ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo - Page 9 Empty Re: Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo

Post by crvenkasti 11/13/2015, 14:19

Još mi kaže da vidi da se pravim ...

crvenkasti

Posts : 28830
2014-04-17


Back to top Go down

Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo - Page 9 Empty Re: Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo

Post by vuksadinare 11/13/2015, 14:21

dzango wrote:
crvenkasti wrote:
Trinity wrote:Crvenkasti, druga opomena.


Zašto sad? Pa dobro sam...
Ne daju ti da budeš pravi Hrvat.
To kosta...mora rec gotovina heroj a ne zlocinac..svi smo mi mirko norac i za kraj....mrzim ratka mladica
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo - Page 9 Empty Re: Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo

Post by dzango 11/13/2015, 14:22

crvenkasti wrote:Još mi kaže da vidi da se pravim ...
Ne može to tako veštački kako ti misliš. Moraš onako, iz duše.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo - Page 9 Empty Re: Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo

Post by dzango 11/13/2015, 14:22

vuksadinare wrote:
dzango wrote:
crvenkasti wrote:
Trinity wrote:Crvenkasti, druga opomena.


Zašto sad? Pa dobro sam...
Ne daju ti da budeš pravi Hrvat.
To kosta...mora rec gotovina heroj a ne zlocinac..svi smo mi mirko norac i za kraj....mrzim ratka mladica
I Severina je kurva i četnikuša.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo - Page 9 Empty Re: Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo

Post by crvenkasti 11/13/2015, 14:26

dzango wrote:
crvenkasti wrote:Još mi kaže da vidi da se pravim ...
Ne može to tako veštački kako ti misliš. Moraš onako, iz duše.

Znam... To će možda moja djeca tako.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28830
2014-04-17


Back to top Go down

Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo - Page 9 Empty Re: Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo

Post by dzango 11/13/2015, 14:29

crvenkasti wrote:
dzango wrote:
crvenkasti wrote:Još mi kaže da vidi da se pravim ...
Ne može to tako veštački kako ti misliš. Moraš onako, iz duše.

Znam... To će možda moja djeca tako.
Ako uz Tompsona uspeju da padnu u sevdah, znaćeš da si uspeo. Za tebe je kasno.
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo - Page 9 Empty Re: Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo

Post by sitting_bull 11/13/2015, 14:36

Riplex wrote:hehe Što bi s pričom da poštuju zakone?

Ali kad smo već tu, naplaćuje se od EU? Pa čije su to pare? Ja bi neka efikasnija rješenja.

koliko znam migranti ne blokiraju promet, ne postavljaju niti barikade niti plinske boce na barikade, postupaju kako im hrvatska policija kaže...

dokumenti? ako ih nemaju kod prelaska prve tri granice, ne očekuješ valjda da ih na četvrtoj imaju?

što se plaćanja troškova prijevoza i smještaja tiče zašto je bitno čijim su novcem plaćeni?

po tebi je efikasno rješenje đoker pola/pola na licu mjesta, a onda 100% od eu-a, ili imaš neko još "efikasnije"?
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo - Page 9 Empty Re: Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo

Post by michaellcmacha 11/13/2015, 14:39

crvenkasti wrote:Netko je izbrisao moj lijepi post.

Što, opet moram šutjet, znači, jel? Jel se trebam opet sramit što sam to što jesam?
ma strpi se još par dana, čim bude poznat mandatar i kad milorad zajaši z(e)kana budeš mogo napisat sve što ti leži onkraj duše... i srca ocilog....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo - Page 9 Empty Re: Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo

Post by vuksadinare 11/13/2015, 15:06

Sto li ovi slavonci mislim branitelji mrze sdp....narocitp vukovarci...neko kaze to je jos ostavstina iz 1990 kad su na jedan nacin u tom gradu neformalno koalirali sdp i sds a sdp predao oruzje to vukovar sds-u ne jna dobro ste culi vec sds-u...direkt cetnicima kao i radio vukovar koji su lasnije vratili u hrvatske ruke zadro i mercep
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo - Page 9 Empty Re: Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo

Post by n_razbojnik 11/13/2015, 16:46

sitting_bull wrote:
Riplex wrote:Šta kažu šiting i imt. Izbjeglice mogu, branitelji ne?

izbjeglice poštuju zakone rh.

muahahahaha

plaćeni trol dostiže novo dno
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo - Page 9 Empty Re: Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo

Post by michaellcmacha 11/13/2015, 16:53

a gdje je razbojnica... nju nakon svakih izbora dodatno degradiraju....sad je garant marasu držala lojtru....jbg ne smije on zucnut pa i ona utišala...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo - Page 9 Empty Re: Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo

Post by sitting_bull 11/13/2015, 17:58

nevjestin_razbojnik wrote:
sitting_bull wrote:izbjeglice poštuju zakone rh.

plaćeni trol dostiže novo dno

jebe te što tamo neki beduini više cijene i poštuju državu rh, nego neki koji su se za nju borili?

borili se pa zaboravili zašto. to je tragedija šatoraša i njihovih sponzora...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo - Page 9 Empty Re: Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo

Post by Guest 11/13/2015, 19:18

sitting_bull wrote:
Riplex wrote:hehe Što bi s pričom da poštuju zakone?

Ali kad smo već tu, naplaćuje se od EU? Pa čije su to pare? Ja bi neka efikasnija rješenja.

koliko znam migranti ne blokiraju promet, ne postavljaju niti barikade niti plinske boce na barikade, postupaju kako im hrvatska policija kaže...

dokumenti? ako ih nemaju kod prelaska prve tri granice, ne očekuješ valjda da ih na četvrtoj imaju?

što se plaćanja troškova prijevoza i smještaja tiče zašto je bitno čijim su novcem plaćeni?

po tebi je efikasno rješenje đoker pola/pola na licu mjesta, a onda 100% od eu-a, ili imaš neko još "efikasnije"?
Dokumenti su must have za bilo koga koji prelazi granicu..To sto su europejci quje,drugi je par rukava...

2012. se Sava sledila u slavoniji,a decki isli preko leda u Bosnu,to snimili smurtfounima,i nekako se policija docepala snimaka,rezultat- po glavi 10 000 kuna kazna..

Bitno je cijim novcem je placeno,isto kao i kad se terorizam financira od nekog,taj u trenu popusi zatvor..u drzavama koje drze do sebe..

Sve da su med&mlijeko,nema nikakvog mirnog ili nemirnog prelaska granice..zato se i granica zove granica...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo - Page 9 Empty Re: Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo

Post by jastreb 11/13/2015, 19:40

Šatordžije???

Zar to još postoji>???
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo - Page 9 Empty Re: Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo

Post by debotoijusto 11/13/2015, 20:02

jastreb wrote:Šatordžije???

Zar to još postoji>???
znas koja je ura kad ni ja nemam volje lipit o njima  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30703
2014-04-12


Back to top Go down

Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo - Page 9 Empty Re: Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo

Post by n_razbojnik 11/13/2015, 20:12

sitting_bull wrote:
nevjestin_razbojnik wrote:
sitting_bull wrote:izbjeglice poštuju zakone rh.

plaćeni trol dostiže novo dno

jebe te što tamo neki beduini više cijene i poštuju državu rh, nego neki koji su se za nju borili?

borili se pa zaboravili zašto. to je tragedija šatoraša i njihovih sponzora...
Aha a poštujem državu tako što ilegalno ulazim u istu...tvojim sranjima zbilja nikad kraja
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo - Page 9 Empty Re: Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo

Post by marcellus 11/13/2015, 20:22

a poštivanje zakona je da prosvjed moraš prijaviti istoj vlasti protiv koje misliš prosvjedovati pa ako ti ne odobre onda ne smiješ, samo u DNRH. Inače ustavni sud je potvrdio da je prosvjed posve legalan i da ga vlada nema pravo zabraniti

_________________
Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo - Page 9 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo - Page 9 Empty Re: Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo

Post by stenjalica 11/13/2015, 20:24

kako je ono sudac ustavnoga 1998 rekao da 250.000 DM nije imovina Basketball
stenjalica
stenjalica

Male
Posts : 791
2015-10-18


Back to top Go down

Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo - Page 9 Empty Re: Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo

Post by sitting_bull 11/13/2015, 21:44

nevjestin_razbojnik wrote:Aha a poštujem državu tako što ilegalno ulazim u istu...tvojim sranjima zbilja nikad kraja

znači kako su onda i austrija i njemačka isto takve države jer i njihove granice isti oni što su ušli , prošli i izašli iz hrvatske prelaze bez dokumenata?

zastranio si pa pokušavaš spinovima opravdati hrvatske državljane koji ne poštuju zakone rh, a nekad su se borili za hrvatsku.

možda je problem što su im isprali mozgove i pretvorili ih u zombije koji ničice padaju pred plavušom i vasom, a za zakone rh ne mare.

a možda je to i njihovo prirodno stanje nakon što su dragovoljno svoju dušu prodali hdz-u...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo - Page 9 Empty Re: Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo

Post by sitting_bull 11/13/2015, 21:49

marcellus wrote:a poštivanje zakona je da prosvjed moraš prijaviti istoj vlasti protiv koje misliš prosvjedovati pa ako ti ne odobre onda ne smiješ, samo u DNRH. Inače ustavni sud je potvrdio da je prosvjed posve legalan i da ga vlada nema pravo zabraniti

ustavni sud je oslobodio bandića i izravno se upetljao u dio koji nije ustavnopravna materija. o bravurama oko presude glavašu i sanaderu da ne govorim.

nije pitanje legalnosti prosvjeda, nego načina i sredstava koja se koriste.

po tebi je prosvjed s plinskim bocama na cesti normalan???
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11153
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo - Page 9 Empty Re: Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo

Post by Guest 11/13/2015, 22:16

nevjestin_razbojnik wrote:
sitting_bull wrote:
Riplex wrote:Šta kažu šiting i imt. Izbjeglice mogu, branitelji ne?

izbjeglice poštuju zakone rh.

muahahahaha

plaćeni trol dostiže novo dno
Jel ima nešto dublje od dna septičke gdje šiting obitava???
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo - Page 9 Empty Re: Šatorašima isključili struju pa su blokirali ulaz u Ministarstvo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum