmisliti samo VSD. 

inace samo zvezdini navijaci(a to mozete procitati na internet stranicama delija na pdf veteranske price)...pricaju da su im sami naviajci rijeke prilazili 1987 godine na finalu kupa hajduk-rijeka u beogradu i htjeli se druziti sa njima..pa tako jedan kaze..'a sta ces prihvatili smo ih bili su u nekim manjim grupicama valjda bojeci se batina a mi nismo imali namere da ih napadamo jer nisu bili nas nivo za razliku od hajdukovaca pa smo ih pustali na miru a neki nasi su sa recanima znali piti po kafanama.Oni su hteli to drugarstvo sa nama ne mi sa njima,pa smo razmenili šalove,kape,zastave.Neki navijaci recani su hteli zajedno sa nama da se biju protiv hajdukovaca ali su odustali kad su videli da ovih ima mnogo'.

Pa naveo je odakle mu...Veteranske priče
đaba zaljubljenom objasnjavas...ja sam procitao 200 stranica ne u jendom danu...nego danima..i ne samo njihov...eto moze otici i na HB forum navijaci..gdje su sve stare navijacke mange i tu su nacvijaci tada velike cetvorek..sve je lijepo slikama i videima podkrepljeno..ali kad je lijen Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde - Page 6 Empty Re: Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde

Post by vuksadinare 29/10/2019, 07:40

Maggie19 wrote:
jastreb wrote:
Maggie19 wrote:
jastreb wrote:Opet Vuk izmislja i pise bedastoce.
Ti, jastrebe, mrzis vuka skoro ko kaya mene ;-D
Ne mrzim ja nikoga,ali ove gluposti koje izmišlja,trebalo bi brisati.

Zar ga još nisi skontala. neka svoja mišljenja stavlja u usta postojećih i izmišljenih likova.

Šešelja,Martića,nekih "Hrvata iz Knina" nekih "veterana Delija" i slične bedastoće.

I za niša od toga nema linka,niti nekog dokaza o istome.
Isto kao i ti. Zato i ocekujem da ga bas ti i razumijes. Kad ono...
I mislim na forumsku netrpeljvost, naravno, ne na neku pravu mrznju.
Zasto bi se brisao on ili ti.
Pa vi ste šug ovog foruma.
Forumski kolorit.
Samo nastavi/te.
;-)))
hej polako megi...ja njega debelo manje vrijeđam moze se provjeriti...jastreb je vise zavidan nego sto me mrzi..on misli da ja mrzim srbe ono ubijam se od mrznje..a eto nekidan branio pizzona od stanojka...kada mu ej ovaj prijetio lincom..tako bi i jastreba branio...ali on to ne kuzi..mitomanija mu je glavu obuzela a i zaljubljenost Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde - Page 6 Empty Re: Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde

Post by vuksadinare 29/10/2019, 07:44

ima u tim veteranskim pricama likova koji pricaju ono sto ja znam onda je nemoguce da ja lazem ako opn isto prioca a ne znamo se..i suprotna je strana...a i bio je svjedok...onaj koji nije bio normalno da mu to ne pase takva istina...pa dolazila i od suprotne strane
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde - Page 6 Empty Re: Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde

Post by vuksadinare 29/10/2019, 07:49

ja sam na HB forumu-naviajci lijepo se ispricao sa starim grobarom koji je bio dio prve grobarske ekipe...u tancine sam znao sto on prica a on sto ja...pokrepljeno i slikovnim dokazima...eto ja znam na primjer simu srbiju jednog od glavnih grobara 80-tih..mislim da sam sa stanojkom o tome spikao ili đangom...simu srbiju sam u roterdamu upoznao prije desetak godina...bio je u drustvu jednog zajednickog prijatelja hrvata...koji je isto zivio u rotterdamu..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde - Page 6 Empty Re: Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde

Post by vuksadinare 29/10/2019, 07:56

...meni prica sima srbija prica a i sam je priznao tada da mu je bilo ono pederski i pickasto kad su se naviajci rijeke 1987 godine priljepljivali delijama i provocirali torcidu...kako je ono rekao mi tada..'alo bre ako si hrvat majku mu onda si uz svoje pa da se zaj3edno bijete protiv nas'...on je rekao da takvo sto ne bi napravili npr navijaci vojvodine da su igrali finale kupa sa partizanom u zagrebu i da bi se udruzili kontra hrvata...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde - Page 6 Empty Re: Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde

Post by vuksadinare 29/10/2019, 12:30

napisala armad apismo koli i tvrdi da su joj navijaci hajduka ili torcida prodali 'mit' u finalu kupa 1987 kako su zvedzasi i partizanovci drukali za rijeku pa tvrde kako su oni drukali tza rijeku jer im je hajduk bio konkurent...bilo bi smijesno da nije zalosno...mislim na ovu trvdnju armade....kao prvo kako su među navijaicma hajduka nasli navijaci dinama iz zagreba,navijaci osijeka,cibalie tada dinama vinkovci..cak je bilo i navijaca subotickog spartaka tj subotickih hrvata koji su navijali za spartak u subotici jer je tada u subotici zivio velik broj hrvata...a kako to da nitko nije isao navijati za rijeku koja je isto klub iz hrvatske ali su zato dosli navijati zvezdasi i partizanovci..ovi drugi partizanovci puno manje nego zvezdasi realno..jer su se grobari tada jasno izjasnili..da ne zele navijati za rijeku a jos manje za hajduk..ali da ostavljaju izbor navijacima da po vlastitom nahođenju navijaju za koga hoce...ali u globalu grobari nece biti prisutni na utakmici..dok sa suprotne strane zvezdasi ne delije jer tada delije jos nisu postojale vec vise frakcija pod drugim imenom zvezdasa...izjasnile su se da ce listom biti uz rijeku i navijace rijeke tada tek novoosnovane aramde...koaj se osnovala desetak dana prije ove utakmice...prije same utakmice bilo je nekoliko napada na torcidu i naviajce hajduka po beogradu zajedno zvezdasa i grobara a u napadu na malog mikuša iz fericanaca sudjelovalo je i nekoliko navijaca rijeke zajedno sa delijama tj tada zvezdasima ili ciganima..osobno sam bio na toj utakmici sa rođacima..kada nas je kod autokomande blizu stadiona jna odnosno marakane...napala grupa zvezdasa nas ej bilo tridesetak njih je bilo nekoliko puta vise pa smo razmjenjivali kamenje,flase a negdje su letile i bengalke..u to vrijeme sa druge starne autokomande prolazila je grupa navijaca rijeke negdje mozda dvadesetak...pjevajuci i masuci zastavama i uopce nisu reagirali kao navijaci kluba iz hravtske gdje su napali navijace drugog kluba iz hrvatske nego su nam u pomoc priskocili bbb-ovci koji su dosli bodriti uz torcidu hajduk ali oni nisu bili napadnuti prije ejr nisu imali nikakvih obiljezja vec su jednostavnose nasli blizu i vidjeli frku i dosli su nam u pomoc..uspjeli smo odbiti napade cigana dapace cak i neku kontru baciti pa su se ovi povukli prema stadionu zvezde a mi nismo dalje sili palseci se sacekusa...i da se ne rasprsimo..no vise od ovog napada kojeg smo realno i ocekivali zaboljelo nas je sto su navijaci rijeke pokraj nas stotinjak metara prosli kao da se njih to ne tice..jos na koncu vidjeli smo kako su usli u neki restoran gdje su bili zvezdasi i pridruzili su im se...eto to je istina moji dragi armadasi,..a to se da lako provjeriti i kod dinamovaca i kod zvezdasa ali i partizanovaca..nema skrivanja...postoje i fotografije...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99118
2015-09-08


Back to top Go down

Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde - Page 6 Empty Re: Kolinda:Navijala sam za Hajduk i Dinamo-Rijeka je bila rezervni klub Partizana i Zvezde

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum