ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Škoro mason?

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Škoro mason? - Page 6 Empty Re: Škoro mason?

Post by £otk@ 7/10/2019, 16:02

vuksadinare wrote:
£otk@ wrote:
vuksadinare wrote:
£otk@ wrote:
vuksadinare wrote:staro pravilo politicko kaze..onaj koji cesto mjenja boju dresa je nepouzdan i ne moze mu se vjerovati

Mislim da sam bio prilično konzistentan fuk...
ajd rokni me...

Ne hvala, fuk. Strpi se dotad.

Sotonističke rituale i sodomiju pričuvaj za sastanak lože, kad te Škoro i krmče iniciraju. 

:proceed
...lotka svrstao si se uz petu kolonu...grijeh je

Fuk, nemoj mi ti šaputati što je grijeh.

Zapravo, ne šapučeš mi ni ti, ali to ne znaš.

Pomoliti ću se za tvoju izmučenu dušu. :)

£otk@

Posts : 1907
2019-02-12


Back to top Go down

Škoro mason? - Page 6 Empty Re: Škoro mason?

Post by £otk@ 7/10/2019, 16:04

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
£otk@ wrote:

Samo na tim temeljima može živjeti Hrvatska, to je socijalni kontrakt pod kojim smo krenuli u uspostavu i razvoj hrvatske države.

To je i jedan Luburić prihvatio bez zadrške, jedino domaći infantilni politički maloumnici maštaju o 1941. i NDH.


Svakom razumnom nacionalno svjesnom Hrvatu je to jasno.

Sve lijevo i sve desno izvan toga treba pritisnuti jer je opasnost za narod, naciju i državu...napose za sam razum.
...ma da...a sto bi ti htio..da te se gleda hrvatom..e nece ici..ti si herceg srbin i sam si se tako izjasnio

ja sam koji jesam
onda ne popuj sto bi tko trebao...i sto te se ne tice

Vidiš ovo?

On više ni ne prepoznaje ime našeg Elohima, ime Jahvino...

Duboko si ti zglizio fuk...
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Škoro mason? - Page 6 Empty Re: Škoro mason?

Post by £otk@ 7/10/2019, 16:09

epikur37 wrote:
£otk@ wrote:
epikur37 wrote:
£otk@ wrote:
epikur37 wrote:Sreća imamo zdravu narodnu opciju, našu pravu i autentičnu: nacionalnu hrvatsku ali uključivu, kapitalističku ali socijalnu,  tradicionalnu ne rigidnu.
.

Sveobuhvatnu, koja uključuje sve one zdrave i pozitivne sastavnice hrvatske političke misli, kako je i zamislio pokojni Predsjednik.

Mislim da ga je fuk ne jednom kritizirao zbog odnosa prema HOS-u i BiH (još jedna tvorevina masona 33.reda, samo takvima može pasti na pamet da muslimane proglase istoimenom nacijom).

x zna se

ali isto tako, lotka za ozbilj

ova država je utemeljena na pomirbi i integralnom hrvatstvu koje je tada postavljeno, s predsjednikom tuđmanom

pazi, dok traje to trajat će i ova Hrvatska.

Samo na tim temeljima može živjeti Hrvatska, to je socijalni kontrakt pod kojim smo krenuli u uspostavu i razvoj hrvatske države.

To je i jedan Luburić prihvatio bez zadrške, jedino domaći infantilni politički maloumnici maštaju o 1941. i NDH.


Svakom razumnom nacionalno svjesnom Hrvatu je to jasno.

Sve lijevo i sve desno izvan toga treba pritisnuti jer je opasnost za narod, naciju i državu...napose za sam razum.

Apsolutno.

Ekstremizam i populizam, sve osim odgovornog bavljenja politikom i državništva, u ova vremena, ne samo da ugrožava državu, nego i ugrožava biološku supstancu hrvatskog naroda.

Toga su radikali gladni vlasti mimo birača savršeno svjesni.

A najprije nestabilnost, slabljenje institucija instalacijom nadobudnih “savjetnika”.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Škoro mason? - Page 6 Empty Re: Škoro mason?

Post by £otk@ 7/10/2019, 16:13

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:
£otk@ wrote:
vuksadinare wrote:
£otk@ wrote:

Mislim da sam bio prilično konzistentan fuk...
ajd rokni me...

Ne hvala, fuk. Strpi se dotad.

Sotonističke rituale i sodomiju pričuvaj za sastanak lože, kad te Škoro i krmče iniciraju. 

:proceed
...lotka svrstao si se uz petu kolonu...grijeh je

vama pravašiam je sve peta kolona a vi ste 3 %...jebite se :D

Sektaštvo, i Bušić i Tudjman su na to upozoravali.

Zato su 1945 i skončali kako su skončali, nisu se trudili u diktaturi dobiti široku podršku.

Tudjman je pak 1995 ljubio hrvatski stijeg na kninskoj tvrdji. Ni u Beogradu nisu tako psovali kao u Paraginom stanu.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Škoro mason? - Page 6 Empty Re: Škoro mason?

Post by epikur37 7/10/2019, 16:15

£otk@ wrote:
epikur37 wrote:
£otk@ wrote:
epikur37 wrote:
£otk@ wrote:

Sveobuhvatnu, koja uključuje sve one zdrave i pozitivne sastavnice hrvatske političke misli, kako je i zamislio pokojni Predsjednik.

Mislim da ga je fuk ne jednom kritizirao zbog odnosa prema HOS-u i BiH (još jedna tvorevina masona 33.reda, samo takvima može pasti na pamet da muslimane proglase istoimenom nacijom).

x zna se

ali isto tako, lotka za ozbilj

ova država je utemeljena na pomirbi i integralnom hrvatstvu koje je tada postavljeno, s predsjednikom tuđmanom

pazi, dok traje to trajat će i ova Hrvatska.

Samo na tim temeljima može živjeti Hrvatska, to je socijalni kontrakt pod kojim smo krenuli u uspostavu i razvoj hrvatske države.

To je i jedan Luburić prihvatio bez zadrške, jedino domaći infantilni politički maloumnici maštaju o 1941. i NDH.


Svakom razumnom nacionalno svjesnom Hrvatu je to jasno.

Sve lijevo i sve desno izvan toga treba pritisnuti jer je opasnost za narod, naciju i državu...napose za sam razum.

Apsolutno.

Ekstremizam i populizam, sve osim odgovornog bavljenja politikom i državništva, u ova vremena, ne samo da ugrožava državu, nego i ugrožava biološku supstancu hrvatskog naroda.

Toga su radikali gladni vlasti mimo birača savršeno svjesni.

A najprije nestabilnost, slabljenje institucija instalacijom nadobudnih “savjetnika”.


oni već navijaju za propast države....



razumijem oporbu, ali opšrbu koja je protiv vlastite države ne zovem opšorbom nego neprijateljem.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Škoro mason? - Page 6 Empty Re: Škoro mason?

Post by £otk@ 7/10/2019, 16:42

epikur37 wrote:
£otk@ wrote:




Apsolutno.

Ekstremizam i populizam, sve osim odgovornog bavljenja politikom i državništva, u ova vremena, ne samo da ugrožava državu, nego i ugrožava biološku supstancu hrvatskog naroda.

Toga su radikali gladni vlasti mimo birača savršeno svjesni.

A najprije nestabilnost, slabljenje institucija instalacijom nadobudnih “savjetnika”.


oni već navijaju za propast države....



razumijem oporbu, ali opšrbu koja je protiv vlastite države ne zovem opšorbom nego neprijateljem.

Ako je oni nisu stvorili, nego ju je stvorio HDZ, onda im je bolje da i propadne, ako treba.

Da, toliko su prokleti.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Škoro mason? - Page 6 Empty Re: Škoro mason?

Post by melkior 7/10/2019, 20:09

Btw, kad god se u Hrvatskoj želi nekoga diskreditirati, onda ga je najlakše proglasiti fašistom, komunistom, masonom, katotalibanom, itd. U Hrvatskoj ne postoji kultura dijaloga ni kultura demokracije, a danas ionako nije bitno što se govori nego tko govori, pa smo dogurali do toga da je za radno mjesto čistačice potrebna politička i rodbinska veza, a svi moralni i pošteni i papskiji od pape. Zato nam jest tako kako jest i još će nam dugo biti tako.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Škoro mason? - Page 6 Empty Re: Škoro mason?

Post by melkior 7/10/2019, 20:13

Uostalom, masoneriji se daje više na važnosti nego što je stvarno ima. Svjetsku povijest nikada nisu određivale velike zavjere već puno malih urota i zakulisnih igara; tvrditi da iza toga stoje ljudi gušteri ili masoni je jeftino pojednostavljivanje. Činjenica je da je ljudska priroda kvarna, život težak, a svima se mili novac. Živimo u vremenima u kojima svatko ima svoju cijenu, a malo tko vrijednost, odnosno malo toga je doista vrijedno truda.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Škoro mason? - Page 6 Empty Re: Škoro mason?

Post by melkior 7/10/2019, 20:15

Lako je za sve optužiti masone, teže je okupiti 100 000 ljudi preko Facebooka i organizirati jedan pošteni prosvjed protiv korupcije  :clown
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Škoro mason? - Page 6 Empty Re: Škoro mason?

Post by melkior 7/10/2019, 20:20

Mi smo kao narod teški odron, ne valja nam nitko, ali ništa i ne činimo da se pokrenemo, lakše je jamrati i praviti se pametan unutar 4 zida i anonimnosti kompjutora. Da se kojim slučajem i Ante Gotovina kandidira za Predsjednika RH, već sutra bi mu dežurni moralni higijeničari pronašli 20 000 000 eura na tajnom računu, da je pedofil, masovni ubojica i dezerter.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Škoro mason? - Page 6 Empty Re: Škoro mason?

Post by melkior 7/10/2019, 20:24

Pa onda, najbolje da se ništa i ne mijenja. Ja predlažem politički program: ajmo pobiti sve penzionere.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Škoro mason? - Page 6 Empty Re: Škoro mason?

Post by melkior 7/10/2019, 20:30

melkior wrote:Pa onda, najbolje da se ništa i ne mijenja. Ja predlažem politički program: ajmo pobiti sve penzionere.
Nikakva korist od njih, preopterećuju mirovinski i zdravstveni sustav, izravno utječu na globalno zatopljavanje zbog količine graha kojeg konzumiraju i prdeži koje emitiraju,  svi hametice glasuju za socijalizam i spremni su ponuditi svoj glas svakoj vlasti koja im obeća 100 kn veću penziju.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Škoro mason? - Page 6 Empty Re: Škoro mason?

Post by melkior 7/10/2019, 20:35

Društvo koje se ne mijenja osuđeno je na izumiranje, Hrvati su kao i dinosauri, stare prdonje koje bi da im djeca iz Njemačke mjesečno šalju dotacije kako bi mogli i dalje nastaviti mantrati o ustašama, partizanima i gdje je tko bio ´91. Pravo je pitanje gdje će tko biti 2021  :tw
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Škoro mason? - Page 6 Empty Re: Škoro mason?

Post by melkior 7/10/2019, 20:37

Ajmo, pravac svi na groblje 

Škoro mason? - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcQpi6gt9L7orBBf6IbrEsaaQ0WX7vND5yRfbVU4NGvesf34oV34

Ovo vam je izgledna perspektiva.
avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Škoro mason? - Page 6 Empty Re: Škoro mason?

Post by melkior 7/10/2019, 20:42

avatar
melkior

Posts : 17203
2015-08-09


Back to top Go down

Škoro mason? - Page 6 Empty Re: Škoro mason?

Post by vuksadinare 7/10/2019, 23:17

melkior wrote:Lako je za sve optuživao masone, teško je okupiti 100 000 ljudi preko Facebooka i organizirati jedan pošteni prosvjed protiv korupcije  :clown
to reci lotki i glupom tuzlaku epikuru..ja ih jos nisam cuo da zovu nekog na prosvjed..dobro lotka ne smije rezati granu koja ga hrani plenki i hdz...a epikur zove na prosvjed ali za herceg srpsku..za kiflu ga boli kurac bolilo ga isto i kad je chea na majici nosio
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99006
2015-09-08


Back to top Go down

Škoro mason? - Page 6 Empty Re: Škoro mason?

Post by T. 8/10/2019, 00:03

Još da ljudi kontaju što 'free masonery' znači... :)

_________________
Škoro mason? - Page 6 Unname11
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Škoro mason? - Page 6 Empty Re: Škoro mason?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum