ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale - Page 2 Empty Re: Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale

Post by YekeYeke 17/10/2019, 12:04

RayMabus wrote:
YekeYeke wrote:
RayMabus wrote:Evo :


http://balkans.aljazeera.net/vijesti/orban-ako-turska-pusti-izbjeglice-upotrijebit-cemo-silu

Dakle priko Mađarske ne mogu , Bihać je zatvoren , ostala im je samo ruta Bileća Vrgorac.

sad će oni dole kod tebe :clown
Pa ja to jedva čekam. Mene turizam ne zanima. Iman apartmane više od deset godina tip top uređeni, nisan ih nikad iznajmija liti strancima nit planiram.

Mene ti samo ovo zanima. Sad kad in sruše turizam bit će jebavanja majke Arapima i porast antiislamizma paralelno sa ovim u Italiji , Njemačkoj , Francuskoj i drugdje.
pa kome ih rentas ? :cleanteeth

Mislim da ce najzajebanije biti u Francuskoj... Suspect

YekeYeke

Posts : 620
2019-05-13


Back to top Go down

Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale - Page 2 Empty Re: Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale

Post by RayMabus 17/10/2019, 12:09

Pa nisan ih renta nikome. Ovaj manji jesam jednoj starijoj ženi pa onda sad jednom čoviku koji ima svoju firmu a podstanar je dok ovaj veći stan vrata do nisan uopće nego evo sad rodica se udala , ima sad rodit pa njoj da stan uz malu rentu tj da imaju di ona , muži i dite.

Ne zanima ti to mene. Iman ti ja i vikendicu na Braču i pun kurac toga. 

Mene ti samo zanima Galaktička federacija i dovođenje iste na vlast na ovoj planeti.

Al smo naletitili na matrijaharnu imperiju pa je odluka da se ovo neće rješit nikako nego ratom jer je ljudska rasa još u evoluciji.

Zato jedva čekam njihovu navalu ovamo jer je to okidač za rat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale - Page 2 Empty Re: Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale

Post by Hektorović 17/10/2019, 12:20

Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale - Page 2 Empty Re: Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale

Post by YekeYeke 17/10/2019, 12:24

Hektorović wrote:

naci Paštuni zajebavaju Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale - Page 2 1f602
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 620
2019-05-13


Back to top Go down

Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale - Page 2 Empty Re: Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale

Post by YekeYeke 17/10/2019, 12:28

RayMabus wrote:Pa nisan ih renta nikome. Ovaj manji jesam jednoj starijoj ženi pa onda sad jednom čoviku koji ima svoju firmu a podstanar je dok ovaj veći stan vrata do nisan uopće nego evo sad rodica se udala , ima sad rodit pa njoj da stan uz malu rentu tj da imaju di ona , muži i dite.

Ne zanima ti to mene. Iman ti ja i vikendicu na Braču i pun kurac toga. 

Mene ti samo zanima Galaktička federacija i dovođenje iste na vlast na ovoj planeti.

Al smo naletitili na matrijaharnu imperiju pa je odluka da se ovo neće rješit nikako nego ratom jer je ljudska rasa još u evoluciji.

Zato jedva čekam njihovu navalu ovamo jer je to okidač za rat.

Ja da sam na tvojem mjestu...sve bih to prodao...raspisaj sve...ko mu jebe mater...i onako nisi ti stvarao.... :tu

Cuj ne zanima te...mene to sve zanima...gdje sta i koliko imam... :clown

Sta imas protiv matrijaharne imperije...kurac ti se ne dize...jel to ? Basketball
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 620
2019-05-13


Back to top Go down

Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale - Page 2 Empty Re: Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale

Post by Hektorović 17/10/2019, 12:30

RayMabus wrote:Imigrantska ruta. Malo više granične i obične policije tu nek dovedu.

Ma policije uopće nema niti je ovi zanimaju, nego ih puštaju da prođu što brže...

A lokalci počeli stavljati znakove na engleskom i njemačkom...

Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale - Page 2 Slika316

Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale - Page 2 Slika317
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale - Page 2 Empty Re: Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale

Post by RayMabus 17/10/2019, 12:30

Matrijaharna imperija je nešto šta su negativni vanzemaljci uveli u zapadnu civilizaciju priko tajne vlade u Americi kako bi ljudska rasa bila u sukobu ( muški protiv ženski i obratno ) te kako bi razbili obitelj kao osnovnu jedinicu društva te raspad nataliteta kako bi napravili multikultk društvo kojim je lakše vladat.

Nažalost uspili su u tome čak i u mom slučaju no kod mene su se zajebali pošto ja nisam bilo tko i sad umisto da se ja borim protiv njih ja ću napravit šta ?

Utrpat im puno više imigranata nego šta su oni planirali i njihov sisistem će puknit.

Nema ti u mene priče. Ja san mater svoju istuka i izbacija iz kuće a da ne pričan kako završe drugi koji mi nisu ništa.

General GF s pet zvjezdica s nadimak Pakao.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale - Page 2 Empty Re: Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale

Post by RayMabus 17/10/2019, 12:37

Hektorović wrote:
RayMabus wrote:Imigrantska ruta. Malo više granične i obične policije tu nek dovedu.

Ma policije uopće nema niti je ovi zanimaju, nego ih puštaju da prođu što brže...

A lokalci počeli stavljati znakove na engleskom i njemačkom...

Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale - Page 2 Slika316

Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale - Page 2 Slika317
Tako i triba. Uputit sve na Stolac pa će oni sami do Vrgorca. 

Šalji sve nama.

Epikur na aparatima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale - Page 2 Empty Re: Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale

Post by YekeYeke 17/10/2019, 13:14

RayMabus wrote:Matrijaharna imperija je nešto šta su negativni vanzemaljci uveli u zapadnu civilizaciju priko tajne vlade u Americi kako bi ljudska rasa bila u sukobu ( muški protiv ženski i obratno ) te kako bi razbili obitelj kao osnovnu jedinicu društva te raspad nataliteta kako bi napravili multikultk društvo kojim je lakše vladat.

Nažalost uspili su u tome čak i u mom slučaju no kod mene su se zajebali pošto ja nisam bilo tko i sad umisto da se ja borim protiv njih ja ću napravit šta ?

Utrpat im puno više imigranata nego šta su oni planirali i njihov sisistem će puknit.

Nema ti u mene priče. Ja san mater svoju istuka i izbacija iz kuće a da ne pričan kako završe drugi koji mi nisu ništa.

General GF s pet zvjezdica s nadimak Pakao.

Pa ti kroz mater gledas na sve zensko No 

:cleanteeth
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 620
2019-05-13


Back to top Go down

Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale - Page 2 Empty Re: Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale

Post by Guest 17/10/2019, 13:22

YekeYeke wrote:
RayMabus wrote:Matrijaharna imperija je nešto šta su negativni vanzemaljci uveli u zapadnu civilizaciju priko tajne vlade u Americi kako bi ljudska rasa bila u sukobu ( muški protiv ženski i obratno ) te kako bi razbili obitelj kao osnovnu jedinicu društva te raspad nataliteta kako bi napravili multikultk društvo kojim je lakše vladat.

Nažalost uspili su u tome čak i u mom slučaju no kod mene su se zajebali pošto ja nisam bilo tko i sad umisto da se ja borim protiv njih ja ću napravit šta ?

Utrpat im puno više imigranata nego šta su oni planirali i njihov sisistem će puknit.

Nema ti u mene priče. Ja san mater svoju istuka i izbacija iz kuće a da ne pričan kako završe drugi koji mi nisu ništa.

General GF s pet zvjezdica s nadimak Pakao.

Pa ti kroz mater gledas na sve zensko No 

:cleanteeth
Ma Longi je poplasen do srzi u kostima...a tu njegove(dalmatinske) cure bas i ne pomazu..tvrdovrate,svojeglave,samosvoje..
Kazem ja njemu..privedi ti Slavonku..te drze 3 stuba kuce i jos i kuffaju i ciste,a i prcaju se..Slavonke se trude oko braka,ne bjeze na prvi provblem materi.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale - Page 2 Empty Re: Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale

Post by RayMabus 17/10/2019, 13:22

Ne gledan na sve. Ne generaliziran. Uostalon nije meni mater loša nego je u kurcu pa je dobila primjerenu kaznu za ono šta je napravila a to je da je tila držat sva četiri kantuna kuće i šefovat pa eto sad živi u svom stanu sama pa tamo to može radit.


Moje kazne su svakome prema zasluzi.

Ja san ti ovaj lik kad su kazne u pitanju :



https://www.jw.org/hr/biblioteka/knjige/biblijske-price/4/kralj-salamun/

Jedna me zajebavala pa san je udario di najviše boli pa me prijavila lažno policiji pa joj policija za po godine upala u stan i dobila dvi godine zabrane približavanja kompjuteru a treća godina faksa informatike.

Ja svakog kaznim po zasluzi.

Bilo muško bilo žensko.

Ne volin bahate i umišljene ljude koji misle da njima nitko ništa ne može.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale - Page 2 Empty Re: Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale

Post by Guest 17/10/2019, 13:29

evoc..!!! lijepa topla Slavonka..kuffa,cisti,drzi tri stuba kuce i prca se..a ne pametuje.. :tu :tu :tu


Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale - Page 2 42600311_2260536867566127_8812373920377208832_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_oc=AQlNXw6JTQxYql5RewrLAMTDAtrzGPkVCh15zVz8nT8sOWmyr3QGRIbaZ0OT9A04YG8&_nc_ht=scontent-otp1-1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale - Page 2 Empty Re: Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale

Post by YekeYeke 17/10/2019, 13:32

RayMabus wrote:Ne gledan na sve. Ne generaliziran. Uostalon nije meni mater loša nego je u kurcu pa je dobila primjerenu kaznu za ono šta je napravila a to je da je tila držat sva četiri kantuna kuće i šefovat pa eto sad živi u svom stanu sama pa tamo to može radit.


Moje kazne su svakome prema zasluzi.

Ja san ti ovaj lik kad su kazne u pitanju :



https://www.jw.org/hr/biblioteka/knjige/biblijske-price/4/kralj-salamun/

Jedna me zajebavala pa san je udario di najviše boli pa me prijavila lažno policiji pa joj policija za po godine upala u stan i dobila dvi godine zabrane približavanja kompjuteru a treća godina faksa informatike.

Ja svakog kaznim po zasluzi.

Bilo muško bilo žensko.

Ne volin bahate i umišljene ljude koji misle da njima nitko ništa ne može.


a i ti se sa budalama petljas...nadjes nesto normalno...
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 620
2019-05-13


Back to top Go down

Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale - Page 2 Empty Re: Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale

Post by YekeYeke 17/10/2019, 13:33

pismejker wrote:evoc..!!! lijepa topla Slavonka..kuffa,cisti,drzi tri stuba kuce i prca se..a ne pametuje.. :tu :tu :tu


Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale - Page 2 42600311_2260536867566127_8812373920377208832_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_oc=AQlNXw6JTQxYql5RewrLAMTDAtrzGPkVCh15zVz8nT8sOWmyr3QGRIbaZ0OT9A04YG8&_nc_ht=scontent-otp1-1

:tu
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 620
2019-05-13


Back to top Go down

Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale - Page 2 Empty Re: Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale

Post by Guest 17/10/2019, 13:34

Šokački HAIKU..

Ja bih Jebo...
Kurac hladan..pička vruća
Dobit cu upalu pluća...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale - Page 2 Empty Re: Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale

Post by RayMabus 17/10/2019, 13:35

pismejker wrote:evoc..!!! lijepa topla Slavonka..kuffa,cisti,drzi tri stuba kuce i prca se..a ne pametuje.. :tu :tu :tu


Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale - Page 2 42600311_2260536867566127_8812373920377208832_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_oc=AQlNXw6JTQxYql5RewrLAMTDAtrzGPkVCh15zVz8nT8sOWmyr3QGRIbaZ0OT9A04YG8&_nc_ht=scontent-otp1-1
Ma. Sve je to na isti kalup. Pročita san ih i pale su mi u očima.

X

Prikriženo.

Idemo dalje : krah nataliteta i iseljavanje.

Nek same zarade za kruv.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale - Page 2 Empty Re: Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale

Post by YekeYeke 17/10/2019, 13:36

pa nek zarade i tebi... Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale - Page 2 1f602  Basketball
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 620
2019-05-13


Back to top Go down

Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale - Page 2 Empty Re: Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale

Post by Guest 17/10/2019, 13:38

Nije isto da ga iebes Longi,,..matere slavonske uce kceri da rade i da drze do braka..nisu to sto i dalmatinke ,koje matere uce sam oda gonjaju kesh i poziciju..

Bijo sam sa jednom Dalmatinkom 2.5 godine..izludio sam,dok sam je odjebao..8 puta iz kuce svoje tjerao..ma to ludo ko šlapa...
Slavonke majka...Rujke jos tri koplja vise... :tu :tu :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale - Page 2 Empty Re: Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale

Post by Guest 17/10/2019, 13:39

Jebote Longi,Slavonka ti svaki dan kuffa,cisti,pere tvoja sranja,prca se,brine o svemu...TO se ne moze platiti...zarade one svoje visestruko..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale - Page 2 Empty Re: Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale

Post by RayMabus 17/10/2019, 13:40

YekeYeke wrote:pa nek zarade i tebi... Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale - Page 2 1f602  Basketball
A moš mislit.  Pročita san ja njih davno. 

Najija san se i iden odspavat po ure. Ja san ti mrtvo puvalo. Nema od mene ništa. Samo spava i jede i čeka slom matrijaharne imperije.

Seks mi ne triba ( bacin drkicu ) a one mi još manje tribaju u životu.

Kome tribaju nek si ih sebi uzme. Ja in ih prepuštan. Skužija san ja njih. One su problem.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176010
2014-04-11


Back to top Go down

Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale - Page 2 Empty Re: Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale

Post by Guest 17/10/2019, 13:42

jebate,ja sjedim i drkam po kompjuteru,a Rujka ulazi u sobui,nosi zlicu necega sto kuha,druga ruka ispod zlice,da ne pokapa i pita da probam,jel sve po ukusu...Longi..Rujka me ko kralja drzi...ali,ja joj isto tako na druge nacine uzvracam paznjom....tako to ide.. king king king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale - Page 2 Empty Re: Bileća: U grupama od skoro 40, migranti upadaju u kuće i štale

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum