ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenki opet o 'čvrstim jamstvima' u svezi Šengena

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Plenki opet o 'čvrstim jamstvima' u svezi Šengena - Page 2 Empty Re: Plenki opet o 'čvrstim jamstvima' u svezi Šengena

Post by vuksadinare 3/10/2019, 11:51

prckov wrote:I poslije svega opet ste nezadovoljni
ja bi da sam mjesto njega reko evo vam drzava pa je vodite
meni je dosta svega, odo u brisel  :D
mislis da to ne govori u sebi..itekako..samo ceka pravi trenutak objave..a jos vise mu je to ucvrstio neuspjeh na eu izborima..jos koli pa pa..imamo presicu ala sanader...prepustam sve jandrokovicu Plenki opet o 'čvrstim jamstvima' u svezi Šengena - Page 2 1f602

vuksadinare

Posts : 99388
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki opet o 'čvrstim jamstvima' u svezi Šengena - Page 2 Empty Re: Plenki opet o 'čvrstim jamstvima' u svezi Šengena

Post by epikur37 3/10/2019, 11:52

prckov wrote:I poslije svega opet ste nezadovoljni
ja bi da sam mjesto njega reko evo vam drzava pa je vodite
meni je dosta svega, odo u brisel  :D

Hrvati su grintavi ali nisu revolucionarni.

Što god da narodu daš....kolače ili puru ...uvijek će grintati.

Mentalitet, pa se ne treba puno ni obazirati an grintanje...kad vidiš da su preglasni, malo im podebljaj dotaciju...preglasne pojedince malo pritisni i sve 5 .
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenki opet o 'čvrstim jamstvima' u svezi Šengena - Page 2 Empty Re: Plenki opet o 'čvrstim jamstvima' u svezi Šengena

Post by vuksadinare 3/10/2019, 11:55

epikur37 wrote:
prckov wrote:I poslije svega opet ste nezadovoljni
ja bi da sam mjesto njega reko evo vam drzava pa je vodite
meni je dosta svega, odo u brisel  :D

Hrvati su grintavi ali nisu revolucionarni.

Što god da narodu daš....kolače ili puru ...uvijek će grintati.

Mentalitet, pa se ne treba puno ni obazirati an grintanje...kad vidiš da su preglasni, malo im podebljaj dotaciju...preglasne pojedince malo pritisni i sve 5 .
...tako nekako...samo ocito to u zadnje vriojeme vise ne prolazi samo bas tako..mozda je razlog tome sto su mu podređeni preocito umoceni u nedozvoljene radnje pa ih ni dragi bog vise ne moze izvuci...evo npr.đakic..badava ga plenki pritisnuo u svezi pupovca kada mu je na djelu pobuna u domino efektu u hvidri...prije toga kuscevic..sad je na redu coric...te ne bi mogao spasiti ni putin..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99388
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki opet o 'čvrstim jamstvima' u svezi Šengena - Page 2 Empty Re: Plenki opet o 'čvrstim jamstvima' u svezi Šengena

Post by vuksadinare 3/10/2019, 12:16

juncker mu obecao..boze moj..a di je sad juncker?..u mirovini i na tahitima cuga i domoroci ga hlade palminim liscem..pa ovo ne bi izjavio ni puckoskolac...di su mu garancije da ce ovi iza junckera to postivati...sve mi se cini d aje ovo bubnuo jer nije imao sto drugo reci ako ne uđemo u šengen..pa eto naso plenki krivca pirat
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99388
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki opet o 'čvrstim jamstvima' u svezi Šengena - Page 2 Empty Re: Plenki opet o 'čvrstim jamstvima' u svezi Šengena

Post by vuksadinare 3/10/2019, 12:18

vjerodostojniji bi ispao da je rekao da su mu garancije dali macron i merkel..ali po njegovu zalost nisu..pa ajd vadi đokera bivseg junckera...da imas opravdanje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99388
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki opet o 'čvrstim jamstvima' u svezi Šengena - Page 2 Empty Re: Plenki opet o 'čvrstim jamstvima' u svezi Šengena

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum