ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S HDZ-om u nove pobjede

Go down

S HDZ-om u nove pobjede Empty S HDZ-om u nove pobjede

Post by melkior 10/10/2019, 15:17

Sinčić upozorava
'Hrvatsku očekuje kolaps svih sustava'

Europarlamentarni zastupnik Živog zida Ivan Vilibor Sinčić u četvrtak je na konferenciji za novinare u Saboru procijenio da Hrvatska u sljedećim godinama može očekivati kolaps svih sustava


'Hrvatska je u vrlo teškoj poziciji, zadnjih dana i tjedana svjedočimo o velikoj krizi mirovinskog sustava, zdravstvenog sustava te sustava obrazovanja, i ako se ta kriza nastavi, ako pravi ljudi ne dođu na prava mjesta i ako se ne počne slušati struku, a ne politikante, može u narednim godinama očekivati kolaps svih tih sustava', poručio je s konferencije za novinare u Saboru.
Naveo je službene podatke po kojima sve županije bilježe manjak učenika, osim Istre koja bilježi 27 učenika više i Grada Zagreba koji ima porast od nekih 0,28 posto.

'U crvenom smo, i to debelo, izgubili smo 48 tisuća učenika u šest godina, a prema upozorenjima demografa Stjepana Šterca, ako se ovako nastavi, u sljedećih 10 godina izgubit ćemo 100 tisuća učenika, dakle, brojke su stravične. Postoci su strašni, apsolutni brojevi su još strašniji, posebice u slavonskim županijama, ili Vukovarskoj gdje su izgubili praktički svakog četvrtog učenika', upozorava Sinčić.


Rekao je i da su nam kvote za fakultete ostale nepopunjene, što sve govori o situaciji, perspektivama i uspješnosti provođenja politika, a, dodao je kako se vidi da su brige svih dosadašnjih vlada za formiranje stabilnog obrazovnog sustava bile neuspješne, te da su njihove namjere samo deklarativne i neozbiljne.

'Kenwood Kenon laže i obmanjuje javnost kada kaže da ne zna zašto je došlo do bune i da nema novca. Ako pogledamo zadnjih proračun, samo za Vladu RH od 2017. do 2019. došli smo s 268 na 424 milijuna kuna i idemo dalje na 480 milijuna samo za Vladu RH, dok je ured predsjednika Vlade s 8,8 došao na 11 milijuna kuna. Novac u Hrvatskoj curi na sve strane, novac curi na javnim nabavama. Ovog trena HBOR daje kredit Brodosplitu za potpuno fiktivan posao, dakle, ima novca, ali ako niste rođak, negdje u poslu javne nabave, onda za vas posla nema. Kenwood Kenon sve ovo zna i namjerno laže da ne zna', ustvrdio je Sinčić.

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/hrvatsku-ocekuje-kolaps-svih-sustava-foto-20191010
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

S HDZ-om u nove pobjede Empty Re: S HDZ-om u nove pobjede

Post by jastreb 10/10/2019, 15:25

Ma više mi na živce idu njihovi štupidni slogani.

Najprije ono famozno "ZNA SE"!

Pa onda ono "Dr Ivo Sanader-Čovjek koji pobjeđuje!"

Zajedno za jaku Hrvatsku.

Hrvatska puška na hrvatskom ramenu,hrvatski novac u hrvatskoj lisnici!"

Najbolji kad je najteže!!!-ova im je dobra. S HDZ-om u nove pobjede 1f600  To je kao kad bi za Modrića rekli npr.da je najbolji kad je najteže. Šta meni vrijedi da ti igraš najbolje kad Hrvatska gubi sa 2 -3 gola razlike. Čista debilana.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

S HDZ-om u nove pobjede Empty Re: S HDZ-om u nove pobjede

Post by jastreb 10/10/2019, 15:26

“Vjerodostojno” :coffee
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

S HDZ-om u nove pobjede Empty Re: S HDZ-om u nove pobjede

Post by dijagram 10/10/2019, 15:28

melkior wrote:Sinčić upozorava
'Hrvatsku očekuje kolaps svih sustava'

Europarlamentarni zastupnik Živog zida Ivan Vilibor Sinčić u četvrtak je na konferenciji za novinare u Saboru procijenio da Hrvatska u sljedećim godinama može očekivati kolaps svih sustava


'Hrvatska je u vrlo teškoj poziciji, zadnjih dana i tjedana svjedočimo o velikoj krizi mirovinskog sustava, zdravstvenog sustava te sustava obrazovanja, i ako se ta kriza nastavi, ako pravi ljudi ne dođu na prava mjesta i ako se ne počne slušati struku, a ne politikante, može u narednim godinama očekivati kolaps svih tih sustava', poručio je s konferencije za novinare u Saboru.
Naveo je službene podatke po kojima sve županije bilježe manjak učenika, osim Istre koja bilježi 27 učenika više i Grada Zagreba koji ima porast od nekih 0,28 posto.

'U crvenom smo, i to debelo, izgubili smo 48 tisuća učenika u šest godina, a prema upozorenjima demografa Stjepana Šterca, ako se ovako nastavi, u sljedećih 10 godina izgubit ćemo 100 tisuća učenika, dakle, brojke su stravične. Postoci su strašni, apsolutni brojevi su još strašniji, posebice u slavonskim županijama, ili Vukovarskoj gdje su izgubili praktički svakog četvrtog učenika', upozorava Sinčić.


Rekao je i da su nam kvote za fakultete ostale nepopunjene, što sve govori o situaciji, perspektivama i uspješnosti provođenja politika, a, dodao je kako se vidi da su brige svih dosadašnjih vlada za formiranje stabilnog obrazovnog sustava bile neuspješne, te da su njihove namjere samo deklarativne i neozbiljne.

'Kenwood Kenon laže i obmanjuje javnost kada kaže da ne zna zašto je došlo do bune i da nema novca. Ako pogledamo zadnjih proračun, samo za Vladu RH od 2017. do 2019. došli smo s 268 na 424 milijuna kuna i idemo dalje na 480 milijuna samo za Vladu RH, dok je ured predsjednika Vlade s 8,8 došao na 11 milijuna kuna. Novac u Hrvatskoj curi na sve strane, novac curi na javnim nabavama. Ovog trena HBOR daje kredit Brodosplitu za potpuno fiktivan posao, dakle, ima novca, ali ako niste rođak, negdje u poslu javne nabave, onda za vas posla nema. Kenwood Kenon sve ovo zna i namjerno laže da ne zna', ustvrdio je Sinčić.

https://www.tportal.hr/vijesti/clanak/hrvatsku-ocekuje-kolaps-svih-sustava-foto-20191010
Sincic promatra i donosi zakljucke.
Ovaj nas ezek samo promatra:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18709
2015-08-09


Back to top Go down

S HDZ-om u nove pobjede Empty Re: S HDZ-om u nove pobjede

Post by Eroo 10/10/2019, 17:06

Sinčić...o majkoissova.

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75256
2016-07-22


Back to top Go down

S HDZ-om u nove pobjede Empty Re: S HDZ-om u nove pobjede

Post by crvenkasti 10/10/2019, 17:08

Ne treba se nervirati. Već će se netko naći da nas spasi.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28825
2014-04-17


Back to top Go down

S HDZ-om u nove pobjede Empty Re: S HDZ-om u nove pobjede

Post by crvenkasti 10/10/2019, 17:13

Ja sam Hrvat.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28825
2014-04-17


Back to top Go down

S HDZ-om u nove pobjede Empty Re: S HDZ-om u nove pobjede

Post by crvenkasti 10/10/2019, 17:17

Nitko ništa... ?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28825
2014-04-17


Back to top Go down

S HDZ-om u nove pobjede Empty Re: S HDZ-om u nove pobjede

Post by crvenkasti 10/10/2019, 17:17

Ja sam Hrvat!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28825
2014-04-17


Back to top Go down

S HDZ-om u nove pobjede Empty Re: S HDZ-om u nove pobjede

Post by Guest 10/10/2019, 18:58

dobro..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

S HDZ-om u nove pobjede Empty Re: S HDZ-om u nove pobjede

Post by jastreb 10/10/2019, 19:38

crvenkasti wrote:Ja sam Hrvat.
Hrvat može biti svak.

Nego kad kažeš da si Hrvat,publikum te obično zapita odakle si.

Zanima me jesi li Hercegovac,ili Imoćanin?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

S HDZ-om u nove pobjede Empty Re: S HDZ-om u nove pobjede

Post by crvenkasti 11/10/2019, 11:59

jastreb wrote:
crvenkasti wrote:Ja sam Hrvat.
Hrvat može biti svak.

Nego kad kažeš da si Hrvat,publikum te obično zapita odakle si.

Zanima me jesi li Hercegovac,ili Imoćanin?

Biti Hrvat, to je nešto više od zemljopisa.

To je stanje. To se osjeća.
Kad udahneš i zažmiriš, pa te obliju valovi ljepote i praznine. Hrvat.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28825
2014-04-17


Back to top Go down

S HDZ-om u nove pobjede Empty Re: S HDZ-om u nove pobjede

Post by jastreb 12/10/2019, 15:48

crvenkasti wrote: 
Biti Hrvat, to je nešto više od zemljopisa.

To je stanje. To se osjeća.
Kad udahneš i zažmiriš, pa te obliju valovi ljepote i praznine. Hrvat.
A ne. Nije.

Kao što kod gljiva ili kod riba imaš klasifikaciju,tako je i kod Hrvata.

Nije sad jestiva gljiva svaka u istom rangu,kao ni riba.

Zna se što su zubatac,orada,arbun i zubatac,a što ušata,salpa i špar. Ili kod gljiva blagva,vrganj i lisičarka,a što prosenjak,ili neki bezvezni šampinjon.

Tako i kod Hrvata imaš klasifikaciju.

Hrvati prve klase su Hercegovci,Imoćani,Vlaji,Janjevci i Zadar sa okolinom.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

S HDZ-om u nove pobjede Empty Re: S HDZ-om u nove pobjede

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum