ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Folklorna skupina vs. crkveni zbor

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Folklorna skupina vs. crkveni zbor - Page 3 Empty Re: Folklorna skupina vs. crkveni zbor

Post by epikur37 27/9/2019, 13:42

£otk@ wrote:
Hektorović wrote:Ma koji filmovi?
Gorenavedeni. Imaš i Rodjen 7. srpnja, Tjelohranitelj, Bjegunac...Realni filmovi, bez zmajeva, superheroja i Sile.

Ovo danas je totalno marvelovsko sranje....pljuc

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Folklorna skupina vs. crkveni zbor - Page 3 Empty Re: Folklorna skupina vs. crkveni zbor

Post by veber 27/9/2019, 22:28

£otk@ wrote:Mislim da sam jasno napisao. Bilo je i mlijeka i jogurta i kruha. Ali jedna vrsta, nema biranja. O okusu neću, još se sjećam.

Ali bile su redukcije struje. Nije bilo voća iz inozemstva. Vozilo se par-nepar. Na ljetovanja se išlo, u radnička odmarališta (u redu, ali da firme nisu trošile na ta odmarališta, nego na amortizaciju, akumulaciju, infrastrukturu, tehnologiju i inovacije, možda bi radnici opet išli na odmor, ali gdje oni požele).

Ne romantiziraj, eto ja romantiziram 90-te (cijela moja generacija), a u zemlji je bio rat i objektivno možda i teže poraće.
lotka ne romantiziram.

vidim raspisali se o muzici i filmu. blade runner je film koji danas ne bi nikad bio snimljen. čudi me da su išli na dvojku jer su morali ciljati na zahtjevniju publiku. to je kao i kum. kum nije priča o mafiji već o odnosima emigracije sa sicilije u novom svijetu.


a, moj upis i otvaranje teme je išlo prema izjavi predsjednice kako se nije smjelo ići u crkvu, kako se nije moglo ići na vjeronauk.


a, te njene izjave me podsjete na zg izbore gdje tvoj stranački kolaga izjavi da u komunizmu nije moga biti izgrađen zvonik na novoj crkvi, Majke Božje Lurdske u zvonimirovoj. moj kvart. gradi na tome političke bodove, mlad i nadobudan.

i onda se javi gvardijan samostana, franjevci, većinom iz hercegovine. na diplomatski način je rekao da dotični jede govna, priča laži i općenito sere u vjetar.

pa je objasnio. uz samostan koji je tamo, ne znam od kada, trebala se još graditi stambena zgrada pa je crkva u to mračno doba podnjela prigovor i pride navela da zbog povećenja župljana treba veća crkva. pa se grad odrekao zemljišta, pa je izgrađena crkva. zvonik je u biti portal crkve, odnosno ulaz u istu.

u ona mračna vremena bez jogurta i vjeronauka kada je jela jogurt za velikim odmorom i pjevala u crkvenom zboru.

to je bio povod mom upisu. da konstantno laže i iskrivljuje povjest.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Folklorna skupina vs. crkveni zbor - Page 3 Empty Re: Folklorna skupina vs. crkveni zbor

Post by kic 27/9/2019, 22:44

Hektorović wrote:
kic wrote:
Hektorović wrote:
kic wrote:
Hektorović wrote:Na koncu najutjecajniji film 90tih je star wars: Phantom Menace koji je upravo rodonačelnik CGI papazjanija.

da se bar to nikad nije dogodilo..

Folklorna skupina vs. crkveni zbor - Page 3 68857ece2d44643012cc6825e982f841




gledao sam to davno, još na onom forumu je eekster stavljao, mislim da to sveskupa traje sat-dva i obrađuje sva tri prequela..

i onaj guy with the glasses je bio dobar, mada pretjerao je sa silnim ekspresijama..

danas takve stranice više nisu potrebne, sve je na yt-

Legendarna dekonstrukcija

je, morao sam opet pogledati nakon tvog stavljanja-

čovjek je snimio kvalitetan video-esej..

a ne kao danas mnogi youtuberi koji se žure što više i što brže izbaciti nešto, bez promišljanja, tako zarađuju najviše valjda, ali content sve bezvrijedniji ispada-
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Folklorna skupina vs. crkveni zbor - Page 3 Empty Re: Folklorna skupina vs. crkveni zbor

Post by kic 27/9/2019, 22:54

veber wrote: to je kao i kum. kum nije priča o mafiji već o odnosima emigracije sa sicilije u novom svijetu.

Godfather je priča o obitelji prije svega..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Folklorna skupina vs. crkveni zbor - Page 3 Empty Re: Folklorna skupina vs. crkveni zbor

Post by T. 27/9/2019, 23:04

£otk@ wrote:Dobro, ali Gunsi, U2, Metallica...pa gdje ti imaš danas takve bendove?

Filmovi - Jerry Maguirre, Iskupljenje u Shawshanku, Braveheart, Klub biraca, Se7en...
Metallica je zadnji pristojan album snimila 1988., 'and justice for all'...
Film 'stalingrad' nedostaje na popisu, jedan od 3 najbolja ratna filma svih vremena, uz bok 'das boot' te 'idi i smotri'...
T.
T.

Posts : 17117
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Folklorna skupina vs. crkveni zbor - Page 3 Empty Re: Folklorna skupina vs. crkveni zbor

Post by veber 27/9/2019, 23:23

T. wrote:
£otk@ wrote:Dobro, ali Gunsi, U2, Metallica...pa gdje ti imaš danas takve bendove?

Filmovi - Jerry Maguirre, Iskupljenje u Shawshanku, Braveheart, Klub biraca, Se7en...
Metallica je zadnji pristojan album snimila 1988., 'and justice for all'...
Film 'stalingrad' nedostaje na popisu, jedan od 3 najbolja ratna filma svih vremena, uz bok 'das boot' te 'idi i smotri'...
das boot, genijala. uz blade runner bez obzira što su dva druga žanra.

ali više se ne snimaju takovi filmovi.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Folklorna skupina vs. crkveni zbor - Page 3 Empty Re: Folklorna skupina vs. crkveni zbor

Post by T. 27/9/2019, 23:30

Znaš da je od 40000 njemačkih podmorničara 30000 ostalo u moru?
Jebena činjenica...

_________________
Folklorna skupina vs. crkveni zbor - Page 3 Unname11
T.
T.

Posts : 17117
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Folklorna skupina vs. crkveni zbor - Page 3 Empty Re: Folklorna skupina vs. crkveni zbor

Post by veber 27/9/2019, 23:30

kic wrote:
veber wrote: to je kao i kum. kum nije priča o mafiji već o odnosima emigracije sa sicilije u novom svijetu.

Godfather je priča o obitelji prije svega..
da, to sam i rekao malo drugačije.
mafija je samo dio života. koji je prikazan.

ona scena kada novi don sjedi u fotelji i čuje se pucanj na jezeru.

ili kada od dobrog dečka postaje čovjek.


danas se takvi filmovi ne snimaju. moja e je počela gledat kuma....

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Folklorna skupina vs. crkveni zbor - Page 3 Empty Re: Folklorna skupina vs. crkveni zbor

Post by veber 27/9/2019, 23:33

T. wrote:Znaš da je od 40000 njemačkih podmorničara 30000 ostalo u moru?
Jebena činjenica...
znam.

i das boot opisuje svu stravu tog poziva.

na uvodnoj špici je podatak.

a, das boot je jedan od genijalnijih filmova, pogotovo produžena verzija.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Folklorna skupina vs. crkveni zbor - Page 3 Empty Re: Folklorna skupina vs. crkveni zbor

Post by T. 27/9/2019, 23:37

Koja cifra, danas gotovo nezamislivo...
Čitav hv broji upola od toga...

_________________
Folklorna skupina vs. crkveni zbor - Page 3 Unname11
T.
T.

Posts : 17117
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Folklorna skupina vs. crkveni zbor - Page 3 Empty Re: Folklorna skupina vs. crkveni zbor

Post by veber 27/9/2019, 23:43

das boot, prikazuje kako je stvarno bilo.

ona scena kada ih dere oluja na atlantiku i pojavi se razarač.
jebote zvekne te dubinska i ode.

a, kaj se tiče pomorskog rata. ovo je bilo dječja igra prema pacifiku...
tamo su se na dnevnoj bazi potapali u desetkama tisuća tona.


bogtejebo potapali su se uzduž i poprek. da nijemci nisu kapitulirali braća ameri bi hitili bombu na rajnu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Folklorna skupina vs. crkveni zbor - Page 3 Empty Re: Folklorna skupina vs. crkveni zbor

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum