ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''POTRESNE SNIMKE IZ NJEMAČKOG LABORATORIJA: ‘Psi su mahali repovima kad bi ih ubijali jer su očajnički bili željni ljudskog kontakta’''

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

''POTRESNE SNIMKE IZ NJEMAČKOG LABORATORIJA: ‘Psi su mahali repovima kad bi ih ubijali jer su očajnički bili željni ljudskog kontakta’'' - Page 2 Empty Re: ''POTRESNE SNIMKE IZ NJEMAČKOG LABORATORIJA: ‘Psi su mahali repovima kad bi ih ubijali jer su očajnički bili željni ljudskog kontakta’''

Post by Noor Wed 16 Oct - 1:56

pismejker wrote:
Noor wrote:
pismejker wrote:nisam nit ija..volim zivinu bilokoje vrste,osim gmazova i reptila..
Gmazovi me ne straše, samo insekti
ne strase me nego su mi odvratni i ljigavi..insekti..pfffff....paukove volim jer donose srecu lol! lol! lol! ...ima ih svakakvih,insekata,ali pazi sad..fauna se ubrzano mjenja,pojavljuju se nove vrste,insekti uglavnom sve nesh zlobnije i zlobnije..
ja se jezim od parazita...onih koji se priheftaju za domacina i isisavaju mu zivot,ili zive u simbiozi..kakogod odurno..toga ima i u ljudima i zivini...pfuj..!!! No
to je mit, zmija nije ljigava, suha je i normalne temperature tijela, a kažu da su hladnokrvne iz razloga sto im tjelesna temperatura ovisi o vanjskoj temperaturi, za razliku od ptica i sisavaca, kojima je temperatura stalna

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

''POTRESNE SNIMKE IZ NJEMAČKOG LABORATORIJA: ‘Psi su mahali repovima kad bi ih ubijali jer su očajnički bili željni ljudskog kontakta’'' - Page 2 Empty Re: ''POTRESNE SNIMKE IZ NJEMAČKOG LABORATORIJA: ‘Psi su mahali repovima kad bi ih ubijali jer su očajnički bili željni ljudskog kontakta’''

Post by Guest Wed 16 Oct - 2:01

Noor wrote:
pismejker wrote:
Noor wrote:
pismejker wrote:nisam nit ija..volim zivinu bilokoje vrste,osim gmazova i reptila..
Gmazovi me ne straše, samo insekti
ne strase me nego su mi odvratni i ljigavi..insekti..pfffff....paukove volim jer donose srecu lol! lol! lol! ...ima ih svakakvih,insekata,ali pazi sad..fauna se ubrzano mjenja,pojavljuju se nove vrste,insekti uglavnom sve nesh zlobnije i zlobnije..
ja se jezim od parazita...onih koji se priheftaju za domacina i isisavaju mu zivot,ili zive u simbiozi..kakogod odurno..toga ima i u ljudima i zivini...pfuj..!!! No
to je mit, zmija nije ljigava, suha je i normalne temperature tijela, a kažu da su hladnokrvne iz razloga sto im tjelesna temperatura ovisi o vanjskoj temperaturi, za razliku od ptica i sisavaca, kojima je temperatura stalna

Dobro,ne volim stvari koje migolje,leze na tlu i opet hodaju..neprirodno jest..ono njihovo uvijanje..a i karakter im je ono,nit smrde nit mirisu.. Suspect

gledao sam film,navodno po istinitom dogadjaju..u Jemerici na juznoj obali,neko malo mjesto svi zive od tvornice peradi,a ona ispusta gnojivo i neke toksine u zaljev..javlja se pomor riba gdje otkrivaju da je ribama izjeden jezik,i da se ne mogu hraniti..ispituju dalje i otkriju parazita u ribama koji svoja jaja polaze u vodu,ta voda ide za vodovodnu mrezu,parazit se pojavljuje i u ljudima...sve zataskavaju..prilicno jezovit film..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''POTRESNE SNIMKE IZ NJEMAČKOG LABORATORIJA: ‘Psi su mahali repovima kad bi ih ubijali jer su očajnički bili željni ljudskog kontakta’'' - Page 2 Empty Re: ''POTRESNE SNIMKE IZ NJEMAČKOG LABORATORIJA: ‘Psi su mahali repovima kad bi ih ubijali jer su očajnički bili željni ljudskog kontakta’''

Post by Sora Wed 16 Oct - 7:03

Nitko od vas ko je mesojed 
Nema moralno pravo nista prigovoriti znanstvenicima koji eksperimentiraju sa zivotinjama 
E psima 
Covjece, psi su kod nas ko krave u Indiji .. sveti psi 
Ne da sam za mučenje životinja ali ako je neki medicinski razlog 
Imam razumjevanje

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

''POTRESNE SNIMKE IZ NJEMAČKOG LABORATORIJA: ‘Psi su mahali repovima kad bi ih ubijali jer su očajnički bili željni ljudskog kontakta’'' - Page 2 Empty Re: ''POTRESNE SNIMKE IZ NJEMAČKOG LABORATORIJA: ‘Psi su mahali repovima kad bi ih ubijali jer su očajnički bili željni ljudskog kontakta’''

Post by immortal Wed 16 Oct - 9:39

kaya wrote:
max123 wrote:za koji lipi kurac ne uzimaju one polumrtve na aparatima ili one u zadnjoj fazi raka za medicinske pokuse???na kraju krajeva ta medicina ide na korist ljudima a ne ovim jadnim zivotinjama.ljucka govna...
👍
Da se netko tvoj nalazi polumrtav na aparatima i ti bi bio protiv. Ne mozes ni mrtvo tijelo bliznjeg predati na sakacenje nekim umovima posebno ne zivog covjeka.
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

''POTRESNE SNIMKE IZ NJEMAČKOG LABORATORIJA: ‘Psi su mahali repovima kad bi ih ubijali jer su očajnički bili željni ljudskog kontakta’'' - Page 2 Empty Re: ''POTRESNE SNIMKE IZ NJEMAČKOG LABORATORIJA: ‘Psi su mahali repovima kad bi ih ubijali jer su očajnički bili željni ljudskog kontakta’''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum