ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koja je najljepša?

Page 14 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Go down

Koja je najljepša?

Koja je najljepša? - Page 14 Vote_lcap35%Koja je najljepša? - Page 14 Vote_rcap 35% 
[ 6 ]
Koja je najljepša? - Page 14 Vote_lcap35%Koja je najljepša? - Page 14 Vote_rcap 35% 
[ 6 ]
Koja je najljepša? - Page 14 Vote_lcap29%Koja je najljepša? - Page 14 Vote_rcap 29% 
[ 5 ]
 
Total Votes : 17
 
 

Koja je najljepša? - Page 14 Empty Re: Koja je najljepša?

Post by Guest Tue 15 Oct - 22:23

mortal wrote:
pismejker wrote:
mortal wrote:
pismejker wrote:
mortal wrote:
uvjerena sam da je zbog omalovažavanja pao s ljestvice što ga jako pogodilo, sad riga vatru
teško se nosi s tim
ako si dobio priliku biti visok u životu, ne smiješ omalovažavati one koji to nisu u tom trenutku
Ne znam..Znam sam oda je rekao da su mu u svabiji od 4 godine FER-a priznali jednu,a to je gadno..Valjda je mislio da ce imati bolji status,a ispalo je da mora strazariti pored onih robotskih bestija i njihovih terminala,i to za novac ,koji ga ne zadovoljava..vidjeo sam takve direktne primjere..
Izdrilaju nekog u mjesec dva da zna pipmpljati prstima po simensovim TAČ skirnovima i odabirati programske module,i paziti da se proces ne prekida..uzasno odgovoran i naporan psihicki posao a mali benefit..TO danas rade likovi sa osnovnim berufom,dakle,kao kod vas doli srednja skola nekog smjera,recimo elektricara..
ako je problem veci,odjedared se pojave Kinezi,Svabi,onako napirlitani i u odijelima sa lapovima u rukama,malo se prikace,odrljaju nesh pola sata i odu..
To je Weber planirao,ali to ne ide tako...
Weber je stranac,kolikogod imao svapske krvi,i sigurno mu nece rastrti crveni tepih..Mladi lavovi,menadzeri i sistemci,ne daju nikom ispred sebea..dobio je Weber lakat u rebra i pokazano mu je mjesto gdje treba drljati i to je to...

Sa tim se on ne moze pomiriti..
u privatluke ne zalazim jer me ne zanima.. :cleanteeth
nije za čuditi se 
znam da je tako vani i to su mnogi naučili na ružan način
zato krivim politiku i političare

Mogu razumijet nezadovoljstvo..unatrag vremena,kad sam morao prakticno proci ukupni proces proizvodnje,bili su mi dodijelili kavez sa 9 robota,sklapanje nekih kamijunskih vrata..nis preslozeno..jebate,moras minjati one elektrode,pa nastimavati datum,pa cistiti one modle gdje sklapaju vanjski i unutarnji pleh..to je sve oke..no beds nastaje ,kad preko Tač skrina moras nastimati sve da radi kao svicarska ura..ajd i to ide..ne ide ono kad vrata kaveza otvori netko,sve stane,poslije izidje i zatvori,a sustav stoji,pa ti onako frisak,2-3 dana blejis odakle krenuti..probas ono i ovo,nish ne ide sve programski savrseno,nigdje crvena oznaka na dijelovima sustava..a ono na kraju ispa vrata od kaveza,izrihtana i izdrljana i oni gumbovi za start stop,ne rade po logici,nego neke moras drzati malo duze(koliko duze nitko ne kaze) ipustiti,pa jos jednom brzo tiknuti..da poludsis..

Jako je velik ovdje postao pritisak na ljude,u bilo kojem segmentu radili...meni su pravila da subotom i nedjeljom ne radim kao niti prekovremeno..amen...popusio podosta otkaza radi toga,ali me se jebe..napokon nasao posao,koji me ispunjava...i financijski zadovoljava...a drucka nema.. :clown
svaka čast
masa bi bila sretna da radi s auto dijelovima, i sklapanjem, ali nemaju priliku
što se tiče odbijanja prekovremenih, ok ako si tako odlučio
kad dopustiš da ti nameću sate gaze do iznemoglosti pa svejedno uslijed nemogućnosti trpljenja pritiska dođe do otkaza

E bas tako..davno sam ja shvatio da je ovdje ZDRAVLJE,fizickoi psihicko pod najvecom opasnoscu..a ako puknes zivcima ili obolis fizicki-povrijedis se isto,gotov si..ZATO cuvam sebea..
Sto se tice montaze,krenuvsi od presanja limarije,to je opak i naporan posao,nema tu zadovoljstva,nego samo ispunjenje norme..norma i norma-nish vise..najvise je doli u montazama i produkciji Turcadije,i Rumunja,nesh sa juznih prostora...vjeruj mi tko hoce u produkciju,ima mjesta josh i sada..bash jer se mjesta i brzo prazne(preopterecenje radnika,nezadovoljstvo,neispunjavanje norme,bolovanja(opravdana) i slicno)..

Osnovna placa mi je dovoljna i ne mislim drljati i svetkom i petkom..tko hoce nek izvoli nije moj problem.. :clown

Guest
Guest


Back to top Go down

Koja je najljepša? - Page 14 Empty Re: Koja je najljepša?

Post by veber Wed 16 Oct - 9:50

Svetoje stalno buba pa ostane živ. Ali laže sebe ne mene. U mrskoj mu Njemačkoj ne smiješ raditi više od 48 sati tjedno, s tim da mjesečni fond sati ne smije biti veći od 156. Može uz anex ugovora. Ni meni ne daju raditi petkom jer već u četvrtak imam ispunjen fond sati.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Koja je najljepša? - Page 14 Empty Re: Koja je najljepša?

Post by Guest Wed 16 Oct - 10:55

Weberu,perjaj cuvati robotere...Fruštuk je prosao.......TNK..!!!...PSSSSST...!!!...TNK..!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Koja je najljepša? - Page 14 Empty Re: Koja je najljepša?

Post by Šandor Winnetou Wed 16 Oct - 11:45

svetoje bi sve tri oplodio odjednom i još bi bilo pride za par nerotkinja i nekoliko kozojeba :W

_________________
Koja je najljepša? - Page 14 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19657
2017-12-31


Back to top Go down

Koja je najljepša? - Page 14 Empty Re: Koja je najljepša?

Post by mutava baštarda Wed 16 Oct - 11:56

Maggie19 wrote:
mortal wrote:
Maggie19 wrote:Mir ovdje.
Ne spominjite tudje privatne podatke.
Ne prijetite jedni drugima.
Normalno diskutirajte.
tko je iza crvene haljine .. ti ili džango ??
Nastassja Kinski.
Moja ljubimica....

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Koja je najljepša? - Page 14 Empty Re: Koja je najljepša?

Post by veber Wed 16 Oct - 11:58

Svetoje jebe i ne vadi. Kada počne projektirat menadžment audija se zasere. A laže besramno.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Koja je najljepša? - Page 14 Empty Re: Koja je najljepša?

Post by Maggie19 Wed 16 Oct - 12:41

mutava baštarda wrote:
Maggie19 wrote:
mortal wrote:
Maggie19 wrote:Mir ovdje.
Ne spominjite tudje privatne podatke.
Ne prijetite jedni drugima.
Normalno diskutirajte.
tko je iza crvene haljine .. ti ili džango ??
Nastassja Kinski.
Moja ljubimica....
Ljudi od ukusa ;-))

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Koja je najljepša? - Page 14 Empty Re: Koja je najljepša?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum