ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenki ponizio Djakica kao psica!Bus ti meni vjeran i HDZ-u inace...

Go down

Plenki ponizio Djakica kao psica!Bus ti meni vjeran i HDZ-u inace... Empty Plenki ponizio Djakica kao psica!Bus ti meni vjeran i HDZ-u inace...

Post by vuksadinare 14/9/2019, 04:48

https://amp.index.hr/article/2116171/plenkovic-o-istupu-hvidrae-djakic-ce-se-ponasati-kao-lojalni-clan-stranke
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki ponizio Djakica kao psica!Bus ti meni vjeran i HDZ-u inace... Empty Re: Plenki ponizio Djakica kao psica!Bus ti meni vjeran i HDZ-u inace...

Post by vuksadinare 14/9/2019, 04:50

,inace bu plenki nazval dorh da skine prasinu sa ladice gdje je djakicev dosjee :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99144
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki ponizio Djakica kao psica!Bus ti meni vjeran i HDZ-u inace... Empty Re: Plenki ponizio Djakica kao psica!Bus ti meni vjeran i HDZ-u inace...

Post by Noor 14/9/2019, 07:44

''Rekao sam da je gospodin Pupovac na svoj način i u svom stilu reterirao od onih stavova koje smo imali prigodu čuti prije dva tjedna, a koje smo jasno odbacili i ja i svi drugi akteri na političkoj sceni"...kaže Kenwood Kenon.

ovaj je čuo što nitko nije

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Plenki ponizio Djakica kao psica!Bus ti meni vjeran i HDZ-u inace... Empty Re: Plenki ponizio Djakica kao psica!Bus ti meni vjeran i HDZ-u inace...

Post by Hektorović 14/9/2019, 11:57

vuksadinare wrote:,inace bu plenki nazval dorh da skine prasinu sa ladice gdje je djakicev dosjee :)

Pa što misliš da je dogurao tamo gdje je?

Najbolji kadrovi su kompromitirani ucjenjeni kadorvi...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Plenki ponizio Djakica kao psica!Bus ti meni vjeran i HDZ-u inace... Empty Re: Plenki ponizio Djakica kao psica!Bus ti meni vjeran i HDZ-u inace...

Post by £otk@ 14/9/2019, 13:05

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:,inace bu plenki nazval dorh da skine prasinu sa ladice gdje je djakicev dosjee :)

Pa što misliš da je dogurao tamo gdje je?

Najbolji kadrovi su kompromitirani ucjenjeni 
X

Tao kadroviranja.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Plenki ponizio Djakica kao psica!Bus ti meni vjeran i HDZ-u inace... Empty Re: Plenki ponizio Djakica kao psica!Bus ti meni vjeran i HDZ-u inace...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum