ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trump: Kurdi su veća tetoristička prijetnja od ISIL-a

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Trump: Kurdi su veća tetoristička prijetnja od ISIL-a - Page 5 Empty Re: Trump: Kurdi su veća tetoristička prijetnja od ISIL-a

Post by epikur37 Thu 17 Oct - 16:47

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
je ubio se ... :)

Prestaje podrska bih projekt koji nije na osmislio nego demokrati .... povlači se iz toga. On ce pomoci da propadne :)
daj jastrebe ... ima jos godinu mandata a uzviseno je hoce dobit drugi..veliki upitnik ... a mislim da je i ja dosta..pet godina ga deru mediji..ai drugi..on je svoj cilj ispunio..bio je presidente amerike

Ti kao da navijači da Trump ode ...
nemamo koristi od njega...realno vise smo imali od putina...ne zanima me onaj od kojeg nemas koristi...ali vise krivim nase nego trumpa...jasno su se priklonili slabasnom briselu..imali smo neke sanse kod trumpa dok je koli bila svoja..cak je pohvaljena od trumpa bila zbog inicijative tri mora..onda se predala plenkiju

Ja mislim da nam je Trump dobar jer ce prestati podraka Sarajevu i BiH a to je prilika da pripojimo hercegbosnu a srbija srpsku. Idealno.

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Trump: Kurdi su veća tetoristička prijetnja od ISIL-a - Page 5 Empty Re: Trump: Kurdi su veća tetoristička prijetnja od ISIL-a

Post by vuksadinare Thu 17 Oct - 16:51

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:

Prestaje podrska bih projekt koji nije na osmislio nego demokrati .... povlači se iz toga. On ce pomoci da propadne :)
daj jastrebe ... ima jos godinu mandata a uzviseno je hoce dobit drugi..veliki upitnik ... a mislim da je i ja dosta..pet godina ga deru mediji..ai drugi..on je svoj cilj ispunio..bio je presidente amerike

Ti kao da navijači da Trump ode ...
nemamo koristi od njega ... stvarno vise vise smo imali od putina ... ne zanima me onaj od koga nema koristi ... ali vise krivim nase nase nego trube ... jasno da su se priklonili slabasnom briselu..imali smo neki sanse kod trube dok je ko koli bila svoju..cak je pohvaljena od trube bila zbog inicijative tri mora..onda je prije plenkiju

Mislim da nam je Trump dobar jer je prestao podražavati Sarajevo i BiH a da je prilika da se pripojimo hercegbosnu a srbija srpsku. Idealno.
ha,ha..ovo ludje nisam procitao..da se pripojite nama?..pa valjda ovdje u hr odlucuju tko ce se pripojit ili ne..ako se uzdas u ove na vlasti..ti si teski debil..ovi ne smiju pripojit vodu a da ne pitaju brisel..sorry epi ali ti si otisao na kvasinu...pa prodajemo teritorij hrvatske a ne da pripajamo..ne usudimo se gospodarski pojas pripojit iz straha da ovi u briselu ne prdnu lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Trump: Kurdi su veća tetoristička prijetnja od ISIL-a - Page 5 Empty Re: Trump: Kurdi su veća tetoristička prijetnja od ISIL-a

Post by epikur37 Thu 17 Oct - 16:55

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
daj jastrebe ... ima jos godinu mandata a uzviseno je hoce dobit drugi..veliki upitnik ... a mislim da je i ja dosta..pet godina ga deru mediji..ai drugi..on je svoj cilj ispunio..bio je presidente amerike

Ti kao da navijači da Trump ode ...
nemamo koristi od njega ... stvarno vise vise smo imali od putina ... ne zanima me onaj od koga nema koristi ... ali vise krivim nase nase nego trube ... jasno da su se priklonili slabasnom briselu..imali smo neki sanse kod trube dok je ko koli bila svoju..cak je pohvaljena od trube bila zbog inicijative tri mora..onda je prije plenkiju

Mislim da nam je Trump dobar jer je prestao podražavati Sarajevo i BiH a da je prilika da se pripojimo hercegbosnu a srbija srpsku. Idealno.
ha,ha..ovo ludje nisam procitao..da se pripojite nama?..pa valjda ovdje u hr odlucuju tko ce se pripojit ili ne..ako se uzdas u ove na vlasti..ti si teski debil..ovi ne smiju pripojit vodu a da ne pitaju brisel..sorry epi ali ti si otisao na kvasinu...pa prodajemo teritorij hrvatske a ne da pripajamo..ne usudimo se gospodarski pojas pripojit iz straha da ovi u briselu ne prdnu lol!

Svakakopripojiti, hrvatska ve se prosiriti prema istoku, dublje u balkan.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Trump: Kurdi su veća tetoristička prijetnja od ISIL-a - Page 5 Empty Re: Trump: Kurdi su veća tetoristička prijetnja od ISIL-a

Post by vuksadinare Thu 17 Oct - 16:57

majke ti mile ovaj epi misli da je tudjman jos predsjednik ili njegov duh...pa ja strahujem da ne najebemo mi ovdje u hrvatskoj a on prica o pripajanju nama..i jos vas ove nase budale usput opljackaju mozda i prodaju :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Trump: Kurdi su veća tetoristička prijetnja od ISIL-a - Page 5 Empty Re: Trump: Kurdi su veća tetoristička prijetnja od ISIL-a

Post by epikur37 Thu 17 Oct - 16:57

Trump je zakon i  ostaje jos jedan mandat.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Trump: Kurdi su veća tetoristička prijetnja od ISIL-a - Page 5 Empty Re: Trump: Kurdi su veća tetoristička prijetnja od ISIL-a

Post by vuksadinare Thu 17 Oct - 16:58

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:

Ti kao da navijači da Trump ode ...
nemamo koristi od njega ... stvarno vise vise vise od Putina ... ne zanima me ko od koga nema koristi ... ali vise krivim nase nase nase nego trube ... jasno da su se priklonili slabasnom briselu..imali smo neki sanse kod trube dok je ko kobila bila svoju..cak je pohvaljena od trube bila zbog inicijative tri mora..onda je prije plenkiju

Mislim da nam je Trump dobar jer je prestao podražavati Sarajevo i BiH a da je prilika da se pričamo hercegbosnu srbijansku srpsku. Idealno.
ha, ha..ovo ludje nisam procitao..da se pripojite nama? .. pa valjda ovdje u hr odlucujuci ko ce se pripojit ili ne..ako se uzdas u ove na vlasti..ti si teski debil..ovi ne smiju pripojit vodu a da ne pitaju brisel..sorry epi ali ti si otisao na kvasinu ... pa prodajemo teritorij hrvatske a ne da pripajamo..ne usudimo se gospodarski pojas pripojit iz straha da ovi u briselu ne prdnu lol!

Svakakopripojiti, hrvatska ve se prosiriti prema istoku, dublje u balkan.
ha,ha...ako nije sarkazam onda si tenkre bez uvrede
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Trump: Kurdi su veća tetoristička prijetnja od ISIL-a - Page 5 Empty Re: Trump: Kurdi su veća tetoristička prijetnja od ISIL-a

Post by AlfaOmega Thu 17 Oct - 16:58

Koliko iole ozbiljniji političari shvaćaju krampu, govori činjenica da njegova pisma, koja se tak srčano trudija da sroči, bacaju u kantu za smeće i pri neg ih pročitaju.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10255
2015-09-11


Back to top Go down

Trump: Kurdi su veća tetoristička prijetnja od ISIL-a - Page 5 Empty Re: Trump: Kurdi su veća tetoristička prijetnja od ISIL-a

Post by epikur37 Thu 17 Oct - 17:00

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
nemamo koristi od njega ... stvarno vise vise vise od Putina ... ne zanima me ko od koga nema koristi ... ali vise krivim nase nase nase nego trube ... jasno da su se priklonili slabasnom briselu..imali smo neki sanse kod trube dok je ko kobila bila svoju..cak je pohvaljena od trube bila zbog inicijative tri mora..onda je prije plenkiju

Mislim da nam je Trump dobar jer je prestao podražavati Sarajevo i BiH a da je prilika da se pričamo hercegbosnu srbijansku srpsku. Idealno.
ha, ha..ovo ludje nisam procitao..da se pripojite nama? .. pa valjda ovdje u hr odlucujuci ko ce se pripojit ili ne..ako se uzdas u ove na vlasti..ti si teski debil..ovi ne smiju pripojit vodu a da ne pitaju brisel..sorry epi ali ti si otisao na kvasinu ... pa prodajemo teritorij hrvatske a ne da pripajamo..ne usudimo se gospodarski pojas pripojit iz straha da ovi u briselu ne prdnu lol!

Svakakopripojiti, hrvatska ve se prosiriti prema istoku, dublje u balkan.
ha,ha...ako nije sarkazam onda si tenkre bez uvrede

Nije sarkazam, srbi ce uzeti svoje...sto cemo mi nego isto uzeti svoje.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Trump: Kurdi su veća tetoristička prijetnja od ISIL-a - Page 5 Empty Re: Trump: Kurdi su veća tetoristička prijetnja od ISIL-a

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum