ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda Empty Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda

Post by Eroo 19/9/2019, 15:50

Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda
Suđenje bivšem ministru Kalmeti okončano je nakon dvije godine tijekom kojih je održano 76 rasprava i saslušano stotinjak svjedoka



https://www.vecernji.hr/vijesti/uskoro-presuda-bozidaru-kalmeti-1346413
Eroo
Eroo

Posts : 74496
2016-07-22


Back to top Go down

Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda Empty Re: Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda

Post by vuksadinare 19/9/2019, 15:58

he,he..dobro je imati 'knjizicu' kao broj 1 iz alan forda ili šeks..bandić..kada ti nesto zatreba 'halo pajdo jesma ja tebi ono..'..'aha jesam znas sto ti je ciniti'..tu,tu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda Empty Re: Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda

Post by kaya 19/9/2019, 16:04

Brat Kim je impresioniran, ovakve suce nema ni on....
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda Empty Re: Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda

Post by £otk@ 19/9/2019, 16:05

Da sam na njegovom mjestu, tužio bih svaki medij koji me prozvao, da govna nauče što je kazneni postupak, i koje tijelo utvrđuje dokaze u postupku.

Mediji sigurno ne.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda Empty Re: Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda

Post by mutava baštarda 19/9/2019, 17:12

Ovo je super stvar za našu državu...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda Empty Re: Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda

Post by Eroo 19/9/2019, 17:42

Neka institucije rade svoj posal... :)
Eroo
Eroo

Posts : 74496
2016-07-22


Back to top Go down

Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda Empty Re: Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda

Post by Guest 19/9/2019, 17:55

£otk@ wrote:Da sam na njegovom mjestu, tužio bih svaki medij koji me prozvao, da govna nauče što je kazneni postupak, i koje tijelo utvrđuje dokaze u postupku.

Mediji sigurno ne.

Malo si naivan Votka...Mediji danas kreiraju sve,pa te cak tuze,sude i osude,napose..I na Zapadu je slicna stvar,do te mjere,da se suci ne zele zamjerati Medijima,nego opletu po jadniku,koji je vec napola osudjen..Sud samo treba donijeti formalni pravorijek..
To su fakti danasnji :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda Empty Re: Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda

Post by debotoijusto 19/9/2019, 18:14

"Kada stvorite državu po vlastitoj mjeri, stvoreni su i sudovi po toj istoj mjeri", napisao je Vučetić.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda Empty Re: Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda

Post by £otk@ 19/9/2019, 18:15

pismejker wrote:
£otk@ wrote:Da sam na njegovom mjestu, tužio bih svaki medij koji me prozvao, da govna nauče što je kazneni postupak, i koje tijelo utvrđuje dokaze u postupku.

Mediji sigurno ne.

Malo si naivan Votka...Mediji danas kreiraju sve,pa te cak tuze,sude i osude,napose..I na Zapadu je slicna stvar,do te mjere,da se suci ne zele zamjerati Medijima,nego opletu po jadniku,koji je vec napola osudjen..Sud samo treba donijeti formalni pravorijek..
To su fakti danasnji :cleanteeth

Pa, suci se osjećaju neranjivima, pa prosudjuju na temelju dokaznih prijedloga stranaka u postupku. Budući da je DORH potpuno nesposoban odrediti pravno relevantne dokazne prijedloge, a USKOK ne zna pribaviti ni dexinformaciju, onda sud donosi odluku kakvu mora. Optuženik je nevin dok mu se ne dokaže krivnja Van razumne sumnje.

Onda mediji koji su dobili pred par godina tip od USKOK-a (a to su tajni predmeti-sjećaš se Andrije Jarka ispred Mamićeve kuće ili ispitivanja pojedinaca pred sjedištem USKOK-a na Oranicama?) ili DORH-a dan nakon presude koju nisu ni pročitali ni neće, udare u kuknjavu da kakva smo mi to pravna država?

To koja je bila njihova uloga u ozbiljnom potkopavanju postupka, nikom ništa.

Velim, ja bi uzeo pravomoćnu presudu i u parnicu dok ne pozelene...
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda Empty Re: Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda

Post by Eroo 19/9/2019, 18:29

debotoijusto wrote:"Kada stvorite državu po vlastitoj mjeri, stvoreni su i sudovi po toj istoj mjeri", napisao je Vučetić.
Kao i u Jugi, na primjer. Umjesto po mjeri naroda...Božji zakoni su zakon, a sve ostalo je prolazno!
Eroo
Eroo

Posts : 74496
2016-07-22


Back to top Go down

Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda Empty Re: Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda

Post by debotoijusto 19/9/2019, 18:35

Eroo wrote:
debotoijusto wrote:"Kada stvorite državu po vlastitoj mjeri, stvoreni su i sudovi po toj istoj mjeri", napisao je Vučetić.
Kao i u Jugi, na primjer. Umjesto po mjeri naroda...Božji zakoni su zakon, a sve ostalo je prolazno!
cekaj malo , jel ste se borili da bude kao u YU ?

...da ne trazim drugu temu , gotova je  :D

dvi muhe jednim... :hekla
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda Empty Re: Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda

Post by Guest 19/9/2019, 18:40

Sve je upravo onako kako sam nedavno rekao..svi se bave svime,no problem jest sto su diplome kupovane dimljenim sunkama i kulenovima,plavim kuvertama,pa se nije na visini zadatka..Tu ne pati samo pravosudje,nego svi segmenti ekonomije i biznisa opcenito...

"dajte profesore,treba mi dvica za Prolaz..Molim vas lijepo!!!"

Studenti u bivsoj Juzi,a i poslije,su uglavnom ovako zavrsavali svoje studije...3jka je bila oho-ho dobra ocjena..2vica uglavnom ono ucestalo,dok su na strojarskom i ETF-u(FER),ipak morali nesto i znati..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda Empty Re: Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda

Post by £otk@ 19/9/2019, 18:53

Bome ja diplomirao ovdje prije Bologne i položio pravosudni.

Onda sam diplomirao u SAD-u i položio pravosudni u saveznoj državi New Tork.

I bilo mi je teže i bolje na mom Hahliću. Pravo je nekad bilo studij, bez zajebancije.

Danas slušam neku zamjenicu državnog odvjetnika kako kaže “činjenično stanje”, “podastrijeti ćemo dokaze”, “optuženik nije uspio dokazati svoju nevinost tijekom ispitivanja”...

Za to smo kao studenti letjeli van, indeks prije ili nakon nas, od slučaja do slučaja.

Ova mala melje. Bitno da je crni kostim tamo i hipsterske naočale.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda Empty Re: Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda

Post by Guest 19/9/2019, 18:55

oke,pravosudni je uvijek bio brutalno tezak..nije svatko prolazio...lako je bilo( po rijecima jednog frenda) zavrsiti pravni(trebao si imati dobru memoriju i logicko povezivanje),ali je Pravosudni na nivou drzave bio kuku-lele opak..to nije uspio proci..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda Empty Re: Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda

Post by Guest 19/9/2019, 18:58

£otk@ wrote:Bome ja diplomirao ovdje prije Bologne i položio pravosudni.

Onda sam diplomirao u SAD-u i položio pravosudni u saveznoj državi New Tork.

I bilo mi je teže i bolje na mom Hahliću. Pravo je nekad bilo studij, bez zajebancije.

Danas slušam neku zamjenicu državnog odvjetnika kako kaže “činjenično stanje”, “podastrijeti ćemo dokaze”, “optuženik nije uspio dokazati svoju nevinost tijekom ispitivanja”...

Za to smo kao studenti letjeli van, indeks prije ili nakon nas, od slučaja do slučaja.

Ova mala melje. Bitno da je crni kostim tamo i hipsterske naočale.

Pa u tijeku je uvodjenje feudalnog uredjenja,pa tako u skladu sa time... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda Empty Re: Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda

Post by darth_vader 19/9/2019, 23:46

Ahahaha...gasite više ovu lakrdiju...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda Empty Re: Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda

Post by darth_vader 19/9/2019, 23:47

mutava baštarda wrote:Ovo je super stvar za našu državu...

cheers
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda Empty Re: Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda

Post by epikur37 19/9/2019, 23:51

Kalmeta je zakon!
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda Empty Re: Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda

Post by Hektorović 19/9/2019, 23:52

epikur37 wrote:Kalmeta je zakon!

Pa koliko je napravio za Zadar, ja sam da mu se podigne spomenik.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda Empty Re: Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda

Post by epikur37 19/9/2019, 23:53

Hektorović wrote:
epikur37 wrote:Kalmeta je zakon!

Pa koliko je napravio za Zadar, ja sam da mu se podigne spomenik.

Pa normalna stvar.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda Empty Re: Sutkinja objasnila zašto se protiv Kalmete nije mogla donijeti osuđujuća presuda

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum