ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 4 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by Hektorović 5/10/2019, 11:04

Sunita Hindić-Bošnjaković (21) koja se sinoć u Turbetu kod Travnika predala policiji u ranim jutarnjim satima predata je pripadnicima MUP-a Hercegovačko-neretvanskog kantona.
Ovu informaciju za Klix.ba potvrdio je Ljudevit Marić, glasnogovornik MUP-a HNK te kazao da se nad osumnjičenom provodi kriminalistička obrada. 

Podsjećamo, jučer je na Buni kod Mostara ubijen je Nino Ivanković (1964.) ispred svog ugostiteljskog objekta, a mostarska policija tragala je u vezi s tim za Hindić-Bošnjaković.

Pored ubijenog pronađeno je vatreno oružje.

Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 4 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by catabbath 5/10/2019, 11:40

Ni prvi ni zadnji gazda koji ke nastradao zbog naizgled jeftine pičke.

_________________
Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 4 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 4 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by Guest 5/10/2019, 12:44

hrabra prostitutka..inace su vrlo kush i prilicno plahe..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 4 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by veber 5/10/2019, 12:50

pismejker wrote:hrabra prostitutka..inace su vrlo kush i prilicno plahe..
eto nam iskusnog čovjeka.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 4 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by Guest 5/10/2019, 12:56

veber wrote:
pismejker wrote:hrabra prostitutka..inace su vrlo kush i prilicno plahe..
eto nam iskusnog čovjeka.
Pa da...Eto,kad je Ero malo zagalamio i ozbiljno priprijetio,Plaho si pobjegao sa Foruma,brisuci metlicom sve tragove iza seba..moleci Kica da negira uopce tvoje postojanje ikada na Forumu...

Jel nisam iskusan?? :rasta :rasta :rasta
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 4 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by Guest 5/10/2019, 12:57

Inace Weberu,ovo je bio namjerni mamac za tebea...ufatio si se kao prostitutka na 100 Ojra.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 4 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by veber 5/10/2019, 13:03

pismejker wrote:Inace Weberu,ovo je bio namjerni mamac za tebea...ufatio si se kao prostitutka na 100 Ojra.. lol! lol! lol!
tvoja inteligencija je otprilike na nivou pritiska u gumama.

mamac za mene? 
za kaj?

tvoje drkanje?

ti nisi nikad objavio makar malu fotku svoje ruke. od tvoje ruke pa do danas ja sam spušio banova i opomena na fotke.
iz stvarnog života.

kurvama idu samo "ljudi" koji ne mogu naći ženu i drkadžije kao ti nakon što legne plaća.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 4 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by Guest 5/10/2019, 13:09

veber wrote:
pismejker wrote:Inace Weberu,ovo je bio namjerni mamac za tebea...ufatio si se kao prostitutka na 100 Ojra.. lol! lol! lol!
tvoja inteligencija je otprilike na nivou pritiska u gumama.

mamac za mene? 
za kaj?

tvoje drkanje?

ti nisi nikad objavio makar malu fotku svoje ruke. od tvoje ruke pa do danas ja sam spušio banova i opomena na fotke.
iz stvarnog života.

kurvama idu samo "ljudi" koji ne mogu naći ženu i drkadžije kao ti nakon što legne plaća.

weberu,tebe je toliko lako voditi iizmanipulirati da nemas pojma..igram se tebom...u sustini si prilicno glup,naštreban i umno limitiran..Ne vrijedjam te,to doista i jesi,jer se to vidi jasno po tvom vokabularu i sposobnosti razvoja rasprave uz uzasnu elokventnost...

Uzasno patis da se dokazes,pa se naguravas i tamo gdje ne treba,a ispadas tragikomican..

sa kurvama TI imas posla..ja imam curu vec par godina..upravo mi lsaze musaku,a vrijedno je donila Krusevicu i stavila u frizider..

Ti si pak sam i pust i sad od mene trazis pozornost i potvrdu...

Etoc,dobio si je,sad ti saljem pusu u sasavu glavicu i pozdravljam te..pusaaaa..!!!! lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 4 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by Hektorović 5/10/2019, 15:14

Slijede balistička i DNA vještačenja, te ostale istražne radnje, koje će, uz ispitivanje svjedoka pomoći da se ovo djelo rasvijetli, kazala je Oslobođenju.
Iz izvora bliskih istrazi doznaje se  da je osumnjičena tijekom bijega ozlijeđenna, te da joj je ukazana i medicinska pomoć. Navodno je teže ozlijedila noge, pa joj je dežurni ortoped stavio gipsani zavoj oko obje noge.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 4 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by kaya 5/10/2019, 15:17

A je gadna...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 4 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by kaya 5/10/2019, 15:18

Hektorović wrote:Prije
Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 4 Sunita10

Poslje

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 4 643559_sunita-bosnjakovic_ls
Fuj
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 4 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by Hektorović 5/10/2019, 15:38

Nad Sunitom Hindić-Bošnjaković se provodi kriminalistička obrada u prostorijama MUP-a HNŽ-a, nakon čega na red dolazi saslušanje u Tužiteljstvu.
Prethodno joj je, kako smo već objavili, ukazana medicinska pomoć nakon težih ozljeda obje potkoljenice.
Ona je, naime, nakon što je pucala na Ivankovića, s kata Vile Ivanković skočila u rijeku Bunu koja protječe pored objekta, te vjerojatno slomila obje noge.
U policiji je navodno kazala da nije imala namjeru usmriti Ivankovića, te da je za sve bio kriv "splet nesretnih okolnosti", piše Oslobođenje.
Dnevnik.ba
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 4 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by Hektorović 5/10/2019, 15:43

I da, dobila je online najviše glasova na nekom kvazi izboru za miss


https://www.grude-online.info/pogledajte-koje-se-hercegovke-bore-za-titulu-miss-fotogenicnosti/
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 4 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by prckov 5/10/2019, 15:48

eto ti gene
pa ti pazi  :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 4 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by veber 5/10/2019, 16:29

pismejker wrote:
veber wrote:
pismejker wrote:Inace Weberu,ovo je bio namjerni mamac za tebea...ufatio si se kao prostitutka na 100 Ojra.. lol! lol! lol!
tvoja inteligencija je otprilike na nivou pritiska u gumama.

mamac za mene? 
za kaj?

tvoje drkanje?

ti nisi nikad objavio makar malu fotku svoje ruke. od tvoje ruke pa do danas ja sam spušio banova i opomena na fotke.
iz stvarnog života.

kurvama idu samo "ljudi" koji ne mogu naći ženu i drkadžije kao ti nakon što legne plaća.

weberu,tebe je toliko lako voditi iizmanipulirati da nemas pojma..igram se tebom...u sustini si prilicno glup,naštreban i umno limitiran..Ne vrijedjam te,to doista i jesi,jer se to vidi jasno po tvom vokabularu i sposobnosti razvoja rasprave uz uzasnu elokventnost...

Uzasno patis da se dokazes,pa se naguravas i tamo gdje ne treba,a ispadas tragikomican..

sa kurvama TI imas posla..ja imam curu vec par godina..upravo mi lsaze musaku,a vrijedno je donila Krusevicu i stavila u frizider..

Ti si pak sam i pust i sad od mene trazis pozornost i potvrdu...

Etoc,dobio si je,sad ti saljem pusu u sasavu glavicu i pozdravljam te..pusaaaa..!!!! lol! lol! lol!
Još se nisam opio, pa mi objasni što je "užasna elokventnost". U biti što je elokventnost?

Stalno pričaš o kurvama kako bi ih jebao dok ne ishlape. Ta tvoja ru(j)ka je mitsko biće. Njena kuhinja je u najmanju ruku kao Kirkina.

Ja od tebe ne tražim nikaj.

Ja znam da ti je majka pomoglas doći u Njemačku, da si radio kao smetlar u audiju s Turcima.
Znam da si kao menadžer u Audiju ostao bez posla pa si kao menadžer preko njemačke burze rada otišao na prekvalifikaciju, završio školovanje i dobio potvrdu o osposobljenosti za pomoćnog medicinskog radnika.

Sve to znam, ali isto tako znam da lažeš uzduž i poprek.

Pa ti si stavljao linkove za pomoćni motor i uredno stavljaš slike djece.
Kic to tolerira, ali ne tolerira guzicu moje šefice, jer je eto neprimjerena.

I znam priče cijele te ekipe iz ex Yu koja radi za 1500-1700€
Rade i Nijemci za tu lovu, ali to je taman da ti ostane za kikiiki. 
U selu si glavni jer si se pojavio s trizvijezde, kaj starci znadu kaj je velika kola?

Isto im tako lažeš o svom zaposlenju.

A jedna je stvar bitna, da poštuješ svoj posao.
Ja sam u vezi sa šeficom koja je CEO firme i osim toga da se sexam sa šeficom, što bi ti natrubio do jutra, neki put vozim njen rs4, drugih povlastica nemam. Dapače još me više stišče u odnosu na druge.

Firma ima 2000 zaposlenih.

Zato nemoj meni tipkat. Cijeli dan sam s ljudima. 
i upoznao sam tvoj tip ljudi. Ja vozim službenu Astru, a bosanac koji ima 5000€ manju plaću od mene vozi bmw 7.



Te tvoje priče ostavi za turke i njihov kebap.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 4 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by marcellus 5/10/2019, 16:50

T. wrote:
Hektorović wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
RayMabus wrote:
Hektorović wrote:

Taman za tebe kad izađe iz zatvora za par godina...
Nekako mi pari krupna. Neman ja baš toliki kurac.
ja mogu to servisirati
samo ne želim završiti sa par metaka u leđa kao ovaj  I1b domoljub/katolik

Postavlja se pitanje šo je gazdi sve ovo trebalo... imao je miran restoran i motel gdje su se organizirali rođendani i tako... a ova je upala u biznis puno prije 18te i bila poznata tko je i što je svima po Mostaru...
Jel stvarno birana za miss ili je samoproglašena?
Mislim s onolikom njokardom... :roll

samoproglašena.


_________________
Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 4 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by crvenkasti 5/10/2019, 16:57

Ja smo i marcelus najbolji prijatelji. To jednostavno znaš.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 4 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by crvenkasti 5/10/2019, 17:13

Marcelus je uvijek tu.
On je poput bezazlene, ali neizlječive bolesti.

To je ona neopasna, ali neugodna bolest koja ne boli jako, ali zajebava, i uvijek si je svjesan. Čak i ako se na neko vrijeme povuče i ne osjetiš ju, znaš, tu je, i vratit će se. Ona je dio tebe, tvoja je, ne možeš je se riješiti.
I voliš ju na neki način.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 4 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by veber 5/10/2019, 17:22

a zamisli užasa, ti opet u ponedjeljak moraš ići raditi iz svog malog stana, stari srblje i bosilje te odveo u vukojebinu.
ali kao i svaki srbalj i bosiljak nemreš prežalit to rezanje cveća jugoslavije.

koliko zaradiš mjesečno?
soma ojra?

ziher sam pretjerao.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 4 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by crvenkasti 5/10/2019, 17:31

veber wrote:a zamisli užasa, ti opet u ponedjeljak moraš ići raditi iz svog malog stana, stari srblje i bosilje te odveo u vukojebinu.
ali kao i svaki srbalj i bosiljak nemreš prežalit to rezanje cveća jugoslavije.

koliko zaradiš mjesečno?
soma ojra?

ziher sam pretjerao.

Pravo da ti kažem, zadnja dva mjeseca nisam zaradio ni jednog ojra, nego sam na priličnom gubitku.
Ali na početku godine sam imao 2-3 vrlo dobra posla.
Kako će biti dalje, nemam pojma,
Ali ti to ne možeš razumjeti.

Tvoj slaganski, robovski, kojnjušarski mentalitet i način razmišljanja ne može pojmiti da postoje i ljudi koji na rade za druge i ne očekuju ni od koga da im daju mjesečnu plaću.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 4 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by Sora 5/10/2019, 18:12

crvenkasti wrote:Marcelus je uvijek tu.
On je poput bezazlene, ali neizlječive bolesti.

To je ona neopasna, ali neugodna bolest koja ne boli jako, ali zajebava, i uvijek si je svjesan. Čak i ako se na neko vrijeme povuče i ne osjetiš ju, znaš, tu je, i vratit će se. Ona je dio tebe, tvoja je, ne možeš je se riješiti.
I voliš ju na neki način.


Ocito spolna bolest

:^0
To sam si i mislila o Marcelku 

Nesto kao picajzli ali s otrovom kropelja koji izsziva upalu mozga 

Krpeljopicyjzla Marcelko

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika? - Page 4 Empty Re: Miss Hercegovačko Neretvanske Županije jutros ubila poduzetnika?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum