ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Peoples who say NO to civilization..

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Peoples who say NO to civilization.. - Page 2 Empty Re: Peoples who say NO to civilization..

Post by Guest 16/10/2019, 19:03

dobro sad,necemo sitnicariti u koji stupanj.drvo se i rasusi i malo deformira....eto,odi sama i proguglaj napustena ruska sela..JA sam se zacudio kad sam procitao da su neka pusta skoro 100 godina,a izgledaju tek usnulo...

Guest
Guest


Back to top Go down

Peoples who say NO to civilization.. - Page 2 Empty Re: Peoples who say NO to civilization..

Post by Noor 16/10/2019, 19:07

Jesam, tako sam i našla ovo Vorogovo
Na oko ti izgleda da je uscuvano, ali nije to sigurno za zivot

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Peoples who say NO to civilization.. - Page 2 Empty Re: Peoples who say NO to civilization..

Post by Counter-Strike 16/10/2019, 22:34

pismejker wrote:
tre wrote:
pismejker wrote:kuce napustene i prije 70-80 godina,u jako dobrom stanju...

Peoples who say NO to civilization.. - Page 2 Scale_2400
de ne piši gluposti.. poslje 70 nebrige propadnu i daleko jači materijali od drveta

gdje ima puno vlage i insekata-da,gdje su zime duge i ostre(a ovo je sibir),stradavaju insekti,a drvo na hladnoci i suhom zraku dugo opstaje..
takvi imaju velike sanse prezivjeti nuklearni rat
Counter-Strike
Counter-Strike

Posts : 4231
2018-03-12


Back to top Go down

Peoples who say NO to civilization.. - Page 2 Empty Re: Peoples who say NO to civilization..

Post by jastreb 17/10/2019, 06:31

Ma zašto ići u Rusiju,kad i u Hrvatskoj imaš toliko"vukojebina".

Cijene su bagatela,a kuće su u relativno pristojnom stanju. Zidane sa crijepom. Znači ne trebaju ti nikakvi slamnati krovovi,i slične monade.

Imaš i drvenih kuća,ako želiš. 

Gorski kotar je relativno skup,ali u Slavoniji imaš jeftinih kuća i još pride dobiješ i zemlje i par duluma šume.

Ja već duže vrijeme imam na piku Liku. Preko zime bio bih kod kuće,a ljeto u vrijeme okupacije i nesnosnih vrućina provodio bih gore.  

Zatim imaš Bosnu. Tu je stanje još bolje po pitanju cijena,ali kako čujem,ako te dugo nema provale su česte. Još sada i ovi emigranti. Nigdje više nisi siguran.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Peoples who say NO to civilization.. - Page 2 Empty Re: Peoples who say NO to civilization..

Post by marcellus 17/10/2019, 09:16

T. wrote:za početak bi valjalo isključit mob. na barem mjesec dana...
ne paliti računalo, ne gledati tv i sl. ...
sigurno je da bi se u neku ruku regenerirao psihički, izbistrio glavu...


možda bi zapravo planeti trebalo isključit mob, računala i TV na koji mjesec
da se civilizacija malo resetira, da si razbistri glavu

_________________
Peoples who say NO to civilization.. - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Peoples who say NO to civilization.. - Page 2 Empty Re: Peoples who say NO to civilization..

Post by melkior 17/10/2019, 09:39

marcellus wrote:
T. wrote:za početak bi valjalo isključit mob. na barem mjesec dana...
ne paliti računalo, ne gledati tv i sl. ...
sigurno je da bi se u neku ruku regenerirao psihički, izbistrio glavu...


možda bi zapravo planeti trebalo isključit mob, računala i TV na koji mjesec
da se civilizacija malo resetira, da si razbistri glavu
:tu
Bez svega mogu živjeti, osim bez klavira, knjiga i čokolade.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Peoples who say NO to civilization.. - Page 2 Empty Re: Peoples who say NO to civilization..

Post by Guest 17/10/2019, 10:12

jastreb wrote:Ma zašto ići u Rusiju,kad i u Hrvatskoj imaš toliko"vukojebina".

Cijene su bagatela,a kuće su u relativno pristojnom stanju. Zidane sa crijepom. Znači ne trebaju ti nikakvi slamnati krovovi,i slične monade.

Imaš i drvenih kuća,ako želiš. 

Gorski kotar je relativno skup,ali u Slavoniji imaš jeftinih kuća i još pride dobiješ i zemlje i par duluma šume.

Ja već duže vrijeme imam na piku Liku. Preko zime bio bih kod kuće,a ljeto u vrijeme okupacije i nesnosnih vrućina provodio bih gore.  

Zatim imaš Bosnu. Tu je stanje još bolje po pitanju cijena,ali kako čujem,ako te dugo nema provale su česte. Još sada i ovi emigranti. Nigdje više nisi siguran.
a znas ono,vjecito usrase i partizani,cetniki i ostala bratija..pizdarija svakih 40-50 godina...svi nabrijani i napeti...

Rusija..mila majka,prvi susjed 500 kilometara..zdrava priroda,ZIME josh ima na pretek,hrana u trgovinama prirodna,kao nekad na balkanu prije 40-50 godina..a sam kad uzgajas...ihhhh bounce
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Peoples who say NO to civilization.. - Page 2 Empty Re: Peoples who say NO to civilization..

Post by melkior 17/10/2019, 11:00

melkior wrote:
marcellus wrote:
T. wrote:za početak bi valjalo isključit mob. na barem mjesec dana...
ne paliti računalo, ne gledati tv i sl. ...
sigurno je da bi se u neku ruku regenerirao psihički, izbistrio glavu...


možda bi zapravo planeti trebalo isključit mob, računala i TV na koji mjesec
da se civilizacija malo resetira, da si razbistri glavu
:tu
Bez svega mogu živjeti, osim bez klavira, knjiga i čokolade.
Zapravo, to je jedino što i vrijedi od civilizacije. Trka za profitom i visoka tehnologija nas je pretvorila u zombije. Više nimo ljudska bića negoroboti, i očekuje se od nas da funkcioniramo kao roboti.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

Peoples who say NO to civilization.. - Page 2 Empty Re: Peoples who say NO to civilization..

Post by YekeYeke 17/10/2019, 12:01

a jeste asocijalni
YekeYeke
YekeYeke

Male
Posts : 620
2019-05-13


Back to top Go down

Peoples who say NO to civilization.. - Page 2 Empty Re: Peoples who say NO to civilization..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum